Zobacz oferty

Średnia ocena: 2.51/5
  • Szybkość realizacji zamówienia

• Poziom obsługi klienta

• Jakość zapakowania przesyłki

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Maseczka oczyszczająca pory z aktywnym węglem. Działa jak magnes. Dzięki chińskiej białej glince absorbuje toksyny.

klasyczne
oczyszczające
w tubie
50 – 100ml

Nie dziala jak obiecuje opis

Maseczki z glinka lub weglem akywnym moza kupic za grosze, ta z Origins niczym sie nie wyroznia poza tym ze kosztuje majatek a efekt zaden. Jest to produkt tej marki ktorym jestem najbardziej rozczarowana.
Mam dosc mocno przetluszczajaca sie strefe T i uzywanie tej maski nie daje zadnych efektow czy tez lepszych efektow niz inne duzo tansze alternatywy.

Nie bardzo

Całe szczęście, że kupiłam jedynie opakowanie podróżne w cenie 49 zł/30 ml (pełnowymiarowe opakowanie to koszt 95 zł - kasa w błoto (tudzież w maskę błotna), bo oprócz lekkiego oczyszczenia, które moge osiagnać jednorazowa maska w saszetce, efektów nie ma żadnych. Brudzi szyję, coś tam oczyszcza, ale twarz jest ściagnięta i nie ma żadnego efektu wow. Wchodzi w dodatku w pory i moja skóra jest po tym produkcie mega wysuszona

Szczerze mówiac to już lepiej jakis kwas położyć w profesjonalnym gabinecie jeżeli ktoś potrzebuje efektu oczyszczenia...

Cieszyłam się, że się skończyła ????

Zaskoczenie

Nałożyłam maseczkę po kąpieli i ciagle pluje sobie w brodę że dlaczego tego nie robię tego przed kąpielą?! I to któryś raz. Nie lubię tego mycia i mycia i mycia :[ ale jak są efekty to warto. Tą maseczkę tez dostałam jako dodatek do zakupów i jak nałożyłam po kąpieli tak mi twarz ściągnęło ze buzi w cudzysłowie nie szło otworzyć ;D i sobie pomyślałam co noc spac w takiej masce to 10 lat mniej :D ale przez to ze jest taka ciemna nie będę ryzykować z moja pościelą. Buzia zareagowała bardzo fajnie nie uczula nie podrażnia

Trochę się zawiodłam

Mam tłustą cere, szybko zaczynam się swiecic nawet gdy się pomaluje i przypudruje. Myslalam, ze ta maseczka mi pomoże ale jednak nie do końca, troche oczyściła mi pory ale nic wiecej nie zrobiła :( po kilku godzinach świece się tak samo jak gdy nie użyje żadnej maseczki. Oczyszcza powierzchownie, nie wyciaga głebszych zanieczyszczeń, a za tą cene oczekiwałabym czegoś wiecej. Dziala jak inne tanie maseczki, więc tej nie kupię ponownie.

Wykorzystała: kilka próbek

Póki co najlepsza maseczka z węglem aktywnym. Działa!

Origins po raz kolejny podbija moje serce. Kiedyś przy okazji większych zakupów dostałam sporą próbkę, bo aż 30 ml.

Maseczki oczyszczające z węglem aktywnym zazwyczaj tak średnio oczyszczały moją skórę (np. chwalona Black Rose od Evree). Trochę bez przekonania nałożyłam ją i szok. Maseczka szybko zaschła na twarzy. Plus, bo mój iPhone nie rozpoznaje mnie z maseczkami ;) Zastygając było czuć ściągnięcie skóry, ale to normalne przy maseczkach zawierających w składzie glinkę. Po zmyciu szok, skóra oczyszczona, nawet nos, który zazwyczaj jest w moim przypadku dość oporny. Pory zwężone, skóra miękka, żadnych podrażnień.

Maseczkę używam raz w tygodniu, moja próbka starczyła mi na dobrych kilka zastosowań, jest wydajna. Nie trzeba jej ładować bardzo dużo, starczy, że rozprowadzę ją cienką, równą warstwą na twarzy i już robi robotę.

