Christian Dior, Diorskin Nude, Teint Eclat Effet Peau Nue [Skin Glowing Makeup] (nowa wersja) (Podkład rozświetlający)

W roku 2012 podkład Diorskin Nude został wzbogacony naturalnie pozyskiwanymi składnikami pielęgnacyjnymi. Fluid Diorskin Nude maskuje to co powinien, zachowując przy tym wyjątkowo naturalny wygląd cery.

z pompką
fluidy
normalna, mieszana
rozświetlające, nawilżające
Krycie
lekkie

codziennik :)

Bardzo lubię ten podkład. Wygodnie rozprowadza się na skórze, daje piękny świetlisty efekt, bardziej w kierunku satyny niż nadmiernego świecenia, porównałabym go do luminous silk od Armaniego. Na co dzień sprawdza się świetnie, chociaż rzeczywiście jest problem z kolorem - jeśli go dobrze nie przypudruję to lubi się utlenić do ciemniejszego koloru, który już potrafi odcinać się na skórze. Sposób na to jest jeden - puder i zmniejszenie ilości podkładu.

Ze względu na kolor łączyłam go z innymi i wtedy dawał radę...

Oceniam odcień: 040 Honey Beige - opalony, ciemny beż

Podkład ten dostałam od koleżanki, u której się on nie sprawdził ze względu na formułę i na kolor. Ja, jak wiadomo, wszystko przygarnę i zaopiekuję się każdym kosmetykiem, dlatego temu też postanowiłam dać drugie życie :D Nie ukrywam, że wolę matujące podkłady i nie mam aż tak ciemnej karnacji, żeby kolor, który dostałam, mi pasował.

Opakowanie jest równie luksusowe jak jego cena - 200 zł za 30 ml. Szklana buteleczka ze srebrną pompką i zatyczką pięknie i elegancko się prezentuje, zwłaszcza na toaletce. Butelka jest ciężka i pewnie leży w dłoni. Pompka działała bez zarzutu, przy użyciu nic się nie zacinało. Dzięki przezroczystej buteleczce widzimy dokładnie z jakim kolorem mamy do czynienia, a także ile nam jeszcze produktu zostało. To rozwiązanie oceniam na plus. Estetyka opakowania jest również w moim guście. Wszystko naprawdę pięknie i bogato się prezentuje.

Podkład Diorskin Nude to podkład rozświetlający o średnim kryciu, które możemy budować. Ma przyjemną, lejącą się konsystencję, która w łatwy sposób rozprowadza się na twarzy. Jedna pompka w zupełności wystarczy, wydajność jest ok. Ja najpierw rozprowadzam podkład na twarzy za pomocą palców, a później doklepuję gąbeczką. Podkład ładnie, naturalnie wygląda na twarzy. Fanki glow się ucieszą, ponieważ daje świetliste wykończenie naszej cerze. Podkład radzi sobie z zakryciem drobnych niedoskonałości, na te większe polecam nałożyć jeszcze korektor. Fajnie, że podkład ma w sobie SPF 15.

W moim odczuciu ten podkład wymaga przypudrowania, ponieważ bez tego będzie kompletnie nietrwały w ciągu dnia. Pamiętajmy, że jest to podkład rozświetlający, a nie zastygający. Przypudrowany pędzlem ściera się w ciągu dnia, natomiast jeśli utrwalam go wtłaczając puder gąbeczką, jest już dużo lepiej z trwałością. Oczywiście musimy liczyć się z tym, że pudrując go, w pewnym stopniu tracimy efekt glow, ale mnie to nie przeszkadza. Podkład wygładza skórę i ładnie się w nią wtapia.

Podkład praktycznie przy każdym użyciu ze względu na zbyt ciemny odcień mieszałam z innymi np. Estee Lauder DW lub Max Factor Lasting Performance i w tym celu świetnie się spisywał. W ogóle, uważam, że to świetne rozwiązanie, żeby zawsze mieć w swojej kosmetyczce ciemniejszy odcień podkładu, dzięki temu po zmieszaniu go z innymi, zawsze jesteśmy w stanie dopasować sobie odpowiedni odcień. Doszłam do tego wniosku całkiem przypadkowo, właśnie używając tego podkładu. Nie zauważyłam, żeby podkład wysuszył czy uczulił moją mieszaną cerę. Ze względu na wysoką cenę i rozświetlającą formułę raczej już do niego nie wrócę.

