Batiste, Cherry, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste, Cherry, Dry Shampoo (Suchy szampon do włosów)

Batiste Cherry to zapach radosny, soczyście owocowy. Suchy szampon idealnie odświeża włosy i nadaje im objętość.

zapachowa
100 – 250ml
oczyszczające
w spray'u

Słaby

Produkt nie spełnił moich oczekiwań. Zasilił półkę nieużytków. Szampon ma mdląco- duszący zapach.
Po rozprowadzeniu na włosach unosi lekko włosy u nasady ale jednocześnie zostawia na nich biały pudrowy pyłek, który obkleja włosy i w dalszej perspektywie je plącze. Pyłek opada dodatkowo na ubrania.
Mam włosy suche ze skłonnością do puszenia się i ten szampon niestety tą skłonność wyzwala.
Włosy po użyciu szamponu są matowe, szorstkie i jak posypane talkiem (nawet n jasnych jest to widoczne)a po jego zmyciu jeszcze bardziej wysuszone.

Batiste Cherry

Od wielu lat jestem fanką suchych szamponów. Używam ich w sytuacjach awaryjnych, kiedy moje włosy nie wyglądają najkorzystniej i chce je lekko odświeżyć. Zawsze zabieram je również w podróże, często okazują się być przydatne.
Nie używam ich może na codzień, ale zawsze posiadam produkt tego typu w swojej łazience.
Szampony Batiste nie są mi obce.
Batiste Cherry zakupiłam w małej pojemności, aby zmieścił mi się w bagażu podręcznym. Opakowanie jest bardzo ładne, wesołe i fajnie się prezentuje.
Jego zapach jest specyficzny, osobiście nie polubiłam się z nim. Jest lekko chemiczny i bardzo intensywny, duszący. Wolę kiedy produkty tego typu mają delikatny zapach.
Świetnie natomiast spełnia swoje zadania. Po odpowiednim zaaplikowaniu i rozczesaniu włosów nie widać, że mamy coś nałożonego na nie. Fryzura wygląda na świeżą. Mimo małej pojemności, wystarczył mi na wiele użyć.
Polecam w sytuacjach kryzysowych

Spełniał swoją funkcję, ale więcej go nie kupię

Szampon unosi włosy u nasady i je odświeża. W tej kwestii spełnia swoje zadanie.
Zapach jest dość chemiczny - ja nie wyczuwam wiśni.
Mam bardzo ciemne włosy i na nich spray zostawiał jasny nalot. Nie było to bardzo widoczne, ale jednak trochę mi przeszkadzało.
Po wizycie u trychologa postanowiłam, że więcej na pewno go nie kupię. Nie mam obecnie problemów z włosami, ale specjaliści uważają, że suche szampony mają okropny wpływ na zdrowie skóry głowy. Wolę nie ryzykować:)

Mega

Byłam wielką przeciwniczka suchych szamponów dopóki nie poznałam Batiste moim przypadku szampony Batiste okazały się świetnym rozwiązaniem, ponieważ zawsze kiedy czuję, że moje włosy mogłyby wyglądać trochę lepiej, a jednocześnie nie kwalifikują się jeszcze do mycia, wtedy to właśnie Batiste przychodzi mi z pomocą! Wystarczy kilka psiknięć, żeby odświeżyć i doprowadzić moją fryzurę do ładu, a dodatkowo nadać jej trochę objętości. Korzystam z Batiste zarówno wtedy, gdy mam ochotę upiąć włosy w kucyk, jak i wtedy, gdy zamierzam nosić je rozpuszczone - szampony sprawdzają się w każdej z tych sytuacji, no i nie wyglądam dzięki nim jakby mnie pies ulizał. Moim ulubieńcem jest właśnie ta wersja, która ma słodki i owocowy zapach. Niestety nie wyczuwam tu prawdziwej wiśni, raczej coś w stylu wiśniowej galaretki, zapach jest fenomenalny.

Przydatny.

Ten szampon zakupiłam z polecenia koleżanki.
Nie lubie ogolnie tego typu szamponów, bo sa szkodliwe dla skory głowy. Posłuszeństwa i przydatności nie mozna mu odmówić, bo gdy braknie czasu na umycie głowy - on jest niezawodny.
Radzi sobie z przetłuszczonymi włosami w mig! Dodaje im objętości i nadaje efekt świeżych.

od razu widać efekt

Nie znalazłam lepszego suchego szamponu niż batiste. Wystarczy niewielka ilość by odświeżyć włosy. Nie pozostawia białych plam na głowie. Czupryna od razu nabiera lepszego efektu, włosy są podniesione od nasady. Ten ma piękny zapach, który wyczuwalny jest przez cały dzień. Plusem jest to, że można go znaleźć także w podróżnej pojemności.

