Garnier, Fructis, Cudowny olejek z olejkiem arganowym `Ochrona do 230 stopni`

Średnia ocena: 4.81/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Formuła wzbogacona olejkiem arganowym otula włosy zapewniając im pielęgnację i ochronę przed temperaturą do 230 stopni Celsjusza i 2 razy szybsze suszenie. Puszenie jest pod kontrolą, a włosy natychmiast stają się jedwabiste, miękkie i lśniące.
Zastosowany przed suszeniem, prostowaniem lub stylizacją na gorąco chroni włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Zapobiega puszeniu się włosów i nadaje im miękkość i blask.

super

Wspaniały produkt, . Składniki naturalnego pochodzenia. Cena jest ok co do jakości produktu, Mega wydajny. Chroni przed ciepłem prostownicy czy suszarki. warto wypróbowac

super

Olejek jest super mega wydajny, pięknie pachnie, Wspaniały produkt, kupiony przypadkiem. Składniki naturalnego pochodzenia. Chroni przed ciepłem suszarki., cenowo jest w miarę ok

Olejek do włosów

Całkiem przyzwoity olejek do włosów, nakładany w małych ilościach idealnie nadaje się na dzień nałożony na mokre włosy ( w większych ilościach mocno je obciąża i końcówki wyglądają na tłuste dlatego radzę uważać) bardzo ładnie pachnie włosy są po nim mięciutkie i gładkie.

Rewelacyjny

Mój ulubiony olejek do włosów. Jest wydajny i łatwy w aplikacji dzięki pompce. Włosy po nim są gładkie, lśniące i miękkie w dotyku. Produkt ułatwia rozczesywanie. Nie mogę powiedzieć nic o tym czy chroni włosy przed temperaturą, ponieważ moje włosy z natury łatwo się niszczą nawet jeśli nie używam suszarki, prostownicy itp.

Fajny

Bardzo fajny olejek, nie zapycha moich włosów.
Włosy są po nim wygładzone, nawilżone, nie przetłuszcza ich, a to dla mnie najważniejsze.
Jest łatwy w użyciu oraz wydajny.

Super!

Jest to bardzo fajny produkt, stosuje na końcówki przy każdym myciu przed suszeniem. Przy długim stosowaniu zauważyłam, ze poprawiła mi się kondycja włosów i już nie niszczą się tak na końcach jak wcześniej :) polecam !

Nie wyobrażam sobie życia bez niego

Odkąd przez przypadek kupiłam to w rossmanie jest u mnie stałym bywalcem. Używam go codziennie już od dwóch lat. Mam grube suche i farbowane włosy a dzięki temu olejkowi są miekkie lśniące i nie piszą się. Nie prostuje włosów więc nie wiem jak z ochroną. Ale pielęgnuje świetnie, nie jest ciężki A jego zapach- OBŁĘDNY!

cudowny

Produkt z półki pt warto bez zastanowienia, olejek pieknie pacjnie nadaje piekny złoty błuszczący oscień na włosy no ni spełnia swpja role bowiem chrni włosy przy prostowaniu czy suszeniu i faktycznie po tych zabiegach włosy nie sa napuszczone rozczochrane tylko ujażmione, poza tym ma piekny zapach i jest mega wydajny , uzywam i uzywam a w buteleczce ciagle pełno raczej trzeba uważać jak to z wszystkimi olejkami bo przy zbyt duzej ilosci łatwo sie przetłuszcza i obciążą ale ogólnie musze przyznac ze to produkt po który siegne napewno raz jeszcze

idealny dla mnie

Po olejek sięgnęłam, gdy rozpoczęłam prostowanie swoich włosów. Szukałam produktu, który sprawi, że nie będą się one tak bardzo niszczyły przez gorące urządzenie. No i trafiłam na ten olejek!
Jest bardzo wydajny, przez co wciąż używam pierwszą butelkę.
Bardzo ładnie pachnie i co najważniejsze spełnia swoje zadanie.

Olejek termoochronny

Wspaniały produkt, kupiony przypadkiem. Składniki naturalnego pochodzenia. Mega wydajny. Można idealnie stylizować włosy za jego pomocą. Chroni przed ciepłem suszarki. Z pewnością jeszcze po niego sięgnę.

Kocham

Naprawdę cudowny olejek i to nie tylko z nazwy. Zaczynając od opakowania. Plastikowa pomarańczowa ale przezroczysta buteleczka o ciekawym kształcie. Zamykana dozatorem (pompką), który według mnie jest niezbędny przy wszystkich olejkach.
Urzekający zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach.
Nakładam na wilgotne włosy, jako ochronę przed suszeniem i często na suche przed ranną stylizacją.
Nie obciąża, nie skleja, przyśpiesza suszenie. Jest w stanie ujarzmić moje mocno puszące się włosy i zostawia je jedwabiste, lśniące i miłe w dotyku.
Jest bardzo wydajny wystarcza na kilka miesięcy. Zdecydowanie mój hit

Faktycznie chroni włosy przez wysoką temperaturą

Olejku używam od lat. Prostuje codziennie włosy i nie wyobrażam sobie robienia tego bez tego olejku.

Produkt zamknięty jest w wygodnym opakowaniu z pompką, dzięki której bez problemu wydobywa się produkt i odpowiednią ilość. Opakowanie przeźroczyste, dzięki czemu widać ile ubywa produktu.

Konsystencja dość gęsta, oleista, tłusta, dobrze się nakłada na końce włosów.
Nie skleja włosów, nie obciąża, nie przetłuszcza ( no chyba, że nałożymy go za dużo i na całe włosy od nasady, a nie tylko na końce)
Dobrze chroni przez wysoką temperaturą, scala końcówki i po dłuższym stosowaniu, zmniejszyły mi się rozdwojone końcówki.

Zapach ładny, długo utrzymuje się na włosach. Jest bardzo wydajny, wystarczy niewielka ilość, by ochronić włosy.