Le Petit Olivier, Mydła Marsylskie `Oliwa z oliwek`

Le Petit Olivier, Mydła Marsylskie `Oliwa z oliwek`

Mydło do rąk, twarzy i ciała Le Petit Olivier wykonane w 100% z olejów roślinnych i wzbogacone oliwą z oliwek, to oryginalne Mydło Marsylskie jest tworzone według tradycyjnych metod pod okiem mistrzów mydlarskich. Opakowanie zawiera trzy kostki mydła po 100g każda.

Mało ciekawe z wyglądu, a prawdziwa perełka.

Spotkałam wiosną w Biedronce. Do zakupu zachęciło mnie wykonane w 100% z olejów roślinnych i wzbogacone oliwą z oliwek naturalne mydło. Trzypak w korzystnej cenie. Dość popularna firma Le Petit Olivier, niestety więcej już tych mydeł nie spotkałam w sklepie. Mydło Marsylskie ma mało ciekawy kolor zgniło-zielony, za to skrywa w sobie mocno nawilżającą oliwę z oliwek i tworzone jest według tradycyjnych metod pod okiem mistrzów. Dobrze oczyszcza skórę rąk i ciała, delikatny subtelny i charakterystyczny zapach dla produktów na bazie olejów roślinnych jest miły dla nosa. Delikatnie się pieni, skóra po zastosowaniu jest dobrze oczyszcza, z delikatnym filmem natłuszczenia. Spokojnie można obyć się bez balsamu do ciała. Wydajność jest średnia. Warto pamiętać, że mydło pozostawione w mydelniczce z wodą szybko rozmiękka. Zdecydowanie polecam, sama kupię kolejne opakowanie.