Golden Rose, Rich Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Golden Rose, Rich Color Nail Lacquer (Lakier do paznokci)

Pojemność 10,5 ml

Nowa seria wysokiej jakości lakierów do paznokci. Wygodny, szeroki pędzelek umożliwia równomierne rozprowadzenie lakieru, nie pozostawiając smug. Już jedna warstwa zapewni idealne krycie i wysoki połysk. Długotrwała formuła gwarantuje trwałość lakieru, czyniąc go bardziej odpornym na odpryskiwanie i wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Seria zawiera 35 najmodniejszych odcieni.

Super

Lakiery mają bardzo fajną kolorystykę. U mnie całkiem długo się utrzymują (ok. 5 dni). Pędzel jest dosyć szeroki więc maluje się nimi wygodnie i szybko. Cena jest zadowalająca. Na pewno będę wracać. Polubiliśmy się :)

Bogaty kolor

Lakier dobrze kryje, ma idealną konsystencje. Pędzelek gruby, wyprofilowany w sam raz do paznokcia, ułatwia aplikacje. Jak na lakier do paznokci szybko wysycha. Przy jasnych kolorach, przydaje się więcej warstw do dokładnego pokrycia płytki.

dobrze się trzyma

Co jakiś czas daje odpocząć moim paznokciom od hybryd, wtedy najczęściej korzystam z "pomocy" standardowych lakierów. Najlepiej z dotychczas używanych przezemnie spisały się właśnie lakiery z firmy Golden Rose. Po gruntownym przygotowaniu paznokcia i nałożeniu bazy wraz z topem na koniec....paznokcie w nienaruszonym stanie utrzymują się około tygodnia. Dobre krycie, fajnie wyprofilowany pędelek, aczkolwiek zdarzaja sie takie ze źle dociętym włosiem. Zapach raczej standardowy jak przy wiekszoci lakierów.
Ogólnie polecam, dobra cena.

Może być

Kupiłam wiele kolorów z wielu byłam zadowolona ale z większości nie bardzo . Niestety tylko jeden kolor był naprawdę idealny wystarczy tylko jedna warstwa i nie odpruskiwal i był w miarę trwały czerwony jest moim ideałem szybko wysychał a co do innych kolorów mam mieszane uczucia. Lakiery mają piękne kolory łatwo sieje naklada mają super pędzelek szeroki takim najlepiej się nakłada lakier ale jest wadą co do innych kolorów potrzeba wiele warstw żeby był ładny kolor i żeby nic nie prześwitywało i przez to odpryskuje długo wysychały

Mieszane odczucia co do lakieru GR.

Bardzo lubię lakiery z tego typu pędzelkami, gwarantują proste i szybkie malowanie. Szybko suną po płytce paznokcia. Gama kolorystyczna serii Rich Color Nail Lacquer jest szeroka i każda kobieta powinna znaleźć coś dla siebie. Z minusów muszę wymienić długie schnięcie, nie mam czasu aby czekać kilka h (tylko wtedy jest gwarancja, że lakier nie odbije się oraz nie zeskrobie). Zapach lakieru jest bardzo intensywny. Trwałość standardowa czyli 3-4 dni.

