Kim Kardashian, Gold EDP

Kim Kardashian, Gold EDP

Witaj w świecie `Kim Gold` - świecie promiennych, eleganckich i luksusowych składników. Zapach, który jest prawdziwie warty swojej wagi w złocie.
Otwiera się promiennymi, cytrusowymi nutami bergamotki i chrupiącego grejpfruta. Serce odkrywa bogate warstwy jaśminu, drogocennej bułgarskiej róży i energicznego fiołka. Zapach kończy się luksusową mieszanką australijskiego drzewa sandałowego, kremowym benzoesem i zmysłowym piżmem otulonym złotą ambrą.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, grejpfrut, goździk
nuta serca: jaśmin, bułgarska róża, fiołek
nuta bazy: australijskie drzewo sandałowe, benzoes, piżmo, ambra

<50ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

coś pięknego

Kimi jak wiadomo z damą wspólnego ma nie za wiele. Jednak jej kompozycje zapachowe są świetne. Nie wiem , może zależy to od tego , że stać ją na to by wynająć naprawdę dobry nos , który stworzy jej dobry zapach , ale trzeba jej oddać sprawiedliwość--> chociaż perfumy jej w życiu wyszły

Reklama nie zachęca, Kimi w tandetnej złotej kiecce z biustem na wierzchu , możemy więc myśleć , że będzie to płaska bazarowa kompozycja. Jednak ona jest jak Kim w swoim lepszym dniu : wtedy kiedy wyrwie się z pod łap Kanye którego poczynania w świecie mody wyśmiał każdy z nas ( plastikowe , transparentne kozaki odparzające stopy chociażby :D) . I gdy Kim jest od A do Z pomalowana , uczesana i ubrana potrafi wyglądać jak marzenie.

Gold otwiera się piękną dość wysublimowaną tropikalną herbatą w wersji zimowej bardzo rozgrzewającej. Świetne połączenie gorzkiego grejfruta ze słodkim syropem z bardzo dojrzałego ananasa.

Następnie czuć piękny słodki fiołek z róża w swoim najbardziej szlachetnym lekko pudrowym wydaniu . Spoczywa na sandałowcu , nie na esencji tylko na samej otoczce bardzo dojrzałego , wręcz starego drzewa.

Piękna baza piżmo suche , aż skrzypi ale ciągle ma nuty tej pięknej owocowej herbatki , która jest idealnym oddaniem nut naparu ze świeżych owoców

Jest rześko , kobieco i elegancko

Pasuje do wieczorowych sukni , majestatycznych koków. Flakon w sumie wygląda elegancko- a można się elegancko ubrać w złoto , a ten zapach świetnie to dopełni

Brawo Kim !

Zwykłe Celebrity Fragrance

Kim Kardashisn Gold kupiłam w ciemno, mówiąc szczerze sugerując się pozytywnymi komentarzami i odrazu zakupilm butelkę 100ml. Oczekiwałam czegoś zniewalajacego , a tu....??? Nic...zupełnie nic. Owszem kompozycja jest śliczna, powiedziałbym raczej że trochę w młodzieńczym stylu, dla młodych dziewczyn, (bardzo podobają się mojej córce) zapach raczej na wiosnę i lato, ale taki zwykly, i co najgorsze bardzo, bardzo nietrwały, a szkoda :(

Niespotykany zapach dla odważnych, silnych kobiet

Po przeczytaniu wielu pochlebnych opinii na temat tych perfum postanowiłam zamówić je w ciemno. Woda jest dość dziwna, nie jest to typowy zapach od którego uginają się półki w drogeriach. Z pewnością jest bardzo mocny i wyrazisty. Nie znam się dokładnie na perfumach ale wiem co mi się podoba a co nie i tak z początku nie byłam do nich przekonana. Jednak z czasem czuje się w nich coraz lepiej i trzeba przyznać że zbieram bardzo wiele pochwał jakie to piękne mam perfumy. Zapach jest bardzo intensywny i trwały. Gdy perfumuje się nimi rano czuje go na ubraniach na drugi dzień. Buteleczka jest śliczna i poręczna.

