Sesderma, C - Vit, Liposomal Serum (Serum liposomowe (nowa wersja))

Sesderma, C - Vit, Liposomal Serum (Serum liposomowe (nowa wersja))

Zobacz oferty

topestetic
Średnia ocena: 4.99/5

REKLAMA
Cena PLN 198.00

C-VIT Serum liposomowe z najbardziej stabilną postacią witaminy C (3-O-etylowy kwas askorbinowy), która dzięki zastosowaniu nanotechnologii jest odporna na utlenianie i dociera do głębokich warstw skóry. C-VIT Serum działa antyoksydacyjnie na skórę, dodaje jej blasku, wspomaga syntezę kolagenu. Redukuje zmarszczki, zwiększa jędrność i elastyczność skóry oraz poprawia jej koloryt. Serum jest zalecane jako profilaktyka i terapia fotostarzenia skóry. Doskonale sprawdza się jako element terapii skóry naczyniowej.

Ponadto chroni przed uszkodzeniami, jakie powodują promieniowanie UV i wolne rodniki, a dzięki hamowaniu procesu syntezy melaniny doskonale rozjaśnia przebarwienia i ujednolica koloryt. W C-VIT wykorzystano również nowy kompleks ANTIOX BOOSTER SYSTEM - wyciąg z miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba), kwercetyny i prerostylbenu, który wzmacnia potencjał antyoksydacyjny produktów. Zastosowana w produktach nanotechnologia dodatkowo zwiększa przenikanie substancji aktywnych w głąb skóry.

wybielające / rozjaśniające, przeciwzmarszczkowe, ujędrniające, rozświetlające
z pipetą
<50ml
serum
Cera
naczynkowa, dojrzała

Dobry produkt

Skuszona dobrymi opiniami w internecie kupiłam Serum Sesderma C-VIT.
Jest to dobry produkt do codziennej pielęgnacji. Wyrównuje koloryt, dodaje skórze blasku. Serum ma jasny, kremowo - żółty kolor i specyficzny zapach. Dość dobrze się wchłania, ale po nałożeniu pozostawia na skórze odczuwaną lepiącą warstwę - efekt ten znika po pewnym czasie. Nigdy mnie nie podrażnił. Nie zapycha. Produkt jest bardzo wydajny. Opakowanie ma wygodny dozownik (pipetę) do aplikacji.

Dobre serum

Jedwabista mleczna konsystencja, szybkie wchłanianie i piękne rozświetlenie to główne zalety tego serum od Sesdermy. Do tego boski, cytrusowy zapach. Świetnie orzeźwia i dodaje energii. Ulatnia się po krótkim czasie, więc nie przeszkadza.
Buteleczka szklana, ciemna i z dobrze dozującą pipetką.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

• Stosunek jakości do ceny: 3

Serum z vit.c

Ogólnie jestem zadowolona z serum. Stosowałam w teście 2 tygodniowym. SERUM posiada fajną i lekką konsystencję, bardzo ładny przyjemny zapach. Szybko się wchłania. Jest łatwe w stosowaniu. Dosyć wydajne. Cera na pewno zrobiła się ładna, gładka i rozświetlona. Serum nie usunęło moich dużych przebarwień, które towarzyszą mi od zeszłego lata. Moze to kwestia czasu bo test 2 tyg.to dosyć krótko. Zauważyłam rozjaśnienie ale nie zniknęły całkowicie. Jedyny Minus produktów to cena serum.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 2

U mnie nie zadziałało

Serum zakupiłam w wyniku poszukiwań pomocy dla mojej skóry twarzy, która miała wiele przebarwień po słońcu.
Wiązałam z nim wielkie nadzieje, bo było drogie i zakupione w zestawie z kremem wspomagającym działanie rozjaśniające.
Używałam głównie na noc, a na dzień zawsze krem z filtrem 50.
Lubię kosmetyki w Wit C, moja cera również, dlatego zauważyłam odżywienie i nawilżenie, natomiast z przebarwieniami serum sobie nie poradziło.
Zużyłam do końca, ale już do niego nie wrócę.

• Opakowanie: 4

Dobrze działający specyfik o orzeźwiającym aromacie słodkich pomarańczy...

Serum to taki kosmetyczny wynalazek, bez którego nie wyobrażam już sobie swojej codziennej pielęgnacji. Sięgam zarówno po sera stworzone na twarz jak i na delikatną okolicę wokół oczu. Moim zadaniem bowiem tego typu mazidła faktycznie wzmacniają działanie kremów i w zauważalny sposób tym samym poprawiają kondycję skóry (przynajmniej mojej ;))

Recenzowane zamknięto w szklanej, ciemnej butelce z pipetą, a ja lubię jak serum znajduję się w ciemnym szkle, gdyż to chroni je przed działaniem światła.
Konsystencję kosmetyku określiłabym jako średnią. Ani za rzadką, ani zbyt gęstą o jasnej, beżowej barwie i naprawdę przyjemnym dla zmysłu powonienia , orzeźwiającym aromacie. Wyczuwam tutaj słodkie, skąpane w słońcu pomarańcze, których woń pobudza do życia, zwłaszcza o poranku:)

