Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Pierre Rene, Skin Balance Cover (Fluid kryjący (nowa wersja))

Wodoodporny podkład kryjący. Maskuje wszelkie niedoskonałości cery.
Perfekcyjnie dopasowuje się do struktury skóry przywracając jej blask i elastyczność.
Unikalna formuła kosmetyku dobrze się wchłania i utrzymuje do 12h.
Po aplikacji skóra staje się promienna i wygląda na młodszą.
Luksusowa formuła zawiera kompleks napinający skórę, ekstrakty roślinne i witaminę E.
Dostępny w 7 odcieniach.

Bliski ideału

Podkład o mocnym kryciu, ładnie wygląda na twarzy,nie zbiera sie w zmarszczkach dobrze się utrzymuje i matowi. Jest wydajny, ma przyjemną konsystencje. Sprawdzi sie dla bladziochów ze względu na dużą ilość jasnych odcieni.

Bardzo miłe zaskoczenie

Kupując ten produkt byłam średnio nastawiona na jakiś spektakularny efekt, ale już po pierwszym nałożeniu podkładu na twarz wiedziałam, że to nie była pomyłka. Podkład ma bardzo praktyczną pompkę, która pomaga w aplikacji, przyjemny zapach wanilii, fajną konsystencję, dobrze się go rozprowadza, dobre krycie, które można budować i co mnie najbardziej zaskoczyło to trwałość podkładu, naprawdę długo się utrzymuje a skóra wygląda bardzo ładnie i naturalnie. Zaznaczam, że ma skórę mieszaną , naprawdę polecam :)

ULUBIENIEC

Po podkład Skin Balance sięgnęłam z ciekawości i bardzo dobrze, że to zrobiłam :D Ten podkład jak najbardziej spełnia moje oczekiwania. Przy zakupie kolejnego egzemplarza będę musiała sięgnąć po inny odcień.

Mój ulubiony!

Najjaśniejszy odcień, 17-soft porcelain, jest dla mnie idealny, mega jasny z zółtymi tonami, mam cerę mieszaną a bez większych poprawek utrzymuje się cały dzień, bardzo dobrze utrzymuje mat, nie tworzy maski!

Cudo

Mam bardzo jasną skórę w neutralnym tonie i bardzo ciężko znaleźć mi odpowiedni podkład. Większość bardzo jasnych podkładów jest w różowych tonach. Ten podkład to moje wybawienie. Kolor 20 Champaigne jest idelny. Podkład utrzymuje się bardzo ładnie cały dzień, nie zbiera się w zmarszczkach mimicznych. Krycie ma dla mnie idealne, bez efektu maski, ale doskonale radzi sobie z delikatnymi zaczerwieniami lub małymi niedoskonałościami, bardzo ładnie wyrównuje koloryt skóry.

Jak narazie najlepszy

Podkład po raz pierwszy kupiłam nie pamiętam kiedy, jednak odrazu przypadł mi do gustu, posiadam kolor nude 023. Jest ładnie żółty, nie różowy... Używam go od kilku lat chyba ;D ciągle szukam czegoś innego co go zastąpi jednak nic nie moge znaleźć... albo kolor nie ten albo cos... podklad niby kryjący ale jest lekki, nie trzeba nakladac go duzo wiec nie ma mowy o efekcie maski, mala ilosc ladnie wyruwnuje koloryt i pieknie kryje co ma przykryc, jak dla mnie mega... ciagle kupuje nowe buteleczki... chociaz czekam na cos co go zastapi i spelni moje oczekiwania

można na nim polegać!

Jest to kremowy, długotrwały, jasny podkład, Ja używam odcienia 20 champane, nastepny opdcień jest duuużo ciemniejszy. Warto zaznaczyć, że ma specyficzną konsystencję (co nie znaczy, że złą), kryje, trochę widać go na twarzy. Dobrze współgra z konturowaniem na mokro i korektorami (mam trądzik).
Jest to nieliczny z podkładów, który jest na prawdę długotrwały, nakładam go do pracy i nie muszę go tam pudrować - ewentualnie odcisnąć zeby się mniej świecił na brodzie. Mam skóre mieszaną - w strefie odróconego T (broda) moja cera najmocniej się świeci, reszta jest ok.
Wg mnie Rimmel lasting finish 25h (ten kryjący z serum), Bell nude liquid powder czy tez eveline liquid control gorzej się utrzymują. Nie utrzyma się tak dlugo jak Golden Rose Total Cover, ale też ładniej wygląda na twarzy. Kupiłam kolejną butelkę pierre rene, żeby wymieszać i zużyć wymienione podkłady - wtedy ich trawłość jest przedłużona.
Uważam, że warto wypróbować ten podkład na skórze mieszanej/trądzikowej/ z przebarwieniami. Wg mnie nie zapycha.

Idealny podkład!

Po latach poszukiwań i mniejszych bądź większych rozczarowań trafiłam na swój ideał. Podkład utrzymuje się cały dzień, nie "ciastkuje", a przede wszystkim ma idealną gamę kolorystyczną. Mam odcień 20 champagne, jest to idealny odcień dla bladziochów. Firma dba, aby gama kolorystyczna była odpowiednia dla Polek. Jeżeli chodzi o wykończenie, to jest raczej satynowe, ja to muszę zawsze lekko przypudrowac. Najważniejsze jest jednak to, że podkład ten nie zapycha i ma piękny zapach. Opakowanie jest bardzo estetyczne- szklana buteleczka z pompką. Jak za tak dobry podkład, to cena jest śmiesznie niska.

Nie podoba mi się

Podkład ma bardzo dobrą gamę kolorystyczną, myślę że każda z dziewczyn jest w stanie coś dla siebie znaleźć (szczególnie bladziochy ;))
Odcień dla mnie znalazłam bez problemu, w szafie Pierre Rene znajdziemy kolory i chłodne, i neutralne, i ciepłe. Ja jestem z tych neutralnych, więc taki kolor zakupiłam (wybaczcie, nie pamiętam dokładnie numeru, a na opakowaniu nie widzę).
Kolor pięknie wtopił się w skórę, nie pozostawił efektu maski.
Jeśli chodzi o trwałość, to u mnie się kompletnie nie sprawdził. Na mojej cerze wytrzymał max. 4 godziny, po których zaczął dosłownie spływać z czoła i skrzydełek nosa. Przy takich sytuacjach, z reguły odciskam nadmiar sebum na chusteczkę i jakoś dalej daję radę żyć, jednak po odciśnięciu nadmiaru, podkładu na nosie już nie było, zszedł razem z sebum, co wcześniej mi się nie zdarzyło - nawet krem BB z Bourjois poradził sobie lepiej z moją tłustą skórą niż Pierre Rene.
Krycie ma dobre, naprawdę zakrył większość przebarwień oraz wyprysków.
Nie robi absolutnie żadnych problemów przy nakładaniu, bardzo ładnie się z nim pracuje, dokładanie kolejnych warstw też nie stanowi problemu. Dobrze przyjmuje inne produkty (korektor, puder, bronzer itp.).
Podkład daje ogólnie bardzo ładne wykończenie, które jest całkiem matowe - nie jest to płaski mat, tylko taki bardziej satynowy - jednak efekt utrzymuje się max 3 godziny. Wielka szkoda.

dlugotrwaly lekko rozswietla

Bardzo trwaly podklad. Kolorystyka nie powala i mam wrazenie, ze nieco ciemnieje. Nie jestem pewna w 100procentach ale chyba lekko mnie zapchal ale ogolnie nie moge zlego slowa powiedziec, bo pieknie wyglada na twarzy.

Średniak wśród podkładów

Kupiłam ten podkład z ciekawości, szukałam jasnego podkładu, który wytrzyma cały dzień. Niestety ten produkt mnie rozczarował. Jego krycie pozostawia wiele do życzenia, nie był w stanie zakryć niedoskonałości na mojej twarzy. Po 3 godzinach od nałożenia zauważyłam, że podkład ściera się z nosa, nie pomagało mocne pudrowanie oraz zmiana bazy do makijażu. Ma dość ciężki zapach.

Niestety zapychacz

Przeczytałam gdzieś, że to dobry tańszy zamiennik Revlona i z ciekawości zdecydowałam się na zakup. Nie używam takich mocnych podkładów codziennie, jedynie od czasu do czasu na większe wyjścia i wtedy lubię mocniejsze krycie. Tu jest takie umiarkowane. Plus, że najjaśniejszy kolor mi pasował, podobał mi się też zapach, ale sam podkład bardzo mnie zapycha :/