Carma Laboratories, Carmex, Moisturising Lip Balm Strawberry (Nawilżający balsam do ust w tubce o smaku truskawkowym)

Balsam do ust Carmex zawiera unikalny zestaw składników, wraz z naturalnymi substancjami nawilżającymi, takimi jak masło kakaowe i lanolina. Te i inne składniki nadają ustom zdrowy wygląd, dzięki utrzymywaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia, co zapobiega ich wysuszaniu i pękaniu.
Carmex koi, nawilża, łagodzi suche i popękane usta.

balsam do ust
zapachowa
w tubce
10 – 50ml

Gdyby nie zapach..

Ogółem jego bardzo tłusta konsystencja dobrze powleka usta, u mnie suche skórki maskuje od razu po nałożeniu. To jest zdecydowanie produkt do stosowania na noc jako maska lub na mrozy i upały, kiedy nie zależy nam szczególnie na makijażu. Sprawdzi się też jako baza przed pomadką, oczywiście po uprzednim starciu go z ust.

Nieeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!

Totalna porażka! Bubel i nie wiem jakich słów mam użyć....
Po pierwsze pachnie bardzo chemicznie,alkoholowo.
Po drugie kosmetyk jest tak gęsty i tłusty,że jest to nie wygodne na początku noszenia na ustach,lepi się wszystko dookoła.
Gdy jest on na ustach to jest z nawilżeniem powiedzmy... ok,ale przez 5 minut.Ponieważ po wchłonięciu/zjedzeniu tego balsamu usta są niesamowicie wysuszone na wiór!Wręcz błagają o pomstę do nieba!
Jest to okropne uczucie.
Muszę szybko nałożyć na usta jakiś zwykły balsam,aby uratować tą sytuację.
Opakowanie na początku jest łatwe w użyciu,ale później jest trudno wydobyć,ponieważ opakowanie jest dosyć twarde.
Nie,nie nie i jeszcze raz nie!

Fajny balsam

Produkt spełnia swoje zadanie. Nawilża i regeneruje usta. Chroni je przed zimnem. Usta są miekkie. Długo się utrzymuje. Ladne opakowanie. Łatwa aplikacja. Ładnie pachnie.

swoją rolę spełnia

Szukałam czegoś na chłodniejsze dni, czegoś co zabezpieczy moje usta przed wysuszeniem i ochroni je przed mrozem. Muszę przyznać, że w tej kwestii balsam sprawdza się bardzo dobrze.
Opakowanie to nie wielka tubka, z której kosmetyk po prostu wyciskamy. wydobywa się on przez małą dziurkę, co moim zdaniem jest ok. Nakładamy tyle produktu ile potrzebujemy.
Po nałożeniu ja odczuwałam lekki chłód na ustach. Szybko on ustępuję. Kosmetyk nie lepi się, ale też nie wysycha zbyt szybko na ustach. Bardzo ładnie je nawilża.
Zapach jest lekko słodki, chemiczny... nie do końca pachnie mi on truskawką.

Po dłuższym stosowaniu zauważyłam, że moje usta są nawilżone, nie pierzchną i nie pojawiają się na nich suche skórki, co jesienią i zimą jest moją zmorą.

Dobry, ale jest mnóstwo lepszych

Opakowanie: wygodna i poręczna tubka w dość wyrazistych kolorach, niestety pod koniec użytkowania dużo produktu zostaje w opakowaniu i ciężko jest go wydobyć
Zapach: Bardzo chemiczny, przesłodzony, pseudotruskawkowy, bardzoo intensywny
Konsystencja: jest w porządku, nieco zbyt lejąca, dobrze rozprowadza się na ustach
Działanie: Nie ukrywam, że po tych wszystkich pozytywnych recenzjach spodziewałam się efektu wow, niestety się nie doczekałam. Kosmetyk dość dobrze chroni usta przed mrozem i wiatrem zabezpieczając je przed kolejnym wysuszeniem i złymi czynnikami, natomiast nie nawilża, ani nie odżywia ust. To po prostu dość dobry zwykły balsam ochronny, natomiast jeśli szukacie czegoś regenerującego, nawilżającego do przesuszonych ust to ten kosmetyk raczej sobie nie poradzi.

Dobrze przygotowuje usta pod pomadki

Nie wiem ile już opakowań Carmexów zużyłam... Najbardziej lubię wersję wiśniową, której oststnio nigdzie nie ma, więc trzeba się ratować truskawką, która też jest w porządku. Uwielbiam efekt jaki daje, wiem, że nie ważne jak bardzo mam obecnie zjechane usta, ta tubka szybko je ogarnie :). Zawsze gdy się maluje najpierw nakładam to cudo i spokojnie idę przez kolejne etapy makijażu i na koniec nakładam pomadkę, gdyż jest to idealna wręcz baza. Lubię mieć ja zawsze, ciągle testuje też inne tego typu produkty, ale ten jest stale przy mnie gdy reszta przychodzi i odchodzi. Używam jej tylko w domu, gdyż lubi wypływać spod korka w opakowaniu i wymazać wsio wokół :)

Lekki i przyjemny

Troszkę gorszy produkt od swoich braci w sztyfcie. Nawilżenie jest znacznie słabsze, lubię go używać w lato kiedy moje usta nie są popękane i specjalnie wymagające. Dużą zaletą jest wydajność produktu. Na opakowaniu zaznaczono, że powinno się go zużyć w ciągu 24 miesięcy. W każdej torebce mam inny balsam, także niewykluczone że akurat ten jest ze mną już ponad rok :)

Bardzo dobry

Bardzo dobrze nawilżający produkt do ust. Po użyciu usta są nawilżone i miękkie. Plusem jest SPF. W sam raz do torebki. Mogę przyczepić się jedynie do tego, że przy końcówce cięzko wydobyć już produkt ale ja polecam rozciąć tubkę i mamy jeszcze do użycia naprawdę duzo produktu (jest też w sztywcie gdzie zużywamy cały produkt). Bardzo dobry produkt w super cenie. I ten cudowny zapach !!!

w porządku

Kupiłam bo innego produktu tej firmy nie było. Niechętnie, po nie miłych doświadczeniach z wiśniowym. Zawieruszył mi się gdzieś mój neutralny, który uwielbiam. Ten jest dobry, jednak mam wrażenie że działanie jest słabsze.
Dobrze nawilża, jednak nie ma efektu wow, jak przy produktach w sztyfcie.
Dobrze się rozprowadza, jednak ciężko będzie wydobyć resztki, o ile zużyję go do końca.

Nie dla mnie

W okresie zimowym potrzebowałam czegoś mocnego do nawilżenia spękanych ust, a ten produkt akurat był na promocji. Carmexy w sztyfcie całkiem lubię, dlatego się na niego skusiłam.

Bardzo dużo produktu wylewa się z opakowania. Konsystencja tego produktu jest dość płynna i trudno nałożyć trochę grubszą warstwę na usta, ponieważ od razu wylewa się poza kontur.
Piecze trochę mniej niż standardowe Carmexy w sztyfcie, ale akurat ta cecha nigdy mi nie przeszkadzała. Ma straszny zapach olejowo-chemiczny, dużo gorszy niż sztyfty.
Działa bardzo tak sobie, lekko nawilża, ale wraz ze zniknięciem z ust, nawilżenie znika wraz z nim.

Używam to od tygodnia i u mnie sprawdza się świetnie zgodnie z obietnicą producenta przeszkadza trochę w piciu czy jedzeniu ale usta są nawilżone i miękkie

Uczula

Zachęcona dobrymi opiniami oczywiście chciałam wypróbować na sobie no i okazało się że produkt kompletnie nie dla mnie. Balsam mnie uczulił usta mnie piekły szczupaly i zrobiły się jakby wrażliwe na dotyk. Po zgłębieniu tematu okazało się że nie mogą go używać osoby uczulone na salicylany no i dzięki temu produktowi dowiedziałam się być może ba rdzo ważnej informacji o sobie i sprawdzaniu składu kosmetyków czym się dziele.