Dla mnie idealny

Podkład Dior Skin dostałam od koleżanki, ponieważ nie była z niego zadowolona. Pomyślałam dam mu szanse i spróbuje. Widzę, że ten podkład przeszedł ewolucję, ponieważ ma zmieniony skład. Nie wiem jaki był ten stary, ale z tej wersji jestem zadowolona.

Podkład jest zamknięty w szklanym opakowaniu, wygląda na bardzo ekskluzywny. Aplikacja jest bardzo łatwa, posiada pompkę.

Podkład rozsmarowuje na początku palcem, a później dokańczam gąbeczką. Ma bardzo przyjemną konsystencje, sunie jak masełko, dobrze stapia się ze skórą. Krycie oceniam jako średnie - można dobudować. Nie ściera się, nie osadza w załamaniach, nie ma efektu maski, wytrzymuje na mojej skórze ponad 8 godz. Jak dla mnie jest bardzo lekki, nie czuję w ogóle go na twarzy.
Minusem jest dla mnie jedynie cena. Powoli kończę opakowanie i będę się zastanawiać czy kupić jeszcze raz. Ale na pewno warty uwagi.

Dobry ale nie najlepszy

Jednak nadal Double Wear Light jest moim KWC ale ten kosmetyk nie zostaje daleko w tyle.
Jeśli skóra jest zadbana, bez suchych skórek to podkład ładnie się trzyma i kolor układa się równomiernie. Wystarczy jedno przesuszone miejsce a podkreśli je i uwydatni.
Krycie jest średnie ale łatwo można je stopniować bez efektu maski.
Bardzo wygodny dozownik i piękne luksusowe szklane opakowanie, widać ile pozostało produktu.

przęciętny

Pokład Diorskin Nude używany na całym świecie przez największe gwiazdy, od długiego czasu "straszy" zaprzestaniem produkcji. Jednak czy faktycznie jest taki niezastąpiony ?
Miałam okazję przetestować go na wielu typach skór: tłustych, suchych, dojrzałych
Jednoznacznie mogę stwierdzić, że podkład nadaję się jedynie do skór zadbanych pod względem pielęgnacyjnym. Skóry dojrzałe bardzo lubią ten podkład, idealnie się wtapia, skóra wygląda zdrowo, świetliście. Młode buzie bez kompletnie żadnych problemów również się z nim polubią, jednakże bardziej do codziennego stosowania niż na wielkie wyjścia, no chyba, że mamy do czynienia ze skórą totalnie "normalną"
Podkład ma przyjemną konsystencję, bardzo dobrze się nakłada, ma lekkie krycie. Kolorystyka podkładu jest bardzo ładna, jednakże podkład bardzo ciemnieje i należy wziąć to pod uwagę.

Nie ulepsza się czegoś co było dobre :(

Kiedyś mój ulubiony podkład - używałam go przez kilka lat, później przestałam, a rok temu postanowiłam do niego wrócić i powiem szczerze, że do dzisiaj stoi w łazience - nie z powodu wydajności, tylko dlatego, że to kompletnie inny kosmetyk!
Rozumiem, że nie jest to podkład kryjący i ma być lekki, ale przy mojej naczynkowej cerze zupełnie się nie sprawdza.
Już nie polecam, a szkoda, bo był kiedyś idealny!

najlepszy

To najlepszy i najtrwalszy pokład, jakiego używałam. Wygląda bardzo naturalnie na twarzy, nie wchodzi w zmarszczki i pory, nie zmienia koloru, nie roluje się. Świetnie łączy się z pudrem, bronzerami, rozświetlaczami. Ekspedientka w D. świetnie dobrała mi kolor, muszę tylko pamiętać, aby przed zastosowaniem skóra była dobrze nawilżona. Po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam podkład idealny

Kolejny koszmarek z listy

Moja skóra nie cierpi podkładów Diora. Jakie to podkłady? Płynne, wysokoprocentowe :) Morze alkoholu wyczuwalnego już podczas aplikacji.

U mnie kończy się to zawsze:
-brzydką skórą, odwodnioną, optycznie wiotką, szarą, zmęczoną
-suchymi skórkami, przy mieszanej cerze
-truskawką na nosie
-znikomą trwałością

Wszystkie podkłady Diora, mogę ustawić w jednym rzędzie. Praktycznie nie ma między nimi większych różnic, żeby nie powiedzieć żadnych.

Mistrz mistrzów

To jak ten podkład wygląda na twarzy to jest jakiś istny cud! Jest przepięknyyy i gdyby nie był taki drogi to zakupiłabym zgrzewkę, żeby mieć do końca życia zapas.

