Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Tropical, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.88/5

PerfumeriaWarszawa.pl
Średnia ocena: 5.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Batiste Tropcal suchy szampn, przywodzi na myśl żar tropików, gorący piasek pod stopami i wakacyjny luz.
Ten egzotyczny zapach łączący nuty kokosa, melona, banana i brzoskwini z ciepłą wanilią oraz drzewem sandałowym przenosi nas wprost na karaibskie plaże.

oczyszczające
zapachowa
100 – 250ml
w spray'u

Świetny!

OPAKOWANIE
Suchy szampon znajduje się w aluminiowym opakowaniu z grafiką w kolorach zielonym i żółtym oraz flamingiem. Informuje o tropikach. Aby go wydobyć trzeba przycisnąć biały spust. Lekko się naciska.

ZAPACH
Pachnie słodkim kokosem, który dla mnie jest trochę duszący. Jest też nuta jakiegoś owocu, może mango. Taki pudrowy.

KOLOR
Szampon jest koloru białego, ale bardzo szybko się rozpuszcza, więc nie pozostawia białych śladów. Oczywiście włosy musimy przejechać ręką (ale to zawsze w tego typu produktach).

DZIAŁANIE
Szampon daje natychmiastowy efekt odświeżenia. Utrzymuje się tak do 1 dnia. Nadaje objętości włosom, nie trzeba go dużo używać. Więc jest wydajny.

CENA
Jest też przyjazna, nie jest za drogi.

Dobry suchy szampon

Staram się używać suchego szamponu tylko od czasu do czasu bo niestety nie mają super działania jeśli chodzi o skórę głowy. Jeżeli już potrzebuję szybkiego odświeżenia włosów to używam właśnie produktu z marki Batiste. Akurat suchy szampon tropikalny odpowiada mi zapachem i działaniem, odświeża włosy i unosi je u nasady. Kosmetyk może nie jest zbyt wydajny ale od czasu do czasu ratuje mnie swoim działaniem.

Szybka poprawa fryzury

Produkt kupilam podczas zakupów w drogerii. Okazał się super , przydatnym produktem.
Idealny przed szybkim, niespodziewanym wyjściem.
Pwoduje szybką poprawę naszej fryzury, poprzez nadanie objętosci oraz świeżości.
Należy jedynie uważać z ilościa oraz dokładnym wmasowaniem produktu, w celu uniknięcia białych plam na włosach.

świetny szampon

Takich szamponów używam baardzo rzadko kiedy naprawdę się śpieszę. Ten jest niezawodny.
Unosi włosy u nasady i wyglądają jak świeżo umyte.
Nie pozostawia drobinek, chyba, że się z nim przesadzi. Nie powoduje łupieżu ani podrażnienia skóry.
Mi wystarczył na bardzo długo, jest dość wydajny. Zapach przypomina kokos z czymś jeszcze.
Jak najbardziej polecam.

Taki sobie

Był to mój pierwszy suchy szampon, po użyciu nie widziałam dużej różnicy, trochę pomógł ale na moje niskoporowate włosy które łatwo się przetłuszczają u nasady, potrzebuje czegoś mocniejszego. Zostawia też biały '' nalot '' więcej nie kupię.

Zapach i nic po za tym

Zapach ma piękny lecz efekty są znikome. Bardzo obkleja włosy i spowodował mnie łupież. W kryzysowej sytuacji wolę założyć czapkę niż użyć go ponownie. Bardzo mała wydajność

Najlepszy

Suchego szamponu nie używam jakoś często, ale jak już musze to używam własnie tego, batiste posiada w swojej ofercie super zapachy szamponów. Mi natomiast pasuje tylko ten. Troche bieli, ale wystarczy dobrze wyczesać produkt i po białych plamach ani śladu. Polecam

Batiste królem w świecie suchych szamponów

Zdecydowanie marka Batiste jest godna zaufania, jeśli chodzi o półkę suchych szamponów. Ta wersja zapachowa akurat średnio przypadła mi do gustu (mój chłopak stwierdzał zawsze, gdy jej używałam, że pachnę kokosem - nie wiem), a zapach relatywnie długo się utrzymywał. Trzeba jednak przyznać, że szampon robił robotę i przydawał się w awaryjnych sytuacjach. Stosowałam go głównie na grzywkę, gdy nie chciało mi się jeszcze myć całej głowy. W pierwszej chwili widać białawy nalot, ale wystarczy wmasować, lekko rozczesać i znikał. Trzeba jednak uważać, żeby nie stosować szamponu zbyt często, bo skutkuje to swędzeniem skóry głowy.

Pewniak

Nie zostawia białych plam, jest świetny na awaryjne sytuacje gdy nie masz czystych włosów a musisz już wyjść z domu, pięknie pachnie, zdecydowanie numer jeden wśród suchych szamponów do włosów

Zawsze wracam

Próbowałam różnego rodzaju suchych szamponów i niestety często się zawiodziłam. Batiste to dla mnie pewna marka do której z chęcią wracam i do tego te piękne zapachy!

Must have

Z moimi przetłuszczającymi się włosami nie wyobrażam sobie nie mieć tego produktu w domu czy na wyjazdach. Ogólnie żeby wyjść z domu muszę codziennie umyć włosy, czasami jednak w kryzysowych sytuacjach gdy się spieszę naprawdę nie ma na to czasu. I wtedy na ratunek przychodzi ten suchy szampon, właściwie już próbowałam różnych zapachów i każdy mi się podobał.
Ja mam włosy w kolorze ciemnego blondu, także nie ma opcji, żeby zrobił mi efekt "siwych" włosów. Robi to co ma robić, redukuje sebum, odświeża włosy i fajnie unosi je u nasady. Nie wysusza ich, ale wiadomo że nie powinno się go używać codziennie, tylko raz na jakiś czas. Przy bardzo częstym użytkowaniu pewnie negatywnie mógłby wpłynąć na kondycję włosów, bo jednak w składzie jest alkohol.
Czasami przed jakimiś większymi wyjściami, kiedy wiem, że włosy muszą dobrze wyglądać przez wiele godzin, to po myciu, wysuszeniu i modelowaniu włosów trochę je psikam szamponem. Wtedy fajnie się unoszą u nasady i produkt super się sprawdza przy zapobieganiu szybkiemu przetłuszczaniu i oklapnięciu.

tropical bomb!

Suchy szampon Batiste to mój ulubiony suchy szampon do włosów! Bije na głowę wszytkie inne tego typu produkty
Szampon z wyglądu przypomina lakier do włosów i nakłada się go w taki sam sposób. Nie mam tendencji do przetłuszczania się jakoś bardzo włosów, ale trzeciego dnia, gdy nie chce mi się myć głowy albo nagle okazuje się, że muszę gdzieś wyjść, sprawdza się idealnie. Psikam włosy od nasady, wmasuję dłońmi i gotowe. Szampon super tropikalnie pachnie pachnie
Produkt zaraz po nałożeniu powoduje, że błyszczenie znika, dlatego nakładam go tylko przy nasadzie, aby całość włosów wyglądała zdrowo, a nie matowo. Kogoś, kto użyje pierwszy raz ten szampon może przerazić biały nalot, ale należy pamiętać, by nakładać go w odpowiedniej odległości i dobrze wmasować.