Mazidło szybko wchłania się w skórę. Ja je stosuję zarówno na noc jak i na dzień. O poranku jednak nakładam go nieco mniej niż wieczorem i to świetnie współgra z kremem jak i z makijażem.
Cera po zastosowaniu specyfiku jest przede wszystkim promienna, dzięki czemu prezentuje się młodziej. Przy regularnym stosowaniu(moje już sięga dna) zauważyć można rozjaśnienie delikatnych przebarwień cery, więc serum w subtelny sposób ujednolica koloryt skóry. Wygładza ją, zmiękcza oraz delikatnie napina, co finalnie sprawia,że twarz prezentuje się jakby młodziej;)
Produkt nie powoduje u mnie dyskomfortu, nie ściąga nieprzyjemnie cery, nie wysusza jej, nie podrażnia, ani nie zapycha. I mimo iż do najtańszych nie należy, to jego działanie oraz zapach rekompensują ilość wydanych na nie dudków :)

Wizażanki najczęściej polecają:

* ceny przekreślone to najniższe ceny w okresie 30 dni przed obniżką

Bezsprzecznie skuteczne serum!

Serum to kupiłam w zestawie z kremem z kwasem azelainowym tej samej marki, gdyż takie połączenie wychodziło korzystnie cenowo. Ogółem Sesderma często mi się przewijała w różnych reklamach, czytałam też sporo recenzji jej produktów i w końcu doszłam do wniosku, że muszę się skusić :) Z racji, że witamina C jest jednym z moich ulubionych składników aktywnych, zawsze stosuję jakiś produkt ją zawierający w mojej pielęgnacji cery. Dlatego z radością zaczęłam testować to serum liposomowe :)

Na wstępie zaznaczę, iż moja cera jest dość kapryśna. Raz, że skłonna do zmian trądzikowych, dwa: mieszana, ale niekiedy i przesuszona. Do tego rozszerzone pory, przebarwienia pozapalne, blizenki potrądzikowe. A i profilaktyka zmarszczek zaczyna mi być coraz bliższa, gdyż w tym roku dołączyłam do grona 30-latek. Dlatego od serum oczekuję, by dodało mej skórze promienności i nawilżenia, jednocześnie nie pogarszając jej stanu pod kątem trądziku.

Recenzowane serum zamknięte jest w szklanej buteleczce z pipetką ułatwiającą dozowanie kosmetyku. Szkło, z którego jest wykonana ma ciemny kolor, dzięki czemu chroni wrażliwe składniki przed utratą właściwości.
Kosmetyk ma przyjemny, orzeźwiający zapach cytrusów i optymalną, gładką konsystencję, a do tego po nałożeniu na twarz szybko się wchłania. Dzięki temu świetnie się nadaje do zastosowania zarówno pod krem z filtrem, jak i makijaż. Poza tym po nałożeniu nie czułam żadnego dyskomfortu, pieczenia, szczypania, ściągnięcia, a wręcz od razu pojawiało się uczucie nawilżenia oraz wygładzenia.
Przy regularnym stosowaniu moja cera nabrała również blasku, a długodystansowo moje potrądzikowe przebarwienia uległy rozjaśnieniu (niektóre wręcz całkowicie zniknęły). Ogromnym walorem jest także fakt, że serum nie zapchało moich porów ani nie zwiększyło problemu zmian zapalnych. Do tego produkt jest wydajny, mnie serum starczyło na ponad 2 miesiące stosowania raz dziennie.

Zanim przejdę do podsumowania, napomknę coś jeszcze o składzie.
Jego bazą jest bardzo stabilna forma witaminy C, a mianowicie
3-O Etylowy kwas askorbinowy o działaniu stymulującym syntezę kolagenu i rozjaśniającym. Producent dorzucił również "kompleks ANTIOX BOOSTER SYSTEM - wyciąg z miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo Biloba), kwercetyny i prerostylbenu" podkręcający działanie witaminy C. Nie brakuje tutaj jednak i kontrowersyjnych substancji, jak: PEGi, alkohol, BHT, Trójetanoloamina, disodium EDTA czy phenoxyethanol.

Reasumując, po stosowaniu tego kosmetyku jestem bardzo zadowolona, gdyż daje odczuwalne efekty stosowania oraz przy okazji jest przyjemny w użytkowaniu. Mimo nie najniższej ceny, serum jest warte każdej wydanej złotówki. Polecam mimo tego, że skład nie jest idealny.

• Opakowanie: 5

Najlepsze serum, jakie kiedykolwiek miałam.

DZIAŁANIE
Spełnia wszystkie obietnice producenta. Rozjaśnia, wygładza, ujędrnia.
Sprawia, że przebarwienia znikają w ciągu jednej nocy. Skóra rano jest jednolita, gładka, świeża, ujędrniona i napięta, po prostu piękna.

