Dermena, Odżywka do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających (nowa wersja)

Dermena, Odżywka do włosów osłabionych, nadmiernie wypadających (nowa wersja)

Odżywka dermena® polecana jest do włosów osłabionych i nadmiernie wypadających a także suchych i zniszczonych, wymagających dodatkowej pielęgnacji. Zawiera unikalny składnik pochodzenia witaminowego Molekuła Regen 7, który znajduje się jedynie w produktach marki dermena®.
Najlepsze efekty osiąga się, stosując odżywkę wzmacniającą włosy i ułatwiającą rozczesywanie dermena® w standardowej, codziennej (lub co drugi dzień) pielęgnacji włosów.

Działanie:
• ułatwia rozczesywanie i nadaje włosom połysk
• wyraźnie nawilża włosy
• poprawia kondycję włosów, przywraca gęstość i zdrowy wygląd
• chroni włosy przed uszkodzeniami termicznymi i mechanicznymi
• zmniejsza łamliwość włosów i skłonność do rozdwajania końcówek
• poprawia sprężystość i elastyczność włosów

Skuteczność odżywki dermena® została potwierdzona w badaniach dermatologicznych.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów wypadających
wzmacniające, nawilżające, nabłyszczające
100 – 250ml
Skóra głowy
normalna
w tubie

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Idealna dla osłabionych włosów

Włosy wypadająca garściami po ciąży to była dla mnie prawdziwa udręka, na dodatek długo karmiłam piersią więc nie mogłam stosować wszystkich produktów i tak trafiłam na markę Dermena. Dermena to produktu dla włosów wypadających i osłabionych i na dodatek bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących.

Odżywkę stosowałam wraz z pozostałymi produktami z tej serii i muszę przyznać, że jest on równie skuteczny jak pozostałe i idealnie pasuje do szamponu, ponieważ po jej użyciu włosy są gładkie, łatwo się rozczesują i są długo świeże.

Odżywka zamknięta w dużej tubie, jest bardzo wydajna i ma przyjemny, delikatny zapach. Nie obciąża włosów, wręcz przeciwnie. To produkt do którego lubię wracać.

Kupiony w: W aptece

• Zapach: 3
  • Opakowanie: 3

Sprawdziła się

Produkty dermeny (szampon i odżywkę) znam od kilku miesięcy. Kupiłam ją z polecenia lekarza dermatologa, ponieważ zmagam się z łuszczycą skóry głowy i przez to włosy nadmiernie wypadają… produkt mam wrażenie, że jest bezzapachowy. Konsystencja dość wodnista. Przy regularnym stosowaniu naprawdę pomaga, włosy nie wypadają aż tak bardzo, a skóra głowy nie jest podrażniona. Wypadanie włosów nie zostało zniwelowane na 100%, ale w zadawalającym stopniu.

Kupiony w: Drogeria Super-Pharm

• Opakowanie: 5

Świetnie współgra z szamponem z tej serii. Wzmacnia, nabłyszcza i zmiękcza włosy

Moje włosy są bardzo osłabione, cienkie, intensywnie wypadają. Nie widzę nowych włosków tzw. baby hair. Ta odżywka świetnie współgra z szamponem z tej samej serii. Ma średnio gęstą konsystencję. Dobrze rozprowadza się na włosach i łatwo spłukuje. Ma subtelny zapach. Włosy są po wysuszeniu miękkie i przyjemne w dotyku. Mają połysk. Są nawilżone i wygładzone. Odżywka pomaga wzmocnić i zagęścić włosy. Spełniła moje marzenie o zdrowych i gęstych włosach.

