Claresa, Klaudia Cukier Puder x Claresa, SugarPowder, Lipgloss (Błyszczyk)

Claresa, Klaudia Cukier Puder x Claresa, SugarPowder, Lipgloss (Błyszczyk)

Pojemność 4,2 g

Błyszczyki by Klaudia to idealny balans między komfortem noszenia a trwałością – są wystarczająco gęste, by naprawdę dobrze się trzymać, ale nie kleją się ani nie spływają.
Wzbogacone zostały o cudownie dbający o nawilżenie kwas hialuronowy, nieziemsko lśnią na ustach i obłędnie pachną mleczną czekoladą!
Komfort, nawilżenie i niesamowity blask! Z drobinkami lub bez! Błyszczyki z kolekcji SUGARPOWDER dopełnią każdy makijaż. Obrysuj usta ulubioną naturalną konturówką i wypełnij jednym z czterech błyszczyków! Kocham ten efekt!

Fajny tani blyszczyk

Błyszczyk jest fajny, ma słodki smak. Mam kolor natural i muszę przyznać że idealnie nadaje się do wykończenia ust, na których jest już konturowka lub pomadka. Utrzymuje się przyzwoicie, jak to błyszczyk. Nie jest gesty, nie klei się. Na pewno sięgnę po niego ponownie

Kupiony w: Drogeria internetowa

Przyjemny dzienniaczek

Bardzo fajny błyszczyk do użycia na co dzień. Posiada niewielki gabaryt, więc to produkt tym bardziej poręczny np. do noszenia w torebce.
Posiada ładny zapach, wyczuwam leciutkie bardzo mleczne kakao, wolałabym aby zapach był bardziej czekoladowy.
Pięknie nawilża usta, posiadam wersję kremową bez drobinek.
Nie lepi się, przeciętnie trwały.

• Wydajność: 4

słodycz

zaskoczyło mnie, że rzeczywiście słodko smakuje. do tego nawilża usta. to naturalny różowy kolor, nadaje zdrowego, pysznego blasku. idealnie się wtapia w moje usta i je optycznie powiększa, sprawiają wrażenie pełniejszych ust. posiada mały aplikator. claresa ostatnio mnie naprawdę zaskakiwuje, niskie ceny a takie fajne produkty

Słodziutko

Firma Claresa potrafi miło zaskoczyć :) W przypadku tego produktu jest na prawdę słodko... Zaczynając od opakowania poprzez zapach, aż do smaku, który również jest słodziutki i trzeba się pilnować żeby się oblizywać ust :D Błyszczyk posiada klasyczny niewielki aplikator.

Posiadam kolor 04 i to piękny nudziaczek w odcieniu zgaszonego różu. Nie posiada drobinek. Podoba mi się krycie bo nie jest jakoś wybitne ale kolor jest na ustach widoczny - wygląda to naturalnie i bardzo ładnie. W połączeniu z bezdrobinowym błyskiem usta wydają się pełne i soczyste. Błyszczyk jest komfortowy w noszeniu, nie klei się, nie przesusza ust - a wręcz przeciwnie , mam wrażenie, że je pielęgnuje. Plusem jest też nie wysoka cena. Jeśli lubicie słodziutkie (pod każdym względem) błyszczyki do ust to na prawdę warto się nimi zainteresować.

KWC

Wow....fantastyczny produkt w niskiej cenie. Błyszczyk ma słodki, dosyć chemiczny skład, ale efekt na ustach rekompensuje wszystko. Pieknie wygląda. Posiadam kolor 3 , nude. Optycznie powiększa usta i je nawilża. Ma śliczny, uniwersalny kolor. Dostępny jest w 4 odcieniach, w tym 2 są z drobinkami. Blyszczyk posiada standardowe opakowanie z wygodnym aplikatorem. Jest wydajny.Polecam

Najsłodszy błyszczyk

Słodkie, urocze i z flamingami - takie właśnie są błyszczyki Klaudia Cukier Puder x Claresa. Muszę przyznać... ciężko im się oprzeć!

Cudownie nawilżają - nawet tak suche usta jak moje, po aplikacji produktu stają się miękkie i pięknie wygładzone.
Nie kleją się - dzięki temu bardzo komfortowo leżą na ustach.
Są słodkie w smaku - trzeba uważać aby ich nie zlizać.
Długo utrzymują się na ustach - oczywiście jak na produkty tego typu. Lekko ścierają się np po jedzeniu, jednak po dołożeniu niewielkiej ilości, usta nadal wyglądają świetnie.
Mają różne opcje kolorystyczne - z drobinkami? bez drobinek? - każdy znajdzie coś dla siebie.
Posiadają niewielki aplikator - dzięki niemu z łatwością można wyrysować kontur ust i dozować ilość nakładanego produktu.

Aktualnie posiadam w swoich zbiorach kolorki 02 i 04 ale... chyba skuszę się na pozostałe dwa.

