Evree, Foot Care Intensive, Max Repair, Intensywnie regenerujące serum do stóp

Evree, Foot Care Intensive, Max Repair, Intensywnie regenerujące serum do stóp

Max Repair Intensywnie regenerujące serum do stóp przynosi natychmiastowe ukojenie i odżywienie, a efekt nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.
Produkt zawiera wysoko skoncentrowaną formułę, opartą na idealnie dobranych naturalnych składnikach aktywnych, która długotrwale zregeneruje nawet bardzo suchą, zrogowaciałą i popękaną skórę. Dodatkowo sprawi, że stopy będą miękkie i gładkie oraz pokryje je niewidoczną warstwą ochronną, która zabezpieczy je przed negatywnym działaniem czynników zewnętrznych. Dodatkowo serum skutecznie nawilży i zmiękczy zrogowaciały naskórek.
Składniki aktywne :
*regeneruje
*nawilża
*zmiękcza
*niweluje zrogowacenia.
Aż 50% składników aktywnych. Skoncentrowana formuła na zrogowacenia i pękającą skórę stóp i pięt.
Formuła dermokosmetyku zawiera: olejek arganowy, kompleks nawilżający Hydromanil, olej canola, urea.

Niby fajny, ale jest niedosyt

Serum ma niezbyt gęstą, ale też nie żadką konsystencje. Jak dla mnie dosyc intensywny zapach.
Efekt zauwżyłam już po pierwszym uzyciu. Jak regularnie (raz w tygodniu) go stosowałam widziałam fajne efekty, ale jak mialam przerwe ze 2 tygodnie to juz efekt gładkości znikał. Patrząc na rybkę wydaje się dosyć małym produktem, ale jest naprawdę bardzo wydajny. Trzeba przyznać że cena jest atrakcyjna i adekwatna do jakości, ale czy sięgnę po niego ponownie...?

Mieszane uczucia

Serum ma lejącą konsystencję, długo się wchłania w skórę. Efekt jest szybki, ale nie długotrwały. Na plus przemawia cena tego produktu. Resztki kosmetyku zasychają przy opakowaniu, bywa to dość uciążliwe przy użytkowaniu. Serum starcza na długo, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Wystarczy niewielka ilość by dobrze nawilżyć stopy, jednak efektu regeneracji nie zauważyłam.

Kupiony w: Drogeria Jasmin

Polubilam

Kupiłam je dzięki opiniom na wizażu – Wizażanki, dziękuję! Produkt sprawdza się u mnie świetnie i mam go od dłuższego czasu. Niestety z tego, co mi wiadomo został wycofany z oferty (jak wszystkie inne po upadłości tej marki). Można go okazjonalnie dostać jeszcze w drogeriach i w internecie, ja zrobiłam sobie zapas kilku opakowań. Szkoda, że właśnie takie dobre produkty są wycofywane. Niemniej jednak jeśli macie wymagające stopy, które potrzebują solidnej dawki nawilżenia i macie szansę kupić ten produkt, nie wahajcie się – warto.

OPAKOWANIE

Podobnie jak wszystkie kosmetyki z linii ma małe, praktyczne w codziennym życiu opakowanie w formie tuby. Tubka wykonana jest z miękkiego tworzywa, dzięki czemu wydobycie kosmetyku nie stanowi żadnego problemu. Zamykana jest na klik, co jest praktyczne i wygodne, zdecydowanie bardziej praktyczne niż klasyczne zakrętki. Opakowanie wygląda prosto, ale ładnie, jest czytelnie opisane i całość nie przytłacza. Jako wzrokowiec doceniam jego minimalizm a jako osoba praktyczna funkcjonalność opakowania.

SERUM

Mam wymagające stopy, często pojawiają się u mnie zgrubienia i zrogowacenia (szczególnie na piętach), ale moje stopy są też wrażliwe i łatwo ulegają otarciom. Ich pielęgnacja to wcale nie jest prosta sprawa, dlatego potrzebowałam produktu, który spełni moje dość wysokie oczekiwania i przeglądając karty produktów natknęłam się na to serum. Używam od kilku miesięcy i jestem z niego zadowolona. Serum ma białą barwę i przyjemny zapach.J ego formuła jest na tyle bogata, że zapewnia świetne odżywienie i nawilżenie stóp, co dla mnie było miłym zaskoczeniem, bo na początku myślałam, że to średni nawilżacz. Jest dość gęste i zbite, a skoncentrowana formuła sprawia że wystarczy niewielka ilość na całe stopy. W miarę szybko się wchłania pozostawiając uczucie gładkości, po chwili można zakładać skarpetki czy obuwie. Pozostawia na stopach przyjemną, aksamitną warstewkę. Przy stosowaniu z peelingiem i maseczką daje świetne efekty, taki zabieg wykonuję 2-3 razy w tygodniu. Przy regularnym stosowaniu przyczynia się do lepszego nawilżenia i wygładzenia stóp, zmiękcza stwardniały naskórek. Jest idealnym dopełnieniem codziennej pielęgnacji stóp. Wydajność myślę, że jest dobra – pojemność 50 ml starczy na długo, bo kosmetyku trzeba niewiele, choć ja i tak sobie go nie żałuję a nie widzę większego zużycia. To bardzo fajny produkt, idealny na zbliżający się okres jesienno-zimowy i nie tylko. Przyda się każdej osobie dbającej o wygląd stóp mającej problemy z rogowaceniem.

