Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

wasserman.eu

Średnia ocena: 4.94/5

Średnia ocena: 3.68/5

Średnia ocena: 4.64/5

zobacz więcej ofertzwiń

Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia, podrażnienia i pieczenie okolic oczu, spowodowane warunkami atmosferycznymi, przebywaniem w suchych pomieszczeniach, niewyspaniem. Zastosowany w recepturze wyciąg ze świetlika wykazuje własności przeciwzapalne oraz kojące a ekstrakt z zielonej herbaty przeciwświądowe.
Efekt: okolice oczu bez symptomów zmęczenia, świądu, pieczenia.
Codzienna pielęgnacja skóry okolic oczu, zwłaszcza u osób ze skłonnością do podrażnień i porannych obrzęków. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych
Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść na dolną i górną powiekę (zachowując bezpieczny odstęp od worka spojówkowego), następnie opuszkami palców delikatnie rozprowadzić, pozostawić do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem. Można stosować pod makijaż.

żele pod oczy
rozświetlające, przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające
w tubce
żel

Średniak ale warty kupna

Kupuje ten zel krem pomiędzy stosowaniem innych kremów pod oczy. Nie mam czasu wybrać coś nowego a ten zawsze jest pod ręką.
Przezroczysta żelowa konsystencja dobrze się wchłania. Jeżeli za dużo się go nałoży to się roluje. Nie wiem czy działa ale można rzec, że nawilża.

Nie oczekiwałam spektakularnych efektów i też takich nie uzyskałam, dobry żel nawilżający okolicę oka i nic więcej

Zazwyczaj podchodzę bardzo sceptycznie, jeśli chodzi o produkty do pielęgnacji powiek i skóry pod oczami. Próbowałam już różnych kremów, które powinny zminimalizować cienie i nigdy nie widziałam żadnych pozytywnych efektów. Moja skóra w tej okolicy jest sucha i bardzo cienka, przez co moje cienie są dosyć widoczne (nie mam jakiś sporych worków, ale wiadomo, w dni kiedy się nie wyśpię, to następnego dnia wyglądam jak zombie).

Żel ze świetlikiem i herbatą od Floslek kupiłam trochę z ciekawości. Skład produktu jest w porządku, producent też nie obiecuje jakiś wygórowanych efektów, więc uznałam, że kupię.

Żel rzeczywiście lekko koi skórę pod oczami, przez kilka minut uzyskujemy efekt chłodnej skóry, który rano jest bardzo przyjemny. Żel się szybko wchłania, ale raz zdarzyło mi się położyć trochę za dużo tego żelu i po wchłonięciu moja skóra lekko się lepiła.

Co najważniejsze żel nie podrażnia, można go bezpiecznie stosować w okolicy oczu. Ja mam tendencję do łzawienia ale przy tym produkcie, nie miałam takiego problemu. Używałam żelu rano i wieczorem, zawsze dobrze współgrał z innymi składnikami aktywnymi.

Czy zauważyłam jakąś różnicę przy stosowaniu tego żelu? Nie. To jest produkt, który po prostu nawilża skórę w okolicy oczu i nic więcej. Jeśli ktoś chce dedykowany produkt właśnie o takim działaniu, to w porządku. Ja raczej wolę z niego zrezygnować i używać moich kremów nawilżających, które mają podobny skład (jeśli nie lepszy, jakieś ceramidy zawsze wchodzą, masło shea) i wystarczająco nawilżają skórę wokół oczu.

Na podrażnioną skórę najlepszy

Miałam jakiś czas temu zaczerwienioną skórę wokół oczu i żadna kreska mi się nie chciała trzymać.
Postanowiłam iść do apteki i pani mi poleciła coś takiego.
I muszę przyznać, że 3- 4 dni i mogłam z zadowoleniem malować kreskę na oku.
Później używałam go jako zwykły krem pod oczy i się świetnie spisał.
Wydajność standardowa.

Krem za grosze, dostępny i skuteczny.

Stosuje kremy pod oczy od lat. Propozycja od Flosleku jest całkiem dobra, używam naprzemiennie wszystkich wariantów zarówno w słoiczku jak i tubce. Dostać można je wszędzie apteki, drogerie, a nawet markety spożywcze ;) Kolejny żel jaki stosuje głównie wieczorem po wcześniejszym demakijażu to żel ze świetlikiem lekarskim i herbatą na dyskomfort. Opakowanie wykonane z plastiku dodatkowo zabezpieczone sreberkiem pod nakrętką, zapakowany w kartonik z wszystkimi czytelnymi informacjami dotyczącymi produktu. Pojemność 10 g, a czas na zużycie to 3 miesiące od momentu pierwszego otwarcia PAO. Żel ma bardzo przyjemną lekką konsystencję, szybko się rozprowadza i wchłania. Produkt bezzapachowy. Wcześniej schłodzony dodatkowo przyjemnie chłodzi. Zdecydowanie po zastosowaniu żelu skóra pod oczami czuje wyraźną ulgę, ból, pieczenie i zaczerwienienie skóry wrażliwej wokół oczu znika. Nie podrażnia i nie powoduje alergii. Dobrze sprawdza się jako "klej" gdy niektóre płatki pod oczy zjeżdżają to wcześniej stosuje żel jako podkład i mam dwa w jednym ;) Na plus produkt odpowiedni dla wegan, zawiera 94% składników pochodzenia naturalnego, Polska firma, dostępność i cena. Żel jest średnio wydajny ale cena to rekompensuje.

