Hean, Stay On, Professional Eyeshadow Base (Profesjonalna baza pod cienie)

Hean, Stay On, Professional Eyeshadow Base (Profesjonalna baza pod cienie)

Utrwalająca i wygładzajaca baza pod cienie prasowane i sypkie. Wzmacnia intensywność koloru, utrwala cienie i ułatwia ich aplikację. Nie pozostawia tłustego filmu.

jak to miło kupić coś co działa

Nigdy nie używałam bazy pod cienie, bo to mi się kojarzyło z jakimś wyszukanym profesjonalnym makijażem. Ale cienie coraz bardziej migrowały u mnie na środek powieki i zbierały się w jej załamaniu. Trudno, trzeba pogodzić się z tym, że z wiekiem kształt powieki się zmienia.

Zupełnie przez przypadek zobaczyłam na Wizażu recenzje bazy pod cienie Hean. Recenzje są bardzo pozytywne, cena niewielka więc postanowiłam sprawdzić czy ten kosmetyk zadziała u mnie.

Małe okrągłe pudełeczko. Lekkie, więc można zabierać w podróż. Baza jest dość twarda, woskowa. Kolor brudno-bladoróżowy co mnie trochę przeraziło, ale kolor znika po na naniesieniu na powiekę.

Na powiece ma trochę konsystencję jak po nałożeniu gęstego kremu pod oczy. Nie wysycha, nie ściąga skóry, nie podrażnia.

A działanie zgodnie z przeznaczeniem? Zdecydowanie TAK. Cienie utrzymują się na swoim miejscu znacznie dłużej. Po kilku godzinach częściowo migrują, ale jest to nic w porównaniu z migracją bez bazy.

Jedyną wadą jest opakowanie, bo wydobywanie bazy z pojemnika jest bardzo niewygodne. Nie mam długich paznokci, ale część bazy i tak wchodzi pod paznokieć, zamiast na opuszek palca.

Dobra baza w nieporęcznym słoiczku...

Nie miałam żadnych doświadczeń z bazami pod cienie, zanim jej nie kupiłam. Postawiłam na ten produkt, bo miał dobre recenzje. I w zasadzie się nie zawiodłam.

Baza ma brudnoliliowy kolor, lekki zapach, który kojarzy mi się z egzotyką. Nie jest on jednak drażniący. Zamknięta jest w małym słoiczku. Jedyną niedogodnością jest to, że trudno się ją wydobywa ze środka, co zmniejsza komfort jej używania. Ale jakoś daję radę.

Dobrze się rozprowadza na powiekach, nie tłuści ich. Mimo że w dotyku jest lekko oleista. Dzięki jej stosowaniu cienie trzymają mi się dłużej niż zwykle, choć nie cały dzień. Zanim zaczęłam ją stosować trwałość cieni na moich powiekach była jeszcze krótsza. Zatem cel osiągnęłam. Tym bardziej, że produkt mnie nie uczula ani nie podrażnia mi oczu.

Genialna

Bazę tę kupiłam głównie ze względu na cenę oraz mnóstwo pozytywnych opinii. Jest to mój pierwszy produkt tego typu.

Baza jest zamknięta w małym, kompaktowym słoiczku. Utrudnia to nieco nabieranie palcem (osoby z długimi paznokciami będą musiały sobie poradzić inaczej). Szkoda, że nie została dodana żadna szpatułka do nakładania produktu. Sama baza ma delikatny liliowy kolor i boski zapach. Konsystencja jest bardzo zbita, ale pod ciepłem palca lekko się topi i dobrze rozprowadza. Kosmetyk ten sprawia, że cienie trzymają się cały dzień, nie zbierają się w załamaniu powieki, nie wycierają (a do tej pory miałam z tym wszystkim problem) - po prostu cudnie działa! A w dodatku niewiele kosztuje, dlatego zachęcam każdego do przetestowania.

Dobra baza

Dobra baza pod cienie. Bezbarwna baza fajnie utrzymuje cienie przez cały dzień nie roluje się. Znajduje sie w małym pojemniczku wygodnym do przewożenia troche gożej z wyciąganiem bazy ale do tego możn się przyzwyczaić. Tania i łatwo dostępna POLECAM

Skuszona recenzjami zadowolona Wizażanka melduje: daje radę ta baza!

