L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Pure, Szampon oczyszczający

Średnia ocena: 4.63/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

REKLAMA
Cena PLN 18.99

Oczyszczający skórę głowy szampon oferujący nawilżenie przez 72h bez obciążenia włosów. Wzbogacony w kwas salicylowy i hialuronowy.

w butelce
>250ml
Skóra głowy
przetłuszczająca się
zapachowa
do włosów przetłuszczających się
nawilżające, oczyszczające

Jeden z ulubionych

Szampon ma przyjemną, żelowo-aksamitna konsystencję, która łatwo się rozprowadza po włosach i skórze głowy. Nie jest ani za gęsty, ani zbyt rzadki, co sprawia, że aplikacja jest komfortowa. Zapach jest delikatny, świeży i lekko kwiatowy – nie przytłacza, ale pozostaje na włosach przez dłuższy czas, co dla mnie jest dużym plusem
Butelka jest wygodna w użyciu i pozwala na precyzyjne dozowanie szamponu.

Produkt spełnia swoją główną funkcję – doskonale oczyszcza włosy i skórę głowy z zanieczyszczeń oraz resztek kosmetyków. Już po pierwszym użyciu zauważalna jest poprawa w świeżości i lekkości włosów. Kwas hialuronowy, znany ze swoich właściwości nawilżających, dodatkowo pielęgnuje skórę głowy, zapobiegając jej przesuszeniu i łuszczeniu się.

Ten szampon to produkt godny polecenia dla każdego, kto szuka skutecznego i jednocześnie delikatnego środka do pielęgnacji włosów. Jego działanie oczyszczające i nawilżające sprawia, że włosy są świeże, lekkie i zdrowe. Zapach oraz przyjemna konsystencja dodatkowo umilają codzienne użytkowanie. Dla mnie jeden z lepszych szamponów i szczerze polecam każdemu. Pozbyłam się problemu z przetłuszczaniem po kilku myciach.

• Wydajność: 2
  • Zgodność z opisem producenta: 3
  • Zapach: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Zbyt mocny w działaniu

plusy:
+ przyjemny zapach
+ dobrze się pieni
+ dokładnie oczyszcza
+ nieznacznie zwiększa objętość

minusy:
- rzadka konsystencja
- plącze włosy
- wysusza

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- nieco zbyt wysoka cena
- niewydajny
+ wygodne opakowanie

Bardzo dobry szampon

Stosuję szampon nawilżająco-oczyszczający marki L'Oreal od ponad miesiąca i jestem z niego niezwykle zadowolona. Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że włosy były dokładnie oczyszczone i odświeżone, a jednocześnie przyjemnie nawilżone.

Szampon ma przyjemny, delikatny zapach, który utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas. Konsystencja jest idealna - nie za gęsta, ani za rzadka, co ułatwia aplikację i równomierne rozprowadzenie produktu na włosach. Co więcej, szampon dobrze się pieni, co sprawia, że jest wydajny i skuteczny w działaniu.

Dzięki regularnemu stosowaniu, moje włosy stały się bardziej miękkie, lśniące i łatwiejsze do rozczesywania. Zauważyłam również, że skóra głowy jest dobrze oczyszczona, bez uczucia przesuszenia czy podrażnienia. Szampon spełnia obietnice producenta, dostarczając włosom zarówno nawilżenia, jak i dogłębnego oczyszczenia.

Polecam ten szampon wszystkim, którzy poszukują produktu łączącego właściwości nawilżające z oczyszczającymi. To naprawdę skuteczny i godny polecenia produkt, który spełnia swoje zadanie w 100%.

Fajny, używam od lat

Konsystencja i zapach:
Szampon ma przyjemną, lekko żelową konsystencję, która dobrze się pieni i łatwo rozprowadza na włosach. Zapach jest delikatny, świeży i bardzo przyjemny, co sprawia, że mycie włosów staje się relaksującym doświadczeniem.

Efekty:
Po użyciu szamponu L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Pure włosy są dokładnie oczyszczone, a skóra głowy odświeżona. Produkt skutecznie usuwa zanieczyszczenia, nadmiar sebum oraz resztki produktów stylizacyjnych. Dzięki zawartości kwasu hialuronowego włosy pozostają nawilżone, miękkie i lśniące. Regularne stosowanie szamponu sprawia, że włosy stają się bardziej sprężyste i wyglądają zdrowiej.
Cena:
Cena szamponu L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Pure jest umiarkowana i adekwatna do jakości produktu. Jest to dobra inwestycja dla osób, które chcą zadbać o swoje włosy, zapewniając im odpowiednie oczyszczenie i nawilżenie.

