Zielone Laboratorium, Odżywcze masło do ciała z jabłkiem i lawendą

Zielone Laboratorium, Odżywcze masło do ciała z jabłkiem i lawendą

Bogate masło do ciała łączy w sobie zalety wszechstronnej pielęgnacji: długotrwale nawilża skórę, intensywnie odżywia, uelastycznia, odnawia i wygładza.
Przywraca i wzmacnia naturalną równowagę wodno-lipidową skóry dzięki wysokiej zawartości olejów naturalnych (oliwa z oliwek, olej słonecznikowy) oraz masła shea.
Wspomaga zwalczanie efektów powstałych w wyniku wahania wagi ciała (kuracje odchudzające, ciąża).
Zawiera masło shea, oliwę z oliwek, olej słonecznikowy, świeżo wyciśnięty sok z jabłek oraz naturalny olejek lawendowy.
Pachnie olejkiem lawendowym, grejpfrutowym i cynamonowym.
Nie zawiera: PEGów, silikonów, olejów mineralnych, parabenów, sztucznych barwników.
Produkt dla wegan – nie zawiera surowców pochodzenia zwierzęcego.
Przy produkcji kierowano się zasadami etycznymi i nie został wykorzystany żaden człowiek ani zwierzę.

w słoiku
Struktura
bogate
100 – 250ml
masło
balsamy

Fantastyczny, delikatny, o przyjemnym zapachu.

Rewelacyjny po wieczornej kąpieli. Lawenda niesamowicie odpręża. Świetnie się rozprowadza i wchłania. Skóra jest po nim miękka i delikatna przez bardzo długi czas.
Masełko jest bardzo wydajne - w ciągu dwóch miesięcy zużyłam jedno opakowanie (nie stosuję go codziennie, ale średnio trzy razy w tygodniu).
Poza tym to kosmetyk ekologiczny - wyłącznie na bazie składników roślinnych.
Dodatkowo część dochodu ze sprzedaży przeznaczana jest na pomoc zwierzakom.

Teraz produkt ma już inną etykietę. Nie mam swojego zdjęcia, ale podsyłam z ich strony internetowej, na której można zamówić ten i inne kosmetyki www.zielab.pl

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy