Clean & Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (nowa wersja)

Clean & Clear, Głęboko oczyszczająca pianka do mycia twarzy (nowa wersja)

Pianka została specjalnie opracowana, by dokładnie oczyścić skórę nie wysuszając jej. Świeża pianka zawiera składnik skutecznie zwalczający pryszcze. Oczyszcza skórę dokładnie usuwając zanieczyszczenia, tłuszcz i makijaż. Konsystencja delikatnej pianki sprawia, że jest odpowiednia do wszystkich typów cery i doskonała do codziennego stosowania.

Wysusza

Moje przygody z piankami to czasy, gdy nie wiedziałam jeszcze, że atakowanie tłustej jeszcze wtedy (obecnie mieszanej) cery mocnymi produktami przyniesie skutek odwrotny do zamierzonego.

Opakowanie jest proste, w łądnym kolorze. Wygodna pompka działała do samego końca używania pianki, więc tutaj absolutnie nie mogę mieć zastrzeżeń. Nic się nie wylewało i nie psuło.

Zapach pianki mi nie przeszkadzał, był słabo wyczuwalny. Konsystencja na plus - w przeciwieństwie do niektóych pianek ta była dość "zbita" i gęsta, bardzo przyjemnie nakładało się ją na twarz. Pianka dobrze radziła sobie z resztkami makijażu, gdy przemywałam później twarz tonikiem, wacik był czysty. Na plus również wydajność - pianka starczyła mi na kilka miesięcy.

Niestety, nie jest idealnie - pianka dość mocno wysuszała mi skórę. Owszem, czułam przyjemne odświeżenie i oczyszczenie skóry, ale musiałam ją po tym nawilżyć. Pianka nie miała też wpływu na polepszenie stanu skóry, nic nie zrobiła w kierunku zwalczania wyprysków. Zdecydowanie nie jest to produkt dla mnie.

swego czasu numer 1

Nie mam pojęca co się stało z tą marką bo nie widziałam jej w żadnym sklepie typu Rossmann.
+ bardzo wydajna pianka
+ nie wysusza skóry
+ fajnie zmywa resztki makijażu
+ nie szczypie
+ nie zapycha

Świetna, wydajna pianka do cery tłustej i mieszanej

Mam bardzo suchą cerę i zwykle używałam kremów lub olejków do jej mycia, jednak od ok. 2 lat myję buzię szczoteczką Foreo Luna, a tu idealnie sprawdzają się pianki, których nie ma aż tak dużo na runku. Na co dzień używam delikatniej różowej Nivei, jednak od czasu do czasu lubię poczuć mocniejsze oczyszczenie i sięgam po piankę Clean& Clear. Jest to produkt typowo dla cer tłustych i mieszanych – bardzo dobrze oczyszcza skórę, zwłaszcza przy użyciu szczoteczki sonicznej - pozostawia moją skórę idealnie gładką i lśniącą. Niestety także ją lekko wysusza i od razu trzeba użyć jakiegoś kremu, lub położyć maseczkę. Opakowanie ma ładne i funkcjonalne, pianka jest maga wydajna i o idealnej konsystencji (jedno naciśniecie pompki starcza na całą buzię bez jakiegoś spływania). Zapach ma niestety słaby, taki jakiś chemiczny. Reasumując jest to świetny produkt w bardzo dobrej cenie, niestety ostatnio chyba go wycofali, bo od ok. pól roku nie widziałam go w żadnych sieciowych drogeriach… Wielka szkoda.

Bardzo dobra!

Jak na piankę to oczyszcza naprawdę bardzo przyzwoicie. Jest dość delikatna, nie podrażnia i nie wysusza skóry a dobrze zmywa makijaż i pozostałości kosmetyków. Używa się jej przyjemnie i komfortowo :) Fajny łazienkowy gadżecik. Dzięki niemu nawet mojego Męża udało mi się namówić do mycia twarzy :P

jedynym minusem jest to, że jest mało wydajna ale to generalnie domena pianek, więc można jej to wybaczyć :)

Totalnie nie!!

Kiedyś po styczności z żelem Clean&Clear miałam problemy z cerą, ale postanowiłam dać im drugą szansę i sprawdzić piankę, głównie ze względu na ciut inny skład. Zdecydowanie błąd. Po raz kolejny na mojej twarzy i szyi pojawiła się okropna, ciężka do zwalczenia wysypka, i to bynajmniej nie alergia, po prostu wysyp trądziku! Który na dodatek mimo najłagodniejszej próby zwalczenia pozostawia okropne blizny.
Nigdy więcej.

OK

Całkiem lubię tę piankę,jednak nie używam jej do normalnego mycia twarzy,a do zmywania makijażu-do tego jest świetna.Jednak ta pianka wysusza moją skórę,od razu po umyciu muszę użyć czegoś nawilżającego.

Fajna alternatywa dla żelu

Piankę miałam w swojej łazience jakiś czas temu. Od kosmetyku do mycia twarzy oczekuję, że po jej umyciu będę czuć, że jakiś detergent miał z nią styczność i nie mówię tu o ściągnięciu, a o uczuciu czystej skóry. Przy okazji ma nie podrażniać, nie ściągać, a używanie kosmetyku nie może nastręczać mi trudności.
Pianka w pełni spełnia wszystkie moje oczekiwania :)
Skutecznie myje skórę, a przy tym nie robi jej krzywdy. Pompka idealnie się sprawdza - dozuje odpowiednie porcje , sam kosmetyk jest dzięki temu wydajny, buteleczka wystarczyła mi na dobre pół roku codzienne go dwukrotnego stosowania .

Nie zauważyłam żeby normowała lub pielęgnowała skórę, ale nie oczekiwałam też takiego działania od kosmetyku, który myje ;)
Chętnie skuszę się na nią jeszcze kiedyś, tymczasem serdecznie polecam

Beznadziejna- wysusza!!!

Produkty do skóry problemowej nie powinny wysuszać natomiast ten robi to nachalnie.
Plusy:
+opakowanie
+konsystencja
+cena
Minusy:
-wysusza niemiłosiernie!!!
-ma chemiczny zapach
-kiepski skład
Więcej do tego nie wrócę. Nie pomogło, a pogorszyło stan mojej cery :(

Bardzo dobra pianka

+świetna na rano kiedy nie ma czasu na dokładne oczyszczanie
+dobrze odświeża twarz po nocy i przygotowywuje ją pod makijaż
+świetny dozownik
+bardzo wydajna

Wydaje mi się, że są lepsze pianki na rynku w podobnej cenie.

W porządku

+dobrze oczyszcza skórę
+nie podrażnia
+jest bardzo wydajna
+duży plus za taką pompkę
+konsystencja
+pompka wymierza odpowiednią ilość produktu (1 pomka starcza na całą twarz)

Mam wrażliwą skórę i kupując ten produkt bardzo bałam się, że mi ją wysuszy. Jednak moja skóra bardzo polubiła się z tą pianką i polecam ją do codziennej pielęgnacji. Nie zauważyłam również kolosalnej różnicy w widoczności porów, ale wcześniej nie miałam z tym problemu więc nie było to dla mnie tak ważne. Jeśli chodzi o pojawianie się 'niespodzianek' na twarzy, po tym produkcie rzeczywiście jest ich nieco mniej więc to też spora zaleta. Polecam wypróbować!

Produkt godny polecenia

Plusy :
- dobrze oczyszcza twarz
- nie powoduje podrażnień
- wydajna
- wygodne opakowanie, z którego łatwo wydobywa się produkt
- przyjemna konsystencja

Nie należy jednak spodziewać się 'głębokiego oczyszczenia' twarzy, nie zauważyłam też widocznego zmniejszenia porów oraz redukcji niedoskonałości. Jednak jako jeden z elementów pielęgnacji sprawdza się świetnie.

Wierna od dawna

Miałam tę piankę jeszcze w starej wersji i nadal jej używam ;) Jej lekka formuła sprawia, że z przyjemnością się jej używa. Jest idealna do szybkiego umycia twarzy - dla mnie super bo nie przepadam za tą czynnością ;) Łatwo się nią posługiwać, łatwo spłukać. Nie jest jakoś bardzo oczyszczająca, ale jak na moje potrzeby - idealna ;)