Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

Nie dla mnie :/

Uwielbiam wszelkiego rodzaju maski i odżywki do włosów. Kupuję i testuję je wręcz nałogowo. Testowanie tej maski zajęło mi baaardzo dużo czasu, gdyż jej pojemność i wydajność są tak duże, że wydawać by się mogło że nigdy się nie skończy, co akurat jest plusem dla niej.

Maskę nakładałam na wilgotne włosy i pozostawiałam do wchłonięcia troszkę dłużej niż zalecił producent bo około poł godz. Po tym czasie spłukiwałam letnią wodą. Stosowałam ją regularnie około 2,5 miesiąca i chociaż tuż po użyciu włoski były miękkie, bardzo przyjemne w dotyku i łatwo się rozczesywały to żadnego spektakularnego efektu ich odżywienia nie zauważyłam. Co prawda za tę cenę nie spodziewałam się też efektu wow, ale mimo wszystko liczyłam na odrobinę więcej.

Maska zamknięta jest w dużym, odkręcanym pojemniku z którego łatwo wydostać taką ilość produktu jaką potrzebujemy. Ma przyjemną szatę graficzną i cudny zapach.

U mnie się nie sprawdziła, jednakże moje włosy są mocno wymagające. Wydaje mi się natomiast że dla osób które oczekuję od maski jedynie wygładzenia i delikatnego nawilżenia będzie całkiem ok.

Dobra treściwa maska do włosów

Mam długie kręcone wysokoporowate włosy z BARDZO DUŻĄ tendencją do puszenia się. A także, z BARDZO SUCHYMI końcówkami (co z tego, że skrócę poprzedni włos jak problem pojawia się ponownie).

Na początku przygody z tą maską nie zauważyłam rewelacyjnych efektów po jej pierwszym użyciu. Dopiero po dłuższym czasie ok.3-4 miesięcy moje włosy pozwoliły sobie na "zaaklimatyzowanie się" i były o wiele w lepszej formie i kondycji niż wcześniej.

Niegdyś BARDZO SUCHE i szorstkie włosy stały się MNIEJ suche i MNIEJ się puszą oraz nie łamią się i są lekkie.
Szkoda jednak, że u mnie działanie owej maski widać dopiero po dłuższym czasie stosowania. Fakt, że są nawilżone jednak dalej suche na końcach.

Stosuję od dłuższego czasu metodę #omo i wg. mnie maska lepiej się sprawdza zaraz po umyciu włosów szamponem i zostawieniem maski na 5-8 minut.

Ulubione proteiny do pierwszego O

Maska Kallosa wpadła mi z dokładnie tego samego powodu co inne produkty tej firmy - mega duże opakowanie za śmieszną cenę. Od kiedy zauważyłam, że moje włosy zaczynają się kręcić i stosuje metodę OMO na pierwszą Odżywkę wrzucam coś proteinowego. Jak do tej pory Kallos Silk jest moim numerem 1. Kilogramowe opakowanie jak dla typowego Kallosa, zdaje się nigdy nie kończyć. Pachnie delikatnie chemicznie, ale jestem mu to w stanie wybaczyć. Ma trochę bardziej wodnistą konsystencję niż maski które używam. Dzięki temu łatwiej oblepia włosy, od razu są milsze w dotyku i gotowe do dalszej pięlęgnacji.

Wart przetestowania!

Jest to kolejna maska z kallosa, którą używałam i nie zawiodłam się!!

Dzięki tej masce moje włosy są bardziej miękkie i błyszczące. Dużo łatwiej rozczesać włosy,po użyciu tej maski,co też jest dużym plusem dla mnie! Konsystencja półpłynna,bardzo dobrze aplikuje się ją na włosy. Nadaje się też super jako podbicie do olejowania włosów! :) Po umyciu włosy w dotyku są jak po wyjściu od fryzjera,co bardzo lubię!! Jej wydajność jest zniewalająca przy codziennym używaniu,odnoszę wrażenie, że nigdy się nie kończy. Za taką cenę na pewno polecam przetestować.
Każda z tych masek ma coś w sobie fajnego i na pewno będe do nich wracać ! :)

Super moc jedwabiu

Maski Kallosa kupuję praktycznie cały czas, a to ze względu na ich cenę i wydajne duże opakowanie. Starcza ono na min 3 miesiące przy długich włosach i używana przez dwie osoby. Włosy po masce z jedwabiem są bardzo miękkie i błyszczące, łatwo się rozczesują i czuć że są odżywione. Maska ma przyjemny zapach i delikatną kremową konsystencje.

