EcoSpa, Złoty zimnotłoczony olej jojoba

EcoSpa, Złoty zimnotłoczony olej jojoba

Olej zimnotłoczony o bardzo wysokiej zgodności biologicznej ze skórą, łatwo jest wchłaniany przez skórę i włosy - odżywia, zmiękcza, nawilża i natłuszcza. Może być używany do pielęgnacji skóry wrażliwej. Jojoba pomaga w leczeniu zapaleń skóry, np. łuszczycy. Pomaga przy leczeniu trądziku.
UWAGA! Prosimy o ocenianie i recenzowanie właściwości wyłącznie jako samodzielnego kosmetyku, a nie składnika innych kosmetyków lub suplementu diety

Może zapchać

Stosowałam ten olejek do demakijażu. W związku z tym że nie ma tak lejącej konsystencji jak inne oleje, kiepsko się do tego nadawał.
Niestety stosowany na skóry mieszane, tłuste, trądzikowe może zapychać. U mnie tak się stało. Jest za to fajny jako dodatek do balsamów do ciała. Ma bardzo wszechstronne zastosowanie, można go zużyć na milion sposobów. Produkt Ecospa jest naprawdę wysokiej jakości i można go dostać w przystępnej ocenie. Jak ktoś się zastanawia nad wyborem oleju jojoba, to zdecydowanie polecam ten.

Kosmetyk wielofunkcyjny

Niby zwykły olej a nadaje się do bardzo wielu zastosowań. Demakijaż, serum, nawilżacz, olejowanie włosów, peeling w połączeniu z korundem itd... wymieniać można jeszcze bardzo dużo przykładów a jednym zdaniem opisać to można tak: warto mieć go w swojej kosmetyczce.

Cudowny w swej prostocie

Olejek o bursztynowym kolorze i delikatnym orzechowym zapachu. Zamknięty w szklanej, nieprzeźroczystej buteleczce z pipetą , którą można ponownie wykorzystać. Ecospa ma rewelacyjne opakowania tutaj nawet jakby się chciało to nie ma co poprawić ;)

Tak na prawdę olej jojoba jest woskiem przez co ma przyjemną "suchą" formułę. Przez fakt, że jest tłoczony w niskich temperaturach zachowuje wszystkie swoje naturalne właściwości. Jest bardzo dobrze tolerowany przez skórę, szybko się wchłania i może być stosowany także przy skórze wrażliwej i problematycznej. Nawilża, łagodzi podrażnienia, działa przeciwstarzeniowo. Jest bardzo uniwersalny - można go stosować na twarz, ciało (bezpośrednio lub jako dodatek do kremów czy balsamów) lub też włosy. Jeśli chodzi o włosy to sprawdzi się szczególnie w przypadku włosów wysokoporowatych, potrzebujących nawilżenia i wygładzenia. Sprawdzi się także do pielęgnacji skórek i paznokci. Może być stosowany również przez dzieci i kobiety w ciąży. Skóra jest po nim gładka, nawilżona i odżywiona. Działa przeciwbakteryjnie, a nawet łagodzi bóle reumatyczne i stawowe. Nie omieszkałam dodać go również do kąpieli i tutaj również świetnie się sprawdził.

To jest taki produkt, który jest kompletny, genialny w swojej prostocie, naturalny, wielozadaniowy. Warto mieć go w swojej szafce i korzystać z jego dobroci. Ukłon w stronę producenta za możliwość kupna w trzech pojemnościach - najmniejsza 50ml to koszt ok 15 zł. To bardzo mało biorąc pod uwagę jakość jaką oferuje, jest też bardzo wydajny.

Świetny

Stosuję ten olej do zmywania makijażu i jest to świetne rozwiązanie.
Najpierw zmywam delikatnie płynem micelarnym makijaż a później myję twarz olejem jojoba zapewniając sobie przy okazji relaksujący masaż. Resztki kosmetyków rozpuszczają się dzięki olejowi a za razem nawilżamy cerę.
Później już tylko zmywam go żelem.

Najlepszy od wielu lat

Mam cerę tłustą. Olej jest wyśmienity i do tego reguluje wydzielanie sebum. Bardzo ładnie nawilża, koi wszelkie podrażnienia, polecany nawet do cery alergicznej. Co prawda jest dość ciężki, ale bardzo dobrze się wchłania. Polecam dla wszystkich, do cery, do włosów i do ciała. Sprawdza się w każdej postaci.

