Golden Rose, Rich Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Rich Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 10,5 ml

Nowa seria wysokiej jakości lakierów do paznokci. Wygodny, szeroki pędzelek umożliwia równomierne rozprowadzenie lakieru, nie pozostawiając smug. Już jedna warstwa zapewni idealne krycie i wysoki połysk. Długotrwała formuła gwarantuje trwałość lakieru, czyniąc go bardziej odpornym na odpryskiwanie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Seria zawiera 35 najmodniejszych odcieni.

Mój ulubiony

Kocham lakiery z tej serii. Nigdy mnie nie zawiodły. Często wystarcza jedna warstwa, by paznokcie wyglądały pięknie. Są bardzo wydajne, mają szeroki wachlarz odcieni. Pędzelek jest szeroki, lakier równo rozprowadza się po paznokciach. Po otwarciu nie gęstnieje zbyt szybko.

Świetny produkt!

Za tak niskie pieniądze można nabyć tak dobry lakier! Bardzo długo utrzymuje się na paznokciach, nie odpryskuje, nawet szybko wysycha. Golden Rose w swojej ofercie ma bardzo dużo odcieni co może przyprawić o niemały zawrót głowy. Lakier posiada wygodny pędzelek co ułatwia jego aplikacje.

Całkiem niezły

Lakier ten mam od kilku już lat i mogę powiedzieć, że jest poprawny. Razem z Seche Vitem na paznokciach wytrzyma około 5 dni bez uszczerbków, dobrze się maluje. Ale brak tu tego czegoś, tego blasku i zachwytu nad kolorem. Kupię ponownie tylko jeśli będzie kolor, którego nie znajdę nigdzie indziej.

bardzo lubię

Bardzo lubię te lakiery. Są tanie, bardzo wydajne, większość kolorów ładnie kryje już przy pierwszej warstwie i nie gęstnieją tak szybko jak niektóre. wybór kolorów też jest ogromny.

Tani a zarazem idealny

Serię Rich Color cechuje szeroki i płaski pędzelek oraz idealna konsystencja, dzięki czemu aplikacja jest łatwa i nie grozi nam zalanie ani ciągnięcie się lakieru. Dobre krycie uzyskujemy po jednej warstwie, ale IDEALNE dopiero po dwóch. Po pierwszej niestety wystawiając dłoń do słońca widzimy prześwity.Długotrwała formuła gwarantuje trwałość lakieru, czyniąc go bardziej odpornym na odpryskiwanie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Seria zawiera 35 najmodniejszych odcieni.

Dobra jakość, niska cena

Cena w porównaniu do jakości zachwyca, bardzo porządny, trwały, nie odpryskujący lakier. Posiadam parę kolorów, m.in z drobinkami i te delikatnie przez brokat lubią się kruszyć, ale te zwykłe kolory są super, nie ma się do czego przyczepić. Z bazą i top coatem potrafią trzymać się dobre 3-4 dni.
Jestem zadowolona z dostępności.
Minus za to że szybko gęstnieje.

Świetne lakiery - jedne z lepszych

Te lakiery są naprawdę świetne. Po pierwsze gama kolorystyczna bardzo duża, można kombinować i przebierać do wyboru do koloru. Strasznie dużo rożnych kolorków za co duży plus.
Aplikacja bardzo przyjemna ponieważ lakier bardzo dobrze się nakłada, pędzelek świetnie rozprowadza preparat na paznokciach nie pozostawiając smug czy zacieków. Do tego krycie jest całkiem okey może do poprawki przy jaśniejszych kolorkach ale całkiem nieźle daje radę. Lakiery bardzo szybko wysychają na paznokciach i już po chwili w razie potrzeby można nałożyć kolejną warstwę. Kolory są dobrze napigmentowane dzięki czemu wybrany kolor pięknie prezentuje się na paznokciach. Do tego trwałość tez jest dobra nie odpryskują zbyt szybko i nie ścierają się od brzega co zawsze mnie denerwuje. W buteleczce lakier nie wysycha zbyt szybko można się nim naprawdę na bardzo długi czas cieszyć. Jego konsystencja nie ulega zmianie. Poza tym opakowanie jest bardzo ładne, proste i zgrabne a cena lakierów jest atrakcyjna. Do tego są dostępne w wielu punktach.

Moje ulubione lakiery do paznokci

Marka Golden Rose zajmuje u mnie szczegolne miejsce, a najbardziej chyba te lakiery, ktorych posiadam juz niezliczone ilosci. Po serie Rich Color siegnelam zachecona poleceniem ich przez Kasie Tusk na swoim blogu.

Schnie w miare szybko po nalozeniu, co jest u mnie bardzo wazne. Duza, zgrabna szczoteczka ulatwia aplikacje. Starcza na dlugo, nie wysycha ani nie gestnieje nawet po okolo 2 latach. Jesli chodzi o krycie, ktore obiecuje producent, tu mozemy troszke popolemizowac. Sprawdzaja sie w tym przypadku ciemniejsze lakiery, a najlepiej te opalizujace, z drobinkami, gdzie rzeczywiscie jedna warstwa wystarczy. Niestety, nie dziala to w przypadku jasnych lakierow jak beze czy biele, po jednej warstwie jeszcze przeswituja.

Mimo tego, bardzo polecam, bo trudno znalezc lepsze na rynku ;)

Bardzo lubię

Mam kolor nr 67. Piękny, jasnoróżowy kolor. Wspaniale się prezentuje. Wystarczy jedno pociągnięcie do pokrycia całej płytki paznokcia. Już jedna warstwa wygląda przyzwoicie, a przy 2 otrzymujemy idealny efekt. Trwałość jest bardzo dobra. Polecam.

Najlepszy

Nie miałam lepszego lakieru, przez wydajność, krycie aż po aplikację.
Żadnych zacieków, krycie po 2 warstwach idealne- ale często wystarczająca jest już 1 warstwa.
Najlepszy pędzelek do aplikacji- szeroki, ale nie aż zanadto,
lakier nie wysycha nie twardnieje, nie robią się grudy.

Dobry produkt za małe pieniądze

Na paznokciach u nóg nie nakłada hybrydy tylko maluję paznokcie lakierem tradycyjnym i uważam że są to jedne z lepszych na rynku, ładnie duże szklane opakowanie, duża gama kolorystyczna, lakier utrzymuje się względnie długo, nie ma mocnego zapachu. Ogólnie godny polecenia produkt

Dobre krycie, duża pojemność, niska cena

Pierwszy raz lakier ten kupiłam przez przypadek, potrzebowałam na już czerwony kolor i w jakiejś galerii zobaczyłam wyspę Golden Rose. Okazało się, że mają lakier w odcieniu jaki sobie wymarzyłam. Do tego wszystkiego spora pojemność i niska cena - idealnie.
Później okazało się, że to nie koniec plusów. Produkt ma wygodny, duży pędzelek, który bardzo dobrze, równomiernie rozprowadza lakier, nie tworzy smug. Krycie też jest bardzo dobre, na upartego już jedna warstwa wystarczy, ja jednak zawsze maluję 2 razy, żeby wydobyć głębie koloru. Dość szybko schnie, nie ciągnie się. Lakier na moich paznokciach trzyma się kilka dni (przy innych lakierach bywało, że codziennie musiałam poprawiać). Bardzo ładnie błyszczy, nie matowieje po kilku dniach.