KWC LogobyWIZAŻ logo
Odżywki do włosów

Dermena Odżywka do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających (nowa wersja)

4,4 na 5115 opinii

Kupi ponownie: 65% osób
    kama_m1
    5 / 5
    5 listopada 2023 o 20:24
    Świetne dopełnienie w pielęgnacji włosów.
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Cały zestaw od marki Dermena otrzymałam do testów od Klubu Recenzentki za co serdecznie dziękuję! Moje włosy są cienkie, osłabione, bardzo wypadają, wręcz garściami .. ponadto szybko się przetłuszczają. Z pomocą przyszły do mnie kosmetyki które stały się zbawieniem dla moich włosów. Odżywka w tubce o pojemności 200 ml, wykonana z miękkiego tworzywa z łatwością aplikuję się na włosy. Jest świetnym dopełnieniem całości pielęgnacji. Posiada również przyjemną formułę oraz zapach jaki towarzyszy całej serii jest niesamowicie delikatny, umilający cały rytuał pielęgnacyjny. Nie ma co się rozwodzić nad produktem - bo większość już napisałam we wcześniejszych recenzjach tutaj efekty są identyczne. Odżywkę nakładam na wilgotne włosy od nasady aż po końce po całej długości, jak zaleca producent pozostawiam na 5 min i spłukuje. Stosuję ją co drugi dzień :) Efekty? Bombastyczne jak zresztą cała seria, która mnie urzekła swoim działaniem. Przede wszystkim ułatwia rozczesywanie, włosy nie kołtunią się, nie plączą, nie puszą się i nie elektryzują. Włosy są gładkie, lśniące, lejące, wzmocnione, mniej wypadają, są poprostu zregenerowane, nawilżone, nie obciążone. W składnie dodatkowo zawiera masło shea. Całą serię mogą stosować też kobiety w ciąży co myślę jest super wiadomością dla przyszłych mamusiek. Polecam serdecznie całą serię jak wspomniałam wcześniej, seria warta uwagi i przetestowania! :)
    Zalety:
    • opakowanie miękka tubka, łatwa aplikacja,
    • konsystencja,
    • świeży zapach,
    • idealne dopełnienie pielęgnacji, skuteczne efekty,
    • testowany dermatologicznie, dla kobiet w ciąży
    Wady:
    • -
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    46 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 grudnia 2023 o 21:46
    Świetne uzupełnienie szamponu
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Oceniam odżywkę w duecie z szamponem - takie rozwiązanie jak najbardziej sprawdziło się na moich włosach, choć przyznam, że się trochę tego duetu obawiałam. Moje włosy są suche, zniszczone, farbowane. Lubią się z silikonami, z olejkami, ale niekoniecznie z produktami ziołowymi i do włosów wypadających. Tutaj bardzo spodobał mi się efekt objętości, to chyba największy atut produktów Dermena. Zacznę od opakowania - jest to wygodna, biała tuba, zamykana na zatrzask i stawiana na głowie. Podoba mi się prosta szata graficzna, która przypomina apteczne dermokosmetyki. Jestem również zadowolona z zapachu - zarówno odżywka, jak i szampon pachną bardzo świeżo, rześko, ziołowo. Ten zapach dość długo utrzymuje się na moich włosach, co raczej jest rzadkością. Odżywka ma rzadką i lejącą się konsystencję. Przyznam, że raczej nietypową jak na odżywki, a przynajmniej ja chętniej sięgam po treściwe i gęste maski. Jest więc nieco trudniejsza do zaaplikowania, zwłaszcza na grube i gęste włosy. Mam wrażenie, że moje włosy ją piją w mig. Po spłukaniu łatwo się rozczesują, nie plączą się. Włosy po jej zastosowaniu są takie fajne w dotyku - niby gładkie, nawilżone, ale jednocześnie dość sztywne, sypkie i zwarte. Fajne uczucie, zdecydowanie inne, niż po olejkowych, ciężkich maskach i odżywkach. Włosy mają lekkość, objętość, są pełne życia. Mam jednak wrażenie, że nie sprawdzi się na bardzo zniszczonych włosach, raczej nie podoła takiej regeneracji. Podobnie jak szampon, nie jest to najbardziej ekonomiczny zakup świata - dość wysoka cena, rzadka konsystencja i słaba wydajność... Przetestowałam, wyprobowałam, była to zdecydowanie miła odmiana od niedawno stosowanych kosmetyków.
    Otrzymałam w prezencie
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 listopada 2023 o 17:45