Wielkie pozytywne zaskoczenie

Jestem w szoku, że tak mało gustowna Kim mogła wypuścić takie perfumy! :) Liczyłam na coś zupełnie tandetnego.
- woda jest lekko dziwna - trochę damska, trochę męska, raz słodka raz korzenna, nie wiem od czego to zależy
- jest wyrazna, silna - tylko dla zdecydowanej kobiety
- jest mocna taka mega wyrazista! Ma pazur w sobie i nutę tajemniczości zarazem
- flakon jak każdy klasyk i glam taki sam, ale ma to swoje plusy
- trzyma się , może nie jakoś długo ale koło 3 godzin (u mnie na skórze generalnie wszystko szybko ucieka)

Zaczęłam od tego zapachu i od Glam, ale wiem, że pozostałe też chcę poznać! :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Kwintesencja kobiecości

Perfumy te kupiłam pod wpływem pierwszego zapachu Kim Kardashian- Signature, który wywarł na mnie ogromnie pozytywne wrażenie.

Gold mnie nie zawiódł, chociaż po signature spodziewałam się bardziej kwiatowego zapachu, tam była totalna eksplozja jaśminu, gardeni i tuberozy, totalnie jakby się weszło do kwiaciarni.
Gold łączy w sobie nuty kwiatowe z cytrusami i przyprawami, a na sam koniec wchodzi drzewo sandałowe i piżmo.
Całość jest naprawdę ciekawa, lekko męska (na początku) a potem zapach staje się bardziej delikatny.
Wyraźnie czuć jaśmin z dużą ilością przypraw i piżma. Bardzo kobiecy i seksowny, lekko egzotyczny zapach dla pewnych siebie kobiet. Nie jest lekki i zwiewny, raczej mocny i uszczypliwy. Nie każdemu podpasuje, może męczyć i wkurzać. Takie zapachy trzeba lubić, ja zazwyczaj sięgam po te męczące i cięższe więc mnie bardzo odpowiadają.

Zdecydowanie są to całoroczne perfumy- zarówno na jesień, zimę, wiosnę jak i na lato. Raczej na dzien niż na wieczór ze względu na ich świeże nuty.

Nigdy bym nie przypuszczała, że taki ciekawy zapach &quot;wypuściła&quot; celebrytka ;) a do perfum Kim przekonała mnie koleżanka ze stanów, tam są bardzo rozpoznawalne a w polsce na szczęście jeszcze nie tak bardzo znane ;)

Trwałość zapachu jest ok, za te pieniądze nie oczekuję niewiadomo czego, 6-7h się trzymają na pewno :)

Opakowanie z przepychem, jak sama nazwa wskauzje, na bogato- gold ;) generalnie podobne jak signature tylko, że złote. Z daleka wygląda nawet całkiem nieźle, z bliska widac, że arcydzieło to to nie jest a jedynie tańszy, celebrycki twór ;) ale jest całkiem nieźle.

Reasumując- są bardzo kobiece, seksowne i polecam zdecydowanym, silnym kobietom.
Wg mnie są piękne i oryginalne, w ogóle bardzo lubię perfumy Kim Kardashian. Mam ich już cztery i ze wszystkich jestem bardzo zadowolona. Polecam testy :)

Używam tego produktu od: 6msc
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 100ml

perfumy dla mężczyzn

Ogromnie cenię kompozycje zapachowe sygnowane nazwiskiem słynnej celebrytki, z kilku powodów. Są świetnie skomponowane, mocne, trwałe, kwiatowe, mają piękne butelki i reklamy. Pierwszy zapach Kim jest chyba moim signature (obok różanego aniołka), a Gold jest w rankingu tuż za nim.
To bardzo intensywny zapach jaśminowej herbaty earl grey, skąpanej w tropikalnej nieokreśloności owoców na podkładzie z piżmowej ambry. Dokładnie to, i nic więcej. Uwielbiam go, czuję się w nim świetnie. Jest bardzo trwały, trwa długo na ubraniach, dodatkowo świetnie komponuje się z zapachem mojego proszku do prania. Nie boli mnie po nim głowa, gdy go używam to cały dzień zwyczajnie cieszę się, że tak ładnie pachnę.
Butelka jest identyczna jak w pierwszym zapachu KK, tyle że z przodu pokryta złotą farbką. Piękna, lekko przezroczysta, baklażanowy kolor mieni się w świetle. Eleganckie, ciężkie szkło, wygląda naprawdę luksusowo.
Ach, no i co do mężczyzn. W swoim życiu używałam już naprawdę wielu wyjątkowych i pięknych perfum, często takich, które nie są juz produkowane, i za żadne nie dostałam tylu komplementów, jak za zapachy KK.
Polecam wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml