It`s Skin, Babyface BB Cream Moisture (Nawilżający krem BB)

It`s Skin, Babyface BB Cream Moisture (Nawilżający krem BB)

Zobacz oferty

ezebra
zamknij×
Szczegółowa ocena
Średnia ocena: 4.89/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Aksamitny krem BB, zawierający kombinację składników nawilżających. Rozjaśnia i ujednolica koloryt skóry, nawilża, wygładza i ukrywa drobne niedoskonałości oraz podkreśla blask skóry nadając jej nieskazitelnego wyglądu. Zawiera wysoki filtr przeciwsłoneczny SPF 36 PA++ (UVA/UVB). Polecany dla skóry suchej i normalnej.

Chyba trochę zapycha

To mój drugi BB cream, kiedyś używałam Misshy, ale nie byłam w pełni zadowolona. Babyface kupiłam za ok. 40 zł w Naturze. Opakowanie jest urocze i zachęca do zakupu.
Ma lekkie do średniego krycia. Pod tym względem jest to bardzo fajny kosmetyk. Trzeba się nieźle postarać, żeby uzyskać efekt maski. Bardzo odpowiada mi to, jak ten BB wtapia się w skórę. Cały makijaż wygląda naturalnie. Współpracuje z pudrem i korektorem. Niestety nie jest super trwały, ale Missha była pod tym względem dużo gorsza i szybciej się wyświecała.
Ostatnio częściejużywam Babyface. Wcześniej tylko raz w tygodniu i nie zauważałam zmian na skórze. Niedawno zobaczyłam pierwsze krostki na szyi i policzkach. I tak sobie myślę, że odstawię ten kosmetyk na jakiś czas.

Specyficzna

Specyficzna dlatego, że mam wobec niej bardzo ambiwalentną opinię. Z jednej strony ładnie wygląda na mojej cerze, odcień jest nieco ciemniejszy, jednak spoko się dostosowuje. Jednak wiem, że ma tendencje do podkreślenia niedoskonałości i drobnych skórek. Dlatego absolutnie odradzam go osobom z większymi trudnościami i podrażnieniami na cerze. Z reguły nakładam go na dobrze nawilżoną cerę, tak więc w moim przypadku nigdy nie zrobił krzywdy. Raz tylko, jak go przypudrowałam to wyglądało to fatalnie w niektórych miejscach (jakbym miała na sobie granulki mąki). Produkt jest malutki i dość drogi, ale całkiem wydajny. Mimo tych wszystkich "ale", jestem totalnie zakochana w estetyce produktu. Jest tak urocza, że chyba nigdy nie wyrzucę opakowania <3

Tylko do nawilżonej skóry

Używam tego kremu BB sporadycznie, ponieważ ma niesamowicie jasny kolor. Teraz traktuję go raczej jako kosmetyk do zużycia, a nie nakładania dla przyjemności wykonywania makijażu. Chciałam używać go latem, ponieważ zawiera filtry SPF 36, ale po prostu się nie da - jest za jasny, mimo, że moja cera nie jest wybitnie blada. Kolejnym zarzutem jest podkreślanie suchych skórek w miejscach, w których na pierwszy rzut oka ich nie widać. Kilka minut po nałożeniu suche skórki uwidaczniają się tworząc efekt "obsypania mąką". Jedynie kiedy skóra jest maksymalnie nawilżona - np. gdy przez kilka dni używałam mocno nawilżających kremów i piłam duże ilości wody, po nałożeniu krem BB wyglądał dobrze. Jestem rozczarowana, bo liczyłam na hit ze względu na SPF i formę kremu BB.

Słodziuuutkie

Super słodkie opakowanie skusiło mnie do zakupu i nie zawiodłam się. Marka It's skin oferuje produkty na prawdę super jakości inspirowane pielęgnacją koreańską.

Niestety nie dla mnie

Skuszona pochlebnymi opiniami kupiłam w promocji w Hebe. Jestem posiadaczką cery mieszanej i niestety u mnie ten krem się nie sprawdził. Konsystencja jest dosyć gęsta i dobrze nakładać go na krem. Niestety po 2 godzinach strefa T na twarzy bardzo się świeci, po 8 na twarzy zostaje go niewiele, suche skórki są podkreślone. Zauważyłam też pogorszenie stanu cery, ale nie chcę go niesłusznie o to oskarżać, jeszcze poobserwuję.

super na lato !

Kupiłam en krem przed wakacjami w zeszłym roku, nie chciałam w upale dodatkowo zapychać swojej buzi ciężkimi podkładami, ani też zużywać lepszych produktów na kąpiele wodne i słoneczne :) ale do rzeczy : krem jest super !