Podsumowanie:
L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Pure to szampon oczyszczający, który doskonale sprawdza się w codziennej pielęgnacji włosów. Dzięki swojej formule skutecznie usuwa zanieczyszczenia, jednocześnie nawilżając włosy i skórę głowy. Delikatny zapach i przyjemna konsystencja sprawiają, że mycie włosów staje się prawdziwą przyjemnością. Szampon jest odpowiedni dla wszystkich typów włosów, szczególnie dla tych, które potrzebują intensywnego nawilżenia i odświeżenia. To produkt, który warto mieć w swojej łazience, aby cieszyć się zdrowymi i pięknymi włosami każdego dnia.

• Wydajność: 3
  • Opakowanie: 5

Bardzo dobry szampon, ale nie do częstego stosowania

Moje włosy mają tendencję do przetłuszczania się. Od szamponu do włosów oczekuję przede wszystkim dobrego oczyszczenia skóry głowy. Element pielęgnacyjny w szamponie jest miłym dodatkiem, bo od tego w mojej pielęgnacji są maski i odżywki. Po produkt od L'Oreal sięgnęłam z ciekawości – producent deklaruje dobre oczyszczenie skóry głowy i nawilżenie włosów. Brzmiało to jak kosmetyk idealny!

Szampon znajduje się w plastikowej butelce o pojemności 400ml. Jest zamykany na porządny klik – nadałby się na podróże, bo nie byłoby obaw, że opakowanie samoistnie się by otworzyło. Zapach ma przyjemny, świeży, orzeźwiający. Po myciu ten zapach utrzymuje się nadal na włosach, ale nie jest nachalny i drażniący wrażliwy nos. Ma dość rzadką konsystencję, co, niestety, wpływa negatywnie na jego wydajność.

Szampon dobrze się pieni, z łatwością rozprowadza się go na włosach oraz spłukuje. Dobrze oczyszcza skórę głowy. Po myciu włosy są cudownie uniesione u nasady. Podczas stosowania tego szamponu nie miałam epizodów siana na głowie, a wręcz przeciwnie – były mięciutkie w dotyku oraz "lejące się”.

Niestety jedyną negatywną rzeczą, którą zauważyłam to to, że przy dłuższym, codziennym stosowaniu delikatnie podrażnił mi skórę głowy. Zrzucam to na skład – bazuje na silnych detergentach i ma w INCI kwas salicylowy, które mogą działać drażniąco. Po zmniejszeniu częstotliwości ten problem zniknął.

Podsumowując, jest to bardzo dobry szampon. Jeśli poszukujecie "rypacza”, który dobrze oczyści Waszą skórę głowy i do tego dobrze wpłynie na wygląd włosów, to polecam!

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Super oczyszczenie bez wysuszenia skóry głowy

Szampon bardzo dobrze oczyszcza, bez obciążenia włosów a co dla mnie najważniejsze nie przesusza skóry głowy do czego mam tendencje. Włosy już po 1 użyciu są lekkie i gładkie. Plus utrzymuje się ładny zapach.

Rewelacja !

L'Oreal Paris, Elseve, Hyaluron Pure, Szampon oczyszczający sprawdził się u mnie znakomicie ! Może zacznę od tego, że moje włosy z natury są suche, puszące się z tendencją do przesuszenia oraz przetłuszczania się dlatego zawsze wybieram kosmetyki które dokładnie oczyszczają skórę głowy oraz nawilżają włosy. Ten kosmetyk sprawił, że moja skóra głowy jest dokładnie oczyszczona, a włosy są nawilżone, sypkie i lśniące. Przestały się plątać oraz stały się łatwe w rozczesywaniu. Dzięki niemu skóra głowy zaczęła się mniej przetłuszczać.
Szampon umieszczony jest w wygodnej , przezroczystej butelce, a jego konsystencja jest żelowa oraz świetnie się pieni, dzięki czemu szampon jest bardzo wydajny i wystarcza na bardzo długo. Wystarcza odrobina szamponu na długie włosy. Kosmetyk przepięknie słodko pachnie ,a jego zapach utrzymuje się na włosach na bardzo długo. Szata graficzna od razu przyciąga uwagę ponieważ nawiązuje do jego składu w którym znajduje się kwas hialuronowy oraz salicylowy, odpowiadają one za nawilżenie oraz oczyszczenie.Zauważyłam również, że dzięki niemu włosy się stały bardziej trwalsze i mniej podatne na uszkodzenia.
Podsumowując polecam z całego serca.

• Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1

Nie nie nieeeeeee

Mam normalną skórę głowy , włosy wysokoprocentowe , falowane z natury suche.
Skuszona pięknym opakowaniem w kolorze fioletu zachęcił mnie do zakupu tego szamponu oraz odżywki.jestem zawiedziona.Ten szampon sprawia że włosy wyglądają jak niedomyte:/ jakbym wgl ich nie umyła nie wiem dlaczego tak się dzieje . Myję skórę głowy 2 razy i daje mi niezły oklap w prezencie za każdym razem. Chcę go jak najszybciej skończyć. Na pierwsze mycie daje go,a na drugie mycie daje szampon z Isany

Oczyszczający ale nie rypacz

Szampon otrzymałam do przetestowania w klubie recenzentek Wizaż , za co ślicznie dziękuję .
Korzystam z L'Oreal Paris Elseve Hyaluron Pure Szamponu Oczyszczającego od ponad 2 tygodni i jestem bardzo zadowolona.
Opakowanie jest eleganckie i praktyczne. Dobrze , że butelka jest przezroczysta, bo widzę ile kosmetyku jeszcze pozostało.
Lekko żelowa konsystencja łatwo się pieni. Szampon ma delikatny, świeży zapach, który nie jest zbyt intensywny.

Szampon zawiera kwas hialuronowy, co świetnie nawilża moje włosy. Dodam , że jestem posiadaczką długich , wysokoporowatych włosów . Jest również wolny od silikonów, co sprawia, że włosy są lekkie i nieobciążone - wyraźnie uniesione od nasady , co dla mnie jest rewelacyjne. Po umyciu włosy są czyste, miękkie i elastyczne, a skóra głowy jest zdrowa i nawilżona.
Produkt doskonale radzi sobie z nadmiarem sebum, przedłużając świeżość włosów. Spodziewałam się , że jako produkt intensywnie oczyszczający zostawi włosy suche albo skórę głowy podrażnioną ale żadna z tych sytuacji nie miała miejsc .
Produkt jest moim zdaniem bardzo wydajny, bo niewielka ilość wystarcza na umycie włosów. Ja to robię dwukrotnie, odkąd go stosuję mogę to robić nawet co 3 dzień co rzadko się zdarza .

• Opakowanie: 5

Elseve hyaluronic pure szampon oczyszczający

Opakowanie: plastikowe
Zapach: perfumowany, delikatny.
Konsystencja: żelowa.

Szampon oczyszczający do włosów używałam co drugi drugie mycie ( myje włosy co drugi dzień) i w tej konfiguracji w mojej pielęgnacji włosów jest idealny. Dobrze oczyszcza, brak uczucia swędzenia i świeżość skóry głowy wraz z pięknym odbiciem włosów. Co mycie był dla mnie za mocny więc wrażliwce co drugie mycie i będzie idealny w każdym calu. Polecam.

Top!

Moje cienkie rozjaśnione włosy Zadko współpracują ze mną. Szampon Elseve hyaluron kupiłam przypadkowo ponieważ akurat był na promocji, weszłam do sklepu, wzięlam i kupiłam tyle miał być to po prostu kolejny szampon ale pokochałam go nie tylko ja ale mój mąż również. Aktualnie nie używam innych produktów od bardzo dawna zwłaszcza latem sprawdza się idealnie. Idąc za ciosem zakupiłam całą fioletową serię - zdecydowanie moje top nie zamienię na nic innego

• Opakowanie: 5

Świetna formuła i kompleksowe oczyszczenie

Szampon oczyszczający skórę głowy Elseve Hyaluron Pure od L'Oréal Paris to produkt, który obiecuje skuteczne usuwanie resztek kosmetyków i zanieczyszczeń zewnętrznych z naszej skóry głowy. Szampon ma starannie dobraną formułę, wzbogaconą o aktywne składniki, które mają na celu zapewnić głębokie oczyszczenie i jednocześnie dbałość o kondycję skóry głowy. Trzeba zwrócić uwagę na składniki aktywne tego szamponu, czyli kwas salicylowy, który jest powszechnie znany ze swoich właściwości złuszczających. Pomaga usunąć martwe komórki naskórka, co przyczynia się do odświeżenia skóry głowy. W szamponie zawarty jest także kwas hialuronowy, który pomaga zatrzymać wodę w skórze, co zapewnia jej odpowiednie nawilżenie.
Po zastosowaniu szamponu, natychmiast czuć wyjątkową świeżość na skórze głowy. Produkt doskonale oczyszcza, pozostawiając uczucie czystości i lekkości. Skóra głowy jest wyraźnie nawilżona, co można zauważyć już po pierwszym użyciu. Formuła szamponu jest delikatna i nie powoduje podrażnień, co jest dużym plusem dla osób z wrażliwą skórą głowy.
Szampon ten jest godny polecenia. Dzięki swojej formule skutecznie oczyszcza skórę głowy, jednocześnie dbając o jej nawilżenie. Produkt sprawdzi się zarówno u osób z problematyczną, przetłuszczającą się skórą głowy, jak i u tych, którzy szukają delikatnego, a zarazem efektywnego rozwiązania do codziennej pielęgnacji.