Pan przyjemniaczek dzienniaczek

W małym opakowaniu, choć gramatura jest standardowa, z poręcznym aplikatorem umieszczony jest błyszczyk (mój kolor-NATURAL), który pachnie słodko, wygląda bosko i kosztuje niewiele. Po aplikacji od razu widoczny jest efekt nawilżenia, bez suchych skórek, bez klejenia się i ześlizgiwania z ust, nawet bez użycia konturówki. Nadaje się idealnie na codzień, do wielokrotnych poprawek, choć mimo, że to błyszczyk wcale tak szybko nie schodzi z ust. Ładnie, dość równomiernie znika. W neutralnym kolorze, pasuje każdej kobiecie w każdym wieku, na pewno nie zepsuje makijażu, a podkreśli i nawilży. Idealny do make up no make up, czy nawet w formie zabezpieczenia przed zimnem. Bardzo komfortowy.

Błyszczyk Claresa

+ładna szata graficzna

-syntetyczny zapach

• Trwałość: 3

Śliczny i komfortowy

Błyszczyk numer 04 kupiłam w drogerii. Jest lekki, nie lepiej się i jest mega komfortowy. Ładny kolor, fajne krycie i świetnie nawilża. Ma również słodki smak :) jest jednym z moich ulubionych kosmetyków.

Słodziak :)

Błyszczyk w kolorze 04 wypatrzyłam w Hebe, spodobał mi się odcień, więc dorzuciłam go beztrosko do zakupów i nawet się nie spodziewałam, jakie to cudeńko :)

Zalety:
- Piękny, naturalny kolor!
- Urocze opakowanie,
- Wspaniała konsystencja - długo trzyma się na ustach, jednak ich nie skleja,
- Cudownie nawilża! Naprawdę to jak połączenie balsamu i błyszczyka - usta po jego zastosowaniu są mięciutkie, gładkie i pełniejsze,
- Słodki smak, to dopiero pozytywne zaskoczenie :) Nareszcie ktoś o tym pomyślał!
- Nie zostawia białego nalotu jak niektóre znane mi błyszczyki, zjada się ładnie i estetycznie ;)
- Niska cena,
- Na pewno dostępny w Hebe i w internecie.

Wad jak dla mnie brak, polecam gorąco :)

Błyszczyk Sugarpowder by Klaudia Cukier Puder, 04 Pinkobello, Claresa

Błyszczyk Sugarpowder by Klaudia Cukier Puder kupiłam w Drogerii Hebe wybrałam kolor nr 04 Pinkobello bez drobinek.
Opakowanie zawiera 4,2 g kosmetyku, zapłaciłam około 11 zł
Błyszczyk ma ładny zapach, gęsta konsystencja, dobrze się go nakłada i rozprowadza na ustach. jest dość trwały, natomiast jego wydajność jest raczej przeciętna.
Błyszczyk fajnie nawilża, nie klei się , pięknie podkreśla usta.
Dodatkowy plus za opakowanie z uroczą szatą graficzną.
Podsumowując ten błyszczyk to zarówno pielęgnacja jak i fajny efekt, bardzo fajny i w atrakcyjnej cenie, na pewno kupię kolejne opakowanie sięgnę też po wariant z drobinkami.
Serdecznie polecam !

Kupiony w: Nie podano

• Opakowanie: 5

Mega nawilżacz i ten efekt...

W mojej kosmetyczce i torebce zawsze musi być błyszczyk. Śmieją się ze mnie że prędzej zapomnę telefonu, niż błyszczyku. Błyszczyk to najczęściej dla mnie wykończenie makijażu ust. Ten jest obłędny w tej kwestii. Opakowanie jest ładne, zgrabne, ale mogę przyczepić się do flamingów na nakrętce. Użyty kilka razy a flamingi do połowy starte, co nie wygląda estetycznie. Napisy na błyszczyku trzymają się dobrze. Posiadam odcień 01 flamingo, jest to bezbarwno ciut różowy odcień z obłędnymi drobinkami złoto różowymi. Mieni się na ustach nieziemsko. Konsystencja jest dość gęsta, bardzo dobrze nakłada się go na usta. Co ważne, nie lepi się, nie ma uczucia sklejania ust. Jego smak może nie każdemu przypaść do gustu, jest mega słodki, i ta słodycz jest wyczuwalna przez cały czas noszenia błyszczyku. Trwałość jest dość dobra, nie zjada się tak szybko jak inne tego typu produkty. Błyszczyki są dostępne w różnych kolorach z brokatem lub bez. każdy znajdzie coś dla siebie. Najważniejsze, jest to chyba najlepszy produkt jaki stosowałam do nawilżenia ust. Już po pierwszych dniach stosowania, można zauważyć poprawę suchych i spierzchniętych ust. Są zregenerowane i nawilżone.