Dove, Purely Pampering, Coconut Milk, Beauty Cream Bar (Kremowa kostka myjąca z kokosem)

Dove Coconut Milk Beauty Cream Bar to delikatna, kremowa kostka myjąca wzbogacona ekstraktem z kokosa. Dove nie wysusza skóry tak jak mydło, ponieważ zawiera neutralne składniki myjące i 1/4 kremu nawilżającego.

Nie kokosowy, syntetyczny zapach

Mydło nie pachnie w ogóle kokosem. Zapach jest mocno mydlany, trochę kwiatowy, ale syntetyczny. Kostka ma przyjazny kształt, łatwo obraca się w dłoniach, dobrze się pieni i oczyszcza.

Mam i lubię :)

Śliczne pachnące mydełko idealnie się pieni dokładnie myje rączki nie wysuszając ich i zostawiając miły kokoskowy zapach :)
Bardzo wydajne starcza na długo nie tworzy osadu na mydelniczce i ładnie się prezentuje!

Bardzo dobra jakość

Bardzo lubię mydelka Dove.Stosuję od lat. Są delikatne, kremowe. Ładny delikatny, subtelny zapach.
Produkt nie wysusza skóry, nie podrażnia, nie wywołuje reakcji alergicznych. Mydelka Dove dostępne w każdej drogerii, w korzystnej cenie.

do mycia twarzy

mydełko używam już kilka lat do mycia twarzy i w tej formie sprawdza się wyśmienicie. Wersja kokosowa jest moją ulubioną. Ma cudowny, delikatny zapach, która uprzyjemnia nam aplikację. Produkt bardzo dobrze się pieni - niewielka ilość wystarczy do umycia twarzy, bardzo dobrze czyści, radzi sobie świetnie ze zmyciem makijażu. Po użyciu mamy gładką, nawilżoną skórę bez uczucia ściągnięcia.
Mydło jest bardzo wydajne - wystarczy na naprawdę długo. Dodatkowo jest łatwo dostępne i za niewielkie pieniądze. Polecam.

Kokos.

Fajne mydełko o pięknym zapachu kokosa. Ja uwielbiam wszystkie produkty o zapachu kokosowym oczywiście jeśli nie są przesadzone.
To mydełko pięknie pachnie i dobrze się pieni. Nie zostawia pozostałości na dłoniach oraz nie klei się do pierścionków jak niektóre mydła .

Do twarzy też się nadaje

Po tym jak przetestowałam mnóstwo różnych żeli do mycia twarzy i każdy z nich musiałam poprawiać innymi produktami, ponieważ nie domywały pozostałości po fluidzie, zdecydowałam "raz kozie śmierć" wypróbuję to mydło. Sprawdziło się. Wiem że nie powinno się tego typu mydłem myć twarzy bo można uszkodzić warstwę lipidową naskórka, jednak to mydło i jego inne wersje jako jedyne nie wysusza mi skóry i świetnie domywa. Skóra jest po nim czysta, nic nie zostaje na waciku po przemywaniu płynem micelarnym. Pozbyłam się wągrów, zmniejszyły się także pory. Po mydle oczywiście przywracam naturalne ph skóry po przez tonik i kremy a ten produkt sprawił że moja skóra jest dobrze oczyszczona.

Uwielbiam!!

Wszystko, co koksowe jest piękne, to mydełko również <3 Używam go w łazience do mycia rąk i świetnie się sprawdza. Kostka starcza na długo, cena nie jest wysoka. Dobrze się pieni, dobrze domywa ręce, czego chcieć więcej? :) Nie wysusza skóry, a dłonie po użyciu mydła są delikatne :)

Używam tego mydła w łazience do mycia rąk.

Używam tego mydła w łazience do mycia rąk. Podoba mi się, bo ładnie pachnie. Dobrze myje ręce, usuwa z nich zapachy, dobrze się też pieni. Mydło dość spore, wydajne i starcza na dłuższy czas. Ręce nie są po nim suche, a gładkie :)

Kokosowe mycie

Świetnie się nim myję, mydło się wspaniale się pieni, pachnie przyjemnie i delikatnie. Mydło jest wydajne, kostka wystarcza na bardzo długo i skóra nie jet po myciu sucha i ściągnieta.

super mydełko!

Uwielbiam kosmetyki marki Dove! A mydełeczka w szczególności sa mega wydajne nie zmydlaja sie zbytnio szybko a do tego cudownie pachną a co najważniejsze nawilżaja skórę!

Ulubione

Dove jeśli chodzi o mydła czy kostki myjące to jest jedyny produkt który chce używać ogólnie wolę żele pod prysznic itp. Ale mój mąż nie może obyć się bez tych myjących kostek czy też mydła ;p dla mnie "wsio rawno". No ale czasem i ja lubię z nich skorzystać bo Dove nie tylko czyści ale też pielęgnuje skórę. Skóra jest mięciutka nie wysuszona, taka delikatna aż chce się dotykać.

Kostka myjąca :)

Strasznie śmieszy mnie stwierdzenie że Dove to nie mydło - to kostka myjąca :) jakby się nie nazywało spełnia rolę mydła w 100% :)
Idealne zarówno do pielęgnacji ciała jak i dłoni, dobrze myje i oczyszcza skórę, tworzy wspaniała pianę, przy tym pielęgnuje skórę i przyjemnie pachnie. Nie uczula, nie podrażnia, nie przesusza skóry do tego pięknie pachnie i dobrze myje :) polecam :)