Nantes, Nano Aqua +, Żel do mycia twarzy antybakteryjny z jeżówką i zieloną herbatą

Żel do mycia twarzy antybakteryjny z jeżówką i zieloną herbatą dla skóry tłustej i mieszanej Specjalny zestaw naturalnych betain doskonale myje skórę, usuwając z jej powierzchni wszelkie zanieczyszczenia, odblokowując pory i umożliwiając skórze oddychanie. Acnacidol oraz wyciąg z jeżówki wspomagają utrzymanie kwaśnego odczynu skóry oraz hamują rozwój bakterii odpowiedzialnych za pojawianie się stanów zapalnych i zaczerwienień. Sposób użycia: Niewielką ilość żelu nałożyć na dłoń, a następnie na skórę twarzy, szyi i dekoltu. Masować delikatnie kolistymi ruchami, następnie spłukać wodą.

Wydajny, oczyszczajacy

Zakupilam go razem z tonikiem przez moja kosmetyczke , po oczyszczaniu twarzy. Mam cere tlusta, z niedoskonalosciami. Wczesniej uzywalam linii Barwa siarkowa. Zel sam w sobie jest w porzadku, delikatny dla mojej skory, dwie krople pozwalaja na oczyszczanie twarzy bo zel dobrze sie pieni. Ma delikatny zapach, sklad jak najbardziej na plus. Nie powoduje u mnie uczucia sciagniecia, skora jest gladka i przygotowana do dalszej pielegnacji. Jest bardzo wydajny, uzywam od 14.12 a kosmetyku ubylo tylko troszke z gory. Stosuje dwa razy dziennie. Polecam. Tylko cena za wysoka.

Wysusza

+wydajny
+zapach bardzo delikatny
+ wygodny aplikator
+ płynna konsystencja,która podczas masażu zaczyna zmieniać się w lekki krem
+dobrze odtłuszcza skórę

- po tyg zaczął mnie wysuszać - muszę robić przerwy
- nie zmywa makijażu lepiej niż zwykłe mleczko
- drogi

Wraz z krem odżywczo-normalizującym mój zestaw idealny

Kupiłam ten żel wraz z kremem odżywczo-normalizującym z serii Clean & Fresh i teraz nie wyobrażam sobie go nie mieć. Świetnie wszystko zmywa, makijaż, sebum, czuję się po nim bardzo świeżo. Jest dosyć rzadki, przez co chce się go wziąć więcej niż potrzeba, ale jest niesamowicie wydajny, więc warto znaleźć swoją idealną ilość. Ja nie mam problemu z uczuciem przesuszenia po nim, wręcz przeciwnie - czuję się przyjemnie oczyszczona i świeża.

Ilość zużytych opakowań: 2 (250ml)

nie za taką kasę

Żel kupiłam w trakcie kongresu dermatologicznego, więc miał sporo obniżoną cenę. W ogóle to stwierdzam, że nie wierze w żadną nanowodę i jej jakiś wyjątkowy wpływ na skórę, ale kupiłam z ciekawości.

Zalety:
Ma bardzo ładny zapach.

Wady: Jak dla mnie mocno ściąga skórę. Po umyciu mam ochotę natychmiast położyć krem, bo uczucie ściągnięcia jest silne i niezbyt przyjemne.

Ilość zużytych opakowań: jestem w połowie opakowania