Ulubieniec za grosze

I tutaj będą same ochy i achy w kwestii tego, co ja o nim myślę.
Kolor mnie urzekł najpierw, bo właśnie takiego szukałam bardzo długo i nie mogłam znaleźć najodpowiedniejszego. To taki pudrowy róż, cudny po prostu. W słońcu widać w nim takie delikatne srebrne drobinki, nie jest to żaden chamski brokat, a wygląda naprawdę ślicznie.
Pięknie kryje już po jednej warstwie, a sama aplikacja to czysta przyjemność, bo fajnie nim się maluje, ma szeroki pędzelek. Lakier nie wylewa się na skórki nawet takiej łamadze jak ja, której bardzo często się ta sztuka udaje.
Pojemność bardzo duża w tej cenie bo aż 10,5 ml za 6,90 zł to bardzo dobra cena.Opakowanie również prezentuje się bardzo ładnie i estetycznie.
Jeśli chodzi o wytrzymałość, stworzyłam mu takie same warunki jak każdemu lakierowi, czyli odżywka, lakier oraz utrwalacz. Utrzymały się GENIALNIE przez dokładnie 6 dni, nie naruszone zębem czasu totalnie mimo, że rąk to nie oszczędzam. Dopiero dziś zrobiły się na nim dwa większe uszkodzenia, więc postanowiłam że zmienię kolorek na inny, aby wypróbować kolejny lakier.
Jeśli chodzi o to jak sam lakier wygląda na pazurkach, to tak jak pisałam wcześniej delikatnie błyszczy w słońcu srebrnymi drobinkami, paznokcie dzięki nie mu wyglądają na naprawdę zadbane i estetyczne.
Idealny kolor na wiosnę. Dla mnie lakier jest genialny dał mi nawet więcej niż od niego oczekiwałam, bo byłam pewna, że pochodzę z nim 4-5 dni a tu takie zaskoczenie aż 6 dni wytrzymał bez widocznego uszczerbku.

Rewelacyjny lakier

Przed erą lakierów hybrydowych był to mój najlepszy typ lakierów na rynku. Teraz znowu do nich wracam, gdy robię przerwę w manicure hybrydowym.

Mam ich mnóstwo, dlatego mogę powiedzieć, że zarówno jaśniejsze jak i ciemniejsze kolory są bardzo trwałe, kryjące i przepiękne - tutaj wielki plus za mnóstwo odcieni do wyboru, każda znajdzie coś dla siebie.

Ich największą zaletą jest ich dobre krycie. Bez względu jaki kolor, najczęściej wystarczy jedna warstwa. Wiadomo, że przy jaśniejszych kolorach najlepiej nakładać dwie warstwy, ale to nikogo nie dziwi bo tak z nimi jest. Ale do czego zmierzam - lakiery większości firm, przy jaśniejszych kolorach są niemalże przezroczyste. W szczególności w odcieniach bieli, beżu i nude. Lakiery Golden Rose zdecydowanie odbiegają od tego! Właśnie po tych kolorach widać, że są dobrze napigmentowane.

Lakiery bardzo szybko wysychają, nawet po dwóch warstwach.
Sama aplikacja lakieru jest przyjemna i nie sprawia problemu, bo lakiery mają bardzo fajny pędzelek. Nie za szeroki, ale przede wszystkim włoski są dobrze zbite i złączone, dzięki czemu nigdy nie zdarzyło mi się aby wypadły.

Jednym zdaniem - nie ma się do czego przyczepić. Dobre lakiery w jeszcze lepszej cenie.

Uwielbiam te lakiery

Lakierow z tej serii GR mam 8 sztuk i cały czas ich przybywa :) Uważam, że nie ma lepszych drogeryjnych lakierów w tej cenie.

Ale od początku :

- lakiery mają szeroką gamę kolorystyczną - jest ich naprawdę mnóstwo. Odcienie przeróżne - na wakacje wybieram te bardziej jaskrawe odcienie, które dobrze kontrastują z opalona skóra, na jesień - ciemniejsze, stonowane odcienie granatu, beżu.

- lakiery bardzo dobrze kryją, przy niektórych kolorkach wystarczy jedna warstwa, przy jasniejszych dwie, a zdarzyło mi się przy innych lakierach nawet po 4 warstwach nie uzyskać idealnego krycia

- dość szybko wysychaja, jednak nie mogę rzetelnie stwierdzić na ile to ich zasługa, a na ile top coatu którego używam

- pędzelek jest szeroki, dobrze się nim rozprowadza lakier na paznokciu, ma odpowiednią szerokość

- co najważniejsze - lakiery są bardzo TRWAŁE. Na moich paznokciach wytrzymują bez odpryskow nawet do 5-7 dni, a muszę zaznaczyć, ze nie używam żadnej specjalnej bazy. Po tym czasie delikatnie ścierają się na końcówkach, ale to wszystko

Podsumowując : bardzo polecam, zwłaszcza, że są bardzo tanie

Umiarkowany entuzjazm

Zadbane i pomalowane paznokcie na pewno poprawiają samopoczucie. U mnie efekt jest natychmiastowy - gdy tylko wyschnie lakier, nie mogę napatrzeć się na pomalowane paznokcie: mam wrażenie, że moje dłonie z kolorowymi paznokciami od razu wygląają znacznie bardziej estetycznie.

