Garnier, Czysta Skóra Fruit Energy, Żel oczyszczająco - rewitalizujący

Garnier, Czysta Skóra Fruit Energy, Żel oczyszczająco - rewitalizujący

Formuła żelu oparta na kwasie salicylowym oczyszcza skórę, aby widocznie zmniejszyć pory i pomóc zredukować niedoskonałości. Wyciągi z granatu i grejpfruta oraz pochodna witaminy C mają właściwości oczyszczające i energizujące. Apetyczny zapach otula skórę mgiełką świeżości, z cytrusowymi i kwaskowatymi nutami.

normalna, mieszana, tłusta
odświeżające, antybakteryjne, oczyszczające
z pompką, w butelce
żel
oczyszczanie twarzy

Co za odświeżenie!

Ten żel to taka pozytywna dawka orzeźwienia idealna na lato. Fajnie oczyszcza twarz, jednocześnie nawilżając. Żel ma fajną konsystencję, ładnie pachnie i po rozprowadzeniu na skórze pojawia się delikatna pianka. Bardzo go lubię, świetnie odświeża twarz i pozostawia uczucie czystości na długo. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne. :) Wrócę do niego latem. Jest łatwo dostępny w każdej drogerii. Polecam!

Cera mieszana, z tendencją do przesuszania.

Każda z nas mimo, że nie spotykają je problemy skórne potrzebuje czasem dogłębnego odżywienia i oczyszczenia. Ja również, dlatego wybór padł na produkt, który nie wydawał mi się zbyt mocny.... właśnie ,,nie wydawał".

Zapach jest cudowny. Mocny, soczysty, rozbudzający zmysły. Spodziewałam się efektu mocno ,,energetycznego" i takowy otrzymałam. Sprawdzi się więc przy porannej pielęgnacji, by nas rozbudzić i nastawić pozytywnie na resztę dnia.

Żel jednak dla mnie jest zbyt mocny. Produkt działa mocno i dogłębnie. Owszem skóra była wyraźnie oczyszczona, ale również mocno wysuszona. Konieczny przy stosowaniu tego produktu jest dobrze nawilżający krem.

Dany produkt nie należy do moich ulubionych. Moja skóra jest zbyt delikatna i wrażliwa na przesuszenia, dlatego sięgam po niego tylko okazjonalnie.

Energetyczna przyjemność

Uwielbiam testować kosmetyki do oczyszczania buzi. Miałam już ich wiele i ciągle zakochuje się w co raz to innym . Tak samo jest w tym przypadku.
Zakochałam się w nim od pierwszego wąchaniecia. Bardzo energetyczny, owocowy zapach który nie przeszkadza a wręcz przeciwnie- relaksuje.
Żel doskonale oczyszcza skórę twarzy, pozostawia ją miękka i oczyszczoną.
Produkt wydajny i cena jest adekwatna do jakości.

Świeży żel do twarzy

Świeży żel , dobrze oczyszczający do twarzy o bardzo przyjemnym zapachu. Dobrze oczyszcza , nie podrażnia skóry. Skóra jest miła w dotyku i ładnie , świeżo pachnie. Opakowanie jest bardzo praktyczne. Jest łatwo dostępny.

Energetyzujący!

Ostatnio bardzo polubiłam produkty tej marki, ten jest kolejnym, skóra po nim wyraźnie odżywiona, pełna blasku, pełna energii, pobudzona, a przede wszystkim dogłębnie oczyszczona, jego owocowy zapach sprawia, że aż chciałoby się go zjeść, żele Garnier'a z przekręcaną pompką pomagają w dozowaniu odpowiedniej ilości kosmetyku, a poza tym to świetne rozwiązanie w trakcie zabierania ich w podróż - możemy mieć pewność, że kosmetyk nie dostanie się w niepowołane miejsca naszej walizki.

Może być

Po żelu zwężającym pory z Garniera postanowiłam wypróbować ten żel. Żel bardzo dobrze się pieni, ładnie oczyszcza i zmywa makijaż. Zapach również na plus. I to by było na tyle. Wole wersje niebieska czyli zwężająca pory zdecydowanie lepszy efekt

Przyjemny owocowy szok

Bardzo przyjemny owocowy kosmetyk, naprawdę dodaje energii. Idealnie nadaje się na lato. Skóra po nim jest dobrze oczyszczona i zapach utrzymuje się w miarę długo. Pompka bardzo ułatwia aplikację i powoduje, że pomimo letnich wojaży produkt nie rozlewa się w kosmetyczce.

Grejpfrutowy powiew świeżości

Mocno oczyszczający żel, zdecydowanie nie do codziennej pielęgnacji chyba,że ktoś lubi efekt skrzypiącej cery. Ma świetny zapach. I wbrew konsystencji jest bardzo wydajny mi starczało 1/2 pompki na jedno użycie.

Bardzo ciekawy, ale niedoskonałości zostały

Kupiła go, ponieważ moja skóra lubiła wysypać czasami (czasami dość często) niedoskonałościami :) Ach ten trądzik.... Żel ma bardzo fajną konsystencję, nie wysuszał i bardzo, bardzo fajnie odświeżał a na dodatek ładny zapach. Skóra po używaniu wyglądała bardzo dobrze, świeżo i promiennie. Żel nie pomógł jednak pozbyć się niedoskonałości - jak były tak zostały. Całkiem przyjemna buteleczka z fajną pompką. Cena ok.

Wysusza

Używałam to bardzo dawno jednak pamiętam jak bardzo podrażniał skórę. Użyłam go kilka razy po czym powędrował do kosza. Miał piękny zapach. Był raczej Wydajny, jak większość żeli myjacych tej firmy. Wysuszenie jednak sprawiło że napewno nie kupię więcej tego produktu, i nie będę za bardzo sugerować się ładnym zapachem :)

Gdyby tylko nie wysuszał....

Używałam ładnych parę miesięcy. Żel ślicznie pachnie, zmniejsza podrażnienia potrądzikowe i wysusza nowo powstałe wypryski. No właśnie - wysusza.... Na jedno to dobrze, bo niedoskonałości szybko znikają, na drugie źle, bo skórę potem trzeba nawilżać przez długi czas.

Na rano

Żel na pewno pobudzi buzię, odświeży ją, ma bardzo przyjemny zapach. Oczyszcza z takich drobnych, dziennych zanieczyszczeń. Nie poradzi sobie z zaskórnikami. Ma bardzo żelową konsystencję, którą, jak dla mnie, trudno dobrze zmyć.
Wygodne opakowanie z pompką. Nieco drogi.
Żel dla niewymagającej skóry, bez większych niedoskonałości.