Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

Floslek, Żel ze świetlikiem i herbatą do powiek i pod oczy (nowa wersja)

Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia, podrażnienia i pieczenie okolic oczu, spowodowane warunkami atmosferycznymi, przebywaniem w suchych pomieszczeniach, niewyspaniem. Zastosowany w recepturze wyciąg ze świetlika wykazuje własności przeciwzapalne oraz kojące a ekstrakt z zielonej herbaty przeciwświądowe.
Efekt: okolice oczu bez symptomów zmęczenia, świądu, pieczenia.
Codzienna pielęgnacja skóry okolic oczu, zwłaszcza u osób ze skłonnością do podrażnień i porannych obrzęków. Bezpieczny przy szkłach kontaktowych
Sposób użycia: niewielką ilość żelu nanieść na dolną i górną powiekę (zachowując bezpieczny odstęp od worka spojówkowego), następnie opuszkami palców delikatnie rozprowadzić, pozostawić do wchłonięcia. Stosować rano i wieczorem. Można stosować pod makijaż.

w tubce
żel
10 – 50ml

Przyzwoity

Żel służmy mi do codziennej pielęgnacji skóry okolic oczu. Usuwa objawy zmęczenia, łzawienia, podrażnienia i pieczenia okolic oczu. Obecny w składzie świetlik wykazuje właściwości przeciwzapalne oraz kojące, a ekstrakt z zielonej herbaty przeciwświądowe. Produkt ten jest także całkowicie bezpieczny przy szkłach kontaktowych oraz można go stosować pod makijaż. Szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze żadnego filmu. Można go także przechowywać w lodówce, a potem taki schłodzony nanosić na skórę - wtedy daje dużo lepszy efekt ukojenia. Pod wpływem zimna konsystencja wcale się nie zmienia i aplikuje się go tak samo łatwo. Wygodna i praktyczna kaniula zabezpiecza przed wkładaniem palców do żelu i zanieczyszczeniem go. Te same kosmetyki w wersji w słoiczkach od FlosLeku wydały mi się dużo mniej higieniczne i zrezygnowałam z nich na rzecz podłużnych opakowań. Żel nie ma żadnego zapachu. Regularna aplikacja żelu powoduje, że rzadziej sięgam po krople do oczu, a podrażnienia występują w dużo mniejszym stopniu i nasileniu.

Ok

Żel kupiłam z mysla o redukowaniu cieni pod oczami. W mojej opni w tej roli sie niestety nie sprawadza, jednak mimo to polubiłam ten żel. Stosuję rano, gdy mam podpuchniete oczy. W tej roli produkt sprawdza sie bardzo dobrze, redukuje opuchniecia i przynosi ulgę. Nie uczula.
Produkt jest wydajny, bezzapachowy.
Szybko się wchłania.
Cena rownież bardzo atrakcyjna.
Wygodne opakowanie.

Ok

Używam od dawna tych żeli i są bardzo fajne, lekkie i szybko się wchłaniają. Nie zapewniają niesamowitego nawilżenia bo za taką cenę nie można się tego spodziewać ale dają radę. Być może ten żel nawet lekko pomaga mi walczyć z cieniami pod oczami ale to może subiektywne odczycie. Tak czy inaczej, polecam.

Bez rewelacji

Krem żel jest kompletnie bez rewelacji. Nie lubię tej lekko lepkiej konsystencji. Nie robi chyba nic pożytecznego, więc nie ma sensu kupować ponownie. Można sokojnie wysmarować się masłem. Jeżeli ktoś go lubi to jedynym plusem jest jego wydajność.

Jako żel bardzo dobry

Żel spełnia wszystkie obietnice producenta. Super się wchłania i z pewnością może być używany pod makijaż. Jako, że jest żelem nie zostawia tłustej powłoki co bardzo mi odpowiada. Zawartość zielonej herbaty pobudza krazenie.
Dla mnie idealny jest sclodzony z lodoweczki :)

Polecam, wydajny

Żel poleciła mi Pani w aptece na opuchnięte powieki przez doklejone rzęsy. Jest bardzo przyjemny, chłodny, fajna żelowa, przeźroczysta konsystencja. Szybko się wchłania, stosuję go pod każdy makijaż. Jest bezzapachowy co moim zdaniem jest na plus. Kiedy się skończy zamierzam kupić go ponownie.

