Ziaja, Liście Zielonej Oliwki, Oliwkowa woda tonizująca z wit. C

Średnia ocena: 4.93/5

jokasklep.pl
Średnia ocena: 4.80/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Oliwkowa woda tonizująca w postaci delikatnej mgiełki. Zawiera esencję z liści zielonej oliwki oraz witaminę C. Daje uczucie świeżości. Idealna dla każdego rodzaju skóry. Nadaje się pod makijaż.
Liście zielonej oliwki - zawierają oleuropeinę - naturalny przeciwutleniacz i substancję łagodzącą. Odświeżają i wzmacniają skórę oraz chronią przed transepidermalną utratą wody.
D-pantenol i witamina C - skutecznie i szybko nawilżają naskórek. Działają łagodząco oraz poprawiają kondycję skóry.

Przyjemne zaskoczenie

Kupując ten kosmetyk myślałam, że zupełnie mi się nie sprawdzi, jednak kupiłam go pod wpływem opinii na jego temat. Mam cerę tłustą, problematyczną, więc uważałam, że ten tonik nie zmieni wiele, a może i przyczyni się do szybszego wyświecania się skóry w ciągu dnia. Nic bardziej mylnego, tonik pięknie nawilżył i uspokoił moja twarz. Krem przyjął się świetnie, tak samo makijaż. Jestem bardzo z niego zadowolona.

Przydatna, a najbardziej do olejowania na podkład

Jakiś czas temu wkręciłam się w olejowanie i inne włosingi :) I szukałam odpowiedniego podkładu nawilżającego, który będzie się wygodnie aplikować i który spełni swoje zadanie wzorowo! Ten tonik rzeczywiście świetnie się sprawdził, zarówno na skórę, jak i na włosy!

OPAKOWANIE
To buteleczka z zielonego, przezroczystego plastiku, dzięki czemu widać poziom zużycia. Mechanizm rozpylający dość wygodny, choć mogłaby być większa powierzchnia do naciskania, wtedy byłoby idealnie. Zatyczka przydatna, nie spada.
Dyfuzor jest hojny, jak na dozowanie na twarz, kąt rozprysku jest dość szeroki, może objąć nawet całą twarz.

TONIK
Ma gęstość wody, zupełnie się nie klei, lekko nawilża, nie tłuści powierzchni. Lekko się pieni, ale to zupełnie nie przeszkadza. Ma piękny, świeży zapach, który jest jednak dość kosmetyczny - nie jest to woń naturalna do rozpoznania, ale nadal przyjemna. Tonik wydaje się bezbarwny, choć przez przezroczystozieloną butelkę ciężko stwierdzić.

ZASTOSOWANIE
Stosowałam tonik w dwóch sytuacjach: jako podkład nawilżający i do twarzy, do tonizowania cery podczas wieczornego mycia.

Do włosów świetnie się sprawdził -psikania co prawda było bardzo dużo, ale mogłam sobie regulować stopień wilgotności włosów i to jest jednak bardziej precyzyjne, niż lanie z ręki. Super! Do olejowania to dla mnie idealny podkład nawilżający, nie muszę go wcześniej przygotowywać, dodawać gliceryny itd. :)

Do skóry - też się przydaje, ładnie nawilża i rozpromienia cerę, jednocześnie nie zapycha porów, nie podrażnia, tylko nawet łagodzi lekkie stany zapalne. Super! Skóra lepiej przyjmuje krem nawilżający, ja jestem zdecydowanie za.

To dobry, tani i wydajny produkt - jedna butelka starczy mi na co najmniej 15 olejowań, a jeśli chodzi o zużycie na skórę, to jest mega wydajne.

Lubimy się

Mogę polecić z czystym sumieniem każdemu. Przyjemny zapach, fajne odświeżenie, opakowanie i szata graficzna też przyjemna dla oka. Używam jako toniku, ale również jako odświeżenie makijażu, w upały pryskam się po twarzy, dekolcie i ramionach. Łatwo dostępny i tani.

