Cetaphil, DA Ultra, Krem intensywnie nawilżający (nowa wersja)

Cetaphil, DA Ultra, Krem intensywnie nawilżający (nowa wersja)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

DA ULTRA KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY
Do skóry suchej i wrażliwej

Intensywine nawilża, a także uzupełnia w skórze brakujące lipidy.
Udowodniono klinicznie, żekrem nawilżający natychmiast odżywia i regeneruje skórę na okres 48 godzin.

• Formuła z wykorzystaniem naukowo opracowanej mieszanki niacynamidu (witamina B3), pantenolu (prowitamina B5) i nawilżającej gliceryny w jednej recepturze dla skutecznej pielęgnacji skóry wrażliwej.
• Zapewnia 48-godzinne nawilżenie dla wszystkich typów skóry.
• 100% użytkowników zgadza się ze stwierdzeniem, że przy ciągłym stosowaniu kremu ich skóra jest bardziej nawilżona*
• Testowana dermatologicznie.
• Skuteczność potwierdzona klinicznie.

*samoocena 30 osób po 28 dniach stosowania DA Ultra Krem intensywnie nawilżający

Intensywnie nawilżający krem zawiera mieszankę niacynamidu (witamina B3), pantenolu (prowitamina B5) i nawilżającej gliceryny, aby zachować naturalny poziom nawilżenia w barierze ochronnej skóry. Udowodniono, że ten silnie nawilżający dermokosmetyk, przeznaczony do codziennego stosowania do twarzy i ciała, wzbogacony o 9 substancji nawilżających, w tym masło shea i olej z orzechów makadamia, uzupełnia i przywraca nawilżenie stale suchej skóry na okres 48 godzin.

Szczególnie polecany w przypadku:
> skóry bardzo suchej,
> skóry wrażliwej,
> atopowego zapalena skóry,
> wyprysku.

Zwalcza 5 oznak wrażliwej skóry: suchość, podrażnienie, szorstkość, ściągnięcie skóry, osłabienie bariery ochronnej skóry.

bogate
uniwersalne
sucha, wrażliwa, odwodniona
nawilżające
bezzapachowa
w tubce

Krem intensywnie nawilżający_Cetaphil

Krem to super uniwersalne rozwiązanie dla mojej skóry. Konsystencja jest idealna, nie za rzadka i nie za gęsta, co powodowało dobra aplikację produktu.
Formulacja kremu jest tak dobra, że jest on odpowiedni dla mnie zarówno na dzień jak i na noc. W dzień idealnie sprawdza się pod makijaż a wieczorem daje ukojenie z nawilżeniem mojej skórze.

Maksymalne nawilżenie

Krem wspaniale nawilża skórę, nie zapycha porów, jest bardzo wydajny, bezzapachowy.
Może być stosowany pod makijaż, u mnie dobrze współgrał z fluidem, nic się nie ważyło.
Polecam do skóry wrażliwej i skłonnej do uczuleń, u mnie sprawdził się idealnie.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Obowiązkowy kosmetyk na te porę!

Jestem pozytywnie zaskoczona skutecznym działaniem kremu Cetaphil. Jego lekka konsystencja doskonale nawilża i odżywia cerę, nadając jej sprężystość i długotrwała pielęgnacje w ciągu dnia. Efekty są już zauważalne już po kilku zastosowaniach. Mi ten produkt skutecznie pozwolił pozbyć się niedoskonałości, moja cera wreszcie jest zdrowa, a ja pozbyłam się kompleksów, z jakimi zmagałam się od kilku tygodni

Gładka skóra !

Polecam! Duże opakowanie które starczy na bardzo długo. Skóra pięknie nawilżona i pełna blasku.