Lakiery marki Golden Rose towarzyszyły mi dość długo w moim domowym salonie manicure. Korzystałam z nich bardzo chętnie - ze względu na ich powszechną dostępność (zarówno w drogeriach stacjonarnych, internetowych, jak i na serwisach aukcyjnych), a także korzystną cenę. Oczywiście, innym ważnym elementem, który zdecydował o mojej sympatii do tych lakierów jest szeroki wybór kolorów dostępnych w ofercie tej marki.

Jeśli chodzi o serię "Rich Color" - lakiery sprzedawane są w ładnych, szerokich buteleczkach o regularnych, prostokątnych kształtach.
Lakiery posiadają wygodny aplikator - szeroki pędzelek z dość wygodną rączką.

Konsystencja lakierów z tej serii jest bardzo przyjemna - umiarkowanie gęsta. W przypadku niektórych kolorów zauważyłam rzadszą konsystencję lakieru - jednak były to pojedyncze przypadki, które nie powinny mieć raczej wpływu na ocenę całej serii. Dzięki umiarkowanie gęstej nakładanie lakieru jest dość proste, na każdym stopniu zaawansowania na "drabinie" paznokciowego talentu.
Kolory z tej serii są bardzo mocno napigmentowane - dzięki czemu na paznokciach możemy cieszyć się bardzo ładnym, intensywnym kolorem. Ich duży wybór, ale również możliwość zastosowania ich przy tworzeniu zdobień - daje ogromne pole do popisu i tworzenia kreatywnych stylizacji.
Lakiery nie mają negatywnego wpływu na paznokcie - nie niszczą ich, nie powodują podrażnień albo przebarwień.

Niestety, w moim przypadku poza zaletami opisanymi wcześniej - w tej serii serii lakierów zauważyłam dwie główne wady.
Pierwszą z nich jest zdecydowanie tempo wysychania - po każdym pomalowaniu paznokci lakierami z tej serii musiałam czekać dość długo aż lakier wyschnie (lub przynajmniej zaschnie na tyle, aby się zastosować lakier nawierzchniowy i wysuszacz lakieru).
Kolejna to trwałość. W przypadku serii Rich Color - trwałość lakierów jest umiarkowana. Pierwsze odpryski pojawiały się u mnie już nawet następnego dnia lub po 2 dniach od malowania - mimo wykonania wszystkich kroków wspomagających trwałość lakieru.

Moja ogólna ocena tej serii jest mimo wszystko dobra. I choć na co dzień jestem raczej fanką pozostałych serii lakierów Golden Rose - uważam, że zalety lakierów Rich Color pozwalają przejść obok ich wad.

Dobra trwałość

Posiadam 8kolorów. Piękne kolory z dobrym kryciem. Przystępna cena jak na taką trwałość. Zazwyczaj odpryski pojawiają się po 3dniach, a dla mnie to już niezły wynik. Wygodny duży pędzelek, choć utrudnia on pomalowanie kącików. Łatwo sie zmywa. Dla mnie brak wad

Fajny efekt

Lakier bardzo przyladl mi do gustu,duza gama kolorystyczna do wyboru ,dobre krycie juz w pierwszej warstwie, jednak dla lepszego efektu nalozylam dwie ,jakosciowo dobry ,przystepna cena,wydajny ,ladne opakowanie

Najlepsze

Mam mnóstwo lakierów z GR, przede wszystkim mają bogatą gamę kolorów. Lakiery te są trwałe, wydajne, bardzo dobrze się nakłada lakier, pędzelek jest precyzyjny. Jestem zadowolona, jest to dobra alternatywa zamiast hybryd. Dodatkowo lakiery te nie niszczą paznokci