Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

Faktycznie cudowny !

Używam tego olejku od 3 lat. Jest dla mnie numerem 1 jeśli chodzi o ochronę włosów. Co drugi dzień suszę włosy więc muszę jakoś je zabezpieczać i ten olejek zawsze chroni moje włosy i końcówki a po wysuszeniu są one miękkie,pachnące i lśniące. Jednak trzeba uważać na ilość i od nasady lepiej za dużo nie nakładać ponieważ po wysuszeniu będą tłuste.

Naprawdę cudowny olejek

Olejek kupiłam dzięki recenzjom właśnie tutaj przeczytanym.
Bardzo lubię stosować kosmetyki termoochronne na włosy przed suszeniem ich suszarka, więc zakupiłam ten olejek po Marionie
Olejek ma piękne, kolorowe, kuszące wzrok opakowanie.
Zapach jest prześliczny, słodki, długo utrzymuje się na włosach.
Produkt bardzo szybko wchłania się w wilgotne włosy, przy czym wgl ich nie obciąża i odziwo nie tlusci.
Produkt jest bardzo wydajny i niewiele go potrzeba aby nalozyc na 3/4 włosów długich.
Zauważyłam poprawę kondycji swoich włosów jak i to że mogę je w końcu spokojnie rozczesac.
Olejek swoje kosztuje ale jest naprawdę wart ceny.

Jeden z lepszych

Jeden z lepszych olejkow do moich srednioporowatych wlosow, ktory uzywalam. Niestety trudno bylo mi jakis dobrac, ale postawiłam na arganowy i to byl strzal w dziesiatke! Moje wlosy odzyly i zrobili sie bardziej blyszczace a koncowki przestaly sie tak mocno rozdwajac. Uzywam czesto po myciu lub 2h przed prostowaniem wlosow.

Dobry olejek zabezpieczający przed temperaturą

Lubię go bardzo, świetnie zabezpiecza włosy przed wysoką temperaturą, używam go zarówno na wilgotne włosy przez suszeniem suszarką, jak i przed użyciem prostownicy. Wygładza, przez co włosy się łatwiej prostują, nie puszy włosów i nie obciąża, a nawet przedłuża efekt wygładzonych włosów, do tego świetnie zabezpiecza końcówki. Włosy są miłe i miekkie w dotyku

Ochrania i pielęgnuje

Olejek nakładamy na wilgotne włosy, rozczesujemy i suszymy suszarką oraz układamy. Jest to naprawdę wydajny produkt, mimo, że mam włosy sięgające do połowy pleców to spokojnie wystarczają mi 3 pompki tego olejku. Po jego użyciu włosy są mięciutkie, gładkie, lśniące, a dodatkowo olejek ten zapewnia nam ochronę do 230 stopni co jest super. Przy dłuższym stosowaniu naprawdę zauważyłam efekty. Włosy mniej się elektryzują, nie są suche, a końce zdecydowanie mniej zniszczone. Jestem z niego niesamowicie zadowolona i ciesze się, że w końcu trafił również w moje ręce.

Świetny.

Jest to świetny olejek na końce włosów. Dobrze je zabezpiecza przed rozdwajaniem. Nie zostawia tłustej warstwy. Jest bardzo wydajny, starcza spokojnie na rok! I ma piękny zapach.

Odkrycie roku!

Słowem wstępu - coś niesamowitego!

Jestem posiadaczką trudnych włosów - długie, gęste... rozjaśniane z czarnego do blondu, a co za tym idzie, wypadające na maxa, sianowate na końcach, przetłuszczające u nasady. Raczej bez połysku, pod wpływem suszarki układające się według własnego uznania (mimo suszenia na szczotce). Do tej pory żaden kosmetyk nie był w stanie ujarzmić tej dżungli, naprawdę problematycznej... i tutaj pojawiła się promocja w drogerii Rossmann 2+2 na produkty do włosów. Sugerując się opiniami na Wizażu produkt ten kupiłam i...

Wizażanki, dziękuję! To była najlepsza decyzja ostatniego czasu!

