Fresh, Sugar Rose, Tinted Lip Treatment SPF 15 (Pomadka ochronna do ust)

Fresh, Sugar Rose, Tinted Lip Treatment SPF 15 (Pomadka ochronna do ust)

Pojemność 4,3 ml

Lekka pomadka która zapewnia doskonałą ochronę ust a przy tym pięknie pachnie. Dodatkowo nadaje ustom delikatny, naturalny kolor.

<10ml
balsam do ust
w sztyfcie

Wspaniała

Droga, ale doskonała. Jestem bardzo wybredna, jeśli chodzi o balsamy to ust. Tu pasuje mi wszystko: zapach, idealna konsystencja (to największy plus), trwałość, kolor (Petal), opakowanie (dla mnie zakręcanie jest super - nie ma opcji, żeby się przypadkiem otworzyło lub pękło i potem spadało). Cudowna, daje poczucie luksusu (co niestety odzwierciedla cena). Szkoda, że jest niedostępna w Polsce (swoją kupiłam w Sephorze w USA).

Edit: od niedawna dostępna w polskiej Sephorze! Kupiłam drugi kolor (Tulip), podtrzymuję swoją opinię - jest świetna.

Wielbię

Mimo koszmarnej ceny i trudnego dostępu, ściągnę sobie ją choćby z kosmosu. Piękne opakowanie, metalowe, odkręcane na długo zostaje estetyczne. Pomadka nadaje lekko czerwonego koloru ustom, bardzo dobrze nawilża i ma naturalny skład.

Idealna!

Idealna pomadka, nawilża, bardzo szybko poradziła sobie z popekanymi ustami nadaje delikatny kolor. I przede wszystkim długo utrzymuje się na ustach. Nie klei się, utrzymując się cienką wartstwą na ustach. Ładne opakowanie. Lekki minusik za zakręcaną nakrętkę . Trzeba uważać i nie zostawiać pomadki w ciepłym miejscu bo może się niestety roztopić. Ale nie ma produktów bez wad.
Zdecydowanie kupię kolejne opakowanie. Nie mam pojęcia tylko gdzie ;( Bo swoją kupiłam w Sephorze w Kanadzie a w Polsce niestety jeszcze jej nie znalazłam...

Używam tego produktu od: około miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W użyciu pierwsze opakowanie