• Wydajność: 2
  • Zapach: 2
  • Stosunek jakości do ceny: 2

Mam mieszane uczucia

Odżywkę do włosów osłabionych i nadmiernie wypadających otrzymałam w prezencie wraz z resztą produktów z tej serii,czyli szamponem,wcierką i peelingiem. Muszę przyznać,że z całej tej gromadki, odżywka najmniej mi podpasowała.
Opakowanie,bardzo wygodne,gdyż produkt umieszczony jest w bardzo miękkiej tubie,co pozwala na wydobycie go do ostatniej kropli.
Zapach delikatny,ale specyficzny. Mniej intensywny niż szamponu z tej serii,ale to ten sam zapach. Nie do końca jest on w moim typie, gdyż przypomina mi on produkt apteczny.
Konsystencja biała,kremowa,dosyć rzadka. Moje włosy potrzebowały czasami ponownej aplikacji,ponieważ jakby ją wchłaniały ,przez to produkt szybko znikł z tuby.Odżywka bardzo dobrze się spłukuje.
Od odżywki wymagam poprawy w rozczesaniu włosów,ochrony przed czynnikami obróbki termicznej i poprawy kondycji włosów.Niestety nie sprostowała ona wszystkim moim wymaganiom. Włosy po wysuszeniu,były delikatne w dotyku,a jednocześnie wydawały się grubsze i lepiej się układały. Było ich na głowie jakby więcej co oczywiście punktuje na jej plus. Włosy były mocniejsze,nie kruszyły się,nie wypadały,ale kompletnie nie mogłam ich rozczesać na mokro. Czasami robiły się nawet supły,które musiałam rozczesywać małymi pasemkami. Moja córka ,która również używała tej odżywki nie miała takiego problemu,włosy rozczesywały się bez problemów. Być może to wina moich zbyt mocno przesuszonych włosów,czy farbowania, nie wiem.To sprawiło,że miałam złe nastawienie do tej odżywki i raczej już jej nie kupię.

• Wydajność: 3
  • Zapach: 4
  • Opakowanie: 4

Świetne uzupełnienie szamponu

Oceniam odżywkę w duecie z szamponem - takie rozwiązanie jak najbardziej sprawdziło się na moich włosach, choć przyznam, że się trochę tego duetu obawiałam. Moje włosy są suche, zniszczone, farbowane. Lubią się z silikonami, z olejkami, ale niekoniecznie z produktami ziołowymi i do włosów wypadających. Tutaj bardzo spodobał mi się efekt objętości, to chyba największy atut produktów Dermena.
Zacznę od opakowania - jest to wygodna, biała tuba, zamykana na zatrzask i stawiana na głowie. Podoba mi się prosta szata graficzna, która przypomina apteczne dermokosmetyki.
Jestem również zadowolona z zapachu - zarówno odżywka, jak i szampon pachną bardzo świeżo, rześko, ziołowo. Ten zapach dość długo utrzymuje się na moich włosach, co raczej jest rzadkością.
Odżywka ma rzadką i lejącą się konsystencję. Przyznam, że raczej nietypową jak na odżywki, a przynajmniej ja chętniej sięgam po treściwe i gęste maski. Jest więc nieco trudniejsza do zaaplikowania, zwłaszcza na grube i gęste włosy. Mam wrażenie, że moje włosy ją piją w mig. Po spłukaniu łatwo się rozczesują, nie plączą się. Włosy po jej zastosowaniu są takie fajne w dotyku - niby gładkie, nawilżone, ale jednocześnie dość sztywne, sypkie i zwarte. Fajne uczucie, zdecydowanie inne, niż po olejkowych, ciężkich maskach i odżywkach. Włosy mają lekkość, objętość, są pełne życia. Mam jednak wrażenie, że nie sprawdzi się na bardzo zniszczonych włosach, raczej nie podoła takiej regeneracji.
Podobnie jak szampon, nie jest to najbardziej ekonomiczny zakup świata - dość wysoka cena, rzadka konsystencja i słaba wydajność... Przetestowałam, wyprobowałam, była to zdecydowanie miła odmiana od niedawno stosowanych kosmetyków.

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Kupiony w: Inna drogeria

Fajnie wygładza

Ładnie wygładza włosy, są lśniące i lejące, błyszczą, łatwiej się rozczesują, spoko pachnie, wydany, jestem zadowolona! Mam włosy suche i stedniopotowate i u mnie sie sprawdził, chociaż uważam ze są lepsze i tansze odżywki na rynku, ale przyjemnie się używało.

• Wydajność: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 5

Niestety, odżywka nie dla mnie

Używam odżywek do włosów w każdym myciu. Moje włosy są niesforne, ciężko im dogodzić i niestety ta odżywka im nie służyła, bo zamiast nawilżyć i odżywić, to moje włosy były za lekkie, przesuszone, a w efekcie spuszone i nie dociążone.

Tubka jest bardzo wygodna w użyciu, zapach cudowny, ale działanie u mnie niestety kiepskie.