Oj jaka ona jest fajna:)

Oliwkowe mydło z ziaji to moj hit! Uwielbiam ten głęboki zapach oliwki. Płyny micelarne i toniki stoją na mojej półce i się kurzą. Nie znalazłam swojego ulubieńca i uparcie omijam ten etap pielęgnacji. Jednak ta woda jest mega orzeźwiająca, delikatnie oczyszcza skórę nie wysuszając jej,nie powoduje uczucia ściągnięcia i zapach ma taki jak ulubione mydło. Woda nie pozostawia na skórze lepkiej warstwy. Obawiałam się czy nie zaszkodzi mojej skłonnej do niedoskonałości cerze,ale po miesiącu stosowania nie zauważyłam nasilenia wyprysków czy wągrów. Zapach utrzymuje się dłuższy czas,dla mnie jest to na plus,bo bardzo go lubię. Kolejne plusy to wysoka wydajność produktu i niska cena. Ale trochę się go naszukałam ,bo w Naturze był tylko tonik ogórkowy ,a w dwóch Rossmannach był tylko tonik z serii manuka. Ostatecznie kupiłam go w aptece internetowej za 7.99zł. Jestem bardzo z niego zadowolona.

ziaja oliwkowa woda tonizująca

Chyba jeden z bardziej popularnych produktów ziaja. Potrzebowałam szybkiego odświeżenia podczas upałów i ten kosmetyk sprawdził się w 100 procentach. Szukałam jakieś wody tonizującej na upały i po ćwiczeniach zaczęłam od poszukiwań tańszej alternatywy pierwszy raz wodę tonizującą kupiłam w hebe , akurat była promocja. Woda świetnie świetnie się wchłania i ładnie tonizuje , przy czym nie wysusza skóry , do tego ma cudowny zapach, który uwielbiam :) Wodę stosuję też do wykończenia makijażu i pod krem.

Bardzo świetny!

Tonik tani jak barszcz a może konkurować z rolnikami wysokopolkowymi! Takie jest moje zdanie i juz to nie zmienię he.
Opakowanie o pojemnosci 200ml z Atomizerem i pięknej zielonej butelce i o świeżym zapachu :D
Tonik dozuje mgiełke bezproblemowo(uwaga na oczy bo potrafi delikatnie zapiec)
Butelka jest przezroczysta i widzimy ile produktu nam zostało. Produkt jest bardzo wydajny i bezpieczny w podróży(dla mnie to plus)
Skóra po uzyciu nie jest ściągnięte a dobrze stonizowana i odświeżona no poprostu to co powinien robic każdy tonik!
Skład jest krótki prosty i naprawdę porządku!

Bardzo fajny tonik i mgiełka do pryskania makijażu

Producent obiecuje, że :
*tonik odświeża i jest idealny do każdego rodzaju skóry
* wzmacnia skórę i redukuje transepidermalną utratę wody
*skutecznie i szybko nawilża
* działa łagodząco na kondycję skóry

Jak to się ma do rzeczywistości? Otóż całkiem nieźle muszę powiedzieć. Pierwsza obietnica producenta została jak najbardziej spełniona, ponieważ tonik faktycznie dobrze odświeża cerę i nie mam mu tutaj nic do zarzucenia. Do drugiego punktu raczej się nie odniosę, ponieważ nie wiem, co producent ma tutaj na myśli. Jeśli chodzi, o nawilżenie to jest ono całkiem przyjemne, buzia nie jest ściągnięta ani wysuszona po aplikacji, czuć komfort. Działanie łagodzące również miałam okazję sprawdzić z racji tego, że często zdarzało się, iż cały dzień nosiłam makijaż i faktycznie tonik przynosił ukojenie zmęczonej cerze. I stwierdzam, że większość obietnic producenta została spełniona. Choć ja jeszcze znalazłam jedno zastosowanie dla tego kosmetyku, mianowicie gdy chcę ściągnąć z makijażu nadmiar pudrowości kosmetyk świetnie się do tego sprawdza, nie psując misternie wykonanej całości. Wystarczy spryskać i gotowe.

