Mila Pro, IQ Care Lamellar Water (Woda lamelarna do włosow)

Mila Pro, IQ Care Lamellar Water (Woda lamelarna do włosow)

Woda Lamelarna IQ Care to innowacyjny produkt do odbudowy, zmiękczenia i wygładzenia włosów średnioporowatych oraz wysokoporowatych. Formuła kosmetyku została wzbogacona w wzmacniający prebiotyk – inulinę oraz kompleks protein roślinnych. Składniki te skutecznie wypełniają i odbudowują zniszczoną strukturę włosów. Woda lamelarna ułatwia rozczesywanie, zmiękcza, rozświetla oraz zapewnia na włosach efekt tafli wody.

Cechy i właściwości wody lamelarnej Mila IQ Care Lamellar Water
- zmiękcza i wygładza włosy,
- wypełnia i odbudowuje zniszczoną strukturę włosów,
- ułatwia rozczesywanie,
- zmiękcza i rozświetla,
- zapewnia efekt tafli wody na włosach

Świetna

Wodę lamelarną do włosów marki Mila polecił mi mój fryzjer, który stosuje ten produkt w swoim salonie. Woda lamelarna jest rewelacyjnym produktem do wygładzenia włosów, zmiękczenia ich oraz regeneracji.
Po aplikacji produktu włosy bardzo łatwo jest rozczesać, są one bardzo miękkie i bardzo gładkie.
Woda lamelarna IQ Care nadaje piękny połysk włosom i co istotne formuła produktu nie obciąża włosów.
Włosy po zastosowaniu wody lamelarnej są niczym po profesjonalnym zabiegu laminacji - błyszczące, gładkie i odżywione.
Produkt jest bardzo wydajny a efekt jest widoczny bezpośrednio po użyciu i wysuszeniu włosów.
Cena produktu jest wysoka. Jednak porównując go do innych dotychczas stosowanych produktów muszę przyznać, że jest wart tej ceny.

Zakochałam się w tej wodzie lamelarnej. Po pierwsze ma tak przepiękny zapach,że można się od niego uzależnić i przyznam szczerze że chciałabym mieć perfumy o właśnie takim zapachu. Buteleczka jest bardzo wygodna w użytkowaniu i dodatkowo ma miarkę dzięki której możemy kontrolować ilość produktu przy aplikacji. Mam dość długie,ale cienkie i zniszczone włosy wystarczyło mi ok 15-20ml wody lamelarnej żeby rozprowadzić ją na całości i uzyskać pożądany efekt. Włosy po tej wodzie lśnią jak nigdy dotąd i przyznam,że wątpiłam w efekt tafli na moich biednych włosach. Okazało się że tafla jest możliwa nawet u mnie dzięki tej właśnie wodzie. Włosy są dodatkowo miękkie gładkie i o wiele łatwiej się rozczesują. Polecam.

tafla lodu

Zawsze skrycie marzyła o gładkich i błyszczących włosach, które będą wyglądać zdrowo i pięknie. A tu taka niespodzianka. Produkt nakładam na wilgotne włosy, po długości i odczekuję 15 minut i spłukuję. Szok, połysk widać od razu ,po pierwszym zastosowaniu. Moje włosy są miłe w dotyku i dobrze nawilżone. Ten kosmetyk w końcu okiełznał moje włosy, które przestały się puszyć. Widać ,ze są odżywione i pełne życia. Składniki naturalne zachwycają. Zapach włosów jest bardzo miły ,a do tego to idealne rozczesywanie ,normalnie Bajka. Aplikacja poręczna, produkt wydajny. Jestem fryzjerem we własnym domu. To lubię i bardzo polecam.