Bandi, C-White, Emulsja z witaminą C

Bandi, C-White, Emulsja z witaminą C

Intensywny preparat o działaniu depigmentacyjnym i przeciwstarzeniowym. Zawarta w kremie witamina C przyspiesza produkcję kolagenu i hamuje aktywność enzymów odpowiedzialnych za jego rozpad oraz zapobiega degradacji struktur tkankowych przez wolne rodniki. Dzięki temu procesowi skóra odzyskuje prawidłowe napięcie i elastyczność a zmarszczki ulegają spłyceniu. Zastosowana w preparacie arbutyna hamuje nadmierną syntezę barwnika skóry, wpływając na rozjaśnianie przebarwień i wyrównanie kolorytu cery. Do stosowania na noc.
Składniki aktywne: witamina C, arbutyna, ekstrakt z lukrecji, ekstrakt z morwy białej, ekstrakt z tarczycy bajkalskiej, ekstrakt z brzoskwini, masło Shea, olej macadamia.

Emulsja z wit. C

Emulsji Bandi używam już od czterech miesięcy. Na początku byłam nią zachwycona, ale mój entuzjazm dość szybko opadł.

Plusy produktu:
+ Krem dobrze się wchłania i jest wydajny, opakowanie wystarczy na ok. 5 miesięcy regularnego stosowania
+ Przy dłuższym stosowaniu cera jest ładnie rozświetlona
+ Higieniczne opakowanie z pompką
+ Przyjemny zapach

Minusy:
- Codzienne stosowanie emulsji doprowadziło do znacznego złuszczania skóry i jej przesuszenia
- Na nosie pojawiły się suche skórki, których ciężko było się pozbyć
- Mimo regularnego stosowania lekkie przebarwienia nawet się nie rozjaśniły, nie mówiąc już o tym, by znikły zupełnie
- Cena dość wysoka

Moim zdaniem nie jest to zły produkt, na pewno wiele osób będzie z niego zadowolonych, ale niestety moich oczekiwań nie spełnił.

super kosmetyk

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Nie miałam lepszego produktu na przebarwienia .Ogólnie cera jest promienna,rozjaśniona, wygładzona nawet wydaje mi się że ogranicza powstawanie nowych pryszczy.Ma bardzo przyjemną konsystencje i wchłania się dośc szybko.Stosuje ją na noc i rano nie mogę się napatrzec na swoją twarz.Zapach rownież bardzo mi się podoba.Polecam osobom z przebarwieniami po trądziku i miewjącym niedoskonałości.
Napewno zakupie po raz kolejny :)

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml