Bambino, Chusteczki dla niemowląt (nowa wersja)

Bambino, Chusteczki dla niemowląt (nowa wersja)

Delikatne chusteczki Bambino przeznaczone są do pielęgnacji niemowląt już od pierwszych dni życia. Dzięki nowej recepturze, która nie zawiera alkoholu, delikatnie oczyszczają, chroniąc przy tym skórę przed wysuszeniem. Nie powodują podrażnień.

oczyszczające
podrażniona

Dla mnie super

Chusteczki sa bardzo praktyczne w stosowaniu , moje dzieci uwielbiają raczki wycierac, bardzo ladnie pachną i nie są aż takie drogie. Ogólnie super się sprawdzają. Sa wydajne. Nie podrazniaja skóry. Nasze ulubione.

Najlepsze Chusteczki

Dla mnie najlepsze Chusteczki.Piekny zapach ,wydajne opakowanie ,piękna kolorystyka ,Chusteczki są dobrze nawilżone nie rwą się i nie wysychają w promocji można kupić w fajnej cenie. Uzywalam je od pierwszych dni urodzenia mojego pierwszego dziecka i gdy tylko poczuje ich zapach odrazu wracam pamięcią do tych cudownych chwil .Napewno nie raz do nich wroce.

Dobre ale słabo nawilżone

Chusteczki kupiłam dla wypróbowania w drogerii Rossman.
Od lat znalazłam markę bambino więc byłam ich ciekawa.
Chusteczki zamknięte są w foliowe prostokątne opakowanie w kolorze jasnego pastleowego różu .
Napisy na opakowaniu w kolorze błękitnym grantowym oraz różowym.
Na opakowaniu znajduje się również rysunek słodkiego niebieskiego misiaczka w koszulce w różowo biale paski.
Napisy na opakowaniu czytelne szczegółowe w języku polskim.
Opakowanie posiada odklejane otwarcie które niestety nie trzyma się zbyt dobrze opakowania przez co chusteczki wysychają.
Wewnątrz opakowania znajdują się 63 chusteczki.
Chusteczki wykonane z grubej jakości celulozy która nie rozrywają się podczas wyciągania.
Chusteczki o ładnym zapachu typowym dla produktów bambino.
Chusteczki bardzo słabo nawilżone nie dają sobie rady z oganieciem okolic pieluszkowych i umyciem raczek .
Aby coś domyć musiałabym zużyć połowę opakowania przez co chusteczki stały się nie wydajne.
Chusteczki nie podrażniło skóry córki.

Chusteczki dla niemowląt

U KOGO STOSOWANE – u osoby dorosłej
W JAKIM CELU – odświeżenie dłoni, w plecaku podczas wycieczek
DOSTĘPNOŚĆ – w wielu sklepach i drogeriach, stacjonarnie i online
OPAKOWANIE – zamykane na klej, niestety dość słaby; te z plastikowym zamknięciem również są, ale w ogóle ich nie widziałam
SZATA GRAFICZNA – różowa, charakterystyczna dla Bambino
SKŁAD – spodziewałam się więcej składników naturalnych
WYDAJNOŚĆ – kilka tygodni
ZAPACH – świeży
EFEKT – domywają brud, odświeżają dłonie, są dobrze nawilżone
ZESTAW – cała różowa seria Bambino
PODRÓŻ – sprawdza się na dłuższych wyjazdach, na krótszych nie, przekładam wtedy do woreczka
CENA – ok. 10 zł

Bardzo je lubię

Używałam przy dwujce dzieci i byłam zadowolona. Nie było podrażnień ani uczuleń. Czasami zamiennie z innymi, wiadomo trochę też się dostaje w prezentach ślę jak kupowałam to głównie bambino.
Do dzisiaj używam do brudnych rączek dzieci a nawet do przemywania nagle ubrudzonych powierzchni jak stolik.
Nawilżenie dla mnie jest ok, nie lubię za mocno nawilżonych.

