Bio - Essence, Inchloss Body Cream (Krem wyszczuplająco - ujędrniający do ciała)

Jak większość kremów ujędrniająco - odchudzających oparty jest na kofeinie, która zmienia metabolizm komórek tłuszczowych z `magazynowania` na `spalanie`. Ale Inchloss ma dodatkowo specjalny płyn amino - mineralny, który potrafi niezbędnym składnikom pomóc wniknąć w głąb skóry.
Aktywne składniki:
- Bio - Mineral Amino Acid Essence - specjalny składnik transportujący składniki kremy w głąb skory,
- wyciąg z papryki,

zapachowa
w tubie
Skóra
z defektami

Albo pokochasz, albo znienawidzisz.

Na przesyłkę z kremem czekałam z wypiekami na twarzy. Wizualnie krem wygląda dość zwyczajnie, konsystencja pozwala na wygodne rozprowadzenie po ciele, dosyć szybko się wchłania - jako osoba uwielbiająca ciepło, zaryzykowałam i wykonałam masaż na świeżo wykąpanej skórze tuż po peelingu. Efekt mnie przerósł, gorąco było przeraźliwie mocne, jednak to nie to okazało się najgorsze. Na co dzień noszę soczewki kontaktowe, mimo, że umyłam porządnie ręce, pieczenie i podrażnienie oczu było nie do wytrzymania. Zapach kremu dla mnie był średnio udany. Po dwóch tygodniach stosowania zauważyłam efekty w postaci ujędrnionej, gładkiej, napiętej skóry, niestety były one dosyć krótkotrwałe.

+ujędrnia, napina i wygładza skórę
+wydajny
+dobrze się wchłania

-wysoka cena
-efekt rozgrzania utrzymuje się czasem do kilku dni (!)
i jest mocno nieprzyjemny
-efekty stosowania są krótkotrwałe
-łatwo o podrażnienie skóry wrażliwej, okolic oczu i twarzy - wystarczy przetrzeć dłonią po posmarowanej części ciała
-trudno schodzi z rąk, więc do aplikacji zaleca się rękawiczki

Używam tego produktu od: rok temu przez miesiąc

DROGI i do zastąpienia

Jeżeli kojarzycie że Eveline Cosmetics także wyszczuplający- to ten jest jakby jego nieco lepszą wersją- tylko,ze i 130zł droższą.
Powiem szczerze,że nie zawsze czuć to "gorąco",ale za to gdy je czuć potrafi być tak dokuczliwe,ze nie da się spać.
Efektów mocno nie widziałam- ujędrnienie skóry,ale tylko czasowe.
Cellulit wygląda jak wyglądał mimo,że wtedy gdy stosowałam regularnie krem był płytszy.
UWAGA! Nakładać tylko w rękawiczkach poieważ można sobie go roznieść po całym ciele,a nie zmywa się przez dość długi czas.
Myślę,że taki sam efekt można uzyskac stosując masaże i produkt Eveline.
Kasa w błoto.

Używam tego produktu od: około rok temu
Ilość zużytych opakowań: jedno całe