Cetaphil, DA Ultra, Krem intensywnie nawilżający (nowa wersja)

Cetaphil, DA Ultra, Krem intensywnie nawilżający (nowa wersja)

allegro
Średnia ocena: 0.00/5

DA ULTRA KREM INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY
Do skóry suchej i wrażliwej

Intensywine nawilża, a także uzupełnia w skórze brakujące lipidy.
Udowodniono klinicznie, żekrem nawilżający natychmiast odżywia i regeneruje skórę na okres 48 godzin.

• Formuła z wykorzystaniem naukowo opracowanej mieszanki niacynamidu (witamina B3), pantenolu (prowitamina B5) i nawilżającej gliceryny w jednej recepturze dla skutecznej pielęgnacji skóry wrażliwej.
• Zapewnia 48-godzinne nawilżenie dla wszystkich typów skóry.
• 100% użytkowników zgadza się ze stwierdzeniem, że przy ciągłym stosowaniu kremu ich skóra jest bardziej nawilżona*
• Testowana dermatologicznie.
• Skuteczność potwierdzona klinicznie.

*samoocena 30 osób po 28 dniach stosowania DA Ultra Krem intensywnie nawilżający

Intensywnie nawilżający krem zawiera mieszankę niacynamidu (witamina B3), pantenolu (prowitamina B5) i nawilżającej gliceryny, aby zachować naturalny poziom nawilżenia w barierze ochronnej skóry. Udowodniono, że ten silnie nawilżający dermokosmetyk, przeznaczony do codziennego stosowania do twarzy i ciała, wzbogacony o 9 substancji nawilżających, w tym masło shea i olej z orzechów makadamia, uzupełnia i przywraca nawilżenie stale suchej skóry na okres 48 godzin.

Szczególnie polecany w przypadku:
> skóry bardzo suchej,
> skóry wrażliwej,
> atopowego zapalena skóry,
> wyprysku.

Zwalcza 5 oznak wrażliwej skóry: suchość, podrażnienie, szorstkość, ściągnięcie skóry, osłabienie bariery ochronnej skóry.

wrażliwa, odwodniona, sucha
nawilżające
bezzapachowa
w tubce
bogate
uniwersalne

Dobry produkt

Bardzo dobry krem i chyba najlepszy jaki miałam do suchej skóry i wrażliwej ...Skóra twarzy jest miękka taka bardzo przyjemna i trudno dopasować krem i często niepotrzebnie wydaje się ciężkie pieniądze .... a tu proszę 30 zł. i tyle zadowolenia , zmarszczek nie mam ,ale do suchej skóry i bez serum ... Z pewnością będę wracać po ten krem ,gdy skończe dwa opakowania .Serdecznie polecam i nie uczula

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

Uratował moją suchą skórę

Aktualnie jedyny krem jakiego używam do porannej i wieczornej pielęgnacji. Mam bardzo suchą skórę i tylko ten krem poradził sobie z suchymi skórkami i zaczerwienioną skórą. Jest treściwy, ale nie ma obciążającej konsystencji. Bardzo wydajny, nie trzeba używać wiele, aby nawilżyć skórę. Zawsze do niego wracam.

uratował mi twarz

Mam bardzo sucha twarz a ten krem mi ją uratował. Zapomniałam o uczuciu ściągnięcia twarzy czy o suchych skórkach. Poleciła mi go dermatolog i nie wymienię go na nic innego . Świetnie sprawdza się na noc jak i na dzień. stosuje go również jako baza pod makijaż ale wtedy w mniejszej ilości. Ten produkt jest hitem polecam wam go i biegnijcie po niego.

Mój zimowy towarzysz

Gdy tylko pojawiają się zimowe chłody szukam kremów które zapewnią mi intensywne nawilżenie. I właśnie to zapewnił mi cetaphil. I muszę przyznać że to jest ULTRA-nawilzenie. Oprócz tego krem natychmiast odżywia i regeneruje skórę twarzy, szyi i dekoltu. Krem chroni barierę hydrolipidową. Odbudowuje warstwę ochronną skóry, zapobiega utracie wody. Dzięki temu skóra jest pięknie wypielęgnowana, miękka, sprężysta i gładka. Zimą krem wpisał się w moją rutynę pielęgnacyjną na stałe. Wiosną i latem wybieram lżejsze kremy ale jesienią na pewno do niego wrócę.
Używałam krem na dzień i na noc.w oni przypadkach dobrze się sprawdzał. Jest lekki gestu, treściwy, pozostawia na skórze lekki film. Nadaje się pod makijaż, nie " gryzie" się z produktami jakie na niego nakładamy. Zarówno te płynne, kremowe, jak i sypkie wyglądały bardzo dobrze.