Podkład ma przepiękne opakowanie. Jak na diora przystało. Bardzo mi się podoba. Jest klasyczne, nie przekombinowane ale piękne.
Kolory naprawdę są ekstra przemyślane. Nie mamy ich milion, ale mi się udało dopasować dobry, mimo że jestem jaśniutka i często najjaśniejsze są za ciemne. Ten najjaśniejszy jest ekstra.

Podkład daje cudowne, lekkie wykończenie. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt. Ja nie mam problemów z niedoskonałościami, więc nie potrzebję dużego krycia. Ten podkład ma takie idealne dla mnie. POzostawia na twarzy cudowne lekkie glow. Efekt naprawdę ślicznie rozświetlonej i zdrowej skóry. Wydaję mi się że byłby cudny dla starszej skóry. Bo moją zdecydowanie odmłodnił.

Nie podkreśla suchych skórek. Nie wysusza. Nie wygląda szaro tylko świetliście i promiennie. A rozświetlenie jest bardzo ładne, subtelne ale widoczne, wystarczająco widoczne ale nie za mocne. Nie ma tu mowy o jakiejś kuli dyskotekowej, tylko delikatnym glow.

Uwielbiam ten podkład

Zdecydowanie jest to mój faworyt, nie wyobrażam sobie nie mieć go w kosmetyczce. Mój odcieni to 022 Camelo, który ma żółte tony. Idealnie pozwala mi to wyrównać koloryt skóry i zneutralizować zaczerwienienia.

Podkład ma lekką kremową konsystencje, którą z łatwością można rozprowadzić zarówno palcami jak i gąbeczką. Ja ostatnio polubiłam nakładać go pędzlem, nie chłonie on tak podkładu jak gąbeczka i używam go, wtedy zdecydowanie mniej. Kosmetyk bardzo fajnie wtapia się w skórę, nie tworzy efektu maski, wygląda świeżo i promiennie. Największym atutem jest to,że nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych skórek.
Jego poziom krycia można można stopniować od lekkiego po duże. Spokojnie zamaskuje nim popękane naczynka. Jeśli chodzi o trwałość, to również jest ona na wysokim poziomie, podkład bardzo długo utrzymuje się na skórze, nie ściera się i nawet po kilku godzinach wygląda bardzo dobrze. Nie zbiera się w załamaniach i nie podkreśla zmarszczek. Ma właściwości rozświetlające, dzięki temu skóra wygląda promiennie.
Zamknięty został w szklanej buteleczce z pompką, łatwo się go dozuje. Niestety przy samej końcówce ciężko go wycisnąć do końca. Mimo to, pozostaje on moim ulubieńcem już od kilku lat.

Nie lubimy się z Diorem

Mój kolejny i ostatni podkład Diora, z którym się nie polubiłam. Nie kupuję już żadnych podkładów tej marki, gdyż żaden się u mnie nie sprawdził. Generalnie wszystkie są do siebie podobne:

- brzydko wyglądają po przypudrowaniu nawet najlżejszym pudrem (efekt wiotkiej skóry)
-są nietrwałe, szybko ścierają się w strefie T
- warzą się w kontakcie z moim sebum
- zawarty w nich alkohol wysusza skórę

Obecnie mam cerę mieszaną/normalną.
Powiem tak, Double Wear wygląda u mnie lekko i świeżo (w małej ilości), natomiast w Diorze, który ma być rozświetlający i naturalny, moja skóra wygląda staro.
Podkład wchodzi we wszystkie możliwe linie i osadza się w nich. Skóra wygląda na wiotką i zmęczoną.
W ciągu dnia przesusza mocno skórę i osadza się w porach.

Podkład nie zastyga i bardzo łatwo go zetrzeć, zostaje na wszystkim.
Ponadto największą jego wadą jest warzenie się w strefie T (która obecnie u mnie się nie przetłuszcza).

Krycie jest lekkie z możliwością budowania prawie do średniego, ale z tym się liczyłam i akurat to mi nie przeszkadza.

Jak dla mnie totalny bubel.

Dla mnie najlepszy

Miałam już wiele różnych podkładów. Zależy mi, żeby był lekki i miał chociaż średnie krycie. Mam suchą cerę i trochę rozszerzone pory na nosie, a ten podkład nie wysusza i nie zatyka ich. Bardzo dobry! Łatwo się rozprowadza, nie jest ciężki i ma ładny zapach. Jestem naprawdę zadowolona. Daje mi oczekiwany efekt.