Opis produktu
Składniki
Opinie użytkowników
Artykuły
Produkty podobne
KWC LogobyWIZAŻ logo
Sole do kąpieli

Stara Mydlarnia Shea, Puder do kąpieli 

5 na 52 opinie
flame1 hit!
100% kupi ponownie

Opis produktu


Składniki


Opinie użytkowników

Dokładamy starań, aby recenzje zamieszczone w katalogu były rzetelne i wiarygodne.
Średnia ocena:
5 na 5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Kupi ponownie: 100% osób
  • Iwona_C
    Iwona_C
    5 / 5
    26 stycznia 2025 o 14:50
    Obłędnie pachnie, ma świetny skład, uprzyjemnia czas kapieli i dobrze pielegnuje ciało.
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Puder to pierwszy produkt do kąpieli o takiej konsystencji jaki miałam okazję używać. Trafił do mnie za sprawą dobrej promocji w Rossmannie i jest to umilacz kąpieli który zachwycił mnie od pierwszego zastosowania. Opakowanie mimo że proste to przykuwa wzrok. Butelka jest pękata wykonana przezroczystego plastiku z widoczną wewnątrz żółtą zawartością pudru. Posiada dużą zakrętkę i duży otwór umożliwiającym łatwe dozowanie kosmetyku. Szata graficzna jest minimalistyczna z nadrukiem logo marki i dokładnym opisem stosowania i składu produktu. Pojemność taka 350 g. Konsystencja jest pudrowa, drobno zmielona o żółtym zabarwieniu. Zapach jest mega przyjemny, jest bardzo intensywny podczas wsypywania kosmetyku do wody ale i intensywnie wyczuwalny podczas całej kąpieli, na ciele niestety nie wyczuwam go zbyt długo. Jest to mocno kwiatowy, słodki zapach który jednak jest odpowiednio wyważony nie ma w sobie przytłaczającej nuty. Skład jest naturalny i zawiera dużo substancji pielęgnacyjnych: masło shea, masło kakaowe, olej kokosowy, olej sojowy, olej z słodkich migdałów, barwniki , zapach i naturalne konserwanty. Puder należy wsypać do nalanej już wody w wannie, kiedy produkt łączą się z wodą słychać delikatne syczenie, puder szybko się rozpuszcza i nadaje jej wówczas lekko białe zabarwienie . Zapach dla mnie osobiście jest po prostu obłędny i tak przyjemny że mogłabym siedzieć w wannie godzinami. Po kąpieli pachnie nie tylko w łazience ale i w całym domu. Oprócz nadania lekkiej mętności wodzie produkt zupełnie się nie pieni, więc jest to taki bardziej gadżet zapachowy aczkolwiek uważam że jeden z przyjemniejszych jaki miałam okazję poznać i jego pozytywny wpływ na stan skóry też jest widoczny. Produkt spełnia wszystkie obietnice producenta, prócz tego że relaksuje ciało, odpręża nas, niweluje napięcia mięśniowe i stres, wykazuje również działanie pielęgnacyjne. Skóra po kąpieli z produktem jest bardzo przyjemna w dotyku i gładka, dodatkowo jest nawilżona odżywiona i nie wymaga zastosowania kosmetyku o działaniu nawilżającym. Jest to produkt który nie starczy nam na długo, ponieważ producent zaleca wsypać do kąpieli około 100 g, co przed pojemności 350 wystarczy nam zaledwie na 3 - 4 użycia. Cena jak za taki produkt też do najniższych nie należy, opakowanie to koszt około 30 zł. Jednak biorąc pod uwagę śliczny zapach, świetny skład i przyjemność kąpieli z tym produktem uważam że puder wart jest swojej ceny.
    Zalety:
    • śliczny intensywny, słodki kwiatowy zapach
    • pudrowa konsystencja w żółtym kolorze
    • uprzyjemnia czas kąpieli zapachem
    • relaksuje ciało, odpręża , niweluje napięcia mięśniowe i stres
    • wygładza, zmiękcza, nawilża i odżywia skórę
    • bogaty naturalny skład
    • ładne i wygodne opakowanie
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    W drogerii tradycyjnej
    19 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 2 lutego 2024 o 21:09
    Aromatyczna kąpiel!
    Kupi ponownie:Tak
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Puder ma przepiękny zapach drogich perfum. Skóra wyjściu z wanny z dodatkiem tego produktu jest tak nawilżona, że nie trzeba się smarować balsamem. Dla osób, które nie lubią, bądź zapominają posmarować ciała po kąpieli ten produkt jest idealny. Na pewno kupię ponownie.
    Zalety:
    • zapach
    • nawilżenie skóry
    Szczegóły:
    • Wydajność
    • Zgodność z opisem producenta
    • Zapach
    • Stosunek jakości do ceny
    • Opakowanie
    Produkt kupił/a w
    Drogeria Rossmann
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Artykuły


Produkty podobne

Zobacz także inne Sole do kąpieli

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej dotworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji jest zabronione oraz wymaga uprzedniej, jednoznacznie wyrażonej zgody administratora serwisu – Burda Media Polska sp. z o.o. Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.
Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych
Więcej informacji znajdziesz tutaj.