Świetny chłodzący żel

Uwielbiam żele flosleku, ten jest szczególnie dobry. Lekka konsystencja. Trzymam w lodowce, dzieki czemu jest efekt chlodzenia i odswiezenia. Z rana od razu stawia na nogi.

Żel pod oczy

Żel kupiłam ze względu na to że poprzedni krem, który używałam ciężko się wchłaniał i nie robił nic ze skórą pod oczami. Ten żel w sumie też nic nie robi. Lepi się dosyć mocno po wyschnięciu. Nie czuję że skóra jest odżywiona lub lepiej wygląda. Skóra jest na pewno nawilżona, natomiast nie jest to taki efekt jakiego ja poszukuję. Jak dla mnie zbyt delikatny.

nic specjalnego

Ani to nie koi, ani nie nawadnia, ani nie nawilża. Klei się pod oczami i w zasadzie nie daje żadnych efektów. Niezbyt ciekawy produkt. Co prawda niska cena, która zachęca, ale na tym się kończy. Moja skóra pod oczami jest podatna na warunki zewnętrzne i sądziłam, że żel pomoże. Jednak się myliłam.

Dobry

Dobry żel pod oczy i na powieki, zmniejsza opuchliznę pod oczami i delikatnie rozświetla skórę koło oczu. Przynosi ulgę zmęczonej i podrażnionej skórze. Jest bardzo delikatny, szybko się wchłania i nadaje się pod makijaż.

Cudo na opuchliznę!

Kupiłam ten krem jakiś czas temu i użyłam go kiedy miałam problem z opuchniętym okiem prawdopodobnie była to reakcja alergiczna na jakiś kosmetyk. Po nałożeniu go na opuchliznę opuchlizna znacznie się zmniejszyła. Szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Ma on także delikatną konsystencję. Zapewnia ukojenie oraz nawilżenie skóry pod oczami. Poradził sobie także z cieniami z którymi się borykam.

Poprawny produkt jak na taka cene ale NIE NADAJE SIE POD MAKIJAZ

Co mi sie podoba w tym produkcie to to ze ma swietna cene i przynosi natychmiastowa ulge jesli mamy zmeczona skore pod oczami. W dni kiedy nie nakladamy makijazu przyjemnie sciagna i odzywia skore i zostawia troche lepka warstwe ale w stylu "Dewy". jesli chodzi o to czy nadaje sie pod makijaz to tutaj bym polemizowala. a bardzo szkoda. Troche korektor czy podklad staje sie bardzo plamowaty jakies dziwne zasuczenia w okol oczu. Srednio . Na lduga mete nie jestem przekonana czy nawilza. Natychmiastowo tak ale po zdjeciu produktu, nie widze napiecia i odzywienia skory

Cena i jakość

Bardzo dobry produkt. Jeden z lepszych produktów, jakie używałam pod oczy w niskiej cenie.

Żel jest bardzo lekki, dobrze się wchłania, nie roluje się - nakładam go na powieki i pod oczy, rano i wieczorem. Wklepuję go delikatnie i stan wokół skory oczu się poprawia, a na dodatek trzymam żel w lodówce, wiec dodatkowo jest efekt delikatnego chłodzenia ;)

Mam 28 lat - moja skóra pod oczami nie jest problematyczna, wiec raczej zalecałabym ten krem skórze młodej, bez większych problemów.

Nie drażni oczu, zapach bardzo delikatny, prawie niewyczuwalny, nadaje się pod makijaż.

Serio - wad nie ma, ja więcej pod oczy nie potrzebuję niż nawilżenia i delikatnego zrównoważenia (czyt. żeby worki pod oczami były ciut mniejsze).

Jednym słowem jakość i bardzo dobra cena.

Cena 5.99, dałam złotówkę.

I złotówka wyrzucona w... "żelbeton".

Nałożony wieczorem, rano się roluje, więc się nie wchłania, a co za tym idzie - nie działa.
"Na dyskomfort". Nazwa trafiona w punkt.

Po aplikacji mam wrażenie, że taszczę na powiekach torebki zużytej Herbaty, takie mokre i ciężkie.

Jest wystarczająco chłodny bez użycia lodówki.
Schłodzony wywoływał u mnie ból głowy.
(W autobusie - Zawsze przodem do kierunku jazdy.)

Nie poprawia stanu skóry. Nie redukuje zasinień. Nie nawilża. Skóra pod oczami jest szorstka, a powieki są przeciążone; pozostaje na nich klejąca, obciążająca warstwa. Na dyskomfort.

Nie podrażnia, nie uczula, nie zaczerwienia, nie powoduje świądu i pieczenia. Nie powoduje łzawienia oczu. Nie robi krzywdy.

Ale też nie pomaga i nie działa.