Już na wejściu widzimy atrakcyjnie opakowany produkt, kolorystyka idealnie współgra z zapachem (moim zdaniem coś a'la mango). Stosuję go na mokre włosy po myciu, przed suszeniem; zabezpieczam końcówki 2 pompeczkami produktu (wielki plus za tę pompkę!) i przeciągam produkt w górę, wmasowując we włosy. Piękny zapach to jedno, ale miękkość włosów i to jak się po nim układają... Mam na myśli ułożenie takie jak ja stworzę, nie samorzutne od gorącego powietrza suszarki. Przede wszystkim zachwyca mnie miękkość i blask, jakie włosy mają po wysuszeniu...

Czuję, jakby włosy po użyciu były odciążone, delikatne, otoczone cieniusieńką powłoką ochronną.

Warto wspomnieć, że włosy na końcu rytuału mycia i "maseczkowania" płuczę chłodną wodą celem domknięcia łusek - to również wiele zmienia, zauważyłam, że olejek inaczej zachowuje się po finalnej zmianie temperatury wody.

Lubię :)

Olejek zakupiłam na promocji w Superpharm, zakupiony po zapoznaniu się z opiniami w internetach.

Olejek zamknięty jest w poręcznym opakowaniu z dozownikiem.
Konsystencja średnioleista, zapach cudowny, taki jakby owocowy.

Stosuję go po każdym myciu włosow na już lekko wyschnięte włosy. Zaznaczyć musze że uzywam tylko na same koncówki, ponieważ stosowany na całą dlugosc wlosow czy chociaz od połowy - skleja włosy i sprawiają one wrażenie tłustych.

Na moje średniej długości włosy wystarczy jedna pompka, gdzie produkt rozcieram w rękach a potem 'wodzę' nimi po włosach.

Po użyciu olejku zapach długo utrzymuje się na włosach. Co do efektu - faktycznie zabezpiecza końcówki włosów i je ujarzmia, sprawia że nie są niesforne. Produkt jest bardzo wydajny, używam już rok a jeszcze nie zużyłam polowy opakowania.

Zalety:
*konsystencja,
*wygodny aplikator
*zapach utrzymujący się dośc długo na włosach

Wady:
*może sklejac włosy gdy się go użyje zbyt dużo

Jest w miarę

Nakładam po każdym myciu na jeszcze wilgotne włosy. Następnie susze oraz prostuje włosy. Wlosy są miekciejsze, nie puszą się aż tak bardzo. Olejek jest bardzo wydajny. Jednak nie zauważyłam żadnych spektakularnych efektów.

Rewelacja

Świetny olejek, który naprawdę chroni przed gorącem. Po suszeniu i uprzednim nałożeniu go na włosy wyglądają o niebo lepiej niż bez używania go - to samo z prostownicą. W dodatku olejek ma piękny zapach :) Opakowanie starcza mi na długo, z tego względu że staram się rzadko używać suszarki i prostownicy :) Polecam każdemu kto regularnie używa suszary bądź prostownicy - myślę, że będzie zadowolony :)

Ulubiony

Rzadko kiedy suszę włosy, a gdy to robię to zabezpieczam je tym cudownym olejkiem. Robię to od kilku miesięcy i jestem zadowolona.

Produkt znajduje się w butelce z dozownikiem, z którego nie wylewa się produkt. Olejek jest bezbarwny i ma przepiękny zapach, który zostaje długo na włosach. Dużym plusem jest to, że po użyciu olejku termoochronnego nie mam tłustych włosów i czuję, że włosy są zabezpieczone.

Jestem zadowolona i na pewno będę do niego wracać.

Cud miód

O !
To jest właśnie taki produkt jaki mogę uznać za min must have.
W jednym olejku tyle właściwości że aż głowa mała.
Nie dość, że chroni włosy przed szkodliwymi działaniem wysokiej temperatury to jeszcze zapobiega kuszeniu, regeneruje i odżywia.
Zapach przyjemniutki. Cena korzystna
Jak tu go nie kochac ?