Sprawdza się rano

Żelu używam od razu po wstaniu - nakładam sporą ilość i wykonuje delikatny masaż skóry pod oczami i powiek. W ten sposób niweluje nieco spuchnięcie i budzi spojrzenie. Bardzo przyjemnie się go stosuje ze względu na to, że jest chłodny. Szybko się wchłania i można go stosować pod makijaż. Jeżeli potrzebujecie nawilżenia musicie oczywiście użyć dodatkowo standardowego kremu pod oczy. Koi podrażnienia, które mogą pojawić się po demakijażu. Nie ma zapachu.

wykorzystuję tylko w jednym celu

Ponieważ mam skórę odwodnioną, która pod oczami również wymaga szczególnej pielęgnacji, ten krem totalnie się do tego nie nadaje. Wiedząc to już od dawna sama tego żelu bym nie kupiła, ale że był dołączony do zakupów w aptece w gratisie... cóż...
Ma płynno-żelową konsystencję, dobrze się nakłada i ekspresowo wchłania, ale po aplikacji nie widzę żadnej różnicy i już miałam go wyrzucić, gdy pomyślałam, że dam go do lodówki, może w ten sposób zadziała przynajmniej na obrzęki.
I dobrze zrobiłam. Szybko usuwa opuchliznę, a że wchłania się błyskawicznie i całkowicie, już po chwili mogę nakładać "normalny" krem pod oczy.
Wykorzystanie żelu w codziennej pielęgnacji jest dla mnie nierealne ponieważ nie przynosi on ani uczucia nawilżenia, ani złagodzenia podrażnień. Jedna właściwość, którą mogę potwierdzić to wspomniane wyżej usunięcie obrzęków schłodzonym żelem.
Cena jak najbardziej na plus - 7 zł za produkt to nic wielkiego. Gdyby faktycznie nic nie robił, żałowałabym nawet tych kilku złotych. Ale jest pomocny więc nie żałowałabym grosza. Myślę że kiedy mi się skończy kupię go ponownie na wypadek opuchnięć. Stosując go w ten sposób wystarczy mi na bardzo długo.

Taki sobie.

Kupiłam na promocji za niecałe 5zł.
Opakowanie dość zgrabne, pojemność 10g.
W środku jest półprzezroczysty żel.
Stosowałam na noc i specjalnych efektów nie zauważyłam. Ten żel nie nawilża, nie daje żadnego odżywienia. Wchłania się szybko i po chwili miałam wrażenie jakbym praktycznie niczym tej skóry pod oczami nie posmarowała. Jestem po trzydziestce i potrzebuję co najmniej nawilżenia tych partii twarzy więc tak sobie teraz myślę, że ten żel niespecjalnie był dopasowany do moich potrzeb.
Wrzuciłam do lodówki i postanowiłam spróbować jak będzie się spisywał na dzień dobry. Tu było już trochę lepiej, skóra była pobudzona, taka zimna terapia z rana całkiem jej służyła. Niestety jak dałam więcej tego żelu to nie za bardzo współgrało to z robieniem makijażu, bo i podkład i korektor źle się tam pod okiem zachowywał. Jak posmarowałam żelem cieniutką warstwę to miałam wrażenie suchej skóry pod makijażem. I tak źle i tak niedobrze...
W końcu doszłam z tym produktem do ładu i nadal trzymałam w lodówce. Taki zimny żel wklepałam na noc na skórę górnej powieki i pod łukiem brwiowym (pod oko dawałam inny bardziej bogaty krem) i powiem że tym systemem całkiem dobrze się spisywał. Przynosił ukojenie delikatnej skórze po demakijażu, a chłód bardzo dobrze działał na oczy.
Żel jest bardzo delikatny. Nigdy mnie nie podrażnił.
Wydajność ma taką średnią, bo niby jest go sporo, ale ma lekką konsystencję i błyskawicznie się wchłania więc szybko go ubywało z opakowania.
Myślę że bardziej nadaje się do stosowania na lato niż w sezonie jesień-zima.
Raczej więcej go nie kupię, bo tak naprawdę szukam w kremie/żelu pod oczy czegoś innego tj. nawilżenia i odżywienia ewentualnie efektu liftingu powieki, a ten żel nic z tych rzeczy u mnie nie robił.

Na dwoje babka wróżyła

Niby ma zmniejszać cienie pod oczami, ale tego nie zauważyłam. Jednak zaczęłam trzymać go w lodówce i nakładać rano, przed wypiciem kawy, żeby dać mu czas się wchłonąć przed makijażem. I opuchlizna schodzi. Pytanie czy od zimna czy od składników żelu? Nie jestem pewna, ale póki działa, nich zostanie w tej lodówce. Ważne, żeby pamiętać o przemyciu powiek tonikiem lub płynem micelarnym przed nałożeniem makijażu. Inaczej może się zwarzyć.

Przyjemny żel pod oczy

Nawilża , koi, chłodzi, nie podrażnia , nie szczypie w oczy nie uczulił. Wspaniały na zmęczone powieki, i na worki pod oczami. Naprawdę polecam. Jak mam ochotę na coś wżelu, lekko chłodzącego , kojącego wybieram ten żel. Cena niewielka a efekt jest:) Super ,że można go używac i na powieki i pod oczy:)

do niczego

Żel ni nie robi - nie nawilża, nie łagodzi, co ciekawe czasem nawet podrażniał. Nie pomaga ani na cienie, ani na opuchliznę. Lepka konsystencja, trudno się wchłania.