Avon, Rare Pearls EDP

• Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rare Pearls marki Avon to kwiatowe perfumy dla kobiet. Rare Pearls został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są brazylijskie drzewo różane, pieprz, Śliwka i biały miód; nutą serca jest magnolia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Mieszane uczucia

Ten zapach spodobał mi się u mojej siostry. Oczywiście chwilę później zamówiłam. Po jakimś czasie używania odniosłam wrażenie, że jednak krótko się utrzymują. Mimo wszystko zapach mi się podoba, dość intensywny, ale taki kobiecy. Bardzo ładna buteleczka, bez problemu zmieści się w torebce. Szkoda, że krucho u nich z trwałością :(

O tak i nie

Mam trochę problem z tymi perfumami ;/ bo ogólnie zapach jest ładny chociaż jak wyszły rade flowers night orchid to przerzuciłam się na tamte zdecydowanie jednak te kojarzą mi się zawsze z taką klasyką . Pamietam je w avonie od dawna długo tez mam swój egzemplarz i z jakiegoś powodu nadal nie mogę skończyć ;) może faktycznie są dla mnie za ciężkie mimo ze kocham ciężkie zapachy jednak te są chyba za bardzo ciężko kwiatowe ;) i takie trochę migrenogenne ????????raz za czas ok ale raczej nie kupię ich ponownie ????aha i jeśli chodzi o flakon to wg mnie tandetny ... jakby był szklany to co innego . To tworzywo sztuczne jest takie se ...

Średniozadowolona

Opakowanie jest eleganckie, bardzo ładne. Sam zapach jest przyjemny ale na krótką chwilę - po dłuższej przytłacza i jest zbyt mocny, dlatego wystarczy jedno psiknięcie. Zapach jest piżmowy, kwiatowy, słodki. Dosyć trwały bo utrzymuje się kilka godzin. Niestety, przytłacza.

Jak dla mnie zbyt mocny i duszący

Ta wodę perfumowana otrzymałam w prezencie, dałam jej kilka razy szanse, ale to nie jest mój zapach.
Musze przyznać, że ta woda ma bardzo ładne, eleganckie opakowanie.
Co do zapachu, to jest ładny, mocno słodki i kwiatowy, wyraźnie czuje w nim konwalię. Po użyciu trzyma się przez kilka godzin, więc jest dość trwały. Niestety dla mnie zbyt przytlaczajacy i duszący. Już kilka minut po użyciu zaczyna boleć mnie głowa. Ja jestem zwolennikiem lekkich zapachów.
Na pewnobznajdzie się wiele miłośniczek tego zapachu, bo jest on naprawdę ładny. Moim zdaniem bardziej nadaje się na wieczór i na jakieś wyjścia, ale może niekoniecznie na codzień. Jeśli chodzi o porę roku to bardziej pasuje na okres jesień-zima.
Cena moim zdaniem za tak ładny zapach, biorąc pod uwagę jego trwałość, jest w porządku.

Uzależnia, prawdziwa perełka.

Mnie ten zapach uzależnił, to prawdziwa perełka wśród zapachów Avon, mocny, dojrzale kobiecy, ciężki, piżmowo-kwiatowo-duszący,elegancki tak to są moje klimaty.Nie kojarzy mi się z młodymi dziewczynami-zabije, przytłoczy, udusi, spowoduje ból głowy.Jest to zapach, do którego systematycznie wracam od około 30 lat i zawsze jest ze mną, bardzo duży plus za to, ze zapach jest bardzo trwały.Bardzo ładny flakon, oszroniony, zgrabny, super cena.Zapewne będzie miał dużo fanek , jak i przeciwniczek, bo to już cięższy kaliber...

Dla fanek Pani Walewskiej

To klasyczny zapach białego piżma z dodatkami. Nie ma w tym zapachu nic nowego, nadzwyczajnego, zaskakującego. To bezpieczna woda na co dzień, niezbyt rzucająca się w "oczy", niezbyt trwała (2-3h). Flakon bardzo ładny, estetyczny.

Da się lubić :)

Cóż...dość nietuzinkowy zapach ale moja Mama go uwielbia i zamówiła go po raz drugi więc jednak są wierne fanki zapachów. Ja użyłam ale no nie będę się zachwycać bo dla mnie jakoś nie ma czym. Dość mocne nuty zapachowe mi akurat nie przypadku do gustu. Duży plus za flakon - taki kobiecy,elegancki. Zapach dość długo się utrzymujący. Dla mnie bez rewelacji ale jak widać wielu się podoba :)

Dla dojrzałej kobiety

Rare Pearls dostałam w prezencie. Perfumy nie są w moim guście. Zdecydowanie odpowiednie dla dojrzałej i eleganckiej kobiety. Bardzo spodobał mi się flakon-jest bardzo elegancki i kobiecy. Perfumy są bardzo intensywne i długo się utrzymują. Kompozycja zapachowa dość ciężka i nie dla mnie. Pasują na jesienne wieczory. Perfumy dałam mojej mamie. Jej bardzo odpowiadają i to się liczy.

Piękny flakonik

Avon Rare Pearls to ulubiony zapach mojej mamy, już zawsze będzie mi sie z nia kojarzył. Piekny, kwiatowy zapach ktory długo sie utrzymuje. Na duży plus piękny, klasyczny i elegancki flakonik oraz przystępna cena.

Trwały, ładny zapach :)

Zapach Rare Pearls EDP zakupiłam u konsultantki Avon. Skusiłam się, aby go zamówić, ponieważ w swoim składzie zawiera takie nuty jak piżmo i drzewo sandałowe. Uwielbiam zapachy z tymi nutami. Zapach jest śliczny, a przede wszystkim trwały. W pracy jak przejdę korytarzem, to dziewczyny się śmieją, że wiedzą, że przechodziłam bo wszędzie czuć mój zapach. Polecam każdej kobiecie, która jak ja zakochana jest w piżmie i chce trwałego perfumu.

Rare Pearls

Z tym zapachem trochę śmiechu było, i różne odczucia co do osób. Dla mnie był bardzo przyjemny i jedna Pani tez u kosmetyczki mowi ojej jaki ładny zapach. Wiec tym bardziej psikalam na siebie wszędzie gdzie szlam. A mój chłopak teraz już mąż kiedyś jak się nim psiknelam to pamiętał ze na randkę do kina przytulić się nie mógł bo taki mocny i kwiaciarnia mówił na ten zapach. Uśmiałam się. Ale dla mnie był bardzo fajny. Mąż ma bardzo bardzo dobry węch. Ale zapach piękny dla mnie. Nie kupię ponownie ponieważ mężowi chce pięknie pachnąć

Nutami głównymi jest : magnolia, drzewo różane, drzewo sandałowe.
Kompozycja kwiatowo orientalna

Piękny zapach

Po pierwsze przepięknie wygląda flakon perfum.
Po drugie i najważniejsze, zapach jest bardzo intensywny. Jest to jeden z cięższych zapachów, polecany bardziej na jakieś wyjścia wieczorne, bądź kilkugodzinne imprezy. Wyczuwalne są zapachy różnych drzew i wielu kwiatów o mocnym zapachu.