LaQ, Doberman, Żel pod prysznic

LaQ, Doberman, Żel pod prysznic

Cena PLN 21.99

Próba zarobienia pieniędzy, a może dziki seks sprawiły, że Twoja skóra pachnie niczym sierść mokrego psa? Taki jest zapach seksu i biznesu?! Panowie... Nie! To trzeba przecież zmyć! Doberman to klasa sama w sobie! Pozostawi na Tobie niesamowity zapach pieniędzy już zarobionych i zadowoli Twoją kobietę jeszcze po stokroć bardziej! Nieokiełznanym osobnikom pomoże usunąć nutę wstydu, gdy zostaną przyłapani na uganianiu się za innymi suczkami, a co najważniejsze zmyje nawet plamę z honoru i wymaże każdy szczenięcy wybryk z pamięci.

oczyszczające, odświeżające
zapachowa
żel
żele pod prysznic

LaQ-marka którą warto się zainteresować

Żel marki LaQ Doberman to kolejna udana męska propozycja którą jestem zachwycona,nie zachwycił mnie aż tak jak Ryszard z Bieszczad ale ten też ma potencjał ;).
Żel przywędrował do nas w formie prezentu,takie kosmetyki jak wiadomo szybko się zużywają a jak pięknie pachną i są łagodne dla skóry tym chętniej domownicy się…myją :D
Moi mężczyźni na szczęście dla mnie ;) i dla nich nie mają skóry na ciele wrażliwej ani atopowej, moja natomiast jest normalna ale z tendencją do przesuszania.

Opakowanie żelu to ciemna butelka oklejona etykietą z wizerunkiem mężczyzny-psa,pojemność to 500 ml ,wygodna pompka ułatwia stosowanie podczas kąpieli,standardowo na etykiecie umieszczono skład,właściwości produktu oraz humorystyczny opis.

Żel ma lekką olejkową konsystencję.podobnie jak wersja z Ryszardem,pachnie bardzo przyjemnie,męsko,elegancko a nawet powiedziałabym dyskretnie,kojarzy mi się z Panami w garniturach jak bankowcy, maklerzy czy dyrektorzy :) ,na szczęście nie jest tłusty ani nie maże się na ciele, za to fantastycznie myje,odświeża,uprzyjemnia kąpiel jak i prysznic zarówno ten damski oraz męski :D, skóra jest nawilżona,miękka i gładziutka,jeśli jeszcze nie znacie marki LaQ, to czas na zakupy :).

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Cudnie pachnie

Jak on pięknie pachnie!!! Naprawdę cudo. Nie podrażnił i nie uczulił, choć minus za to, że jednak trochę wysusza skórę, choć mąż ma ogólnie wrażliwą skórę więc pewnie nie na każdego tak podziała. Za to ten zapach jest tak intensywny i przyjemny, że raz na jakiś czas warto się przemęczyć. Zdecydowanie najlepszy zapach żelu pod prysznic dla mężczyzn, jaki kiedykolwiek wąchałam