Pojemność 1 000 ml

Maska do włosów w kremie Kallos Silk z oliwą i białym jedwabiem do włosów suchych i zniszczonych. Dzięki zawartości odżywczych składników sprawia, że matowe i wyblakłe włosy stają się miękkie, błyszczące i elastyczne.

Dla mnie super

Na moje średnio/wysoko porowate włosy działa bardzo fajnie. Zmiękcza, wygładza, nawilża, skutecznie zapobiega puszeniu. Trzeba jednak uważać z jej ilością i czasem trzymania, ponieważ może zbyt bardzo dociążyć. Nie nakładam jej również na skórę głowy, bo włosy szybciej się przetłuszczają. Jednak pomijając te kwestie - naprawdę efekty są genialne! Polecam stosować nie częściej niż raz na tydzień, żeby nie dostarczyć włosom przesadnych ilości silikonu!!

Dla moich włosów troszkę za ciężka

Maska jest zamknięta w dużym opakowaniu, które jest raczej średnio wygodne w użyciu. Maska jest gęsta, białego kolory, o dość przyjemnym zapachu. Produkt po aplikacji na włosy sprawił, że stały się one łatwe w rozczesniu, sypkie i nie puszyly się. Jednak jak w tytule jest zbyt ciężki dla moich włosów, które niestety były przyklapniętę. Efekt odżywienia utrzymał się 1 do 2 myć po użyciu. Później włosy wyglądały tak samo, jak bez użycia jakiejkolwiek maski. Zuzyła całe opakowanie i nie zauważyłam po nim jakiejś diametralnie różnicy w kondycji moich włosów. Oceniam ta maskę jako średnia, raczej więcej jej nie kupię.

Kallos, KJMN, Silk, Maska do włosów suchych z jedwabiem

To moje kolejne odkrycie, po zachwycie maską z keratyną, aloesem przyszła pora na Silk. Jedwab służy moim włosom, maska sprawdziła się idealnie, podoba mi się to że najpierw możemy wypróbować małe opakowanie a kiedy nam się sprawdzi kupić produkt pełnowymiarowy. Włosy są świetnie nawilżone, mam wrażenie że włos jest jakby otulony jedwabiem, włosy nie puszą się, nie plączą się , bardzo łatwo jest je rozczesać.

Niespodzianka

Małe opakowanie Kallosa Silk padło moim łupem podczas poszukiwań jakiejś odżywki proteinowej. Trochę bez przekonania, bo moje włosy raczej z produktami z jedwabiem się nie lubiły, chyba że gdzieś tam na końcu składu, gdzie jego działanie nie było znaczące, wśród dużej ilości olejów, silikonu i innych rzeczy. Z protein zawsze dominowała u mnie keratyna, ale z dużym zdziwieniem stwierdzam, że ta maska sprawdziła się u mnie lepiej niż Kallos Keratin, może ze względu na obecność oliwy z oliwek i brak ciężkiego siikonu. Na pewno w przyszłości sięgnę po pełnowymiarowe opakowanie.

Sposób na jedwabiste włosy

To moja pierwsza maska od Kallos. Słyszałam o tej firmie dużo pozytywnych opinii, do zakupu zachęcił mnie również korzystny stosunek ceny do wielkości opakowania (to aż 1l produktu!). Trafiłam na nią podczas targów kosmetycznych i zdecydowałam się na wybór wersji "Silk".

