Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Kremy na dzień

Dermedic Normacne Preventi, Moisturising and Regulating Cream Krem nawilżająco-regulujący do skóry trądzikowej dorosłych

4,3 na 54 opinie
75% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
4,3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 75% osób
  • 15 kwietnia 2025 o 0:57
    Niekoniecznie
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Krem wygodny w użytkowaniu, wydajny, lekki i rzeczywiście miałam wrażenie, że pomaga przy trądziku. Jednakże zapach dla mnie był zmorą. Uwielbiam kremy, które pięknie pachną. Ten używałam z przymusu. Kupiłam w promocji. Raczej już po niego nie sięgnę. Ale to moja opinia.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 15 października 2024 o 20:24
    Uwielbiam go
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Uwielbiam ten krem. Krem kupiłam w promocji w Hebe. Uznałam, że taka cena za produkt Dermedic jest korzystna i nie rozbije banku. Krem zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką, która pozwala na wygodne dozowanie produktu. Krem ma przyjemny, delikatny i niedrażniący zapach oraz lekką, szybko wchłaniającą się konsystencję, która nie pozostawia po sobie lekkiej warstwy. Krem jest wydajny, wystarczą tylko dwie pompki. Podczas stosowania kremu zauważyłam, że ilość moich zmian trądzikowych zmniejszyła się i uspokoiła się. Zmiany nie były tak zaognione. Krem pozostanie u mnie na dłużej.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii tradycyjnej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 22 sierpnia 2022 o 22:05
    Zostanie u mnie na dłużej
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Od pewnego czasu na mojej skórze coraz częściej zaczęły pojawiać sie bardzo niechciane wypryski, a myślałam, że ten problem dotyczy tylko nastolatek...Jeśli poszukujecie dobrego i całkiem wydajnego kremu na dzień, który zadba odpowiednio o problematyczną skórę, nawilży ją i poprawi jej kondycję to polecam właśnie ten. Osobiście preferuję kremy lekkie, o nietłustej konsystencji i dla mnie to jest ogromny atut tego produktu, bo właśnie taki jest. Można go śmiało stosować pod makijaż, jednak przed nałożeniem podkładu odczekuję krótką chwilę, żeby krem zdążył się dobrze wchłonąć. Mam wrażenie, że krem lekko matuje/zmniejsza błyszczenie skóry tuż po nałożeniu a zarazem zapewnia jej bardzo dobre nawilżenie. Nie spotkałam się wcześniej z takim dwutorowym działaniem w jednym produkcie. Ponad to nie podrażnia skóry, koi i przy regularnym stosowaniu zmniejszył ilość zmian skórnych na mojej twarzy. Błyszczenie również przestało być moją zmorą. W połączeniu z żelem z tej serii naprawdę znacząco poprawił wygląd mojej twarzy. Seria Normacne, jest aktualnie podstawą mojej codziennej pielęgnacji.
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 8 sierpnia 2022 o 23:21
    Godny polecenia
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Przymierzałam się do zakupu tego kremu od dłuższego czasu i dobrze, że w końcu go kupiłam. Działa świetnie. Wągry są zdecydowanie mniej widoczne i miałam wrażenie że produkt polepszył stan mojej skóry już po pierwszym użyciu. Po około miesiącu stosowania i w połączeniu z żelem z tej serii moja twarz wygląda o wiele lepiej :):) od dawna szukałam takiego kremu! Rewelacyjnie łagodzi stany zapalne na skórze, przy regularnym stosowaniu zapobiega ich powstawaniu. Dodatkowo mam bardzo wrażliwą i alergiczna skórę i w trakcie stosowania nie pojawiło się żadne podrażnienie. Bez tego produktu nie wyobrażam sobie już swojej pielęgnacji. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona. Skóra stała się wygładzona, rozświetlona ale też świetnie nawilżona, a nie jak przy większości wcześniej stosowanych produktów tego typu przesuszona
    Zalety:
    • działanie zarówno na oznaki starzenia skóry i zmiany trądzikowe
    Wady:
    • pojemność mogłaby być trochę większa
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Hebe
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Zobacz także inne Kremy na dzień

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.