Bez rewelacji

Wielkość produktu i cena zachęca do kupna jednak nie jest to dobra maska. Nie zauważyłam dużej poprawy, po zużyciu całego opakowania. Jeden plus to łatwiejsze rozczesywania włosow. Słyszałam różne opinie na temat tej maski, niektórzy chwalą niektórzy nie. Myślę, że za taką cenę można spróbować.

Fenomenalnie wygładza

Pierwsze opakowanie tej maski kupiła moja mama w podróż. Poczęstowałam się od niej i, gdy to małe opakowanie się skończyło kupiłam duże. Maska świetnie wygładza włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Jej konsystencja sprawia, że łatwo się ją rozprowadza na włosach. Trzeba uważać, żeby nie zastosować jej nadmiarze bo to może przeciążyć włosy. Jest wydajna i wystarcza na dłuższy czas. Jak do tej pory najlepsza z tej firmy, jaką ja stosowałam

Super maska

Moje włosy są długie, gęste, rozjaśniane i ogólnie wymagające. O ile z szamponami nie mam większych problemów, to maski i odżywki to już wyższa szkoła jazdy. Testując któreś z kolei pudełko Kallosa trafiłam na wersję Silk i.... przepadłam. :) Moje włosy ją pokochały od pierwszego umycia. Są ładnie dociążone, gładkie i udało mi się uzyskać efekt lustra, którego nie potrafiły sprawić nawet odżywki z górnej półki. Jest to moja ulubiona odżywka i chyba szybko się z nią nie rozstanę. :) Super działa samodzielnie jak i zmieszana z olejami.

Maska wygładzająca

Kupiłam w Hebe mniejsze opakowanie za 4zł, potrzebowałam czegoś na już, przyciągnęło mnie opakowanie oraz cena. Nakładam tę maskę niezbyt często - raz na 2 tygodnie. Maska wygładza, łatwo rozszczesuje się po niej włosy, jednak nie czuję aby odbudowywała je ona od środka. Ja zostawiam na włosach na godzinę. Zapach jest delikatny. Dobrze, że kupiłam ją w mniejszym opakowaniu, bo dużego na pewno bym nie zużyła. ????

Dla mnie super

Na moje średnio/wysoko porowate włosy działa bardzo fajnie. Zmiękcza, wygładza, nawilża, skutecznie zapobiega puszeniu. Trzeba jednak uważać z jej ilością i czasem trzymania, ponieważ może zbyt bardzo dociążyć. Nie nakładam jej również na skórę głowy, bo włosy szybciej się przetłuszczają. Jednak pomijając te kwestie - naprawdę efekty są genialne! Polecam stosować nie częściej niż raz na tydzień, żeby nie dostarczyć włosom przesadnych ilości silikonu!!

Dla moich włosów troszkę za ciężka

Maska jest zamknięta w dużym opakowaniu, które jest raczej średnio wygodne w użyciu. Maska jest gęsta, białego kolory, o dość przyjemnym zapachu. Produkt po aplikacji na włosy sprawił, że stały się one łatwe w rozczesniu, sypkie i nie puszyly się. Jednak jak w tytule jest zbyt ciężki dla moich włosów, które niestety były przyklapniętę. Efekt odżywienia utrzymał się 1 do 2 myć po użyciu. Później włosy wyglądały tak samo, jak bez użycia jakiejkolwiek maski. Zuzyła całe opakowanie i nie zauważyłam po nim jakiejś diametralnie różnicy w kondycji moich włosów. Oceniam ta maskę jako średnia, raczej więcej jej nie kupię.

Kallos, KJMN, Silk, Maska do włosów suchych z jedwabiem

To moje kolejne odkrycie, po zachwycie maską z keratyną, aloesem przyszła pora na Silk. Jedwab służy moim włosom, maska sprawdziła się idealnie, podoba mi się to że najpierw możemy wypróbować małe opakowanie a kiedy nam się sprawdzi kupić produkt pełnowymiarowy. Włosy są świetnie nawilżone, mam wrażenie że włos jest jakby otulony jedwabiem, włosy nie puszą się, nie plączą się , bardzo łatwo jest je rozczesać.