Idealne na co dzień

Chusteczki sprawdzą się nie tylko do dziecięcej pielęgnacji, ale również do zmywania pierwszej warstwy makijażu.

Chusteczki mają piękny zapach, są bardzo dobrze nasączone. Nie podrażniają, nie uczulają. Delikatnie lecz skutecznie oczyszczają skórę. Są bardzo wydajne. Jedna chusteczka idealnie starcza na zmycie makijażu.

Chusteczki równie dobrze sprawdzają się na co dzień do odświeżenia się czy wyczyszczenia rąk w podróży.

Opakowanie produktu jest porządne, dobrze się otwiera i zamyka, klej jest dość mocny, dzięki temu chusteczki w opakowaniu nie wysychają. Cena jest dość niska jak za tak duże opakowanie, w wielopakach wychodzą jeszcze taniej. Dostępne są w wielu sklepach i drogeriach.

Uniwersalne dobrej jakości chusteczki

Chusteczki nawilżające kupuje w Rossmann są wydaje dobrze nawilżone , doskonale myją skórę odświeżają nie podrażniają dobry produkt nie tylko do mycia ale też do zadań specjalnych polecam

Mogą być

Przyjemne chusteczki nie tylko dla dziecka, ale i dla rodziców do wyczyszczenia rąk czy zmyciu z twarzy cieni do powiek, które się wysypały pod okiem w trakcie. Opakowanie standardowe jak na chusteczki dla dzieci przystało. Moim zdaniem trochę słabo nasączone.

Nie są złe

Chusteczek nawilżanych używam przy pielęgnacji dziecka. Stosowałam wiele róznych chusteczek i tym razem padło na chusteczki bambino.

SKŁAD
Chusteczki niestety w składzie mają niefajny konserwant (propylene glycol)

ZAPACH
Chusteczki mają delikatny, przyjemny zapach.

OPAKOWANIE
Szata graficzna typowa dla produktów bambino. Różowe opakowanie z grafiką misia. Chusteczki zamknięte są w foliowym opakowaniu zamykanym na przylepiec. Przylepiec do ostatniej chusteczki dość szczelnie zamyka opakowanie. Chusteczki standardowej wielkości. Łatwo się je wyciąga z opakowania. Chusteczki średnio nawilżone, przez co nie są bardzo wydajne.

DZIAŁANIE NIEPORZĄDANE
Podczas użytkowania nie zauważyłam ani u siebie, ani u dziecka żadnych podrażnień i alergii. Jednak patrząc na skład chusteczki mogą nie nadać się do bardzo wrażliwej pupy dziecka

CENA
Chusteczki kosztują ok 8zł za opakowanie. Warto kupić chusteczki na promocji w wielopakach (4x63szt za ok 15zł)

Po prostu ok

Chusteczki są dobrze nasączone. Nie rwą się i nie rozwarstwiają. Nie podrażniają i nie uczulają. Ładnie pachną, mam wrażenie, że intensywniej niż np. mydełko Bambino. Jak kupowałam zaklejane to kilka chusteczek pod koniec mi wyschło, więc teraz zawsze kupuję te z zamknięciem i mogę zużyć wszystkie do końca. Biorąc pod uwagę cenę są po prostu dobre. Polecam!

Do wszystkiego

Jedne z ulubionych chusteczek nawilżonych. Mają fajny delikatny zapach, nie podrażniają, są dobrze nawilżone. Używam przy drugim dziecku, ale sprawdzą się praktycznie do wszystkiego. Do demakijażu, do ścierania kurzu (serio, fajnie go zbierają ????) do przeczyszczenia butów. Jednym słowem polecam!

Delikatne

Stosowaliśmy wiele różnych marek chusteczek dla dzieci, ale to właśnie chusteczki Bambino okazały się dla nas idealne. Chusteczki są delikatne, nie podrażniają, bardzo ładnie pachną. Dużym plusem jest ich odpowiednie nasączenie, które nie jest ani za słabe, ani za mocne.