Kallos, Latte, Hair mask with Milk Protein (Maska do włosów z proteinami mlecznymi)

Zobacz oferty

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Dzięki zawartości mlecznych protein ta maska dostarcza wspaniałego nawilżenia wszystkim rodzajom włosów, pozostawia je miękkie i odżywione. Idealna również do włosów po zabiegach: rozjaśnianiu, koloryzacji i trwałej.

Najlepsza!

Uwielbiam za piękny zapach, niską cenę, za to jakie włosy są po niej gładkie, miękkie i błyszczące. Łatwo się rozczesują zarówno po umyciu jak i później w ciągu dnia. Chyba jeszcze po żadnej masce nie miałam takiego wow jak po tej. Naprawdę za tę cenę warto wypróbować!

Okropny zapach...

Nie spodziewałam się efektu wow po tej masce za tak niskie pieniądze. Się nie spodziewałam się też tak okropnego smrodu. Maski użyłam kłamie dwa razy i poszła do kosza. Nie robi całkowicie nic poza tym, że włosy łatwiej się rozczesują. Ale zapach jest tragiczny...

Fajerwerków nie było

Ta maska to dla mnie kompletny niewypał. Dobrze ze nie kupiłam od razu litrowego opakowania ( tu plus dla producenta że wypuszcza tez mniejsze pojemności bo w razie klapy nie jest zal wyrzucać). Zapach i konsystencja są na plus. Rozprowadza się przyjemnie, gładko sunie po włosach. Trzymałam ja na włosach 10 minut, a po spłukaniu przeraziła mnie ilość wypadających włosów. Po prostu tyle wlosow jednorazowo i nagle wypadło, ze niestety winowajca jest na pewno ta maska. Nic nie zmieniałam w pielegnacji, po odstawieniu jej wszystko wróciło do normy. Podejrzewam ze jakiś składnik mi nie podpasowal, tyle ze mam maski z podobnym składem i nic takiego się nie działo. Ponadto po wyschnięciu włosy wcale nie były lepiej zdyscyplinowane i ładniejsze, może tylko łatwiej je było rozczesać. Zdaje sobie sprawę ze może należy dać jej czas, ale u mnie tak bardzo potęguje wypadanie ze nie mogę dać jej szansy. Ps: nie nakładam na skore głowy, jedyny Kontakt ze skóra ma podczas zmywania.

Bez miłości do protein mlecznych :C

Zużyłam kilka opakowań różnych masek marki Kallos. Na początku była ogólna miłość, ale teraz już miłość zgasła. Maska ładnie pachnie, tak mlecznie.Ma pół gęstą konsystencję przez co nie spływa z włosów. Jednakże, nieważne na ile ją się nie zostawi na włosach czy to 5 minut czy pół godziny, efekt jest taki sam- nabłyszcza, lekko nawilża ( bez efektu nawet przyzwoitego). Włosy są lekkie po jej użyciu.Jest łatwo dostępna.

Tani średniaczek

Maska jest znana, wszystkie wizażanki jak przeczytają recencje dowiedzą się w składzie nie ma jakiś rewelacji. Ja stosuję ją jako pierwsze O w metodzie OMO czy, gdy nie mam czasu myję włosy metodą OM i sprawdza się w moim przypadku jako odżywka. Jak wyczerpię zapasy swoich masek, wzbogacam ją mixem olei, nakładam na 30 min i włosy po niej są w dobrym stanie - sypkie, dociążone, gładkie, lśniące. Po samej masce nałożonej na 5 min raczej nie można spodziewać się cudów, ale przede wszystkim nie szkodzi, jednak trzeba się nastawić, że skład ma bardziej odżywkowy niż maskowy. Cena jest rewelacyjna za tą pojemność, także ja jestem zachwycona zastosowaniem tego produktu do codziennego mycia, włosy się nie puszą, nie są obciążone, skład nie zdziera włosów.

Genialna

Pamiętam ten zapach kiedy chodziłam do fryzjera farbować włosy .
Dziś jest ze mną praktycznie kilka razy w roku ,
Maska ma białą dość gęsta konsystencje .
Nałożona na włosy po upływie 3 min spłukana dokładnie daje włosom pełne wygładzenie i odżywienie. Ostatnio używam jej na same końcówki włosów i muszę przyznać , że bardzo ich stan mi się poprawił przestały się rozdwajać są w pełni odżywione , nawilżone i gładkie.
Zapach maski jest cudowny a mianowicie mleczny.
Po nałożeniu maski dobrym wypłukaniu wysuszeniu włosy zapach maski nadal jest na włosach co jest super.
Pojemnik ma bardzo wygodny nie ślizga się po dłoniach gdy są mokre.
W pełni mogę polecić

Jednak nie.

Oj ile ja się naczytałam o tych maskach.
Wybór padł właśnie na tą i to była pierwsza maska na szczęście kupiona podczas promocji w Hebe. Zdecydowałam się na początek na małe opakowanie i to był trafiony wybór.
Mam włosy cienkie, delikatne oraz naturalnie kręcone poniżej uszu. Farbowane i przez to przesuszone. Maska dobrze się rozprowadza i ma przyjemny zapach ale...
Już podczas spłukiwania czułam że to nie będzie to. Brak wyczowalnego wygładzenienia wiecie o co mi chodzi.
W każdym razie nie nawilżała a nawet powiedziałabym że nasiliła puszenie.
Jako zwykła odżywka - maska nakładania na 10 min po myciu kompletnie się nie sprawdzi sprawdziła. Myślę, spróbuję z olejem : przed jak i po myciu też bez rewelacji.
Została mi na trzy, cztery użycia i dałam ja siostrze. Jej pasowała ale ona ma ma inne włosy (gęste, grube i sztywne). Nie kupię bo po co mi maska która nic nie robi. Na szczęście kupiłam małe opakowanie ale niestety nie wszystkie wersje są tak dostępne i jesteśmy zmuszane do zakupu litrowego, tym samym jeśli maska nam się nie sprawdzi to długo będziemy się z nią męczyć.
Ja oddaję siostrze albo kuzynka będzie zadowolona.

Świetna maska

Maskę używam w formie odżywki nakładając na parę minut po każdym myciu. Włosy po niej mam mięciutkie, odżywione, lśniące.
Cena jest szalenie niska a odżywka bardzo wydajna. I prześlicznie pachnie :)

Nie dla mnie

To była moja pierwsza maska marki Kallos. Kupiłam ją po naczytaniu się mnóstwa pozytywnych opinii. Na szczęście zaczęłam od małego opakowania, bo okazało się, że do moich włosów kompletnie się nie nadaje. Taką ostrożność polecam wszystkim zaczynającym przygodę z maskami Kallos. Są to produkty tanie, a przy tym bardzo wydajne. Kiedy okaże się, że dany produkt nam nie odpowiada a występuje on w wiadrze ;-) , to będziemy mieć problem przez kolejne kilka miesięcy. Można oczywiście używać masek do emulgowania olejów, kombinować z ulepszaniem ich różnymi dodatkami, albo zużyć do golenia nóg, ale ostrzegam: będzie to trwało w nieskończoność.

Moje włosy: cienkie, choć w miarę gęste, miękkie, proste ale z wkurzającą tendencją do wykręcania się we wszystkich kierunkach, farbowane na chłodny ciemny brąz, zazwyczaj trudne do rozczesania po myciu.

Maska Latte nie ułatwiała zbytnio rozczesywania włosów. Wzmagała też ich tendencję do puszenia się i wykręcania we wszystkie strony. Właściwie nie robiła dla włosów nic dobrego. Kiepsko wyglądały po jej użyciu. Kombinowałam z różnymi dodatkami, ale bez spektakularnych efektów, o których warto by wspomnieć. Ogólnie rzecz biorąc, produkt zupełnie nietrafiony do mojego rodzaju włosów.

bardzo dobra

Pierwsza maska od Kallos, którą kupiłam. Próbowałam też inne, ale zawsze wracałam i wciąż wracam do mlecznej. Na moich włosach sprawdza się znakomicie: nawilża, odżywia, wygładza. Łatwiej je też rozczesać. Mam włosy półdługie i zawsze nakładam maski/odżywki/balsamy na ich końce lub połowę długości, spłukuję letnią/zimnawą wodą. Preparaty wnikają wtedy w strukturę włosa, zimna woda zamyka jego łuski. W ten sposób żadna odżywka ich nie obciąży. Maska z proteinami mleka jest dostępna od ręki w Hebe w bardzo dobrej cenie.

Średniawka

Jak wyżej. Nie zauważyłam niemalże żadnego efektu tej maski.

ZALETY:
cena
ułatwia rozczesywanie

WADY:
brak jakiegoś większego działania
nieprzyjemny zapach

Może być

Kupiłam tą maskę do włosów ponieważ jest w bardzo atrakcyjnej cenie a kiedyś namiętnie jej używałam i byłam zadowolona. Moje włosy są cienkie i łatwo je obciążyć jednak ta maska tego nie robi, zostawia je delikatnie nawilżone, miękkie i pachnące. Przypadł mi też do gustu jej zapach chociaż wiem że większości osób on nie pasuje. Po umyciu włosy łatwo się rozczesuje a kiedy je wysuszę suszarką są puszyste ale jednocześnie gładkie.