Avon, Naturals, Milk and Honey, Hydrating Mask (Maseczka nawilżająca - stara wersja)

Uwielbiam ten zapach. Skóra jest po niej nawilżona, ma ładny koloryt, lekko matowa (nie mam pojęcia jak to się dzieje, ale długo to niestety nie trwa).

..niezbyt

Maseczka miała nawilzać - i nawilzała. Natłuszczala także.;/ Zapach piekny... Ale niestety wzmagała czasami moje uczulenie na twarzy - nie wiem czemu.. Wyrzucilam w połowie opakowania...

Używam tego produktu od:jakiś czas tenmu(dawno)
Ilość zużytych opakowań:1/2

mogła być

Owszem nawilżała,ale oprócz tego chyba i natłuszczała,bo po zmyciu jej świeciłam się okrutnie :-/
Zapach był bardzo apetyczny.Wydajność też w porządku.Szczególnego odżywienia i dodania cerze blasku nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:dawno temu

no, ale brak efektu

Dodaję * za ładny (chemiczny, acz ładny) zapach i miłą konsystencję. Niestety, maseczka najkrócej rzecz ujmując nie daje żadnego efektu - stosujesz dla przyjemności i dla poczucia,że stosujesz. Nawilżenie trwa bardzo krótko, mimo że nie mam w zwyczaju zmywać tego typu maseczek.

Używam tego produktu od:dawno temu używałam
Ilość zużytych opakowań:ze 2

przyjemnosc stosowania

O niebo lepsza od starej wersji, pieknie pachnie, ladnie nawilza, fajna do masazu, nie zmywam jej, ale scieram nadmiar i pozostawiam jako krem. Miła w stosowaniu, bo nie toleruje kosmetykow, do ktorych uzywania sie msuze zmuszac.

Używam tego produktu od: hmm

moze nie 6 ale +5 ;)

maseczka jakby stworzona dla mnie. Choć mam cerę mieszana wcale nie wyskoczyły mi po niej żadne cuda, nie wiem jak ktoś otwierał że mu się wylewała u mnie się tak nie dzieje. Zapach maseczki to jest to co mnie w niej najbardziej urzeklo, poprostu boski :) Dodam, że wspaniałym zastosowaniem jej może być robienie z niej kremu do rak na noc ;)

... wycofali, a szkoda ! ...

Jest to bardzo dobry produkt, nie widzę powodu do takiego wrzasku :)

Jedno jest pewne, jest tłusta i nie jest w stanie wysuszyć nigdy przenigdy, ta recenzja poniżej to chyba dotyczy innego produktu.

Używałam jej bardzo długo, póki nie została zastąpiona jakimiś nowymi avonowskimi wynalazkami do których nie mam aufania.

Po tej maseczce miałam skórę mięciutką, lekko zaróżowioną, wyglądała tak promiennie i zdrowo, zresztą ostatnie opakowanie tej maski mi ię kończy i miałam okazję dwa dni temu, przekonać się po raz kolejny, że będzie mi jej brakowało :(

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

tragedia

Ksometyk który ma nie wyszuszyć skóry wyszuszył ją i to bardzo juz popierwszym razie
nie pachnie wogóle miodem i mlekiem ale chemią
jedyna jego zlaeta to ekonomiczność i nic pozatym
kosnystencja nie za bardzo
nie polecam do żadnej skóry
poprostu nie wypał

Używam tego produktu od:2004

katastrofa

Mam cerę mieszaną i pomyślałąm, że możnaby ją troszkę nawilżyć, szczególnie suche partie. Kupiłam tą maseczkę i okazała się okropna! Jest strasznie tłusta i ciężka, a skóra po niej jest przyjemna tylko parę godzin. Ponadto na mojej twarzy po uzyyciu tego wynalazku poajwiło się sporo niespodzianek. Później jednak znalazłam dla niej inne zastosowanie, w którym doskonale się sprawdzała- był to krem do stóp

Używam tego produktu od: kiedyś używałąm, już nie
Ilość zużytych opakowań: 1- pierwsze i ostatnie

straaasznie tłusta

Nie kupie bo mam cere mieszaną, która miejscami jest strasznie przesuszona, a raczej odwodniona.Ta maseczka jest zdecydowanie dla baardzo suchych cer, dla mojej odwodnieniej średnio pomaga, no i jest za tłusta. Daje 3 gwiazdki bo może dla "suchych" b edzie lepsza:)

Używam tego produktu od:przez rok

bleee

Kiepsko, kiespko. Oprocz wydajnosci i latwosci zastoswania nic dobrgo nie moge o niej powiedziec.
Nie nawilza skory, zostawia po zmyciu jakas tlustawa powloczke. W dodatku wyskoczylo mi po niej uczulenie na policzkach:(
Nie polecam!!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno do polowy

Dobra

posiadam nową wersję tej maseczki. Jest tłusta, ładnie pachnie i dobrze nawilża. łatwo można ja zmyć z twarzy. Po użyciu skóra jest gładka i dobrze odżywiona, ale nie jest to efekt długotrwały.

Na szyję...

Długo się nie będę rozpisywać bo nie ma o czym. Maseczka bardzo bardzo przeciętna. Bardziej natłuszcza niż nawilża (przynajmniej u mnie -> cera mieszana). Zapach może być, choć bardzo intensywny i sztuczny.
Moim zdaniem nie nadaje się do cery tłustej, jest zbyt ciężka. Używam na szyję - bo tam mam bardzo suchą skórę i nie zaszkodzi.
Na twarz rzadko.