Opakowanie - duży, plastikowy i trochę nieporęczny słoik, w dodatku sam plastik słabej jakości - nakrętka lekko pękła podczas jednej z pierwszych aplikacji. Ciężko otworzyć słoik pod prysznicem kiedy ręce są mokre bo jest zbyt śliski. Preferuję przekładać część produktu do mniejszego opakowania, wtedy jest wygodniej.
Konsystencja - Kremowa i lekko gęsta, jedwabista - łatwo rozprowadza się na włosach i nie spływa z nich.
Wydajność - dobra, mam długie, gęste włosy i nie potrzebuję dużo produktu do pokrycia całości. Maskę aplikuję po całej długości włosa z pominięciem tych u nasady, tuż przy skórze głowy, których nie chce przeciążyć. Produktu w słoiku jest bardzo dużo i na pewno wystarczy na długi czas. Jeżeli ktoś lubi częściej zmieniać maski/odżywki - proponuję kupić jeden słoik na spółkę z siostrą/mamą/przyjaciółką i się podzielić. :)
Efekty - wygładzone, miękkie i pięknie błyszczące włosy! Maska ułatwia ich rozczesywanie i układanie, nie elektryzują się i nie puszą. Nawet jeżeli nałożę ją na krótki czas - tylko kilka minut, to to efekt jest widoczny i trwały. Włosy są lekko "dociążone" ale absolutnie nie "przeciążone", przy mojej ilości włosów taki rezultat jest bardzo pożądany, choć nie wiem, jak sprawdzi się na cieńszych grzywach.
Zapach - nie każdemu może odpowiadać, na początku trochę mi przeszkadzał ale szybko stał się dla mnie zupełnie neutralny.
Cena - bardzo niska. Mój portfel "lubi to!". ;)
Inne - maska ma w składzie SLS-y i inne substancje, które nie są eko, ale nie powoduje to u mnie dyskomfortu.

Produkt warty polecenia i wypróbowania, dostępny w różnych wariantach.

Love

Można by było dużo mówić na temat zalet tej odżywki praktycznie mogłabym tu napisać ogromny referat na ten temat. Ale jednak uważam że dobro samo się obroni nawet w kilku słowach. Cudowny zapach który powala na kolana no jak dla mnie jest przepiękny. nie mam co do niego żadnych zastrzeżeń ale rozumiem że zapach to głównie kwestia gustu. Cena za tak ogromny słoik odżywki jest bardzo niska. Uważam że nawet chyba za niska jak na taki dobry produkt którego wiele osób nie docenia ponieważ jest z niższej półki. Stosowałam już 2 takie słoiki na swoich włosach i nie zauważyłam że po dłuższym stosowaniu włosy czym się bardziej przetłuszczać wręcz przeciwnie włosy były bardzo fajnie nawilżona na końcach ale od skóry nie były przetłuszczone. Bardzo cenię sobie opakowanie tego produktu. W innych odżywkach czasami ciężko wydobyć resztki z opakowania a tutaj można tak naprawdę do końca zużyć produkt. Jest to bardzo ekonomiczna opcja. jeżeli masz problem z bardzo suchymi włosami którym brakuje blasku i odżywienia to bardzo polecam tą odżywkę bo na pewno się nie zawiedziesz.

Dobry produkt

Trzeba przyznać, że Kallos jeśli chodzi o stosunek ceny do pojemności jest bezkonkurencyjny i bardzo dobrze, bo dla osób, które nie lubią non stop kupować kosmetyków i ich zmieniać będzie on idealnym kompanem. Maska jest wydajna, po nałożeniu na włosy i ich rozczesaniu przyjemnie się pieni, co widać na szczotce. Wygładza włosy, ma silikony w składzie ale mnie to nie przeszkadza, do moich średnio porowatych włosów jest jak najbardziej ok. Ma delikatny zapach, który nie jest drażniący, a opakowanie jest bardzo proste i może mało higieniczne, ale wystarczy zaopatrzyć się w szpatułkę, by o ten aspekt zadbać. Jeśli o mnie chodzi nie kupię tego produktu ponownie, mimo że jestem z niego zadowolona. Otóż pojemność jest dla mnie tak ogromna, że obawiałam się, że nigdy go nie skończę, a ja akurat lubię często zmieniać kosmetyki.