    Zadowolił moje włosy ten produkt, oj zadowolił :)
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Odżywkę do włosów osłabionych oraz nadmiernie wypadających od Dermeny otrzymałam w ramach akcji testowej prowadzonej przez Wizaż, za co oczywiście bardzo dziękuję! Niestety już od jakiegoś czasu obserwuję osłabienie moich pasm, które ochoczo wypadają. Stosuję różnorakie specyfiki, by poprawić ich stan i maksymalnie spowolnić ten niekorzystny proces, z różnym efektem. Nie ukrywam, że wobec serii kosmetyków dedykowanych tego typu problemom miałam niemałe oczekiwania. Odżywka zamknięta jest w estetycznie wykonanej tubie z dość elastycznego materiału, więc wydobycie zawartości nie stanowi kłopotu. Pojemność to standardowe 200ml i ja póki co produktu użyłam około 5 razy i jeszcze sporo pozostało go w środku. Konsystencja jest kremowa i przyjemnie gładka, dzięki czemu specyfik szybko się rozprowadza po pasmach. Zapach zaś współgra z pozostałymi produktami z serii, dla mnie osobiście jest neutralny i nie utrzymuje się na włosach. Odżywkę nakładałam na świeżo umyte pasma i trzymałam ją na nich około 5 minut. Byłam zaskoczona podczas zmywania, gdyż produkt praktycznie całkowicie się wchłaniał i w gruncie rzeczy nie było czego zmywać. W każdym razie po użyciu specyfiku włosy było nie tylko o niebo lepiej rozczesać, gdyż się nie plątały, ale i zyskały na wygładzeniu, zmiękczeniu oraz nabrały delikatnego blasku. Jednocześnie fryzura nie wyglądała na obciążoną, a wręcz przeciwnie: była pełna objętości. Także efekty są nie tylko zauważalne, ale i dla mnie w pełni zadowalające. Co do składu, podobnie jak w szamponie z tej samej serii, mamy tutaj molekułę Regen7, nawilżającą glicerynę, regenerujące masło shea oraz emolienty utrudniające utratę wody z pasm. Reszta to regulatory, stabilizatory, konserwanty i spora ilość substancji zapachowych. Podsumowując: odżywka dodaje włosom nawilżenia, miękkości, wygładzenia i połysku, dzięki czemu czupryna wygląda na zdrowszą. Do tego nie obciąża i jest wydajna. Ode mnie polecajka! ZALETY: ✔ dodaje włosom nawilżenia, gładkości, miękkości i połysku ✔ ułatwia rozczesywanie i poprawia ogólną kondycję czupryny ✔ nie obciąża pasm ✔ kremowa konsystencja ✔ delikatny zapach ✔ zadowalająca wydajność ✔ wygodne opakowanie
    Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl
    29 osób  uznało tę opinię za pomocną
    Ka_tax
    5 / 5
    28 marca 2024 o 14:18
    Idealna dla osłabionych włosów
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Włosy wypadająca garściami po ciąży to była dla mnie prawdziwa udręka, na dodatek długo karmiłam piersią więc nie mogłam stosować wszystkich produktów i tak trafiłam na markę Dermena. Dermena to produktu dla włosów wypadających i osłabionych i na dodatek bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących. Odżywkę stosowałam wraz z pozostałymi produktami z tej serii i muszę przyznać, że jest on równie skuteczny jak pozostałe i idealnie pasuje do szamponu, ponieważ po jej użyciu włosy są gładkie, łatwo się rozczesują i są długo świeże. Odżywka zamknięta w dużej tubie, jest bardzo wydajna i ma przyjemny, delikatny zapach. Nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie. To produkt do którego lubię wracać.
    Otrzymałam w prezencie
    3 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 lutego 2024 o 20:42
    Sprawdziła się
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Produkty dermeny (szampon i odżywkę) znam od kilku miesięcy. Kupiłam ją z polecenia lekarza dermatologa, ponieważ zmagam się z łuszczycą skóry głowy i przez to włosy nadmiernie wypadają… produkt mam wrażenie, że jest bezzapachowy. Konsystencja dość wodnista. Przy regularnym stosowaniu naprawdę pomaga, włosy nie wypadają aż tak bardzo, a skóra głowy nie jest podrażniona. Wypadanie włosów nie zostało zniwelowane na 100%, ale w zadawalającym stopniu.
    W aptece
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną