Duetus, Żel myjący do twarzy

Średnia ocena: 4.90/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Orzeźwiający żel myjący do codziennego stosowania. Dzięki zawartości delikatnych składników oczyszczających, skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia oraz matuje, nie pozostawiając przy tym uczucia ściągnięcia skóry. Zawiera kwasy salicylowy i mlekowy o delikatnych właściwościach złuszczających oraz odblokowujących pory. Sorbitol skutecznie zabezpiecza skórę przed utratą wilgoci, zapewniając jej odpowiedni poziom nawilżenia. Ekstrakt z nagietka łagodzi i przyspiesza regenerację naskórka. Wyciąg z lukrecji gładkiej wykazuje właściwości antyoksydacyjne oraz delikatnie rozjaśniające. Dodatek naturalnych olejków eterycznych nadaje naturalnie świeży i przyjemny zapach.

z pompką
żel
>100ml

Bardzo dobry

Kupiłam go jako alternatywę dla mojego ulubionego żelu rumiankowego Sylveco, którego nie ma w moim przydomowym Rossmanie. Co prawda nie pobił ulubieńca, ale jest dość zbliżony - to taka nieco bardziej oczyszczającą wersja.

Najważniejsze - dobrze oczyszcza i nie wysusza skóry, nie zrobił mi żadnej krzywdy co (sera sucha i wrażliwa) naprawdę jest sporym osiągnięciem. Powinien sprawdzić się przy cerze tłustej i trądzikowej (bo skoro matuje to chyba takie jest jego oryginalne przeznaczenie:) Jest też bardzo wydajny.

Od rumiankowego Sylveco różni się nieco większą siłą (ale dalej jest to delikatny żel), konsystencją (bardziej lejąco -galeretowata, plus takie gładkie, glicerynowe odczucie na skórze) i dość intensywnym zapachem (hmmm, cytrusowo - ziołowa oranżada? nie do końca mi się spodobał, ale też trudno powiedzieć, żeby był nieprzyjemny; szybko się ulatnia).

Nie zastąpi mi dotychczasowego ulubieńca, bo wole ultradelikatne oczyszczanie i ultradelikatne zapachy , ale jest na tyle dobry, że chętnie do niego wrócę kiedy nie będzie mi się chciało czekać na dostawę albo iść gdzieś dalej po żel.

Bardzo dobry

Ten żel do mycia jest naprawdę dobry. Zacznę od tego, że sama estetyka opakowania cieszy oko. Jest on bardzo wydajny - używam od miesiąca i mam jeszcze pół opakowania. Zapach jest neutralny. Dla mojej cery mieszanej sprawdza się idealnie-dobrze oczyszcza ale bez przesuszania. Mam wrażenie, że krostek pojawia się coraz mniej a te aktywne leczą się szybciej.

Jest w porządku!

Opakowanie bardzo wygodne - pompka, nic nie cieknie, nie psuje się, wygodna aplikacja zdecydowanie na plus! Konsystencja typowa, zapach specyficzny, ale mi osobiście nie przeszkadzał. Produkt ładnie się pieni, ma fajny skład. Mam tłustą cerę, żel ładnie mi ją oczyścił i odświeżył - brak niemiłych niespodzianek, buzia mniej się świeciła, a makijaż wyglądał na niej ładnie. Na pewno się polubimy! :) Nie podrażnia, nie uczula. Żel dostępny jest w większych rossmanach lub niektórych hebe, ale polecam złapać go w internecie, jest nieco tańszy.

Hicior!

Używam od paru miesięcy. Mam cerę mieszaną i trądzikową. Super się sprawdza! Pomógł mi uregulować na tyle ile mógł gruczoły łojowe i wyleczyć lekko trądzik! Jestem zadowolona!!! Twarz myje też fajnie jedynie czuję lekkie ściągnięcie skóry ale pozatym hit.

Jeśli chodzi o opakowanie jest ono bardzo ładne i solidne, i także tzw. unisex czyli dla obu płci (jak sama nazwa wskazuje - duetus).
Zapach mi nie przeszkadza ale może być dla niektórych nie przyjemny.

Ogólnie jeśli macie cere tłustą, mieszaną, trądzikową to polecam, warto sprawdzić może akurat Wam pomoże :)))

Żel do twarzy

żel do mycia twarzy posiada przyjemna konsystencje. zapach z początku był drażniący , ziołowy - lecz da się przyzwyczaić. twarz jest przyjemna w dotyku, odświeżona. Jest bardzo wydajny, wygodny w użyciu .

Żel myjący

Jeden z moich ulubionych żeli do mycia twarzy, dobrze oczyszcza, po umyciu jest wrażenie świeżej twarzy. Wygodne opakowanie z pompką. Bardzo wydajny. Dobry polski produkt.

Orzeźwiające doświadczenie

Omijałam szerokim łukiem całą serię Duetus ze względu na nagatywną recenzję koleżanki. Dotyczyła ona zapachu tych kosmetyków, który faktycznie jest specyficzny, a co za tym idzie - nie musi każdemu przypaść do gustu. Dla mnie pachnie herbatą Earl Grey, a sam zapach nie jest męczący ani uciążliwy. Nie pozostaje na skórze po zmyciu żelu. Nawet gdyby tak było, to nie miałabym nic przeciwko.
Żel świetnie oczyszcza cerę, nie powodując uczucia ściągnięcia. Jednak ja od razu nakładam tonik i krem. Nie czekam aż skóra całkowicie wyschnie, bo wtedy niezależnie od użytej formy oczyszczania cery zawsze nadmiernie się przesuszy. Żel doskonale domywa mój ulubiony olejek do demakijażu (Rosadia). Jego działanie uzupełnia tonik z serii Duetus. Najważniejsze jest to, że kosmetyki naprawdę działają i pomagają w oczyszczeniu skóry z zanieczyszczeń. Skład jest wzorowy, niczego nie mogę się przyczepić. Kwas salicylowy oczyszcza, a kwas mlekowy dba o prawidłowy poziom nawilżenia. Ekstrakt z bergamotki oraz tymianku odpowiadają za świeży i przyjemny (dla mnie) zapach. Sorbitol i nagietek dbają o nawilżenie oraz łagodzenie podrażnień. Węgiel zawarty w kosmetykach ma naturalną zdolność absorbowania zanieczyszczeń. Po kilku tygodniach regularnego stosowania skóra naprawdę się oczyściła (oceniam na podstawie kombinacji żel-tonik). Nie stosuję kremów z tej serii. Cena w promocji dość przystępna. Żel wydajny, myślę że wystarczy na około 1,5 miesiąca stosowania dwa razy dziennie. Po umyciu pozostawia przyjemne uczucie orzeźwienia. Myślę, że będzie świetną opcją dla zanieczyszczonej cery. Na pewno kupię ponownie.

Dobry żel

Żel jest zapakowany w opakowanie z pompką o szacie graficznej typowej dla duetus-unisex. Pompka działa bez zarzutu, dozują odpowiednią ilość produktu. Żel jest średnio gęsty odrobinę wodnisty, pieni się również średnio, trzeba dać przynajmniej 2 pompki by umyć dobrze twarz. Zapach jest ziołowo cytrusowy.

Używam go jako drugi etap demakijażu i w tej roli sprawdza się dobrze, domywa wszystkie resztki, ale jest bardzo delikatny i idzie mu to trochę opornie np. w przypadku resztek maskary, więc do demakijażu solo raczej się nie sprawdzi.

Ładnie oczyszcza odświeża, nie wysusza, odrobinę zwęża pory i matuje. Twarz wygląda zdrowo i promienie jest doskonale przygotowana do dalszych etapów pielęgnacji. Nie zauważyłam, żeby miał jakiś większy wpływ na kondycje cery, efekty są krótkotrwałe i raczej doraźne, ale spełnia swoje podstawowe zadanie czyli myje i nie szkodzi cerze, jest raczej średnio wydajny w kierunku mało wydajnym.

Świetna propozycja dla zanieczyszczonej cery

Jak dla mnie ten żel, podobnie jak propozycja rumiankowa od Sylveco świetnie sprawdzają się w oczyszczaniu skóry mieszanej, tłustej czy skłonnej do zanieczyszczeń. Przede wszystkim pięknie radzi sboie z oczyszczaniem, odblokowuje pory i nie podrażnia. Dodatkowo, reguluje wydzielanie sebum, nie ściąga i radzi sobie z zaskórnikami. Skład jest jak najbardziej na tak. Jest dość wydajny, choć z apach jest średnio przyjemny

Dobry, ale nie najlepszy

TYP CERY: MIESZANA, PROBLEMATYCZNA, Z PRZEBARWIENIAMI

Jeśli mam być szczera, to był kupiony on totalnie w ciemno. Żel sprawdza się jak należy, ma naturalny skład oczyszcza skórę, kwas AHA w delikatny sposób na pewno podbił działanie innych kwasów. UWAGA DLA SKÓR WRAŻLIWYCH! jeśli używacie retinolu, to uważajcie bo mieszanie kwasów z retinolem może się skończyć nie miło. Ja mam skóre normalną bardzo delikatnie w strone wrażliwej. Od mycia czekam około godzinki do nałożenia retinolu i jest git. Ma przyjemny ziołowy zapach, który na początku mi się nie podobał, ale teraz się przekonałam. Ma wygodą pompkę i sam wygląd moim zdaniem jest estetyczny. Robi to co powinien czyli oczyszcza skóre.

Przyjemny, świeży zapach

Żel kupiłam w Rossmannie i bodajże była na niego jakaś promocja.
Co do mycia twarzy nie mam dużych wymagań. Produkt ma domyć resztki makijażu t.j. podkładu i pudru, nie ma przesuszać skóry, powodować jej ściągnięcia i miło jakby był w wygodnym opakowaniu z dozownikiem.
Ten produkt jest w poręcznym i małym opakowaniu z pompką, która się nie zacina, wyciska odpowiednią ilość produktu.
Nie zauważyłam by przesuszał moją skórę. Na pewno jej nie nawilża, ale po jego zastosowaniu nie jest ściągnięta.
Przyjemna, żelowa konsystencja. Żel trochę lejący, ale dobrze się pieni.
Skóra po jego użyciu jest dość dobrze oczyszczona, aczkolwiek wcześniejszy demakijaż jest wskazany, bo średnio sobie radzi z podkładem i pudrem.
Do zapachu doczepić się nie mogę, bo mi takie ziołowe zapachy bardzo odpowiadają.
Nic wielkiego z twarzą nie robi, nie nawilża jej i nie sprawia, że jest ładniejsza, ale po prostu można nim umyć twarz i przy okazji nie wysuszy nam skóry i nie spowoduje, że oczy będą piekły i łzawiły, a przy innych tego typu produktach czasem miałam z tym problem

Ziółka :)

Mnie sie zapach podoba. Zioła i olejki eteryczne mmm sama natura, las i łąka. Bardzo wydajny i jedna pompką umyje jak trzeba. Pięknie działa na skórę. Oczyszcza. Orzezwia i hm "budzi". Moja tłusta buzia bardzo polubiła. Patrzę na cenę hm ok 20zl. Duzo. Ja kupiłam jako dodatek do gazety. W drogerii tyle bym nie dala ale teraz jak już znam to tak. 5