Widoczne odświeżenie

Suche szampony Batiste znają chyba wszyscy. Nie jeden już miałam, ale lubię testować nowe zapachy. Smukłe, metalowe opakowanie, z dozownikiem typu spray. Ładna szata graficzna, kolorowa w wisienki, przyciągająca wzrok. Suchego szamponu używam dość często, wiadomo zawsze w awaryjnych sytuacjach gdy muszę gdzieś wyjść, a włosy są nie odświeżone oraz wtedy kiedy chcę aby były bardziej uniesione. Bo właśnie, szampon ten nie dość że odświeża włosy, to jeszcze unosi je u nasady i ten efekt bardzo mi się podoba. Rozpylać trzeba około 20cm od włosów, gdyż zbyt bliskie psiknięcie powoduje, że pojawia się siwy nalot, ale można wtedy go wyczesać, po spryskaniu należy też wmasować suchy szampon we włosy. Zapach wiśniowy lecz troszkę chemiczny. Nie spowodował żadnych reakcji alergicznych. Pojemność 100ml, wystarcza na długo, cena okolo 15zł.

Bardzo dobry produkt

Jeszcze nie spotkałam się z suchym szamponem Batiste, który by mnie zawiódł. Ten ma piękny zapach, dobrze odświeża, łatwo się wyczesuje puder z włosów. A przede wszystkim unosi włosy. No i kocham te piękne opakowania. Same plusy!!!

Wykonuje dobrą robotę

Świetny w sytuacjach awaryjnych. Używam go gdy muszę nagle szybko wyjść a moje włosy pozostawiają wiele do życzenia. Świetnie odświeża i nadaje objętości. U blondynek nie widać pozostałości.
Trzeba lubić intensywny orzeźwiający zapach cherry, bo utrzymuje się bardzo długo.
Minusy - mało wydajny, u mnie wystarcza na 3 razy

Uwielbiam

Zarówna ta wersja zapachowa jak i inne są rewelacyjne. Odświeżają, nie obciążają, łatwo je wyczesać, żeby nie zostawała biała poświata, nie swędzi po nich skóra głowy. Zawsze mam jeden w swojej kosmetyczce, polecam.

Wiśniowy zawrót głowy

Zdecydowanie jest to moja ulubiona odsłona tego szamponu. Świeży wiśniowy zapach stał się moim ulubionym już od pierwszego użycia.
Nie potrzeba dużo produktu, żeby widocznie odświeżyć włosy. Efekt utrzymuje się bardzo długo.
Produkt idealnie nadaje się też do nadania objętości, dlatego często używam go nawet na świeżych włosach i również cudownie się sprawdza.

Polecam!

Używam tych suchych szamponów już bardzo długo, bo od 2014 r. i nigdy mnie jeszcze nie zawiodły.

Zastanawiałam się, który szampon ocenić (bo miałam sporo zapachów, połowy nawet nie pamiętam), żeby nie pisać pod każdym, że jest to dobry produkt i różni się tylko zapachem. Padło akurat na ten, bo to był mój pierwszy i dzięki niemu zakochałam się w tych suchych szamponach (no może z wyjątkiem wersji kolorystycznej dla szatynek, ale tam dodam osobną ocenę).

Próbowałam w międzyczasie tych z Isany, ale one są jak dla mnie beznadziejne, bo strasznie duszą. Z Batiste nic takiego nie miało miejsca, chociaż zapachy są dość intensywne.

Produkty te świetnie sobie radzą z absorbowaniem sebum na naszych włosach. Jedyne co mi delikatnie przeszkadza, to fakt, że czasem zostawiają białe ślady (mam ciemne włosy).

Te szampony występują w dwóch wielkościach - 50 ml (ok. 8 zł) i 200 ml (ok.15 zł). Ja zazwyczaj używam tych dużych i uważam, że jest to produkt nader wydajny. Oczywiście używam ich sporadycznie, bo włosy myje co 2,3 dni, więc nie jest mi to potrzebne na co dzień.

Bardzo polecam, wszystkie zapachy, jakie miałam, były ładne, z resztą jest ich tyle, że każdy znajdzie coś dla siebie.