Bardzo ją lubię

Woda bardzo przyjemnie pachnie. Ma dobry dozownik, dobrze się więc rozpyla po twarzy nie zalewając nam oczu i nie spływając. Skóra jest ładnie nawilżona, ukojona. Wody często używam zamiast toniku rano i wieczorem. Sprawdza się idealnie. Dobra jakość za dobra cenę.

Przyjemna woda tonizująca o właściwościach odświeżająco- nawilżających

Woda tonizująca Ziaja Liście Zielonej Oliwki to zgrabna, plastikowa, 200 ml butelka z atomizerem. Buteleczka jest półprzeźroczysta w odcieniu zieleni. Pasuje do tematyki zielonej oliwki. Stosuję od miesiąca i pozostała mi odrobinka na dnie butelki. Atomizer działa sprawnie i w momencie naciśnięcia wydobywa wodę tonizującą jak mgiełkę otulając powierzchnię twarzy.

Mam cerę mieszaną 30+. W ciągu dnia gdy jest ciepło a ja jestem w domu stosuję wodę jako odświeżającą mgiełkę. Daje uczucie odświeżenia i nawilżenia skóry.
Generalnie kupiłam wodę do stosowania jako tonik przed makijażem oraz wieczorem do wyrównania pH skóry. Rano spryskuję twarz a wieczorem tonizuje skórę przy użyciu płatków kosmetycznych.

Woda/tonik ładnie pachnie mniej oliwkowo a więcej cytrusowo. Po aplikacji od razu daje uczucie nawilżenia i ukojenia skóry. Po chwili się wchłania i pozostawia delikatną warstwę, która w żaden sposób nie przeszkadza w nałożeniu kremu, podkładu itd. Woda tonizująca rzeczywiście łagodzi podrażnienia, szczególnie te spowodowane obciążeniem skóry całodziennym makijażem.

Pomyślałam sobie, że ta woda tonizująca jest świetna nie jako tonik ale jako odświeżenie i przywrócenie nawilżenia twarzy, szyi i dekoltu po kąpieli słonecznej, po ćwiczeniach i w gorące dni kiedy skóra szybko traci nawilżenie i woła o coś co w szybki sposób ją ukoi. Gdyby nie to, że po spryskaniu twarzy podrażnia mi oczy( mam zamknięte w trakcie aplikacji), które pieką do momentu przemycia wodą lub aplikacji kropel do oczu z pewnością zagościłaby w sezonie letnim na stałe w mojej torebce jako odświeżenie i ukojenie dla skóry. Wydajność też nie jest najwyższych lotów. Nie wiem czy kupię ponownie. Lubie Ziaję ale nie chcę narażać oczu spryskując twarz produktem, który je podrażnia. Jako tonik nasączony na wacik spoko jednak mija się z celem kiedy ma służyć jako spray do twarzy.

Bardzo fajny

Przez jego niską cenę nie spodziewałam się cudów, ale pozytywnie mnie zaskoczył. Ma przyjemny, nienachalny zapach, przyjemnie odświeża i nawilża skórę. W dodatku jest bardzo wydajny.

Jestem na Tak!

Do zakupu produktu skłoniła mnie niska cena ok 8 zł. Produkt zdecydowanie przerósł moje oczekiwania. Mgiełka jest bardzo wydajna, ma piękny, świeży zapach oraz bardzo dobrze nawilża skórę. Pozostawia uczucie świeżości przez długi czas. Zdecydowanie sięgnę po niego jeszcze nie raz :)

Super

Produkt, ze względu na to że posiada rozpylacz, nie zużywa się szybko. Muszę przyznać, że bardzo dobrze nawilża oraz pięknie pachnie. Poza tym jest odpowiedni pod makijaż.