• Wydajność: 4

Odżywka

Fajna odżywka, przypadła mi do gustu mam włosy naturalne i farbowane, zarówno część włosów naturalnych jak i farbowanych po nałożeniu odżywki i wysuszeniu włosów ładnie się układają, są lekkie i miękkie w dotyku.
Odżywka ułatwia również ich rozczesywanie, brakuje mi w niej jedynie przyjemnego zapachu, który zostawałby na włosach na dłużej.
Odżywka nie obciąża włosów i dobrze z nimi współpracuje.
Wygodne zamykane opakowanie w tubce świetnie sprawdza się również w podróży.

Świetna odżywka

Fantastyczne uzupełnienie szamponu, myślę że zasługi które przypisuje zdecydowanie należą się do pary szampon+odżywka. Wzmocnione, lśniace i mocniejsze włosy to co można uzyskać po regularnym stosowaniu tej pary. Moje włosy już tak nie wypadają. Polecam.

• Opakowanie: 5

Strzał w dziesiątkę! Najlepsza odżywka!

Odżywka dermena okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę, zwłaszcza biorąc pod uwagę moje włosy, które były ostatnio osłabione i podatne na nadmierne wypadanie. Oto moje doświadczenia po trzech tygodniach regularnego stosowania.
Konsystencja odżywki jest delikatna, co ułatwia jej aplikację. Jednak to, co naprawdę mnie zachwyciło, to efekt po zastosowaniu. Odżywka doskonale ułatwia rozczesywanie, nawet przy moich zwykle skomplikowanych kosmykach. Włosy stają się bardziej sprężyste i elastyczne, co jest dla mnie kluczowe, zwłaszcza przy mojej skłonności do rozdwajających się końcówek.
Molekuła Regen7 faktycznie robi różnicę! Po zastosowaniu odżywki zauważyłam wyraźne zwiększenie połysku włosów, co potwierdza 85% badanych. Włosy są teraz miękkie i przyjemne w dotyku, co sprawia, że czuję się pewniej i bardziej komfortowo z ich wyglądem.
Dodatkowo, odżywka skutecznie nawilża moje włosy, co jest dla mnie istotne, zwłaszcza przy mojej suchej skórze głowy. Nie tylko poprawia kondycję włosów, ale także chroni je przed uszkodzeniami termicznymi i mechanicznymi, co jest ważne dla osób, które często używają suszarki do włosów czy prostownicy.
Opakowanie jest praktyczne, łatwe w obsłudze, a zapach odżywki jest subtelny i przyjemny. Nie ma też problemu z elektryzowaniem się włosów, co jest dla mnie ważnym kryterium, zwłaszcza w okresie zimowym.
Podsumowując, Odżywka Dermena to produkt, który spełnia swoje obietnice. Moje włosy zyskały nowe życie, są bardziej zdrowe, gęstsze i pełne blasku. Gorąco polecam ją wszystkim, którzy borykają się z problemami osłabionych włosów i nadmiernego wypadania.

Używa produktu od: próbka

Produkt nie zastąpiony.

Odżywka Dermena zagościła u mnie już na stałe,jak mało która przypasowała moim słabym,zaniedbanym włosom.Jej konsystencja jest idealna,nie za gęsta nie za rzadka, z włosów nie spływa ale też ich nie obciąża,widocznie hamuje wypadanie włosów,i to jest dla mnie najważniejsze,no i ten zapach,uwielbiam.

• Wydajność: 4
  • Opakowanie: 2

Fajna i lekka odżywka

Odżywkę miałam okazję stosować w ramach akcji wizaż za co bardzo dziękuje.

Zacznę od tych słabszych stron tego produktu mianowicie opakowanie które samo w sobie nie przyciąga wzroku ,dozowanie jest zwyczajne tak jak u większości odżywek do włosów
Strony na plus: formuła lekka, zapach przyjemny co jest dużym plusem patrząc na resztę produktów z tej serii. Nie wydaje się żeby obciążała włosy chodź niestety po całej kuracji są one nieco zbite i nie czuje tej lekkości .
Wzmacnia włosy które faktycznie mniej wypadają i jeżeli ten efekt nas zadowala to jak najbardziej polecam.
Niestety ten produkt stosuje zbyt krótko żeby zauważyć jakiś wzrost nowych włosów. Czy kupię tą odżywkę jeszcze raz ?nie wiem …raczej nie