Garnier, Mineral Deodorant, Invisible 48h Anti - Marks Roll - On (Antyperspirant przeciw plamom w kulce (nowa wersja))

48 h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Formuła nowej generacji chroni czarne, białe, a nawet kolorowe ubrania przed śladami i sztywnieniem. Pozwala skórze oddychać. Zawiera Mineralite - minerał o właściwościach ultra absorbcyjnych.
Bez alkoholu i parabenów.

ochronne
antyperspiranty
bez alkoholu, nie pozostawiająca plam, zapachowa
w kulce
normalna

Mój numer 1

Używam od paru lat :)
Jest to jeden produkt przez który nie zwracam uwagi na żadne inne!
Nie wiem ile opakowań już zużyłam. Ona mnie nigdy nie zawodzi. Używałam już chyba wszystkie kolory z tej serii i każdy jest super.
Po wielu produktach w ciągu dnia zazwyczaj czułam się bardzo niekomfortowo ze względu na trałość. Tutaj tego problemu nie mam.

Garnier zdobywa punkty ;)

Zazwyczaj wybieram dezodoranty i antyperspiranty marki Nivea ale duży wybór i niskie ceny w jednym ze sklepów spowodowały że zakupowy koszyk wypełnił się marką Garnier.
Nie wybrażam dnia bez antyperspirantu,jak i wielu innych kosmetyków,ostatnio pocę się bardziej i intensywniej dlatego szukam produktu który zapewni mi uczucie świeżości i czystości przez cały dzień.

Opakowanie to butelka o pojemności 50 ml,kulka dozująca bardzo często podawała zbyt dużą ilość produktu.Jeśli chodzi o działanie to nie mam do czego się przyczepić,niwelowała zapach potu skutecznie go maskując,pachy były suche beż żadnych podrażnień czy lepkości,antyperspirant nie brudził ubrań ale jak dla mnie zbyt długo wysychał dlatego poszukuję (ideału) i testuję dalej :).

Ulubieniec

Bardzo często do niego wracam. Jedna z moich ulubionych kulek. Tak jak producent obiecuje nie pozostawia żadnych plam na ubraniach. Nie podrażnia mojej skóry, faktycznie chroni przed przykrym zapachem. Ma super delikatny zapach, bardzo go lubię. Nie jest nachalny, taki delikatny. Ma gęstą konsystencję, która dość szybko wchłania się. Nie spływa ze skóry. Na pewno wrócę do niego nie raz. Jestem zadowolona z produktu.

Bardzo ją lubię

Kulki garniera używam już od kilku lat. Bardzo sobie upodobałam te z zieloną nakrętką, a w szczególności tą, ponieważ nie zostawia plam na ubraniu. W momencie użycia jej rano, przez cały dzień czuję się świeża i że kulka po prostu działa, chroniąc przed potem nawet w trakcie wysiłku fizycznego. Wracam do niej ciągle i nie wyobrażam sobie dnia bez jej użycia.

Dobry, ale zostawia ślady

Kulkę oceniam jako dobrą. Mogę powiedzieć, że skutecznie chroni przed plamami i nieprzyjemnym zapachem. Nie podrażnia skóry nawet po depilacji, niestety bardzo długo schnie i zostawia na ubraniach białe smugi.

Chętnie do niego wróce

Miałam już nie jeden tego typu produkt z tej firmy i jeszcze żaden mnie nie zawiódł, ten również.
Kosmetyk zamknięty został w jajeczkowatym opakowaniu z białą zakrętką, a całością różową. Kulka jest plastikowa, przeźroczysta oraz gładka dzięki czemu delikatna. Kosmetyk w konsystencji jest gesty o białym zabarwieniu . Ma bardzo ładny, delikatny zapach. Aplikacja antyperpirantu jest bardzo łatwa, a dzięki miękkości oraz gładkości jest przyjemna . Kosmetyk po aplikacji szybko się wchłania dając uczucie świeżości przez cały dzień. Nie wybarwia ani nie pozostawia plam na czarnych oraz białych ubraniach - producent dotrzymał słowa . 48 godzin nie działa ale cały dzień daje radę i wytrzymuje . Przy większym wysiłku świetnie maskuje nieprzyjemne zapachy . Niewielkie opakowanie zawierające 50 ml kosmetyku starcza na długo i można go ze sobą zawsze zabrać, nie zajmuje dużo miejsca.

Bardzo dobry, jeden z ulubieńców

Choć roll-onów używałam sporo. Ten jest jednym z moich ulubionych. Bardzo ładnie pachnie, nie pozostawia śladów na żadnym kolorze a jego nakładanie jest bardzo przyjemne. Opakowanie bardzo wydajne.
Sam produkt można zużyć praktycznie do końca.
A cena jest adekwatna do jakości.
Małe, zgrabne opakowanie które zabieram ze sobą wszędzie.
Świeżość pod pachami utrzymuje się cały dzień. Nawet przy większym wysiłku nic nie da się wyczuć.

Niezły

Antyperspirant kupiłam zachęcona opisem i opiniami o nim. Jest niezły, ale mam do niego kilka uwag.
Plusy: przyjemny zapach, poręczne opakowanie, przyjazne traktowanie skóry pach i stosunkowo skuteczne działanie. Przy dużym upale i umiarkowanej aktywności nie uchronił mnie całkowicie przed poceniem, ale zapobiegł nieprzyjemnemu zapachowi. Nie zauważyłam żeby brudził ubrania ale...
I tu przechodzimy do minusów: nie brudzi pod warunkiem, że całkowicie wyschnie, a schnie bardzo długo. Być może jest to spowodowane tym, że podczas aplikacji wydobywa się go z opakowania stanowczo za dużo. Przy gwałtowniejszych ruchach nawet bym powiedziała, że chlapie - przez co jest bardzo mało wydajny :( Trzeba się z nim obchodzić delikatnie. Zużyłam już dwa i przy obu wystąpił ten problem.
Mimo swoich wad w porównaniu z innymi wypada całkiem nieźle więc dam mu jeszcze szansę.

Prawdziwy hit

Garnier naprawdę mnie zaskoczył tak dobrym kosmetykiem. Jest to mój jedyny i ukochany antyperspirant. Pięknie pachnie i blokuje wydzielanie potu. Nigdy mnie nie podrażnił a używam go tez po goleniu. Dla mnie to hit !

Cudny

Dla mnie jest to najlepszy dezodorant jaki jest na polskim rynku. Kupuję go od wielu lat. Teraz w nowym opakowaniu.

Nigdy mnie nie zawiódł, nawet w najbardziej gorące dni.

Niezawdony

Antyperspirant kupuję już od bardzo dawna i nie zamienię na żaden inny! Bardzo często można go dostać na promocji w Hebe, więc wtedy zaopatruję się w kilka opakowań. :D Produkt wygodny w użytkowaniu, w małym poręcznym opakowaniu, które spokojnie można wrzucić do torebki. Produkt nie pozostawia plam ani białych śladów, bardzo szybko wysycha i nie klei się. Przedewszystkim działa! Nie musiałam się martwić o nadmierne pocenie lub nieprzyjemny zapach nawet w upalne dni. Nie podrażnia skóry. Zapach bardzo przyjemny, orzeźwiający, więc dla mnie produkt idealny!

Antyperspirant

Kupiłam ostatnio go w rossmannie bo był na promocji wcześniej go nie miałam.. I no zachwycił mnie, działa rewelacyjne nawet na upalne dni , opakowanie poręczne, nie plami ubrań.