Les Nereides, Douceur de Vanille EDT

Les Nereides, Douceur de Vanille EDT

Słodka, mleczna wanilia, taka, jak w domowych lodach. Razem z nią komponują sie migdały i kakao, nutą świeżości jest natomiast biała róża. Pikanterii dodaje anyż.

Nuty zapachowe: wanilia burbońska, migdały, kakao, biała róża, anyż

Kartonowa wanilia

Najdziwniejszy waniliowy zapach jaki miałam okazję powąchać. Przede wszystkim jest mało waniliowy - przeważa tu piżmo w wersji jakby przeterminowanej. Na samym początku w ogóle ciężko go wyczuć, jest bardzo delikatny. Kiedy już go wywącham kojarzy mi się z zapachem kartonowego pudełka przesiąkniętego zapachem upieczonego już jakiś czas temu ciasta z dużą ilością aromatu waniliowego. W dodatku zapach bardzo szybko znika.
Sam flakonik jest średnio urodziwy.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: testy

wykapany niemowlaczek

jak dla mnie to zapach swiezo wykapanego niemowlaczka, wysmarowanego oliwka (moze byc migdalowa Hippa ;)) i posypanego puderkiem. miekko, delikatnie, slodko, brak pazura, ostrosci- jednym slowem zapach dla osoby ktora muchy by nie skrzywdzila ;)
minus za brak ogona i taka sobie trwalosc

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100ml

znam ciekawsze

Uwielbiam zapachy jadalne, słodkie, a tu nuty wygladały apetycznie. Niestety, na mojej skorze prezentuja sie znacznie skromniej :(
Jest wanilia, ale słaba, blada, ulotna, dosłodzona ryzem i z lekka, mydlana goryczka. W sumie pachnie, jak waniliowe mydełko ;) - delikatnie i przy samej skorze. Kakao i anyzu nie czuje...Jak zwykle - moj srednio trafiony zakup w ciemno ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml