L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Lekki szampon odżywczy z olejkiem kokosowym

Specyfika włosów normalnych i suchych
Włosy normalne i suche są często pozbawione życia, szorstkie i matowe. Potrzebują odżywienia, ale bez efektu obciążenia, aby pozostały lekkie i piękne.

Sekret formuły wzbogaconej o olejek kokosowy dla intensywnego odżywienia bez efektu obiążenia
Formuła bez silikonów wzbogacona olejkiem kokosowym
- zapewnia intensywne odżywienie dla efektu lekkich i pełnych życia włosów
- wygładza i nadaje miękkość, aby wydobyć intensywny blask włosów.
- nadaje włosom subtelny, zmysłowy kokosowy zapach.

Rezultat : wyjątkowe odżywienie normalnych i suchych włosów.
Intensywnie odżywia bez efektu obciążenia. Włosy stają się niezwykle miękkie, elastyczne i pełne życia.

Kolejny Elseve, który przypadł mi do gustu

To kolejny Elseve, który przypadł mi do gustu, a dlaczego? Bo :
- Nie obciąża włosów i dobrze je oczyszcza.
- Ma lekką formułę.
- Włosy po nim są miękkie i lśniące, ale przy tym nie oklapnięte.
- Jest wydajny.
- Zauważalnie odżywia włosy.
- Nie podrażnia skóry głowy, ani jej nie przesusza.
Jestem na tak.

Fajny!

Szampon przypadł mi do gustu!
+ nie obciąża włosów
+ dobrze oczyszcza włosy
+ nie przetłuszcza ich
+ lekka formułą
+ włosy są miękkie i lśniące
+ cudowny zapach <3
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ odżywia włosy
+ po użyciu włosy dobrze się układają
+ nie powoduje podrażnień

Na długość tak, na skórę głowy nie.

Ciągle szukam tego idealnego szamponu, które będzie dobrze mył, ale i utrzyma moje włosy w miarę świeże chociaż przez dwa dni. Skusiłam się na ten szampon po był w promocji w Rossmannie i ma całkiem niezłą ocenę w KWC.

Plusy:
- zapach, trzeba przyznać, że jest obłędny, szczególnie dla fanów kokosa,a ponadto długo utrzymuje się na włosach, do następnego mycia nawet,
- niewygórowana cena,
- nie plącze moich włosów,
- włosy po umyciu nim faktycznie są odżywione i cudnie błyszczą,
- ma dobrą konsystencję, nie spływa między palcami,
- olejek kokosowy, który moje włosy bardzo lubią,

Minusy:
- niestety szampon ten ma jeden minus, przez który na pewno do niego nie wrócę, chociaż bardzo bym chciała - moje włosy są świeże po nim tylko dzień, na drugi są już oklapnięte i tłuste przy skalpie, a nie mam czasami czasu myć ich codziennie. Za to muszę odjąć jedną gwiazdkę.

Wspaniały zapach

Skuszona doskonałą promocja z zaciekawieniem sięgnęłam po ten szampon i nie żałuję.
Niewielka ilość szamponu wystarczy, aby umyć nawet bardzo długie włosy. Produkt doskonale się pieni, pięknie pachnie. Zawartość olejku kokosowego dodatkowo odżywia pasma włosów, nie obciazajac ich przy tym. Dodatkowo je wygładza i pozostawia delikatny zapach na długo.

Produkt zapakowany jest w typowe dla tej marki opakowanie o dużej pojemności (400 ml). Posiada gęsta, lejaca konsystencję o bezbarwnym kolorze. Cena bardzo korzystna.

Bubel jakich mało

Jeszcze nigdy nie miałam tak okropnego szamponu do włosów. Patrzę na opinie i zastanawiam się czy może to z moimi włosami jest coś nie tak. Szampon sklejal mi włosy dając wrażenie nie umytych, przetluszczonych włosów. Podejrzewam, że jest to wina olejków. Próbowałam różnych sposobów na używanie tego produktu. Sam jedne, z maskami, odżywkami... Efekt taki sam. Nie polecam i nigdy do niego nie wrócę....

Bez rewelacji..

Niestety zawiodłam się na tym szamponie, ponieważ mimo pięknego zapachu nie jest rewelacyjny. Do kupna zachęcił mnie olej kokosowy, który z pewnością wpływa na dobrą kondycję włosów, ale samo mycie ich nie należało w moim przypadku do najprzyjemniejszych. Szampon plątał moje włosy, słabo się pienił, musiałam dokładać produkty, po wysuszeniu miałam problemy z rozczesaniem włosów.

działanie trochę gorsze niż zapach

Szampon wywąchałam w Rossmannie w Berlinie zanim pojawił się u nas, używałam okazjonalnie, bo nie wiedziałam kiedy pojadę po nowy, a płacić za niego w internecie kilkadziesiąt złotych nie zamierzałam. I taki sposób używania był idealny, bo mogłam nacieszyć się jego zapachem bez konsekwencji jakie powoduje codzienne stosowanie, a mianowicie trochę za duże obciążenie jak na moje cienkie, rzadkie i delikatne włosy. Trudno do nich dobrać szampon, co z tego, że nawilżone i odżywione skoro wstyd z domu wyjść, bo jakieś takie niedomyte. Miałam wielką nadzieję, że będzie tak lekki jak jego brat '6 olejków', niestety jest ciut gorszy i przez to 'ciut' nie mogę go używać na codzień. Na szczęście są jeszcze odżywki i maski z tej serii, nakładam na końcówki i też jest fajnie :)

Najlepszy!

Ten szampon to najlepszy kosmetyk do włosów jaki wpadł mi w ręce. Odżywia, nawilża i nie obciąża. A nawet dzięki niemu moje włosy zaczęły się naturalnie kręcić I układać jak z salonu. Brzmi jak tekst z reklamy ale proszę uwierzyć, to jest cudo za grosze!

Do kupna szamponu podkusił mnie dodany do szamponu olejek kokosowy, gdyż uwielbiam kosmetyki z kokosem i jego zapachem! I oczywiście pod tym względem nie zawiodłam się, zapach jest cudowny. Działaniem szamponu również jestem zadowolona. Dobrze się pieni, nie obciąża włosów a one po nim są oczywiście pachnące i miękkie! Mam jeszcze odżywkę z tej serii, która dobrze uzupełnia pielęgnację włosów!

Mojego serca nie podbił - przeciętniak

Skusić się na niego można dzięki niskiej cenie, ładnym opakowaniu i pięknym zapachu. Szampon ma wygodny aplikator, możemy wylać na dłoń tyle produktu ile potrzebujemy. Zapach tak jak wcześniej wspomniałam jest obłędny, kokos czuć na kilometr. Pieni się bardzo dobrze i bezproblemowo spłukuje. Robi co trzeba - myje i pachnie. Jednak i tak jestem bardzo rozczarowana, pomimo tego, że nie oczekiwałam dużo. Po wysuszeniu włosy strasznie się puszyły. Robiły się nieestetyczne strąki. Włosy układały się na głowie w sposób przypominający siano, a do tego były okropnie wysuszone. ( Nie była to wina odżywki. ) Ten szampon zdecydowanie będę omijać szerokim łukiem i wam też odradzam jego zakup.

Najlepszy!!!

To naprawdę najlepszy szampon jaki do tej pory miałam! Już w trakcie mycia i spłukiwania czuję ogromną różnicę - włosy są gładkie, miłe w dotyku i rozczesują się bez problemu. Do tego naprawdę jest lekki i nie obciąża (wprawdzie moje włosy szybko się przetłuszczają ale nie szybciej niż po innych szamponach), wydajny, dobrze sie pieni i przyjemnie-słodko pachnie. Super

Nie jest aż taki zły

Szampon ten upatrzyłam już jakiś czas temu jednak chciałam wykończyć poprzedni bo miałam już końcówkę. Podczas jednych zakupów akurat był w promocji więc zakupiłam go bez zastanowienia ponieważ cena była atrakcyjna. Jest on łatwo dostępny ponieważ można go nabyć w wielu drogeriach.

Szampon znajduje się w pięknym opakowaniu w kolorze miodowym. Złoto pomarańczowe odcienie przeważają. Ciekawa grafika. Bardzo estetyczne opakowanie przyciągające wzrok. Do tego jest wygodne w użytkowaniu poręczne. Butelka jest w miarę przezroczysta dzięki czemu widać poziom zużycia szamponu. Zamykana na klips dzięki czemu szampon nam się nie wyleje. Klips nie psuje się i nie zacina.

Zapach bardzo przyjemny, delikatny, długo utrzymywał się na moich włosach. Mi przypadł do gustu. Nie drażnił w nos. Do tego szampon bardzo ładnie się pieni i jest wydajny ponieważ nie trzeba zbyt wiele go nakładac aby umyć nim nawet długie włosy.

Jest bardzo wydajny i ładnie się pieni. Nie ma też problemu z jego dokładnym spłukaniem ponieważ jest to w zasadzie przyjemność. Dobrze myje i oczyszcza włosy, przyjemnie je odświeża. Jest lekki i nie obciąża nawet moich długich włosów.

Po umyciu włosy wyglądają bardzo zdrowo i ładnie się układają. Są zdyscyplinowane i łatwo się rozczesują. Poza tym są delikatne i miękkie w dotyku. Idealnie nadaje się nawet do codziennej pielęgnacji chociaż ja włosy myję co drugi/trzeci dzień żeby ich nie przyzwyczajać bo z długimi to jest trochę pracy :)