Ilość zużytych opakowań: siedem dużych

Odkrycie na miarę światową

Olej jojoba jest moim odkryciem na miarę światową. Mam skórę bardzo wrażliwą,alergiczną, najmniejszy kontakt z niepożądanym kremem kończy się zapalnymi zmianami na skórze. Dlaczego jest taki cudowny? Ponieważ leczy (w moim przypadku) wszystkie zmiany skórne, wywołane alergią, jest w każdym stopniu niezastąpiony i nie zamienię go na żaden inny. Jeżeli mam chęć poeksperymentować z kosmetykami, to w większości kończy się to alergią,a wtedy jojoba zawsze służy mi pomocą.

wydajny,
chłonny (stosuję go z umiarem)
idealny pod makijaż, na końcówki włosów,maski
niedrażniący zapach,
dość płynny(łatwo się nakłada)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (50ml), w trakcie 3

najlepszy!

Miałam duże problemy z trądzikiem, ale skończyły się, gdy zaczęłam używac tego olejku. Jest najlepszy! Stan mojej skóry bardzo się poprawił, rzadko wyskakują jakieś niespodzianki, a jeśli już, to nie są one tak bolesne. Po prawie wszystkich drogeryjnych kosmetykach trądzik się nasilał, a tu faktycznie jest on leczony.

+ cena
+ wydajnośc! mam go od ponad 4 miesięcy, a zużyłam ledwie połowę
+ wielofunkcyjnośc - używam go także do demakijażu, zmywa nawet ten mocny i wodoodporny
+ nawilża i niweluje trądzik

Przeszkadza mi jedynie to, że olej w ogóle się nie wchłania, ale taka już natura oleju :) na pewno od niego nie odejdę, drogeryjne kosmetyki mogą się wypchac :)

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

nawet pod makijaż

Od wielu miesięcy używam Olej Jojoba. Jestem bardzo zadowolona:
-świetnie nawilża
- nie zapycha
- jojoba w ciągu krótkiego czasu doskonale nawilżył moją suchą twarz
-cera jest bardzo dobrze odżywiona
- jest dobry w połączeniu z kwasem hialuronowym - dla mnie najlepsze połączenie.
- super się wchłania, stosuję na noc i na dzień (także pod makijaż)
- bardzo wydajny
- używam go też do oczyszczania twarzy wraz z innymi olejami, wtedy mieszam głównie z arganowym.

Ilość zużytych opakowań: dwa

UKOCHANY

Nie ukrywam, że jestem jedną z największych wielbicielek oleju jojoba. Używam go praktycznie do wszystkiego. 1) Olej do smarowania suchych części ciała (od łokci, po stopy), 2) środek do demakijażu - do zmywania tuszu do rzęs i pudru 3) Olej uniwersalny - naniesiony na skórę nawilża ją, powoduje, że zyskuje ona ładny koloryt, nie jest ciężki, reguluje wydzielanie łoju, wchłania się błyskawicznie. 4) do masek na włosy, do olejowania, używam go SOLO do włosów, jak i w duetach i tercetach z innymi olejami. Sprawdza się wyśmienicie - włosy są miękkie, świetliste i po czasie stają się grubsze niż wcześniej.

Używam tego produktu od: 3 lata

Bardzo lubię

Idealny do stosowania na dzień, zamiast maseł. Dodaję go do wszystkiego, maseł, balsamów, maseczek.
Myślę, że dobrze się sprawdzi w przypadku tłustej cery, dla suchej może być za mało odżywczy. Ja mam raczej suchą cerę, więc stosuję go w innych mieszankach, a solo używam czasami w ciągu dnia. Dobrze się sprawuje przy tworzeniu perfum w olejku i głównie do tego go używam. Poza tym używam go do oczyszczania twarzy wraz z innymi olejami, wtedy mieszam głównie z ryżowym.
Nieco gorszy od tego z Mazideł, tamten jest gęstszy i ma bardziej orzechowy zapach, w tym nic takiego nie czuję.

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Bardzo lubię

Używam tego produktu od: 2lata
Ilość zużytych opakowań: 50ml

Bardzo dobry

To już któryś u mnie olej z Jojoby, tym razem tej firmy.
Olej jest bardzo dobry i faktycznie reguluje wydzielanie sebum.
Właściwie to rodzaj wosku, bo w niskich temperaturach zmienia się szybko w gęsta postać.
Stosowałam i do regeneracji włosów i do twarzy zamiast kremu.
Mnie nie zapycha, ładnie nawilża, koi wszelkie podrażnienia.
Dosyć tłusty i ciężki a mimo tego ładnie się wchłania.

Używam tego produktu od: kilka lat