Sesderma, C-Vit Liposomal Serum (Serum z witaminą C)

Sesderma, C-Vit Liposomal Serum (Serum z witaminą C)

Sprawdź ceny produktu

C-Vit Serum zawiera najbardziej stabilną postać witaminy C, która działa dużo dłużej niż ta powszechnie stosowana i jej pochodne, dzięki czemu jest odporna na utlenianie i dociera do miejsca docelowego w niezmienionej formie. W C-Vit wykorzystano innowacyjną nanotechnologię, która umożliwia przenoszenie składników aktywnych zamkniętych w nanosomach do najgłębszych warstw skóry, co wzmacnia efekt ich działania.
C-Vit działa antyoksydacyjnie na skórę, ujednolica jej koloryt, rozjaśnia przebarwienia i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Zalecane jako profilaktyka i terapia fotostarzenia skóry.

Skład:
7% stabilna witamina C zamknięta w liposomach, ekstrakt z morwy, kwas hialuronowy o bardzo niskiej masie cząsteczkowej, Syn-Coll, pantenol liposomowy.

Dobra droga.

Produkt ten zakupiłam "w ciemno", nie żałuję. Serum stosuje z kremem tej samej serii. Od dawna miałam ogromne problemy z buzia... Cera była, matowa, sucha jakby szara. Pierwsze kroczki z tymi kosmetykami dawały już efekt, którego dotychczas moja skora twarzy nie czuła. Kolejne dni sprawiły, iż wiedziałam, że to dobra droga, dalej będę nią szła. Mam teraz bardzo dobrze nawilżona, odświeżona i zdecydowanie rozpromieniona buzię nawet moje piegi zdają się być "nowe" :)
Polecam w 100%.

Cudowne serum

Ten kosmetyk skradł moje serce i ta miłość mam nadzieję pozostanie na długo. Na początku uwiódł mnie zapachem słodkiej pomarańczy, a później swoim działaniem. Witamina C, jak i szereg antyoksydantów (lukrecja, miłorząb japoński, morwa biała) mają zbawienny wpływ na naszą skórę. Serum używałam przez ponad 3 miesiące, ponieważ nakładałam je tylko na noc i zużyłam je do ostatniej kropelki. Świetnie się wchłaniało, skóra po nim była dużo bardziej rozświetlona i promienna. Na dodatek wyrównał się koloryt, a przebarwienia potrądzikowe rozjaśniły się. Kosmetyki z Sesdermy cechuje nanotechnologia, dzięki temu składniki aktywne wnikają do głębszych warstw skóry i nie ma tylko powierzchniowego działania, tak, jak w przypadku innych firm. Do tego w składzie mamy najbardziej stałą postać witaminy C, dlatego nie utlenia się tak szybko, jak w innych preparatach i jest dużo lepsze jej działanie. Dlatego na pewno kolejny raz sięgnę po ten kosmetyk.

Duże obietnice...

Długo zastanawiałam się nad zakupem tego kosmetyku. Długi czas szperałam w internecie czytałam opinie. Dokładnie w sierpniu moje kosmetyki z wit c wykończyłam do zera stwierdziłam, że wypróbuję....
Zamówiłam serum w zestawie z kremem z witaminą c z tej samej serii...
Lubię używać kosmetyki w zestawach. Serum+ krem z tej samej serii powinny potęgować działanie kosmetyku.

Obecnie jestem na końcu zużycia serum... Dokładnie po niecałych dwóch miesiącach koniec. |Co jest ogromnym zaskoczeniem. Jeśli chodzi o wydajność ogromne rozczarowanie. Producent zaleca używać 3 krople na całą twarz - co w moim przypadku jest niewykonalne. Każdorazowo zużywam 5 kropli. Jest to taka ilość, która wystarcza na pokrycie całej twarzy, szyi i lekko dekoltu.
Więc wydajność jest bardzo kiepska.

W ulotce wyczytałam, że nałożone na twarz serum może powodować lekkie mrowienie, czy szczypanie twarzy. Dziwne dla mnie, że niczego takiego nie doświadczyłam...
Sam proces aplikacji przyjemny serum bardzo szybko się wchłania, dość przyjemnie pachnie.
Natomiast jeśli chodzi o efekty jak dla mnie ogromne rozczarowanie.
Nie zauważyłam żadnego wygładzenia kolorytu cery. Dość skrupulatnie obserwuję swoją skórę i żadne nawet to najmniejsze zaczerwienienie na twarzy się nie wchłonęło. Nie mówię tutaj już o żadnym rozszerzonym naczynku - jestem świadoma, że to już wyzwanie dla lasera no ale pozostaje niesmak za zerowy efekt.

Serum dobrze sprawdza się jako produkt pod makijaż. Nic nie spływa. Jednak jak za taką cenę sorry ale oczekuję więcej. Dalej dość przyjemnie nawilża- jednak to zbyt mało.

Podsumowując czuje niesmak za zerowe efekty. Samo nawilżenie za cenę ponad 160 zł ROZCZAROWANIE.
Swoją ciekawość na temat kosmetyku zaspokoiłam i nie zdecyduję się ponownie na ten kosmetyk. |W swojej historii pielęgnacyjnej miałam do czynienia z dużo efektowniejszymi kosmetykami w korzystniejszej cenie - co najważniejsze, które faktycznie robiły robotę...

Niewystarczające

Serum regularnie stosowane widocznie rozświetla i ujednolica cerę. Być może minimalnie wpływa na redukowanie posłonecznych przebarwień, ale nie do końca jestem przekonana czy to efekty tego serum.
Moja cera w trakcie stosowania serum była skłonna do wyprysków, serum nie łagodzi tego typu zmian i nie zmniejsza objawów trądziku.
Nie jest to serum cud na wszystko.
Raczej poprawny produkt ale na spektakularne efekty nie ma co liczyć a serum do tanich nie należy.

Dobre serum

Serum spełnia swoją funkcję, jest bardzo przyjemne w użyciu ze względu na piękny cytrusowy zapach oraz lekko lejącą konsystencję. Szybko się wchłania, pozostawia skórę nawilżoną. Po użyciu razem z kremem z tej samej serii mam wrażenie, jakbym była po zabiegu nawilżającym w salonie kosmetycznym.

Wracam do niego regularnie

To nie jest tani kosmetyk, ale jest to serum niezawodne, po którym moja skóra zawsze wraca do normy. Potem zmieniam na jakieś inne sera... i ostatecznie znowu ląduję z tym.

moje pierwsze serum z witaminą C po którym widzę różnicę

Nie mam dużego doświadczenia z produktami zawierającymi wit. C (BU, LiqCC) a to jest pierwsze które faktycznie zadziałało. Cera stała się bardziej ujednolicona. Świetnie poradziło sobie ze świeżymi przebarwieniami po wypryskach. Nic mnie nie podrażniało. Zapach to taka dla mnie sztuczna pomarańcza, ale da się przeżyć. Chociaż na to co robiło to cena jest wygórowana. Opakowanie bardzo dobre.

Doskonałość!

Serum używałam tylko na noc, wraz z kremem z tej samej linii. Mogę o nim opowiadać same dobre rzeczy: wygodne i estetyczne opakowanie, piękny zapach, ale najważniejsze jest działanie - na prawdę rozświetla skórę. Nie powoduje uczucia ściągnięcia (bałam się, że witamina c w tym stężeniu będzie "żrąca" :) ). Nie roluje się, nie klei. Polecam z czystym sumieniem.

Dobry ale...

