Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Pianki do mycia twarzy

Hubis Lab Moisture Max Cleansing Foam Pianka do mycia twarzy

3 na 52 opinie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
3 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: % osób
  • Atejka
    Atejka
    3 / 5
    21 marca 2024 o 18:16
    Piecze w oczy gorzej niż cebula
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Miałam wielkie oczekiwania do tej pianki, która okazała się nie być pianką, ale kremem, zamieniającym się w mini piankę. Krem sam w sobie jest bardzo wydajny, dobrze domywa, nie ma uczucia ściągnięcia i mam wrażenie, że lekko nawilża. Co go dla mnie dyskwalifikuje to okropne pieczenie, gdy choć mała kropelka dostanie się do oczu lub w okolicę oczu. Jeszcze nigdy po żadnym produkcie nie szczypały mnie oczy w aż takim stopniu. Drugim minusem jest dość długotrwałe jej zmywanie, porównywalne ze zmywaniem masek z twarzy. Opakowanie jest w porządku, choć wygodniejsze byłoby z pompką.
    Zalety:
    • wydajność
    • brak uczucia ściągnięcia
    Wady:
    • ogromne szczypanie w oczy
    • średnio się produkt zmywa
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Otrzymałam w prezencie
    1 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 7 października 2023 o 8:53
    Nie ściąga skóry ale bardzo szczypie w oczy
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Pianka zamknięta w dużej tubie. Estetyka kojarzy mi się z produktami medycznymi, nie widać ile produktu znajduje się w opakowaniu. Nie nazwała bym jej pianką to raczej gęsty krem. Domywa ładnie buzię, faktycznie nie jest ona ściągnięta, choć nawilżoną bym jej nie nazwała. Ładnie koi i nie podrażnia. Z minusów to bardzo szczypie w oczy, mimo że ich nią nie myłam to zawsze przy myciu twarzy odrobina może wpaść do oka. Jest gęsta przez co trudno się ją zmywa. Myślę że tę cenę nie kupię ponownie.
    Zalety:
    • koi
    • nie ściąga skóry
    • domywa
    Wady:
    • szczypie w oczy
    • trudno ją zmyć
    • cena
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii internetowej
    4 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.