Nie kupiłam pełnego opakowania tylko dlatego, że Origins ma inną maskę oczyszczającą z węglem aktywnym i miodem, którą chcę wypróbować. Ale nie wykluczam, że i tę nabędę. Jest naprawdę świetna.

Jeżeli też, tak jak ja, macie nienajlepsze doświadczenia z maskami oczyszczającymi z węglem aktywnym, polecam zainteresować się tą maseczką. Naprawdę działa.

Tak, ale

Mam tłustą skórę z tendencją do wyprysków i zaskórników i z entuzjazmem testuję wszelkie oczyszczające maseczki. Ta sprawdza się u mnie jeśli chodzi o oczyszczenie porów na nosie i brodzie, ale pod warunkiem, że posłucham zaleceń producenta i wcześniej przygotuję twarz. Nie widzę dużych efektów na reszcie twarzy.
Po myciu i tonizowaniu, moczę mały ręczniczek w bardzo gorącej wodzie, mocno go wyciskam i na chwilę przykładam do twarzy - pory się wtedy rozszerzają i maseczka ma szansę się wykazać (przy opcji leniwej, bez gorącego ręczniczka, nie robi właściwie nic). Na tak przygotowaną twarz nakładam cienką warstwę i trzymam ją 10-15 minut, aż zaschnie na tyle, że nie brudzi palców, ale zanim zostanie skorupką. Zmywanie wymaga trochę zachodu i zwykle pomagam sobie bawełnianą chusteczką.
W retrospektywie, po zużyciu całego opakowania - mogłam się ograniczyć do stosowania jej miejscowo, bo rzeczywiście doskonale pozbywa się wągrów, ale na inne niedoskonałości nie pomaga. Mimo to jest wydajna i wystarczyła na kilkanaście użyć, bo nie potrzeba jej wiele na pokrycie twarzy cienką warstwą.

Bez szału

Używam tej maseczki juz tylko na nos i brode , nie widze wiekszego sensu nakładania jej na całą twarz, ponieważ nie czuje po niej spektakularnego oczyszczenia. Dość szybko zastyga i mocno ściąga, ale pory jak były tak i są. Mam skłonności do wyprysków ale nie czuje żeby ta maseczka cokolwiek w tej kwestii pomogła czy zaszkodziła.

Origins, Clear Improvement, Active Charcoal Mask To Clear Pores (Maseczka oczyszczająca pory z aktywnym węglem) oczyszcza moją skórę z wągrów lecz nie jest taka jak reklamują nie do końca radzi sobie ze wszystkimi czarnymi punktami na twarzy

Używa produktu od: próbka

Bez rewelacji

Maska co prawda ściąga skórę i poprawia jej elastyczność, ale nic poza tym. Po zastosowaniu bardzo podrażniła moją skórę, wywołując przy tym zmiany skórne.

Może być

Była to moja pierwsza maska z węglem.
Jest naprawdę ok, oczyszcza, zwęża pory, ale nie robi tego jakoś fenomenalnie. Nie ma takiego efektu wow!
Jak dla mnie niestety najgorsza maska orgins'a, i gdzie cała resztę kocham!
Na dużej promocji warto kupić i samemu przetestować, bo może przy innym rodzaju cery (mam suchą) sprawdzi się dużo lepeij.

Bardzo dobra

Bardzo fajna maseczka oczyszczająca. W kilkanaście minut skóra jest odświeżona, pory ściągnięte. Zastosowana wieczorem sprawia, że rano skóra jest jednolita i czysta. Położona punktowo na stany zapalne przyspiesza gojenie. Przy dłuższym stosowaniu wyraźnie poprawia stan skóry, zmniejsza się ilość zaskórników i niespodzianek.

To nie to

Nie jestem wielką fanką Origins, nie zwariowałam na punkcie tej słynnej maski. Nie zauważyłam nic spektakularnego w jej działaniu na mojej twarzy, pory jakie były takie są. Maska jak tysiąc innych bez rewelacji. Cena zaporowa ale jak to na koncern EL przystało musi być sztos. Nie polubiłam się z tą metodą maski, bardzo trudno było mi ją zmyć jak zaschła. Wolę maski na noc. Opakowanie i zapach ok.