Skuszona opiniami w branży kosmetycznej o tym produkcie, postanowiłam kupić serum. Serum używałam w okresie letnim. Na pierwszy plan wybija się jego duża NIEWYDAJNOŚĆ! Jak za taka cenę (ponad 150 zł) spodziewałam się produktu o lepszej wydajności, dodatkowo przy końcu opakowania produkt nie chciał się wydobyć ani spłynąć z dna buteleczki. Po regularnym stosowaniu zauważyłam, że moja skóra rzeczywiście wygląda lepiej, była jakby bardziej promienna, pełna blasku oraz makijaż na niej lepiej wyglądał, jednak ten efekt mnie aż tak bardzo nie zachwycił, jak zachwycić miał po innych opiniach. Za dość wysoką cenę produkt robi ZA MAŁO...

CUDO !!!

mam 30l, miałam skórę pozbawioną blasku, przyszarzałą. Kupiłam to serum z kremem z tej samej serii. Serum stosuje tylko i wyłącznie na noc, a krem na dzień. Serum jest ogromnie wydajne , świetnie się wchłania, aplikuje się za pomocą higienicznej pipety która dobrze działa. Serum ma pojemność 30ml, i mimo że stosuję je codziennie już od około 3mcy to zużyłam go dokładnie połowę. Więc jak za tą cenę w stosunki do jakości i wydajności - bardzo się opłaca. Cera jest promienna - naprawdę ! ożywiona, ma dużo lepszy koloryt, zdrowsza od wewnątrz ale i od zewnątrz. TO SERUM POLECIŁA MI PANI KOSMETOLOG W EKSKLUZYWNYM SPA - i nie zawiodłam się. Pracują i polecają na tym serum profesjonaliści. DLA MNIE TO REALNY HIT, NA PEWNO PONOWNIE KUPIĘ JAK MI SIĘ SKOŃCZY OBECNE OPAKOWANIE

Ratunek - cudowne serum po 30- stce

Mam 34 lata, mialam pod jednym okiem przesuszone miejsce i skora byla niezbyt promienna po zimie.Uzywam od 3 tyg. Effekty widac po ok.2 tygodniach, potrzeba troche cierpliwosci. Suche miejsce zniklo, pory zmniejszone. Mialam wczesniej serum vitamina c innej marki i to byla witamina w czystej postaci. To jest lepsze a do tego nie farbuje, nie zapycha, dobrze sie wchlania, super pachnie, nie lubie zapachowych kosmetykow, ale ten pachnie cytrusami, pachnie odzywczo i tak dziala. Uzywam z retinolem sesdermy 0,25 na zmiane. Mama powiedziala ze lepiej wygladam, tak promiennie i ze twarz nabrala sprezystosci. Sama sie nie spodziewalam takiego effektu. Dla mnie jest to kosmetyk roku. Na wysokim poziomie.Mama chce te serum a nie jest otwarta na nowinki..cena jest ok inne preparaty o tej sile dzialania sa drozsze i mniej efektywne...sesderme kupilam bo znalazlam pozytywne recenzje na Wizazu. Polecam.

Promienna skóra

Jako, że większość kobiet chwali ten kosmetyk, to i ja jako mężczyzna postanowiłem, że dam mu szansę. Wcześniej wypróbowałem już inny produkt tego samego producenta - krem do twarzy, z którego nie do końca byłem zadowolony ale o tym w innej recenzji ;)

W okresie zimowym zawsze posiadałem wysuszoną skórę w okolicach nosa. Skóra stawała się szorstka i czerwona zawsze w tym jednym miejscu, a po kilku aplikacjach stała się gładka i wyrównała się z kolorytem reszty twarzy.

Po dwóch tygodniach stosowania moja skóra jest zarumieniona i wygląda na o wiele zdrowszą. Z każdym dniem blizny potrądzikowe stają się mniej widoczne. Skóra również wygląda na bardziej uspokojona i mniej skłonna do niespodzianek. Jestem dopiero w połowie pierwszego opakowania ale już wiem, że zamówię drugie opakowanie bo nawet zapach jest rewelacyjny :) Polecam aby dać mu szansę!