++++++
+ bez problemowo się rozprowadza pozostawiając wyraźnie nawilżona skórę
+ mam wrażenie że lekko rozświetla
+ jest baaardzo wydajny
+ idealny na lato, nie obciąża
+ jak na krem bb ma bardzo dobre krycie i radzi sobie z niewielkimi niedoskonałościami
+ fajny zapach
+ kompaktowe opakowanie - idealne na wakacje
+ piękne opakowanie
- - - - - -
- trochę kiepsko z dostępnością (ja zamawiałam z internetu)

Mój ulubiony!

Od uroczej i słodkiej tubki po to jak działa - kocham go całym serduszkiem.
Nigdy mnie nie zawiódł - fajnie nawilża buzię, nie obciąża jej, świetnie kryje (moim zdaniem lepiej niż niektóre podkłady).
Ma niesamowicie jasny kolor - niektórym może to nie odpowiadać, ale osoby z bladą karnacją będą zachwycone, to najjaśniejsze co znalazłam jeśli chodzi o makijaż twarzy. Nie ciemnieje, łatwo się rozprowadza, ale trzeba też zwracać uwagę bo lubi (zwłaszcza latem) szybko przystygać, co powoduje, że aplikacja jest odrobinę cięższa (ale nadal wykonalna). Nie plami, nie robi smug, jest turbowydajny :)

Niestety ale nie

Niestety u mnie krem się nie sprawdził. Po pierwsze kolor jest o wiele za jasny. Nie wyrównuje tym kolorytu na co najbardziej zwracam uwagę w kremach bb. Po drugie wchodzi w każde załamanie na twarzy. Nawet przypudrowanie nic nie daje. Jedyny plus jest taki że nie wysusza bardziej twarzy ale za to wyraźnie podkreśla wszystkie przesadzone miejsca. Dla mnie niesty są to pieniądze wyrzucone w błoto

Bardzo przyjemny :D

Jeden z lepszych kremów BB, jakich używałam. Ma bardzo przyjemny zapach, lekką konsystencję. Według mnie na twarzy utrzymuje się przyzwoicie. Krycie jak na krem BB ma bardzo dobre, bez problemów przykrył mi zmiany po krostkach. Bardzo ładnie wtapia się w skórę, ładnie dopasowuje swój kolor, pod kolor skóry, jest prawie nie widoczny, ale jednak zakrywa co potrzeba.

Niestety, ale nie

Sroka zobaczyła - sroka kupiła. Krem ma za zadanie ujednolicić koloryt skóry, nawilżyć ją, maskować niedoskonałości, rozświetlić oraz chronić przed promieniami UV. I o ile spełnia swoje funkcje o tyle... jestem na nie. Dawałam mu szansę, próbowałam go ze wszystkim czym dysponuje (a trochę tego jednak mam - chomikara level hard) i nic. Nadzieje na to, że robię coś źle wpłynął fakt, że po pierwszej jego aplikacji byłam bardzo zadowolona. Jednak ostatecznie przegrałam tę walkę z kretesem. Słabo trzyma się na twarzy, ciastkuje się. Do przetestowania otrzymała go moja mama, która tylko potwierdziła moją opinię, tylko u niej ten efekt pojawił się od razu po jego nałożeniu na twarz. Wydawało mi się, że znalazłam drugi krem bb, który się u mnie sprawdzi, bowiem Babyface idealnie (podobno) nadaje się do cery normalnej i suchej - czyli coś co osobiście mi podpasowało. Niestety mojej ukochanej Misshy nie dorasta do pięt i było to rozczarowanie nie warte swoich 39.00 zł

Jestem na nie

O wieleeeee za jasny, do tego wpada w taki różowy ton po rozprowadzeniu na twarzy. Za to nie zapchał mnie i nie wysuszyl, pachniał bardzo ladnie, chyba takimi kwiatami, opakowanie też niczego sobie. Tylko po co mi to wszystko jak źle się prezentuje na twarzy? :(

Bardzo go lubię :)

Używam tylko kremów BB i ten był jednym z pierwszych jaki miałam.
Kupiony ze względu na urocze opakowanie i filtr przeciwsłoneczny.
Delikatne krycie, wyrównuje koloryt i wygląda bardzo naturalnie.
Podoba mi się to że jest w jasnym odcieniu i dopasowuje się do skóry twarzy.
Nie wysusza ani nie zapycha skóry, świetny krem :)