Dolce & Gabbana, Light Blue EDT

Dolce & Gabbana, Light Blue EDT

Light Blue to kontynuacja klasycznego stylu zapachów Dolce&Gabbana. Kompozycja jest ukłonem w stronę piękna kobiety. Pokazuje jak cieszyć się każdym aspektem życia, afirmuje zarówno małe przyjemności, jak i porywające, gorące uczucia. Kompozycja kwiatowo - owocowa wyrażająca radość życia.
Błękitny, aksamitny futerał skrywa kryształowy flakon. Zwieńcza go transparentny korek przepasany srebrną wstążką. Flakon nawiązuje stylistyką do klasycznej kompozycji Dolce&Gabbana pour Femme, jest jej subtelną i świeżą wersją.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: jabłko Granny Smith (zielone jabłuszko), cedr sycylijski, dzwonki
nuta serca: jaśmin, biała róża, bambus
nuta bazy: cedr, ambra, piżmo

7% jesień/zima 93% wiosna/lato

UWIELBIAM

Dolce & Gabbana, Light Blue EDT jest ze mna od kilku lat. Uwielbiam ich zapach.Jest to zdecydowanie słodka nuta, ale jednocześnie odświeżająca i dająca poczucie orzeźwienia. Najbardziej wyczuwam owocowy zapach,.Używam go zarówno na dzień jak i na wieczór.Flakon jest prosty, wręcz minimalistyczny.Jest bardzo wydajny. POlecam

Są ok

Perfumy Ogólnie rzecz ujmując uwielbiam. Zapach oryginalny raczej - raczej, bo słabo się trzyma, nie jest zbytnio intensywny. No ale czego sie spodziewać za kwote 160 zł kiedy w oryginalnch perfumeriach to jest koszt 300zł lub wiecej ... tak więc bez fajerwerków ale OK!!!!!!

Mój ulubieniec

Używam ich od kilku lat, każde wakacje kojarzą mi się z tym zapachem. Dla mnie jest świeży i ożeźwiający - idealny na lato. Perfumy są trwałe i utrzymują się kilka godzin. Buteleczka matowa.

Niesamowity zapach

Zapach szczęśliwych chwil, które zapamiętałeś z dzieciństwa...
D&G to zapach słodko kwaśny ..!
Pobudzający zmysły..
Delikatnie unoszący się w powietrzu zapach .

Jest jak świeży powiew z wiosennej łąki ..
Idealny właśnie na tę porę roku.. lekki, świeży i przyjemny ..
Wchodzący w interakcje ze skórą..
Dodający jej młodzieńczego charakteru ...

Ten zapach oszałamia swoją energią i zmysłowością ..
Jest świeżym zapachem kryjącym w sobie urok słonecznych plaż Sycylii!!
Jego rześkie nuty przeplatają aromaty cydru, zielonego jabłuszka i dzwonka okrągłolistnego.. by po chwili przejść w intrygujące nuty bambusa, róży i jaśminu ...a na koniec zaintrygować nas zapachem piżma, drzewa cytrusowego i bursztynu ...
To idealnie lekki zapach na ciepłe dni, który pozostawi na naszej skórze niezapomniane wspomnienia ....!!!

nie dla mnie

W pierwszym spotkaniu z tym zapachem byłam w nim zakochana, dopóki sama go nie kupiłam. Kiedy wypsikałam się przed wyjściem, modliłam się żeby jak najszybciej wrócić do domu. Zapach okropnie mi przeszkadzał, jest zbyt ostry. Zbierało mi się na mdłości. Od tamtej pory lubię go tylko u kogoś, w przelotnym kontakcie. U siebie nigdy więcej go nie zniosę. Dobrze że kupiłam tylko perfumetkę.

Dziwny

W perfumach tych był zakochany mój mąż i od niego dostałam je w prezencie. Dla mnie totalnie zwykły, codzienny świeżak. Zapach typowo letni. Nie jest ciężki czy drażniący, wypsikałam całe opakowanie ale bez szału. Trwałość również mocno taka sobie, nawet na ubraniach jakoś specjalnie nie zostawał. Flakon zwykły, prosty, przeciętny. Sama bym ich sobie nie kupiła ale darowanemu koniowi wiadomo co, wiadomo gdzie ;)

Idealne na wiosnę i lato

To moje ślubne perfumy wiec sentyment zostanie na zawsze. Lekki, orzeźwiający zapach cytrusow z delikatna słodka nuta. Są idealne na ciepłe dni. Opakowanie jest piękne. Jedynie za taką cenę mogłyby być bardziej trwałe. Dla osób które szukają tańszego zamiennika mogę polecić Moschino I love love

mój pierwszy drogi perfum

Miałam go dawno i był moim pierwszym drogim psikadełkiem,
Stał na półce niczym moje trofeum :D
Obecnie go nie używam ale nie wykluczone, że do niego nie wrócę
w końcu stara miłość nie rdzewieje :D

plus za flakonik, piękny i klasyczny, buteleczka lekko matowa i piękny niebieski korek który zdradza, że będzie to lekki i świeży zapach

Kiedy Domenico i Stefano postanawiają wpaść dużo wcześniej do Ciebie na Dzień Zakochanych

Wodę toaletową otrzymałam jako prezent na Dzień Zakochanych, zapach nie gościł wcześniej w mojej kolekcji ale był mi znany więc wiedziałam czego mogę się spodziewać.
Zapakowany w elegancki błękitny "zamszowy kartonik", dobrze zabezpieczony,flakon prosty ale nie banalny, oszroniony niczym lód z błękitną nakrętką.

Zapach jest niesamowicie świeży, rześki,lekki, czuć moc cytrusów porównałabym go do cytrusowej bryzy,tak pomyślałam że tworząc ten zapach Domenico i Stefano relaksowali się na sycylijskiej upalnej plaży i bardzo ale to bardzo potrzebowali orzeźwienia,więc narodził się pomysł aby zrobić lekką lemoniadę z sycylijskich cytryn oraz zielonego jabłuszka dodali troszkę jaśminu ( którego ja kompletnie nie wyczuwam ) i mamy Light Blue ;).

Akurat mamy szarą brzydką zimę myślałam że ten zapach pobudzi mnie do działania, będzie przypominał o nadchodzącej wiośnie którą uwielbiam a tu niestety będzie musiał poczekać aby pokazać swoje prawdziwe "ja".
Według mnie zapach idealnie nadaje się na lato (upalne ), w obecnej chwili aura nie sprzyja temu zapachowi, niestety na mojej skórze jest bardzo ulotny/blisko skórny, kompletnie nie rozwija się,nie pozostawia ogona, gaśnie całkowicie po 4 godzinach na nadgarstku nie czuć ich kompletnie, natomiast użyła ich moja przyjaciółka i u niej zapach utrzymał się około 6 godzin, także jest to zależne od naszego ph.
Z Light polubiliśmy się , darzymy sympatią ale przyjaźni z tego nie będzie, także liczę na to że zaskoczą mnie o innej porze roku.

Kocham

To były jedne z moich pierwszych perfum. Kupiłam je za długo odkładane kieszonkowe jeszcze w szkole.
Flakonik jest prosty, bez zbędnych udziwnień. Przeźroczysty, widać ile jeszcze perfum zostało.
Zapach jest dla mnie najlepszy z możliwych, cytrusowy z nutką kwiatową. Jest taki świeży, nie duszący. Idealnie nadaje się na lato. Wszystkim znajomym bardzo się podoba.
Zapach bardzo długo utrzymuje się na ciele i na ubraniach. Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina i gotowe.
Jestem z niego bardzo zadowolona i polecam wszystkim. Fajnie tez nadaje się na prezent dla nastolatek.

Mój ulubiony zapach

Ulubiony delikatny zapach, który dobrze czuć jeszcze na drugi dzień. Dzięki temu jest wydajny, wystarczy mała ilość, żeby go czuć długo. Często do niego wracam, bo cytrusowy zapach mi odpowiada. polecam

Uwielbiam

Woda toaletowa ligh blue marki Dolce&Gabbana należy do grona moich faworytów. Szklany flakonik o pojemności 100 ml ma prostą ale ładną formę oraz szatę graficzną. Zapach to cudeńko. Według mnie idealny na ciepłe dni. Przeważają cytrusy, ale jest i nutka kwiatów. Perfumy są bardzo trwałe i wydajne, wystarczy jedno psiknięcie i dluuugo utrzymują się na skórze.
Z czystym sumieniem polecam.