Garnier, Mineral Deodorant, Invisible 48h Anti - Marks Roll - On (Antyperspirant przeciw plamom w kulce (nowa wersja))

48 h nieprzerwanej ochrony przed wilgocią i przykrym zapachem. Formuła nowej generacji chroni czarne, białe, a nawet kolorowe ubrania przed śladami i sztywnieniem. Pozwala skórze oddychać. Zawiera Mineralite - minerał o właściwościach ultra absorbcyjnych.
Bez alkoholu i parabenów.

w kulce
50 - 100ml
Skóra
normalna
ochronne

Lubię produkty które są skuteczne

Skuteczny antyperspirant. Chroni tak dobrze że jestem w szoku. Nawet uprawiając sport unikam przykrego zapachu z pod paszki.
Produkt szybko wysycha za co plus i nie brudzi ubrań.
Zapach dość przyjemny

Podraznia

Mam wersje z fioletowa nakrętka. Skuteczny nie powiem, szybko się wchłania, rozprowadza bez problemu i nie brudzi ubrań. Ale podrażnia i powoduje swędzenie po kilkunastu godzinach, do tego lubi czasem wyciekać minimalnie w kosmetyczne.

Antyperspirant wszechczasów

Zdecydowanie mój ulubieniec, jak i wszystkie antyperspiranty w kulce od Garnier mineral. Używam ich wymiennie i nie mam potrzeby testowania żadnych nowych antyperspirantów, ponieważ te w pełni spełniają moje oczekiwania.
Pachy pozostają suche cały dzień (używam go codziennie rano). Nie ma też brzydkiego zapachu. Szybko wysycha, nie pozostawia plam na ubraniach, gładko się rozprowadza. Jedno opakowanie wystarcza mi na około miesiąc albo nawet dłużej. Zapach jest bardzo odświeżający.
Do tego jest dostępny w większości drogerii a nawet osiedlowych marketów, więc nie ma problemu by go znaleźć gdy nagle się skończy :)

Bardzo go lubię.

Ten antyperspirant już stosowałam, jednak w "szaleństwie" zakupoholizmu poleciałam szukać nowych rzeczy na rynku a o tym zapomniałam. Przypomniałam sobie, gdy na wakacje nie wziełam z domu swojego dezodorantu i miałam okazję ponownie kupić Garnier. Jak miło do niego wrócić :)
Zapach w samo sedno! Delikatny, kobiecy, kwiatowy a jednocześnie dyskretny. Świetnie trzyma się w dłoni i optymalnie dozuje na skórę. Nie podrażnia, nie kliei się, szybko wysycha! No a co najważniejsze-skuteczny! Naprawdę nie mam problemu z utrzymaniem higieny pach przez długie godziny. Nie zostawia śladów na ubraniach. Nie do wiary, że tak dobry produkt ma jeszcze taką przyjazną cenę.
Polecam.

Smrodek jakich mało

Jestem fanką innej wersji tego Garniera (Action Control Thermic, mój absolutny hit). Skuszona biedronkową promocją 3 w cenie 2 na dezodoranty, postanowiłam wypróbować pozostałe warianty z tej serii. I rozczarowałam się przeokrutnie. Zapach tego produktu to mieszanka proszku do prania ze sprayem na komary, bardzo drażniący, dodatkowo jest on bardzo intensywny i trwały, po porannej aplikacji czuję go jeszcze wieczorem gdy kładę się spać. Zdecydowanie nie polecam, ale wiadomo, zapach to kwestia gustu.

Świetny produkt, długa ochrona

Ten antyperspirant jest naprawdę świetny. Nie zawiera alkoholu, nie szczypie przy aplikacji, nie pozostawia śladów, gwarantuje super ochronę, po prostu jest bardzo dobry!
Jest zapakowany w ładne, zgrabne, białe opakowanie z kulką i z różowymi akcentami w szacie graficznej. Do kupienia w wieku sklepach, np. Biedronce, Lidlu, Rossmanie, więc właściwie wszędzie. Jestem bardzo zadowolona ze stopnia i czasu ochrony, cały dzień bez śladu potu i przykrego zapachu. Najlepszy z produktów tego typu, które używałam do tej pory. Ma piękny zapach. Nie analizowałam składu, mam nadzieję, że jest dobry, albo chociaż akceptowalny. Ale ważne, że skuteczny i bez alkoholu, bo jego bardzo nie lubię w antyperspirantach ani w ogóle w kosmetykach, poza perfumami. Nie stwierdziłam wad.

Mam go od zawsze

Mój ulubiony antyperspirant, tylko jemu ufam w stresujących sytuacjach. Przyjemnie pachnie, nie brudzi ubrań, spełnia swoje zadanie. Skład słaby, ale to jeden z niewielu kosmetyków, którym to odpuszczam. Antyperspirant ma mnie przede wszystkim chronić.

Lubie zapach

Antyperspirant garnier - jeden z moich ulubieńców. Piękny zapach tej kulki utrzymuje się bardzo długo. Nie zostawia żółtych plam na białych ubraniach. Cena jest również przystępna. Bardzo wydajny.

Mój ulubieniec od lat

Co może być nadzwyczajnego w dezodorancie? Otóż to, że to jest najlepszy dezodorant na rynku! :) jestem mu wierna od lat (no może z drobnymi przerwami na testowanie czegoś nowego) i uważam, że jest świetny. Wygodne opakowanie, bezproblemowa aplikacja, wydajność, ładne zapachy i świetne działanie. Czego chcieć więcej?

Super!

Odkryłam go niedawno i narazie jestem mega zadowolona!
Świetnie chroni skórę przed potem i zapach mi bardzo się podoba!
Oby zawsze tak pięknie działał..
Polecam! :)

Obecnie ulubieniec

Zmieniam antypespirany/dezodoranty dosyć często, bo ciągle szukam idealnego - ten jest jednym z lepszych jakie dane mi było testowac. Intensywny zapach, co prawda po czasie męczący, ale dzięki temu pozostawiał uczucie świeżości przez długi czas. Wszystkie warianty tej kulki są w mojej opinii super. :)

Na cieplejsze dni słabiutki

Dezodorant zakupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami, jednak nie uważam, że jest taki super. Po pierwsze zapach tragiczny. Trochę długo wysycha po aplikacji, za to nie robi plam na ubraniach. Przeciętnie chroni przed potem, w cieplejsze/ upalne dni lub przy większych wysiłkach - pot przebija, totalnie nie chroni przed potem, robią się plamy z potu pod pachami. Przy mniejszym, znikomym wysiłku dezodorant potrafi się utrzymać pod pachami nawet na drugi dzień, tzn. rano czuć go jeszcze.
Opakowanie poręczne, wygodna kulka. Nie podrażnia skóry. Cena przystępna.