JAK GO UŻYWAM
Początkowo nakładałam je na całą twarz, pod koniec opakowania już tylko pod oczy. Nie do końca wiem, czy producent to zaleca, ale u mnie pod oczami serum działało jak połączenie bazy pod makijaż z pielęgnacją. Opuchlizna i drobne zmarszczki znikały, a korektor trzymał się na tym produkcie cały dzień.

KOLOR, ZAPACH, KONSYSTENCJA
Serum ma jasny, żółty kolor i delikatny zapach słodkich pomarańczy. Jego konsystencja jest średnia, ani rzadka, ani gęsta. To trochę żel, a trochę maź. Serum nie jest tłuste w dotyku. Dość szybko się wchłania, ale zdążymy jeszcze delikatnie wklepać je w skórę. Jest też bardzo wydajne, kropelka wystarczy do posmarowania nim połowy twarzy albo co najmniej policzka, skroni, nosa i brody. Po zaschnięciu tworzy na skórę delikatną, gładką warstewkę.

OPAKOWANIE
Serum znajduje się w buteleczce z ciemnego szkła, które chroni przed światłem. Ja trzymałam je cały czas w oryginalnym kartoniku, żeby nie dochodziło do niego praktycznie żadne światło.
W buteleczce jest pipetka, która dobrze dozuje produkt, chociaż powiem szczerze, że wolałabym zwykłą pompkę.

CENA
Jest bardzo drogie, ale warte swojej ceny.

PODSUMOWANIE
Polecam. Gdybym mogła sobie na to pozwolić, kupowałabym je non stop.

Polecam!

Zdecydowanie moje ulubione serum z witaminą C. Lekkie, nie lepi się no i pięknie pachnie. Robi zauważalne glow na skórze i wygładza cerę. Poleciła mi je moja kosmetolog i jestem mu wierna.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Stosunek jakości do ceny: 1
  • Opakowanie: 3

Bardzo przeciętne

Długo zwlekałam z recenzją tego produktu bo czekałam na jego spektakularne efekty które niestety nie pojawiły się. Serum nic nie zdziałało na mojej skórze. Nie zauważyłam żadnego rozświetlenia, spłycenia zmarszczek lub likwidacji przebarwień. Oczekiwałam czegoś więcej niż tylko delikatnego nawilżenia.

Kupiony w: U konsultantki

Super serum

Fajna konsystencja,nadaje się pod makijaż.
Zauważyłam że po stosowaniu tego serum moja skóra się mniej błyszczy.
Stosuje na dzień pod krem z spf i na noc pod krem z tej samej serii i to jest świetny duet według mnie
Dodatkowym i absolutnym plusem jest zapach bo przypomina on mi lato pachnie taka soczysta pomarańcza.
Myślę że sprawdzi się dla każdego typu skóry jak i wieku gdyż każdej skórze potrzebna jest witamina C bez względu na wiek.

Ok

Serum wydajne, ładnie pachnie, ma ładne opakowanie. Działania rozjaśniającego nie zauważyłam, ale o to ciężko przy tego typu produktach. Możliwe, że wrócę do tego produktu.

Kupiony w: W serwisie aukcyjnym

Świetny produkt.

To serum kupiłam, sugerując się internetowymi poleceniami. Moja cera świetnie reaguje na witaminę C, dlatego już moim stałym krokiem w porannej pielęgnacji stało się używanie produktu z tą substancją aktywną. Skóra na twarzy wygląda o niebo lepiej przy jej stosowaniu - jest jaśniejsza i bardziej promiena, widoczny jest taki zdrowy blask.
Różne preparaty miałam okazję stosować, dlatego zależało mi na utrzymaniu uzyskanych efektów (gdyby udało się jej poprawić byłabym już w siódmym niebie). Na szczęście stosowanie tego produktu mnie nie rozczarowało. Serum ma postać lekkiej emulsji, która nie podrażniała mojej skóry i nie powodowała żadnych skutków ubocznych. Na pewno zaobserwowałam za to kontynuację tego, co było moim priorytetem wspomnianym wcześniej. Produkt nie kolidował ze stosowaną przeze mnie pielęgnacją i doskonale się w nią wkomponywał, pomimo dokonywanych zmian w poszczególnych kosmetykach w momencie ich wykończenia i zastąpienia nowymi. Nie powodował rolowania kolejnych kremów ani nie wpływał na ich szybsze ścieranie. Ma piękny, cytrusowy zapach - z jednej strony plus, z drugiej strony wiele osób może mieć z nim problem z powodu potencjalnych podrażnień. Jeśli chodzi o opakowanie nie mam zarzutów - pipetka pięknie nabiera kolejne porcję, a sam kosmetyk znajduje się w buteleczce z przyciemnionego szkła. Możliwe, że jeszcze kiedyś do niego powrócę, a na razie biorę się za testowanie innych produktów Sesdermy.