Perfecta, Mommy Care, Puszysty balsam do ciała 4 w 1

Perfecta, Mommy Care, Puszysty balsam do ciała 4 w 1

Cena PLN 26.99

Wyjątkowa pielęgnacja dla Mam już od 1 dnia ciąży!

Mommy Care z wielką czułością i zrozumieniem otacza Cię opieką i troską. Pozwól nam zadbać o Ciebie, już od pierwszych chwil Twojej drogi przez macierzyństwo.

Puszysty balsam do ciała 4w1 to cudownie lekka pielęgnacja, która zaskoczy Cię swoją delikatną konsystencją i subtelnym zapachem. Z idealnym wyczuciem zabezpieczy Twoją skórę przed skutkami intensywnych zmian, które zachodzą w Twoim ciele. Ograniczy powstawanie rozstępów, silnie ujędrni, nawilży i odżywi skórę, zapewniając jej tym samym kompleksowe działanie. W balsamie ukryliśmy skuteczne, ale jednocześnie łagodne składniki dla Twojego pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

SKŁADNIKI WYBRANE W TROSCE O CIEBIE I TWOJEGO MALUSZKA:

• MICROBIOME CARE - naturalny prebiotyk, który wzmacnia i poprawia funkcje ochronne Twojej skóry i skutecznie przygotowuje ją na pierwszy kontakt ze skórą dziecka.

• CICA FIRMING - kompleks dwóch składników aktywnych: wyciągu z Centella asiatica i darutozydu, który zmniejsza rozstępy oraz ogranicza powstawanie nowych, skutecznie regenerując Twoją skórę.

• COCOA & OILS - wyjątkowy kompleks łączący masło kakaowe z dwoma naturalnymi olejami: z kamelii i pistacji. Doskonale natłuszcza, zmiękcza i regeneruje. Zwiększa elastyczność skóry, przez co minimalizuje ryzyko powstawania rozstępów.

Kosmetyk został dla Ciebie przetestowany podczas badań aplikacyjnych pod nadzorem lekarza dermatologa.

regenerujące, nawilżające, wygładzające, ujędrniające
w tubie
normalna, sucha
pielęgnacja ciała

Jestem na TAK

Zakupiłam go na promocji w Rosmanie za jakieś 5 zł. Dużo nie myśląc złapałam odrazu za dwa a opakowania i to nie był bląd. Więc jak na cenę super.
Opakowanie to miękka tubka z zamknięciem na klik, bardzo ładna kolorystycznie . Dobrze się z niej wydobywa balsam bardzo łatwo.
Produkt na półce przyciąga wzrok dlatego też wpadł w moje ręce.

Zużyłam już dwa opakowania, ponieważ smaruje się nim codziennie po kąpieli. Bardzo szybko się wchłania , nie pozostawia lepkiej warstwy na skórze, super nawilża skórę która jest później bardzo przyjemna i gładziutka w dotyku
A zapach jest przepiękny uwielbiam go.

Jako puszysty balsam do skóry na okres wiosna ,lato jest ok, ale już dla skóry suchej w okresie zimowym raczej zawodzi :(

Na wstępie zaznaczę, że nie jestem przyszłą mamą. Wzięłam balsam z ciekawości czy poradzi sobie z moją suchą skórą, która ma dość duże wymagania w okresie grzewczym, a że szukałam czegoś lekkiego , sięgnęłam po właśnie ten Mommy Care 4w1. Zakupiłam go w Rossamnie na jakieś promocji więc za 200ml dałam jakieś 10 zł.
Mam go już miesiąc u siebie ,używam go codziennie po wieczornym prysznicu.
Mommy Care ma plusy i ma też minusy ,więc zacznę może od plusów:
1. Fajnie wygładza skórę, jest taka miękka i przyjemna w dotyku, odżywiona.
2. Delikatnie nawilża skórę, dla mnie na wiosne ,lato byłby idealny- mam suchy typ skóry.
3. Ma przyjemny zapach, który utrzymuje się na skórze tak ok 2 godzin.
4. Dość szybko się wchłania ,przez co szybko można założyć ubrania po użyciu balsamu, no i nie zostawia śladów.
5. Ma lekką konsysytencję, ale nie jest to forma musu.
A teraz minusy :
1. Nie zauważyłam zmniejszenia się rozstępów, więc zapewne nie chroni przed powstawaniem nowych.
2. Nawilżenie jest zbyt delikatne jak na okres grzewczy-mam wrażenie że jest go za mało i po pierwszej warstwie mam ochotę nałożyć następną wastwę balsamu, a pisze na nim do skóry normalnej i suchej- więc czegoś producent chyba nie dopisał.
3. Ujędrnienia brak.
4. Brak wydajności, u siebie muszę go dość sporo użyć żeby poczuć nawilżenie skóry.

Czy go kupiłabym ponownie? Tak , ale tylko w okresie wiosna/lato gdzie moja skóra potrzebuje mniejszego i szybkiego nawilżenia.