Mega

Tak w skrócie to super produkt za grosze. Bardzo duże opakowanie za niską cenę. To chyba najtańsza maska do włosów. Jestem posiadaczką długich, gęstych włosów, więc większość dostępnych masek starcza mi tylko na kilka użyć, a ta wręcz przeciwnie. Jest wydajna. Ma przyjemny zapach. Włosy łatwo się po niej rozczesują a do tego wyglądają ładnie, są sypkie. Jestem zadowolona z zakupu i żałuję, że zrobiłam to tak późno. Na pewno kupię jeszcze niejedno opakowanie! :)

Bardzo dobra i wydajna

Zacznę od minusów.
Minusem jest opakowanie nie wiem czy mi się trafiło feralne opakowanie bo pierwszy raz używam Kallosa ale nie chce się odkręcić tylko trzeba podważyć czymś.
To tyle z minusów a teraz plusy.
Ma przyjemny zapach. Jest bardzo wydajna gdyż wystarczy niewielka ilość by rozprowadzić na włosach. Odżywkę trzymam trzy minuty i włoski ją wypijają po dokładnym splukaniu czuć ją delikatnie na włosach. Włosy są sypkie i lekko błyszczące, w ogóle nie wyglądają na tłuste a moje z natury szybko się tłuszczą.
Bardzo fajna i mam ochote na wypróbowanie jeszcze innych ale opakowanie 1litr wystarczy mi chyba na pół roku.
Odżywka nie obciąża moich włosów i ładnie je ujarzmia. Ułatwia tez rozczesywanie. Cena też super aż nie chce mi się wierzyć że odżywka za 10zl za 1litr może być aż tak dobra.
Kilka lat zajęło mi aby w końcu ją kupić wyprobujcie i niech niska cena Was nie zmyli bo naprawdę jest to świetny produkt.
Włosy po niej pięknie pachną są sypkie i mięciutkie. Zdecydowanie lepiej się układają a grzebien sunie po nich bez plątania.
Gwiazdkę odejmuje za opakowanie niestety.

Spełnia swoją rolę

mam bardzo długie włosy, niefarbowane, ale z natury suche i ze skłonnością do plątania. Sięgnęłam po tę maskę ze względu na ogromną pojemność i niską cenę - przy włosach tak długich jak moje zużywam dość dużą ilość produktu przy każdym myciu. Maska działa zgodnie z moimi oczekiwaniami. Włosy łatwiej się rozczesują, są gładkie i przyjemne w dotyku. Nie jest to jednak powalający efekt, podobnie moje włosy zachowują się po innych produktach.. Opakowanie jest ogromne, dzięki czemu maseczka jest wydajna i nawet mi wystarczyła na długo. Konsystencja mi odpowiada, nie jest ani zbyt gęsta, ani zbyt rzadka. Niestety zapach to porażka, kompletnie mi nie odpowiada, jest chemiczny i nieprzyjemny. następnym razem sięgnę raczej po inną wersję zapachową.

Beznadzieja!

Kolejna maska z Kallosa (obok Blueberry), której działanie jest po prostu beznadziejne. Dałam tej masce drugą szansę, niestety znowu się zawiodłam i to chyba nawet jeszcze bardziej niż ostatnio. Maska działa bardzo słabo, jedyne co zauważyłam po jej zastosowaniu, to naprawdę delikatne nawilżenie i wygładzenie włosów. Maska nie obciąża włosów, ale też słabo je dociąża. Nie ułatwiała ich rozczesywania i tak jak poprzednik miała tragiczny zapach.

Mój nr 1

Używam od dawna. Na przemian z olejami, odżywkami czy innymi maskami. To jest jeden z produktów, do których zawsze wracam. Włosy są po niej miłe w dotyku, bardzo dobrze się czeszą. Używam raz na 3 - 4 mycia. Po pierwszym są trochę ciężkie, po drugim myciu (nie używam już nic oprócz szamponu) są najlepsze <3

Mam bardzo długie włosy i cena za litr kosmetyku, który na mnie tak dobrze działa jest po prostu śmiesznie niska.