Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.86/5

notino.pl
Średnia ocena: 4.88/5

zobacz więcejzwiń

Wyrafinowany i ponadczasowy zapach nawiązuje do nektaru kwiatów frangipani, soczystych liści jaśminu i orzeźwiającej bergamotki.
Nutą przewodnią kompozycji jest aromat orientalnego kwiatu lotosu a w tle wyczuć można owocowe nuty (śliwki i maliny) oraz błękitnego libańskiego cedru.

Typ zapachu: kwiatowy.
Nuty zapachowe: kwiat i liść Frangipani, jaśmin, dzika róża, Padparadscha Lotus, śliwka, malina, błękitny cedr libański, piżmo, ambra, bergamotka.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Ładny kwieciuch ;)

Fajne. Dziś dokonałam testu, całkiem niezłe, przyjemne, kapkę słodkawe ale czuć powiew świeżości. Zalatują mi trochę Elizabeth Arden - Ardenbeauty.
Trwałość i projekcja zadowalająca. Dla mnie zapach całoroczny.
Niezobowiązujący, dzienny . Flakon bardzo ładny, miły dla oka.
Można sobie kupić jeśli chce się mieć uniwersum w kolekcji.
Mnie zauroczył, kupię ponownie, cena też w miare spoko za 130zł (cena internetowa) mamy 100ml przyjemniaczka. :)

Piękne

Kupiłam w promocji z UK za 16£ . Wiele się nie spodziewałam po tak tanich perfumach, ale bardzo mnie miło zaskoczyły. Nie są one zbyt mocne, dość słodkie ale wcale nie mdłe. Przyciągają uwagę. Szkoda, ze nie utrzymają się zbyt długo.

Versace, Woman EDP

Pamiętam jak otrzymałam perfumy Versace ( od siostry ), to było moje pierwsze spotkanie z ta marką i widzę że nie ostatnie :). Ciekawy smukły flakon, przypomina mi kształt kobiecego ciała, do tego przejrzysty,perfumy są lekkie, kwiatowe( przynajmniej na mojej skórze), dla mnie idealne na wiosnę oraz upalne lato, jest w składzie mój ulubiony jaśmin, do tego wyczuwam malinę a po jakimś czasie bursztyn, Jedyny minus to trwałość, u mnie pachnie około 3- 4 godzin.

Używa produktu od: próbka

Tandetny

Bardzo mocne, intensywne perfumy. Moim zdaniem zapach jest tandetny, duszący i nieprzyjemny. Jest tak wiele pięknych zapachów na rynku, że aż jestem w szoku że Versace wciąż produkują takie śmierdziuchy.

Nie dla mnie

Nie jest to mój faworyt z pośród perfum, ale od "nie chcenia" używam je bo dostałam na urodziny. Flakonik różowo-przezroczysty ukrywa w sobie słodki zapach. Nuta zapachowa jest połączeniem świeżych, słodkich kwiatów, która długo utrzymuje się na skórze i daje poczucie świeżości. Zapach polecam na wiosnę/lato. Dla niektórych zapach może być męczący.

Delikatne i kobiece

Faktycznie jak wiele zauważyło nie są to perumy wybitne, ale...jak dla mnie śliczne.
Kiedyś znajoma nimi pachniala. Kupiłam okazyjnie z tak zwanego "braku laku".
Czuć różę i śliwkę od rana do późnych godzin. Są subtelne z delikatnym ogonem.
Od wielu perfum dostaje migreny, nie znoszę ciężkich zapachów typu słodki morderca.
Te są miłe w odbiorze nie tylko dla mnie. Noszę je i na wyjścia i na codzień. Na pewno dla kobiet, które nie lubią ciężkich zapachów.

Cena porażająco przystępna, około 100 za 100 ml na lotniskach:)

Zakochałam się :)

Przyznaję się - bezczelnie odgapiłam ten zapach od koleżanki!
Wpadła do mnie z wizytą z roztaczającą seksowną wonią , no po prostu nie mogłam oderwać nosa :) a przyznam zapchowo jestem wybredna... (od pewnego czasu chodzę po perfumeriach i wciąż szukam i niucham i wciąz nie to, wciąż nie tamto, no po prostu nic nie mogłam znalezc co by mi się faktycznie spodobało.) ku mojemu zaskoczeniu okazalo sie ze to Versace - nigdy po nie nie siegałam - właściwie nie wiedzieć czemu.
Zapach piękny , kobiecy seksowny, idealny na zimowe wyjścia.
Najpierw zakupiłam 30 ml za 59,90 zl w Rossmanie po zapoznaniu się z nimi na mnie- jak grom z jasnego nieba spadła na mnie promocja w Hebe - 100 ml za 129 zl - nie mogłam przejść obok niej obojętnie :) i tym sposobem mam jzu 2 flaszeczki :)

Niewarte tej ceny - mdłe

Kupiłam dzisiaj dużą butelkę 100 ml tych perfum. Niestety nie było testeru i wzięłam w ciemno. Żałuję. Na początku zapachniało mi jakimiś kwiatami ale po kilku minutach zapach zrobił się brzydszy... Zapachniało mi taką taniością. Kiedyś wąchałam perfumy w chińskim sklepie i też tak czułam. Tylko tamte kosztowały 10-15 zł a za te zapłaciłam 130 :( Nie polecam chyba, że ktoś lubi mdłe zapachy,.

Całkiem ładny

Po raz pierwszy poczułam ten zapach u koleżanki. Wydawał mi się bardzo kobiecy i intrygujący. Zapach unosił się w całym pomieszczeniu i absolutnie nie był duszący czy denerwujący. Zachecona kupiłam produkt i zaczęłam testować. Zapach jakby po prostu mi się znudził i nie miał TEGO CZEGOŚ, co najbardziej lubię w perfumach.

Kobieta

Jeden z bardziej lubianych zapachów na dzień.
Ekskluzywny, kobiecy, zmysłowy. Uniwersalny - nadaje się zarówno w ciągu dnia, jak i wieczorem.
Ponadto jest trwały, po użyciu czuć jego woń przez cały dzień.

Bardzo kobiece

No dobrze, może nie jest to najwybitniejsze dzieło sztuki perfumiarskiej, ale czy dziś perfumy muszą być dziwne i kontrowersyjne by były docenione? Ja chcę pachnieć ładnie i kobieco, a Versace mi to umożliwia.

Malina, róża i piżmo tworzą bardzo kobiecy, dość słodki bukiet, ale nie duszący. Przełamanie róży i piżma soczystą śliwką i świeżą bergamotką sprawia, że zapach nie jest płaski i mdlący. Jest soczyście, a dzięki nucie piżma, ciepło i luksusowo.

Doświadczone nosy pewnie wyczują, że użyta w Versace malina, to nie taka malinka prosto z krzaczka, lecz trochę dosłodzony i lekko syntetyczny soczek, ale jakoś specjalnie mi to nie przeszkadza. Całość pachnie na tyle przyjemnie, że jestem w stanie wybaczyć twórcy dodatek tej, wątpliwie naturalnej, słodyczy.

Lubiany przez otoczenie, często komplementowany.

Projekcja na długość ramion, trwałość bardzo dobra, szczególnie na ubraniach.

Jedyny minus to potwornie tandetny flakon. Butelka z tym koszmarnie ozdobionym korkiem przypomina "perfumy" za 20 zł z bazarku. Za flakon odejmuję jedną gwiazdkę, lubię gdy ładne flakony ozdabiają moją łazienkę, a ten koszmarek musi być zawsze schowany gdzieś w tyle.

Poprawny. :)

Perfumy te kupiłam na lotnisku, gdy wracałam z wakacji. Za 50 ml zapłaciłam niecałe 20 euro, więc cena bardzo w porządku. Ta finezyjna buteleczka tak bardzo mi się podoba! Kojarzy mi się z sylwetką kobiety, taką smukłą, elegancką. Ktoś może powiedzieć, że jest kiczowata, ale mi naprawdę się podoba. :)
Zapaszek jest idealny na okres wiosenno-letni. Na zimę mam zarezerwowane mocne, ciężkie zapachy. Ten jest lekki jak piórko, ładny, poprawny i wydaje mi się, że spodobać może się każdemu. Trwałość jest dobra, ale nie najlepsza: wymaga poprawek w ciągu dnia. Ja jednak jestem zadowolona, bo w dobrej cenie dostałam zapach Versacego. No i nazwa... toż to przecież właśnie jest kobieta! :)