Ja jestem zadowolona i polecam wszystkim potrzebującym wsparcia dla suchej skóry.

Świetny na przesuszenia

Krem kupiłam z polecenia koleżanki, kiedy nastąpiły u mnie duże przesuszenia na skórze dłoni oraz policzków w okresie zimowym.
Jest rewelacyjny. Dobrze radzi sobie z mocnymi przesuszeniami, pomaga je zniwelować już w kilka dni ( w zależności od stanu przesuszenia). U mnie bardzo pomógł w problemami suchej skóry dłoni. Dobrze nawilża skórę. Bardzo dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustego filtru. Dobre jest również to, że krem jest bezzapachowy.
Świetnie sprawdza się jako krem na noc.

Ulubieniec maluszka!

Mój synek miał problem z przesuszoną skórą na rączkach i nóżkach i ten produkt nas uratował. Po kilku zastosowaniach czerwone plamki zniknęły. Nadal go stosujemy żeby do nas nie wracały
Jako mama niemowlaka polecam w 100 %.

Mocno nawilża

Krem bardzo fajny. Zaczęłam stosować niedawno, ponieważ po nartach, zimnie i wietrze miałam bardzo suchą skore twarzy. Bardzo mi pomógł. Szybko się wchłania, bez zapachowy, wygodne opakowanie.

Właściwe nawilżenie

Stosuje go już ponad pół roku i najważniejsze jest to jak dobrze nawilża. Nawet kiedy po mocnym mrozie a teraz go wiele, moja cera była mocno przesuszona on potrafił ją ukoić. Nie szczypie, nie podrażnia, potrzebuje chwili do wchłonięcia jednak jest to dość mała wada na duży próg nawilzenia który zapewnia. Moja cera jest delikatna i skłonna do przesuszania i przetłuszczania w strefie T jednak nie zauważyłam efektu zapchania cery. Używałam go również na stopach gdzie okazał się super produktem na zmęczona po całych dniach stopy.

Jest ok, ale nie jest to remedium na bardzo przesuszoną skórę

Krem Cetaphil dostałam w prezencie wraz z emulsją micelarną, z czego się bardzo ucieszyłam, bo markę często widywałam w aptece, ale nigdy nie skusiłam się na zakup. Krem ten mam wrażenie, że jest wszędzie polecany jako recepta na trudną, suchą skórę. Przetestowałam i u mnie nie poradził sobie z pozornie banalną sprawą, do twarzy jest ok.

Fajny nawilżający krem

Jaka jest moja cera:
Mieszana z tendencją do przetłuszczania się strefy T. Niedoskonałości pojawiają się sporadycznie i nie są uciążliwe. Na skórze widoczne są zaczerwienienia (naczynka) i rozszerzone pory.

Czego oczekuje od produktu:
Nawilżenia skóry, zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym oraz żeby był dobrą bazą pod makijaż.

Opakowanie produktu:
Plastikowa tuba.

Jaki jest:
Krem nie posiada zapachu a jego lekka konsystencja dobrze współgra z moją cerą. Krem dobrze współgra z makijażem i odpowiednio nawilża. Krem pozostawia lepką warstwę na skórze ale w żaden sposób mi nie przeszkadza.

Co producent obiecuje:
Intensywnie nawilża, a także uzupełnia w skórze brakujące lipidy. Udowodniono klinicznie, że krem nawilżający natychmiast odżywia i regeneruje skórę na okres 48 godzin.

Jak stosowałam/używałam:
Krem stosuję zazwyczaj rano pod makijaż lub solo. W obu przypadkach sprawdza się rewelacyjnie. Dodatkowo krem nakładam również na szyję i dekolt.

Czy jestem zadowolona:
Oczywiście, że tak! Krem spełnił wszystkie moje oczekiwania.

Cena
85 ml – ok. 35 zł

Dostępność
W aptekach lub online.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem ultranawilzający Cetaphil

Skóra wymagająca,jak moja, potrzebuje intensywnego nawilżenia zasługuje na najlepsze kosmetyki. Intensywnie nawilżający krem Cetaphil do twarzy przyda się zarówno osobom skarżącym się na suchą cerę, jak i tym o cerze tłustej lub mieszanej. Nawilża,koi,nie podrażnią. Nie pozostawia tłustego filmu. Plus za poręczne opakowanie-tubkę.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Krem intensywnie nawilżający_Cetaphil

Krem to super uniwersalne rozwiązanie dla mojej skóry. Konsystencja jest idealna, nie za rzadka i nie za gęsta, co powodowało dobra aplikację produktu.
Formulacja kremu jest tak dobra, że jest on odpowiedni dla mnie zarówno na dzień jak i na noc. W dzień idealnie sprawdza się pod makijaż a wieczorem daje ukojenie z nawilżeniem mojej skórze.