Dove, Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil Shampoo (Szampon do włosów)

Dove, Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil Shampoo (Szampon do włosów)

Szampon Dove Pure Care Dry Oil przeznaczony jest do włosów suchych i matowych. Został wzbogacony o technologię Keratin Repair Actives i kompozycje olejku mineralnego i olejków naturalnych, z afrykańskim olejkiem z orzechów makadamia. Delikatnie myje suche i matowe włosy pozostawiając je jedwabiste. Nie obciąża włosów.
Dla lepszych rezultatów używaj regularnie z odżywką Dove Pure Care Dry Oil do włosów suchych i matowych.

3.6 not great not terrible

szampon kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na wizażu ale eh? czy jest aż tak dobry...

zagłębiając się:

opakowanie ładnie się prezentuje, biała tuba z miękkiego plastiku ze złotymi akcentami. ciężko się otwiera a jeszcze ciężej wydobywa końcówkę produktu. ładne aczkolwiek mało wygodne.

konsystencja ani płynna ani gęsta, trochę ulatuje z dłoni. średnio wydajny produkt. jak na konsystencje pieni się całkiem dobrze. kolor złoty, półprzezroczysty. zapach słodki, bardzo przyjemny. piękny zapach wyczuwalny na włosach cały dzień.

szamponu używałam wraz z odżywką z tej samej serii. włosy posiadam cienkie, pozbawione objętości, łatwo przetłuszczające się. produktu używałam co 3 dni.

włosy po umyciu są miękkie i lśniące. już od pierwszego użycia wyglądają zdrowo. jednak już pod koniec dnia włosy stają się obciążone i wyglądają tłusto... plus pomimo używania odżywki włosy były mocno splątane. właśnie te dwie rzeczy powodowały, że nie używałam go z ekscytacją. aczkolwiek po dłuższym stosowaniu włosy są wyczuwalnie nawilżone. szampon przynosił mi najszybsze i najbardziej trwałe nawilżenie włosów, dlatego długo z niego nie rezygnowałam. oczyszczanie- bez rewelacji, raczej takie samo jak 90% produktów na rynku. nie wyrządził żadnych szkód skórze głowy. nie polecam do stosowania codziennego

szampon posiada swoje plusy i minusy. nie jest zły, można wypróbować ale jakiś zachwycający też nie jest, dlatego będę szukać czegoś lepszego.

Idealny na wyjazdy:)

Szampon do włosów Advanced Hair Series, Pure Care Dry Oil Shampoo od Dove często kupuję, jak gdzieś wyjeżdżam. Fajne opakowanie w tubie zmieści się w każdym zakamarku w walizce. Szampon jest bardzo przyjemny, ślicznie pachnie, zapach długo trzyma się na włosach. Bardzo dobrze myje włosy i skórę głowy. Włosy nie plączą się podczas rozczesywania, są nawilżone. Moim zdaniem nie trzeba używać przy tym szamponie dodatkowo odżywki. Cena również jest fajna. Polecam.

Jeden z najulubieńszych :)

Uwielbiam ten szampon...Pachnie niezemsko, a włosy po nim są tak jakby...luksusowe :D Kosztuje niemało, ale po wypłacie warto zaszaleć ;) Niestety, nie jest zbyt wydajny.

Fajny szampon z drogerii

PLUSY:
+ przyjemny zapach,
+ wygodna tubka, łatwo wydobyć produkt z opakowania,
+ schludna szata graficzna,
+ nie obciąża włosów,
+ sprawia, że włosy są gładkie i miękkie, do tego pięknie pachną,
+ nie przetłuszcza włosów,
+ odpowiednia konsystencja, nie wylewa się z opakowania,
+ niezwykle wydajny.

MINUSY:
- kiepski skład,
- bardzo drogi.

Spoko

Teściowa mi go poleciła, ona mną krótkie włosy i suche, jej bardzo pomaga. A ja mam długie i jakoś się nie sprawdziło. Zapach spoko, cena daje radę ale nie na mój typ włosów

Opis Produktu:

Uwielbiam z tej serii szampon jak i odżywkę :) Szampon jest bardzo przyjemny podczas mycia skóry głowy. Ładnie się pieni i nie plącze włosów. Podczas zmycia nie ma mowy o obciążonych, posklejanych włosach. Polecam bardzo 5/5

Wombo combo z odżywką.