Słowem wstępu: po wielu pozytywnych recenzjach, które przeczytałam i ogólnej wysokiej ocenie uznałam, że czas na rewolucję w moim codziennym makijażu. Dotychczas przyznaję, że nie używałam bazy pod cienie, bo wydawała mi się ona zbędnym elementem, ale już wiem jak bardzo się myliłam. Hean to był dobry wybór - ekonomiczny i skuteczny.

# OPAKOWANIE:
Małe kartonowe pudełko, kryje jeszcze mniejszy plastikowy słoiczek (nawet wygodnie się go odkręca mimo malutkich rozmiarów).
Dostęp do bazy był zabezpieczona zgrzaną folią pod nakrętką, dzięki czemu mamy pewność, że żadne paluszki nie robiły tam sobie prób w drogerii, za co wielki plus dla Hean.
Idealnie byłoby gdyby w zestawie była mała szpatułka do wybierania bazy, ale radzę sobie ze swoją własną, żeby nie nanosić zanieczyszczeń z opuszków do słoiczka.

# PRODUKT/DZIAŁANIE:
Baza w kolorze taki pudrowo-fioletowo-brudnym ma postać zwartą, ale pod wpływem ciepła opuszka palca łatwo poddaje się i ślisko nakłada na powiekę - wręcz byłam zaskoczona za pierwszym użyciem, że będzie aż nazbyt tłusta na moją powiekę, ale okazało się że wcale nie, w efekcie końcowym absolutnie nie pozostawia tłustego filmu.
Baza bardzo dobrze utrwala nakładane cienie i wzmacnia intensywność koloru czy efekt tafli, błysku przy połyskujących cieniach.
Efekty jej działania sprawdzałam zarówno na matach jak i błyszczących satynowych cieniach, prasowanych i sypkich, makijażach codziennych oraz okolicznościowych - w każdym przypadku utrzymała piękny makijaż oka praktycznie przez cały dzień, co z moim okiem graniczy z niemożliwością (normalnie: cienie mi się stosunkowo szybko osypują bądź zatłuszczają na powiece).
W demakijażu mam wrażenie, że baza wręcz ułatwia mi sprawę, bo ładnie zbiera całość cieni i łatwo domywa.
Wydajność też jest duża, nawet przy codziennym użyciu, baza spokojnie starczy na długie miesiące, a nie trzeba nałożyć wiele by osiagnąć efekt.

Cena niewielka, dostepność bardzo dobra, działanie super - czego chcieć więcej..?

Dla mnie niestety lipa

Niestety jestem zawiedziona. Po paru użyciach pojawiły się lekkie niedoskonałości na powiece. Po przerwaniu zniknęły. Po kolejnej turze testowania - znowu się pojawiły wypryski.
Dodatkowo cienie się nie trzymają, po godzinie, dwóch się wałkują. Co prawda mam opadające powieki i przetłuszczające się
Cienie Colourpop trzymają się zdecydowanie lepiej bez bazy, to samo moja sprawdzona marka Juvia's Place. Może coś robię nie tak?
Ładnie się na niej blenduję, ale niestety trwałość i uczulenie na któryś ze składników, ją dla mnie przekreśla.

Super baza

Bardzo fajna baza. Nakładam ją opuszkiem palca na powieki. Ma bardzo fajną konsystencję, jest bardzo wydajna. Nałożone cienie cały dzień się utrzymują, nie tworzą się brzydkie załamania na powiekach. Jest naprawdę super, nie ma się do czego przyczepić. Jest to najlepsza baza do cieni prasowanych i sypkich jaką do tej pory miałam. Mam ją już około 5 miesięcy, używam prawie codziennie i jeszcze końca jej nie widać. Jest to baza, którą producent zaleca zużyć w przeciągu aż 12 miesięcy.

Dobra, kremowa baza

Baza ma dość kremową i zbitą konsystencję ale dobrze się ją rozprowadza na powiekach.
Współgra ze wszystkimi cieniami oraz ładnie je utrzymuje przez cały dzień.
Niestety średnio mi odpowiada opakowanie, ponieważ wolałabym produkt w tubce, gdzie nie musiałabym go wydłubywać.
Jest bardzo wydajna, taka jedna śmiało mi starcza na około 3 miesiące przy codziennym makijażu.
Zużyłam już dwa opakowania i myślę, że jeszcze kiedyś się na nią skuszę.

pierwsza baza

Pierwsza baza pod cienie i od razu hit. Użyłam dopiero kilka razy ale wiem że będę do niej wracać po skończeniu obecnego opakowania. Spełnia wszystkie obietnice producenta, co tu się więcej rozwodzić, polecam.

pewnie,że działa

Kupiłam go jakiś czas temu, bo mi zbyt szybko cienie zaczęły znikać z powiek....nie jest to wina samych cieni, które mam bardzo dobrej jakości,ale nadmiernie przetłuszczających się powiek...no i makijaż zmywam na wieczór olejami, bo tylko te rozpuszczaja mi tusz...

Samą bazę testowałam podczas cieżkiego dnia w pracy, kiedy caly dzień byłam w biegu, nad morzem podczas mega wiatru i na spokojny dzień. Nie przeszkadza mi zapach, konsystencje ma fajną...w sloiczku i tak nie grzebie palcem a pędzlem do korektora, który czesto myję i dezynfekuję.

Baza ładnie trzyma mi cienie,choć wiecej wysiłku muszę włozyć by je równo rozblendować...kolor jest intensywniejszy, wiec trzeba uważać. Nie uzywam brokatów, ewentualnie mam niektore cienie z drobinkami i te mi sie nie osypuja. Ogolnie z kazda kolejna aplikacja cienie mi coraz dluzej trzymaja-ladnie i estetycznie calosc wyglada. Tylko trzeba uwazac by łezka podczas wiatru nie poszla, bo jak tusz czy cien sie rozplynie to kaplica-nie do starcia, calosc do zmycia.

Mialam juz wczesniej baze z bell, pozniej korektor i puder...ale baza z hean jest najmocniejsza i daje najtrwalszy efekt...nie przetrwa u mnie kilkanascie godzin bez rolowania cieni, ale daje bardzo dobry wynik. Jest dobra, po prostu dobra

Baza z hean

Przedłuża trwałość makijażu, ale ma swoje wady...

Lubię tę bazę, ale mam do niej kilka zastrzeżeń.
Oczywiście przedłuża trwałość cieni - ale już brokatowe cienie z drobinkami osypują się i potrzebna jest mocniejsza baza. Tej bazy używam tylko wtedy, gdy używam matowych cieni, ewentualnie cieni z lekkimi drobinkami - które nawet jeśli się trochę osypią, nie będą źle wyglądały.
Niemniej jednak dzięki tej bazie cienie nie rolują się na powiece. Matowy makijaż wygląda naprawdę dobrze i utrzymuje się na długo.
Baza jest bardzo wydajna. Wystarczy cienka warstewka - i najlepiej właśnie taką nałożyć, żeby cienie blendowały się bez problemu.
Produkt fajnie rozprowadza się na powiece. Konsystencja jest idealna.
Baza mogłaby mieć kolor, ale i tak przyjemnie się z niej korzysta. Raczej nie sprawdzi się u osób, które potrzebują zakryć mocno widoczne żyłki lub przebarwienia na powiekach.
Zapach jest mydlany, ale wiadomo że przede wszystkim chodzi o działanie. Opakowanie mogłoby być ładniejsze, ale za taką cenę - nie narzekam.
Generalnie bardzo dobry produkt, ale nie do mocnych brokatów!

Edit: niestety mocno się zawiodłam! Po pewnym czasie przy dłuższym używaniu tej bazy zaczęła drgać mi powieka. Podkreślę że używam naprawdę cienkiej warstwy. Drganie nie pojawia się u mnie przy używaniu żadnego innego kosmetyku. Kilka razy po odstawieniu tej bazy drganie momentalnie ustępowało, więc jestem pewna że chodzi właśnie o nią.

Rewelacyjna baza pod cienie

Dobry i trwały makijaż tylko z tą baza. Baza wydłuża trwałość makeupu, podbija kolor cieni, nie roluje się na powiece, nie podrażnia, dobrze się rozprowadza i jest tania. Czy można chcieć czegoś więcej?