Bardzo lubię konsystencję tego balsamu. Fajnie nawilża moje ciało i szybko się wchłania. Bardzo dobry produkt, polecam

Kosmetyk warty uwagi

Krem marki Cetaphil sprawdzil się doskonale, nie jest zapychający ani nie powoduje uczucia tłustego filmu, lecz lekkiego nawilżenia. Nie zawiera substancji, które w jakiś sposób by uczulały skórę wrażliwą. Moja twarz codziennie rano potrzebuje lekkiego nawilżenia, ponieważ bez tego jest napięta i matowa a krem świetnie sobie z tym poradził. Wygodne opakowanie pozwala na prawidłowe dozowanie bez marnowania oraz jest poręczne podczas użytkowania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jeden z lepszych produktów nawilżających

Ogólnie rzecz biorąc krem działa bardzo dobrze, dogłębnie nawilża skórę przez wiele godzin, pozbywa się suchych skórek. Natomiast ja mam cerę mieszaną która świeci się przede wszystkim na czole i ogólnie strefie T, przez co czoło dość mocno mi się świeciło natomiast oprócz tego krem świetnie spełnia swoje zadanie :)

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Polecam krem do suchej skóry

Krem działa kojąco i nawilżył moją skórę, nie powodując jej nadmiernego przetłuszczania. Produkt stosowałam akurat po słonecznych wakacjach gdy moja skóra była przesuszona bardziej niż zwykle. Produkt stosowałam na twarz i ciało (kolana, łokcie, wszędzie tam gdzie moja skóra potrzebowała nawilżenia). Polecam, dobrze się rozprowadza, ale na twarz nakładałam go tylko wieczorem ponieważ nie sprawdził się u mnie do stosowania rano pod makijaż.
Jest to na prawdę mocno nawilżający krem. Jeśli nie masz problemu z suchą skórą to go nie stosuj.
Bardzo dobry skład.

Dobrze nawilżający krem

Krem na mojej suchej i wrażliwej skórze świetnie się sprawdza. Krem intensywnie, dzięki systematycznemu stosowaniu nawilżył moją cerę, zostawiając przy tym uczucie gładkości i ukojenia. Produkt jest bezzapachowy i hipoalergiczny. Nie powoduje podrażnień oraz nie zatyka porów. Warto wspomnieć, że krem jest bogaty w 9 składników odpowiadających za nawilżenie, w tym: Masło shea, czy witaminę E. Opakowanie jest bardzo poręczne (tubka) i pomaga dozować odpowiednią ilość produktu. Polecam dla osób, które chcą intensywnie nawilżyć swoją skórę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Skuteczny krem do każdego typu cery

Intensywnego nawilżenia potrzebuje nie tylko wrażliwa i sucha skóra, chociaż to głównie takim typom cery dedykowany jest ten krem. Moja mieszana i skłonna do zanieczyszczeń bardzo go polubila, szczególnie teraz gdy zaczęłam kurację kwasami. Krem bardzo dobrze nawilża i koi podrażnioną skórę. To nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień. Sprawdza się stosowany zarówno rano pod makijaż, jak i na noc. Na pewno pozostanie ze mną na dłużej :)

Fajnie nawilża

Krem bardzo dobrze nawilżający. Skóra po nim jest wygładzona, miła w dotyku. Ja czuję efekt przez cały dzień.
Opakowanie wygodne w użytkowaniu. Dobrze się sprawdza pod makijaż. W moim przypadku brak minusów, dobry krem do codziennego stosowania.

Pozostawia ochronny film

Krem intensywnie nawilżający. Zdecydowanie do stosowania tylko na noc, ponieważ skóra po nim aż się świeci. Bezzapachowy, nie piecze, nie ściąga cery. Pozostawia ochronny film. Warty polecenia dla osób ze skłonnością do alergii i podrażnień.

Nawilżający Cetaphil

Rewelacyjny produkt w tubce o lekkiej konsystencji. Wydajny, świetnie nawilża i odżywia skore twarzy. Co do zapachu, średni jest- wg mnie mógłby nie pachnieć wcale. Mimo wszystko, długo szukałam odpowiedniego kremu dla mojej mieszanej cery i wreszcie znalazłam.