Cudo. Świetnie oczyszcza, daje genialne efekty z odżywką, nie obciąża włosów i bardzo dobrze wygładza. Do tego delikatnie nawilża i regeneruje. Cud miód malina! Do tego ten zapach.. Piękny, unoszący się długo na włosach.. Konsystencja również świetna, nietłusta, lekka, bardzo fajnie się go aplikuje. Co do opakowania.. Tak jak w przypadku odżywki, nieco niepraktyczne, ponieważ aby wydobyć resztkę produktu trzeba przeciąć tubę. Ale to nie przeszkadza w użytkowaniu, zwłaszcza, że jest tego warty. To samo z ceną. Jest ona lekkim minusem, ale można na to przymknąć oko, biorąc pod uwagę jego działanie. Z czystym sumieniem polecam!

Przeciętniak

Szampon znajduje się w poręcznej, miękkiej tubce. Ma żelowo-olejową konsystencję i żółty kolor. Zapach delikatny, słodki. Bardzo delikatnie się pieni, łatwo rozprowadza. Jest mało wydajny. Oczyszcza raczej przeciętnie. Nie wygładza włosów przez co wciąż są poplątane i szorstkie. W połączeniu z dobrymi odżywkami i maskami zużyję g do końca, ale raczej więcej po niego nie sięgnę.

Ulubieniec

Szampon i odżywka z tej samej serii to obecnie jedne z moich ulubionych kosmetyków do codziennej pielęgnacji włosów. Poleciła mi je moja fryzjerka, sama podobno ich używa i muszę przyznać, że widzę efekty ich stosowania. Ta seria przeznaczona jest do włosów suchych i matowych, według producenta ma je odżywić, wygładzić i nawilżyć. Kosmetyki zostały wzbogacone o technologię Keratin Repair Actives i kompozycje olejku mineralnego i olejków naturalnych, z afrykańskim olejkiem z orzechów makadamia. Muszę powiedzieć, że na moich włosach sprawdziły się świetnie. Szampon bardzo dobrze się pieni, ma lejącą i dość rzadką konsystencję, złoty przeźroczysty kolor i delikatny zapach, który zaliczam do przyjemnych. Zapach jednak nie utrzymuje się na włosach. Dokładnie myje włosy i skórę głowy, domywa dobrze nawet oleje. Po umyciu włosy łatwo się rozczesują, wyglądają zdrowo, są wygładzone, miękkie i jedwabiste. Tak jak obiecuje producent ta seria naprawdę nawilża włosy, po dłuższym stosowaniu ich kondycja znacznie się poprawiła. Jestem zdecydowanie na tak i zużyłam już kilka opakowań tego szamponu i na pewno będę do niego wracać. Jedynym minusem jest cena, kosztuje ponad 20 zł. Ale często można je złapać na promocji

A miało być tak pięknie

Niestety nie sprawdził się. Ale zacznijmy od dobrych stron: pięknie pachnie, nawet po długim czasie czuć zapach na włosach. Niestety to by było na tyle. Przede wszystkim to pierwszy szampon do tej pory, która obciążył moje włosy. Były one również bardzo szorstkie. Nie wyglądały tragicznie, ale po dotknięciu czuć można było szorstkość. Niestety się rozczarowałam.

Obciązył

Po umyciu to co miałam na głowie nie przypominało zdecydowanie włosów..obciążył, wyglądały jak ,,strąki,, . Po dwóch myciach podziękowałam temu szamponowi

Moc olejków

Produkt testowałam wraz z odżywką. Muszę przyznać, że pięknie pachnie. Opakowanie jest wygodne. Bardziej mi odpowiada niż sztywna butelka. W dodatku super nawilża włosy dlatego wszystko sie zgadza. Dobrze się pieni. Polecam, produkt warty zakupu. Jest wydajny. Widać efekt już po pierwszym użyciu.