Bourjois, Volume Glamour Push Up Effet (Pogrubiający tusz do rzęs)

Bourjois, Volume Glamour Push Up Effet (Pogrubiający tusz do rzęs)

Dzięki szczoteczce Uplift, która wyposażona jest w 15 stref malowania, maskara Volume Glamour Effet Push Up zapewnia już za pierwszym pociągnięciem szczoteczki pokrycie rzęs na całej długości, od nasady aż po same końce. Maskara zwiększa objętość rzęs aż 11 razy i utrzymuje się na rzęsach 16 godzin. Elastyczna formuła maskary umożliwia swobodne nakładanie kolejnych warstw tusz nie wysycha ani nie twardnieje.

Swego czasu ulubiony

Do dziś pamiętam efekt wow po pierwszej aplikacji tego tuszu na rzęsy. To był mój pierwszy tusz od Bourjois i zdecydowanie zachęcił mnie do dalszego testowania.
Tusz posiada świetną szczoteczkę, dzięki której można uzyskać wręcz „dramatyczny” look na rzęsach, szczególnie przy nałożeniu dwóch warstw. Fajnie rozczesuje, rzęsy są wydłużone i pogrubione. Maskara jest idealnie czarna, nie skleja rzęs. W trakcie dnia nie kruszy się ani nie osypuje. Opakowanie jest bardzo estetyczne, nieprzesadne.
Produkt jest wydajny, długo zachowywał świeżość w opakowaniu. Choć dziś nie jest już numerem jeden, to na zawsze będzie widniał na mojej liście „top”.

Sredniak

Trochę się zawiodłam na tym tuszu ,szczególnie ze marka bourjois to bardzo dobra marka a tusz volume glamour push up? Na moich wcale nie krótkich rzęsach napewno nie zrobił efektu push up choć widać iż rzęsy są podkreślone ,efekt jest bardzo naturalny ale napewno dużym plusem jest szczoteczka która Pięknie rozdziela rzęsy i kolor jest faktycznie intensywny plus fakt ze tusz nie obsypuje się nawet po wielu godzinach,jednak za taka cenę liczyłam na coś więcej jak wydłużenie i pogrubienie a tego zdecydowanie zabrakło.

Efekt super choć nie wart ceny

Uwielbiam efekt, jaki ten tusz robi na moich rzęsach ale wymaga to cierpliwości i pracy bo na szczoteczkę nakłada się sporo produktu więc trzeba się nagimnastykować. Niestety szybko wysycha i gęstnieje, więc używam go krócej niż przeciętnego tuszu, a jest droższy. Pewnie się na niego skuszę ale przy okazji promocji bo takiego wachlarza nie miałam z żadnym innym tuszem

Jest...ok !

Ale czy kupię go ponownie? Raczej nie. Pięknie rozdziela, pogrubia i wydłuża rzęsy. Wygodna szczoteczka ułatwia aplikację , jednak znam wiele takich produktów o niższych cenach. Po co więc przepłacać?

Może być

Kupiłam ten tusz przez przypadek myśląc, że niebieskie jest tylko opakowanie, a nie zawartość. Niestety okazało się, że to totalnie niebieski tusz. Na oku jest to dość zauważalne. Po użyciu zalotki tusz robi nawet fajną robotę, ale jakoś nie przekonuje mnie taki kolor tuszu do rzęs, może dla tego, że zawsze wybierałam odcień czerni i tak jestem przyzwyczajona. Niestety jak ktoś ma słabe dolne rzęsy, tusz może sobie z nimi nie poradzić. Mam bardzo cienkie i jasne dolne rzęsy i nie umiem nim ich pomalować. W efekcie otrzumuję umazane na niebiesko dolne powieki.

ładny, naturalny efekt

Tusz kupiłam w promocji w Rossmannie. Lubię tusze z naturalnymi szczoteczkami, dlatego nie wahałam się ani chwili. Faktycznie, początkowo tusz jest mokry i trzeba poświęcić mu więcej uwagi, ale efekt jest tego wart. Rzęsy są podkręcone, wydłużone i lekko pogrubione, wyglądają naturalnie.

Jeden z najlepszych tuszów

Jeden z najlepszych tuszów jakie kiedykolwiek używałam :)
Nie przepadam za czarnymi tuszami dlatego nabyłam ten tusz w wersji brązowej. Rzęsy wyglądają naturalnie, są ślicznie podkręcone i pogrubione. A co najważniejsze - ten tusz nie skleja rzęs, które wyglądają po prostu świetnie.
Zdecydowanie polecam!

Warto

Jest to jeden z moich ulubionych tuszy. Na początku trzeba uważać, bo na szczoteczkę nabiera się zbyt dużo produktu, przez co można dość mocno posklejać rzęsy. Wymaga to cierpliwości, jednak efekt jest tego wart. Rzęsy są ładnie wydłużone i rozdzielone. Dodatkowo na plus kolor, intensywnie czarny. Zdecydowanie lepiej kupić go w internecie niż w drogeriach stacjonarnych.

Nie przepadam

Trzeba się nagimnastykować, żeby wyglądał dobrze. Teoretycznie daje ładny efekt, jednak nie obejdzie się bez grudek i posklejanych rzęs. Dałoby się to obejść, bo czystą szczoteczką da się wszystko porozdzielać. Niestety dodatkowy problem to odbijanie się i kruszenie w ciągu dnia, co już całkowicie dyskwalifikuje ten tusz.

Po tej firmie spodziewałam się czegoś lepszego

Na tle innych produktów tej marki wypada bardzo średnio. Tusz przez pierwsze kilka dni działał dobrze, potem zgęstniał i na szczoteczce robiła się masa grudek, które potem trafiały na rzęsy. Otwór buteleczki jest zwyczajnie za duży i zupełnie nie zbiera nadmiaru tuszu ze szczoteczki, a w efekcie wszystko jest nim upaćkane, a efekt niezbyt przekonujący.

Uwielbiam...

Z tuszami firmy Bourjois znam się od dawna i kiedy ten tusz pojawił się na sklepowych półkach pojawić też musiał się w mojej kosmetyczce i tego nie żałuję bo jest świetny ;) Jak każdy z nich zresztą ale ten naprawdę daje piękny efekt na rzęsach, są pogrubione może nawet troszkę wydłużone, szczoteczka na pewno ułatwia aplikację, jest to czynność którą można wykonać szybko i precyzyjnie. Konsystencja tuszu jest idealna, nie wysycha przy tym zbyt szybko w opakowaniu. Utrzymuje się długo na rzęsach, nie kruszy się, nie rozmazuje i nie odbija się na górnej powiece nawet po całym dniu pracy. Mam słabość do produktów firmy Bourjois, szczególnie do tuszy bo nigdy się na nich nie zawiodłam, z całej gamy to jest mój numer jeden i uwielbiam go, a może nawet kocham?

A ja jestem na nie

Tusz może wygląda ładnie, Bourjois w zasadzie jest cenioną marką, dlatego zdecydowałam się na zakup. Niestety tusz nie rozdziela ładnie rzęs. Może i jest to efekt sztucznych rzęs, ale na pewno nie taki, jaki mi odpowiada. Rzęsy były posklejane, tusz zostawiał grudki. Jedyne, co mogę powiedzieć, to to, że się nie rozmazywał i był wytrzymały. Dla mnie to jednak bubel.