L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Lekki szampon odżywczy z olejkiem kokosowym

Specyfika włosów normalnych i suchych
Włosy normalne i suche są często pozbawione życia, szorstkie i matowe. Potrzebują odżywienia, ale bez efektu obciążenia, aby pozostały lekkie i piękne.

Sekret formuły wzbogaconej o olejek kokosowy dla intensywnego odżywienia bez efektu obiążenia
Formuła bez silikonów wzbogacona olejkiem kokosowym
- zapewnia intensywne odżywienie dla efektu lekkich i pełnych życia włosów
- wygładza i nadaje miękkość, aby wydobyć intensywny blask włosów.
- nadaje włosom subtelny, zmysłowy kokosowy zapach.

Rezultat : wyjątkowe odżywienie normalnych i suchych włosów.
Intensywnie odżywia bez efektu obciążenia. Włosy stają się niezwykle miękkie, elastyczne i pełne życia.

Piękny zapach

Szampon dostałam od szwagierki, u której sie nie sprawdził. Sama pewnie bym go nie wybrała, bo preferuje obecnie szampony do włosów przetluszczajacych. Jednak jestem sama niego zadowolona. Mam już bardzo długie włosy więc potrzebują one nawilżania i odzywienia. Są szorstkie w dotyku i matowe na końcach. Bylam bardzo zaskoczona tym szamponem. Ma przepiękny zapach, który utrzymuje się długo po umyciu włosów. Co do samego efektu odzywienia włosy są nawilżone i lepiej się rozczesują więc myślę że spełnia on swoją rolę.

Drogeryjny ulubieniec!

Uwielbiam!
Za cenę, za zapach, za wydajność, za efekt na włosach - no kocham go za wszystko!
Początkowo byłam sceptycznie nastawiona ze względu na obecność olejów, ale zgodnie z obietnicą producenta - jest to lekki szampon i włosy po jego umyciu takie właśnie są.
Podoba mi się też to jak ładnie odbija włosy u nasady, a mało który szampon to u mnie robi.
Używam regularnie odkąd się pojawił i chętnie do niego wracam. :)

Dobry

Szampon zakupiłam ze względu na zawartość olejku oraz na odżywienie włosów. Zakupiłam również odżywkę z tej samej serii.
Poprzednio stosowałam szampon Dream Long. Nie do końca byłam zadowolona z jego działania. Na tym produkcie jednak się nie zawiodłam.
Szampon dobrze oczyszcza włosy, rzeczywiście odżywia i pozostawia je zregenowane, zauważyłam, że włosy nie są już łamliwe i mniej wypadają.

Działanie mi odpowiada , a zapach relaksuje.

Szampon Magiczna Moc Olejków zakupiłam wraz z maską odżywczą z olejkiem kokosowym. Maskę wybrałam już jakiś czas temu, z szamponem właśnie jestem na finiszu bo jego mega pojemność sprawiła że dobrze służył mi przez wiele miesięcy.

Lubię te duże ekonomiczne opakowania, zazwyczaj z tej samej serii dokupuję maskę , odżywkę i używam w różnych konfiguracjach. Butelka jest charakterystyczna dla Elseve przeźroczysta, spłaszczona i wygodna w użyciu. Nie ma żadnych problemów z wydobyciem szamponu z opakowania, a transparentny bursztynowy kolor butelki umożliwia na bieżąco kontrolowanie zawartości.

Konsystencja szamponu jest żelowa ale lejąca w bezbarwnym kolorze.
Cudny zapach identyczny jak maski , pomieszanie świeżości kokosa z słodką nutą waniliową. Mega przyjemny , świeży i naturalny, niestety na włosach nie wyczuwam go zbyt długo.
Jak na szampon drogeryjny i w takiej cenie przy dużej pojemności to skład jest całkiem przyzwoity. Mamy tutaj oczywiście SLS i i inne substancje myjące i pieniące , betainę kokosową, olej kokosowy,, barwnik i substancje zapachowe.

Kosmetyk jest bardzo przyjemny w stosowaniu nie tylko ze względu na delikatną konsystencje ale również na cudny zapach roztaczający się pod czas mycia. Bardzo dobrze się pieni i do jednorazowego zastosowania wystarczy niewielka ilość stąd też ogromna jego wydajność. Dobrze się nakłada , nie przecieka przez palce, nie ucieka z dłoni i łatwo wypłukuje się z włosów. Już podczas mycia czuć zmiękczenie i wygładzenie włosów, są przyjemne w dotyku i łatwo się rozczesują nawet bez użycia maski czy odżywki. Mam włosy delikatne i cienkie, początkowo obawiałam się że szampon i inne elementy zestawu Magiczna Moc Olejków spowodują że będą zbyt obciążone, oklapnięte i wyglądające na nieświeże, ale zostałam miło zaskoczona że nawet w przypadku użycia szamponu i maski włosy wyglądają zdrowo, pięknie, są pełne życia i objętości. Włosy po wysuszeniu są zdyscyplinowane, odpowiednio dociążone, ale ładnie odbite u nasady. Nie elektryzują się , nie puszą i pięknie błyszczą. Działanie nawilżające czy odżywiające jest ciężkie do określenia i raczej myślę że jest znikome bo i tak zawsze po użyciu szamponu używałam odżywki lub maski ale sam szampon świetnie spisuje się w oczyszczaniu i odświeżaniu włosów.

Bardzo dobry szampon drogeryjny

Moje włosy gęste, grube niestety szorstkie i matowe. Szampon kupiony przez przypadek spełnił swoje zadanie. Nie obciąża włosów, dobrze nawilża włosy się lepiej rozczesuja. Plus za ładny i długotrwały zapach. Z pewnością pokusze się przy kolejnych zakupach aby przetestować inne serie.

Kupiłam na promocji w Doogeri uroda miałam kupić inny ale stwierdziłam że ten przetestuje i jestem z niego zadowolona włosy wyglądają na odżywione mam włosy Suche. Są bardziej delikatniejsze w dotyku podczas mycia są miękkie a nie tak jak zawsze jak sznurki. Mogę spokojnie przytulać się do męża bo zawsze go koło mówił że włosy straszne w dotyku teraz mówi że są mile w domku i są gładsze. Polecam używam szamponu od tygodnia i naprawdę widać różnicę.

Godne polecenia

Szampon tani, wystarcza na długo. Faktycznie nie obciąża włosów, daje blask, ale dla uzyskania efektu, który oferuje producent polecam używać jeszcze odżywki.

Szampon

Szampon posiada świetny zapach, daje włosom delikatne nawilżenie, świetny do każdego rodzaju włosów. Butelka świetnie wykonana. Łatwiejsze rozczesywanie włosów.

Bardzo dobry szampon odżywczy

Szampon jest naprawdę świetny. Fajnie się pieni i dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Włosy z łatwością się rozczesują. Zawarte oleje nawilżają włosy. Po wysuszeniu nie muszę stosować prostownicy bo włosy są sztywne i błyszczące. Zapach produktu na plus.

Nie dla mnie...

Skusiłam się na zakup tego szamponu poprzez jego cenę. Ale niestety się zawiodłam. Szampon i zawarte w nim olejki strasznie obciążyły moje włosy przez co straty się oklapnięte i bardzo szybko się przetłuszczają. Niestety nie mogę go polecić.

Dno dna

Zawiodłam się ogromnie na tym szamponie. Jak coś może być dobre, jeśli 99% składu wygląda tak:
Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Sodium Chloride, Parfum/Fragrance.
czyli woda, detergent, detergent, zwykła sól i aromat?! A gdzie te oleje? To zaledwie ułamek procenta!! L'Oreal, jak mogliście wyprodukować taki shit? Ten szampon powinien kosztować 3 zł a nie 15zł.
Nie nadaje się do włosów cienkich z tendencją do przetłuszczania. Po użyciu tego szamponu włosy są jak nieumyte. Tłuste i strąkowate. Nie do rozczesania. Końcówki sianowate. Kosmetyk musiałam zużyć do czyszczenia toalety.

Nie dla cienkich włosów

Jako posiadaczka włosów suchych postanowiłam wypróbować szampon z dużą ilością olejków które nawilżyłyby nieco moje kosmyki. Niestety jednak szampon zbyt obciąża włosy i stają się przyklepane, nie można ich podnieść u nasady i wyglądają nieestetycznie - jakby były nie myte od paru dni. Nie takiego efektu się spodziewałam. Plus za zapach i ilość olejków. Mimo to nie nadaje się do włosów osłabionych i cienkich.