PLUSY:
+ przyjemny zapach
+ bogata konsystencja i skoncentrowana formuła
+ bardzo dobre nawilżenie, wygładzenie
+ praktyczne opakowanie
+ dobra wydajność
+ wysoka jakość

Evree

Mój ulubiony krem do stóp, jest lekki, nadaje się na lato i nie zostawia tłustej warstwy. Nawilża i zmiękcza skórę, ale nie poradzi sobie z odciskami.
Trzeba stosować go systematycznie co kilka dni, żeby efekt się utrzymywał.

Serum ale nie intensywnie regenerujące

Serum używałam na bardzo suchej i zniszczonej skórze przez około 2 tygodnie codziennie. Ma bardzo płynną konsystencję i długo się wchłania, co utrudnia jego aplikację. Efekt po pierwszym użyciu był chyba najlepiej widoczny. Serum poprawia wygląd skóry po każdym użyciu, jest to jednak efekt chwilowy a nie długofalowy.

coś strasznego

Zachęcona pozytywny opiniami na temat kosmetyków firmy evree zakupiłam serum do stóp. Produkt ma lekką konsystencje, szybko się wchłania. Jednak za każdym razem po użytku serum zasychało na górnej części opakowania, co stanowiło problem przy kolejne aplikacji ponieważ sucha warstwa produktu zatykała otwór opakowania. Zwracałam uwagę, żeby dokładnie wycierać otwór po aplikacji jednak problem ciągle się ponawiał.

Dobry produkt

Sprawdzony krem do suchej skóry stóp. Nawilża i odżywia, szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. Niestety, może być zbyt słaby dla bardzo suchej i zniszczonej skóry.

Bardzo dobry krem do stóp. Ładnie nawilża, zostawia pięty miękkie i gładkie. Może nie jest do zadań specjalnych (nie poradzi sobie z mocno zrogowaciałym naskórkiem czy nagniotkami), ale jako produkt do codziennej pielęgnacji sprawdza się znakomicie. Poczekam na promocję (bo cena dosyć wysoka) i kupię następne opakowanie.

Najlepszy

Zdecydowanie mój ulubieniec. Smaruję nim stopy na noc, rano budzę z miękką jak aksamit skórą. Bardzo szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy. Idealny do ekspresowego nawilżenia. O wiele lepszy od ziaji z mocznikiem. Nie wyobrażam sobie bez niego życia

Zbyt duże obietnice

Zawiodłam się na tym produkcie. Po codziennym stosowaniu stwierdzam, że:
+szybko zasycha na skórze nie pozostawiając śliskiej warstwy
+tworzy jak gdyby warstwę ochronną, którą widać i która nie schodzi podczas chodzenia
+wydajny, grubsze warstwy nic nie zmienią
+lekka konsystencja, nietłusta

-za słabo regeneruje
- słabo zmiękcza skórę
- nie powstrzymuje rogowacenia skóry
- nie daje rady z odciskami
-nie daje długotrwałych efektów
-opakowanie wydaje się nie być pełne

Dużo poważnych wad, przez które produkt jest dla mnie bezużyteczny i nic niewart, pomimo pięknie zapowiadającego się składu.

Daje rade

Krem kupiłam bo musiałam. Po przygodzie ze skarpetkami złuszczającymi musiałam naprawić ich kondycję.
Jako,że na marke evree jest ostatnio szał zakupiłam własnie ten krem.
Moje stopy były wysuszone, szczegolnie na piętach. Nie były popękane.
Pierwsze efekty mysle ,ze zauwazylam po 3-4 dniach. Stopy są delikatne i nawilżone. Nie mam zadziorków- czuć to podczas ściągania skarpetek np.
To mój pierwszy krem do stóp. Teraz uzywam go co drugi dzień mniej więcej. Nie wiem jak sprawdzi się na naprawde suchych i popękanych stopach,ale warto spróbować.

Dobry jako krem nawilżający

Napis na opakowaniu obiecuje efekt dużo - że serum o skoncentrowanej formule, o olejkiem i urea. Ja bym radziła czasami powściągliwość w opisach - bo ten krem zasługuje na dobrą ocenę, ale po przeczytaniu opisu można się rozczarować. Postać zwykłego, białego kremu o miłym (kremowo-drogeryjnym) , niezbyt mocnym zapachu. Dobrze się smaruje, na stopach pozostawia cieniutką warstewkę po użyciu - trochę jakby pudrową? Krem bardzo dobrze nawilża skórę stóp i tutaj ma perfekcyjne działanie. Nie robi za to cudów z problemami w rodzaju zrogowaceń czy pęknięć. Idealny na okres jesienno zimowy, gdzie mamy problem raczej z suchością skóry. Niestety, mam też zastrzeżenia do ceny - w Rossmannie powyżej 10 zł wydało mi się dużo za taką małą pojemność, w internecie taniej. Z jednej strony ma trochę wad, z drugiej pięknie nawilża skórę. Polecam po prostu przetestować.